mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@karol130197 też lecimy we trójkę, jedna koleżanka stąd też pisała że leci, trochę nas będzie : )
0
Pomyśleć że Guardiola chciał Mahreza jeszcze jak był naszym trenerem
0
@RobiS i wtedy byśmy mówili że to genialny piłkarz warty 55mln. Obecnie hmmm, no trzeba mi dać nowy sezon z czystą karta, oby się ogarnął
2
@Piotr,1985 10:4 :)
0
@Ilona_VeB no proszę to trochę Nas będzie , my jesteśmy tam co prawda z grupą ale myślę że może uda się gdzieś zobaczyć :) mogę odezwać się przed wylotem to się zgadamy w mieście Gaudiego :)
1
@Ilona_VeB też jedziemy z ziomkami :) jedziesz z jakiejś grupom czy na własną rękę ?
1
@Bykunn no to słabo maks , wydawało mi się że po meczu Rakiety komentator mówił że studio o 14:30 a my jesteśmy z transmisja o 15:30 (meczu Trumpa).
Swoją drogą Williams mnie wczoraj oczarował swoją grą.
0
Panowie o 15:30 miała być ostatnia sesja Williamsa z Trumpem, gdzie to poleci bo na Eurosport formuła e
0
@Coutinho007 zdaje sobie sprawę że na wielu pozycjach na rynku obecnie jest posucha. Ale każdy będzie lepszy niż on , gość jest po prostu przeciętny max, ani jakoś super szybki nie jest, mały , drybling 2/10 , psycha 1/10. Wolę 40letniego Alvesa w rotacji z kimś innym niż Dest. Mingueza oczywiście również musi się pożegnać z klubem, Lenglet również.
0
Dest , migueza są do odstrzału z klubu na prawdę. To samo Lenglet.
0
Navas kiedyś był świetny ale dziś .. z Barceloną też dużo dobrych kontr zepsuł. Teraz to spokojnie mógł być przynajmniej dobry strzał, a wyszło nic
0
@bebeto77 z Clementem i Garcia w obronie . Dałbym sobie obciąć najwyżej paznokiec że nic nie odwalą
1
@Rhaan ale musiał chcieć to zrobić. A on jest z Madrytu, pisał ktoś niżej . Swoje sympatię musi mieć
1
@AmigoBlancos nie gwiżdże się takich rąk. Faul ewidentny i tu jest przekręt , tyle
0
@Yiamuiaijahaima przecież on nawet nie wiedział gdzie jest piłka. Dajcie spokój z takim rękami. Natomiast faul był bezdyskusyjnie na żółta
0
Oczywiście że zapewne jestem stronniczy ale mimo wszystko nie umiem zrozumieć czemu camavinga tu nie dostał żółtka. Przecież to był ewidentny faul, bardziej ewidentny niż ręka Diego Carlosa , gdzie nawet nie wiedział gdzie piłka spada i na dodatek nie było obok żadnego zagrożenia ze strony zawodników realu.
1
@Arkon nie trawie typa strasznie. Irytujący dla mnie na równi z Casemiro. Oczywiście wyżej był tylko Ramos w moje hierarchi
1
@fart strasznie rasistowskie, sami czarni
0
Po ostatnim klasyku na prawdę ciężko się na to patrzy. Aż trudno uwierzyć że ci goście grają w piłkę zawodowo, za duże pieniądze. Przecież oni w ogóle ta piłka nie grają..
1
Raczej Edgarem Davidsem ale pewnie słownik
0
Dembele w drugiej połowie miał 6 kontaktów z piłką i 5 z nich to była strata bądź prawie strata. Wygląda to komicznie bo absolutnie każdy operuje piłka perfekcyjnie i dokładnie prócz niego
0
Dembele narazie zesrany , same złe decyzje i głupie straty czyli stary dobry dembele
1
Jak wygląda obecnie wyjazd do Niemiec na mecz (szczepienia / testy) ? Kto rozjaśni, dotyczy wyjazdu na EINTRACHT
0
@Medium jprd masakra haha, a dużego ekranu się nie da ??
0
Jak na tym całym strumyku zrobić głos ogarnia ktoś ? Bo jak daje unmute to jedynie nową kartę otwiera
0
Poratuje ktoś linkiem ? Człowiek ma wsszystko prócz tego viaplay..
0
@Faun tak pamiętam takie dyskusje z tej strony gdzie się madrzyli
6
Odnośnie Ukrainy i Rosji: Pozostaje serdecznie pozdrowić wszystkich La ramblowych (i w sumie nie tylko) specjalistów od geopolityki, którzy kręcili bekę , gdy niejednokrotnie poruszano tu temat potencjalnej wojny. "Panie jaka wojna, skąd się pan urwales , dziś nie ma wojen?"
Prawda nawet w spokojnych czasach jednak jedna: chcesz pokoju, szykuj się do wojny i my jako kraj również powinniśmy być na nią gotowi, militarnie i mentalnie. Zawsze. Dlatego w uzbrojenie warto inwestować niestety zawsze. Człowiek to nie dobroduszna istota, a skomplikowana machina dążąca do samozagłady.
0
@HanysUF no ja dałem jakos 350zl ze strony Nike , na prawdę jest to nówka i 100proc oryginal.była raz wyprana w niskiej temp , mogę Ci wysłać zdjęcia. Zejdę z tych 350 na jakieś 250 bo faktycznie to leży.
0
@HanysUF mam Coutinho z roku w którym przyszedł do Barcy , nówkę sztukę , nie miałem jej ani razu ubranej bo okazała się za mała. Oryginał Nike :) .