2

@karol130197 też lecimy we trójkę, jedna koleżanka stąd też pisała że leci, trochę nas będzie : )

0

Pomyśleć że Guardiola chciał Mahreza jeszcze jak był naszym trenerem

0

@RobiS i wtedy byśmy mówili że to genialny piłkarz warty 55mln. Obecnie hmmm, no trzeba mi dać nowy sezon z czystą karta, oby się ogarnął

2

@Piotr,1985 10:4 :)

0

@Ilona_VeB no proszę to trochę Nas będzie , my jesteśmy tam co prawda z grupą ale myślę że może uda się gdzieś zobaczyć :) mogę odezwać się przed wylotem to się zgadamy w mieście Gaudiego :)

1

@Ilona_VeB też jedziemy z ziomkami :) jedziesz z jakiejś grupom czy na własną rękę ?

1

@Bykunn no to słabo maks , wydawało mi się że po meczu Rakiety komentator mówił że studio o 14:30 a my jesteśmy z transmisja o 15:30 (meczu Trumpa).
Swoją drogą Williams mnie wczoraj oczarował swoją grą.

0

Panowie o 15:30 miała być ostatnia sesja Williamsa z Trumpem, gdzie to poleci bo na Eurosport formuła e

0

@Coutinho007 zdaje sobie sprawę że na wielu pozycjach na rynku obecnie jest posucha. Ale każdy będzie lepszy niż on , gość jest po prostu przeciętny max, ani jakoś super szybki nie jest, mały , drybling 2/10 , psycha 1/10. Wolę 40letniego Alvesa w rotacji z kimś innym niż Dest. Mingueza oczywiście również musi się pożegnać z klubem, Lenglet również.

0

Dest , migueza są do odstrzału z klubu na prawdę. To samo Lenglet.

0

Navas kiedyś był świetny ale dziś .. z Barceloną też dużo dobrych kontr zepsuł. Teraz to spokojnie mógł być przynajmniej dobry strzał, a wyszło nic

0

@bebeto77 z Clementem i Garcia w obronie . Dałbym sobie obciąć najwyżej paznokiec że nic nie odwalą

1

@Rhaan ale musiał chcieć to zrobić. A on jest z Madrytu, pisał ktoś niżej . Swoje sympatię musi mieć

1

@AmigoBlancos nie gwiżdże się takich rąk. Faul ewidentny i tu jest przekręt , tyle

0

@Yiamuiaijahaima przecież on nawet nie wiedział gdzie jest piłka. Dajcie spokój z takim rękami. Natomiast faul był bezdyskusyjnie na żółta

0

Oczywiście że zapewne jestem stronniczy ale mimo wszystko nie umiem zrozumieć czemu camavinga tu nie dostał żółtka. Przecież to był ewidentny faul, bardziej ewidentny niż ręka Diego Carlosa , gdzie nawet nie wiedział gdzie piłka spada i na dodatek nie było obok żadnego zagrożenia ze strony zawodników realu.

1

@Arkon nie trawie typa strasznie. Irytujący dla mnie na równi z Casemiro. Oczywiście wyżej był tylko Ramos w moje hierarchi

1

@fart strasznie rasistowskie, sami czarni

0

Po ostatnim klasyku na prawdę ciężko się na to patrzy. Aż trudno uwierzyć że ci goście grają w piłkę zawodowo, za duże pieniądze. Przecież oni w ogóle ta piłka nie grają..

1

Raczej Edgarem Davidsem ale pewnie słownik

0

Dembele w drugiej połowie miał 6 kontaktów z piłką i 5 z nich to była strata bądź prawie strata. Wygląda to komicznie bo absolutnie każdy operuje piłka perfekcyjnie i dokładnie prócz niego

0

Dembele narazie zesrany , same złe decyzje i głupie straty czyli stary dobry dembele

1

Jak wygląda obecnie wyjazd do Niemiec na mecz (szczepienia / testy) ? Kto rozjaśni, dotyczy wyjazdu na EINTRACHT

0

@Medium jprd masakra haha, a dużego ekranu się nie da ??

0

Jak na tym całym strumyku zrobić głos ogarnia ktoś ? Bo jak daje unmute to jedynie nową kartę otwiera

0

Poratuje ktoś linkiem ? Człowiek ma wsszystko prócz tego viaplay..

0

@Faun tak pamiętam takie dyskusje z tej strony gdzie się madrzyli

6

Odnośnie Ukrainy i Rosji: Pozostaje serdecznie pozdrowić wszystkich La ramblowych (i w sumie nie tylko) specjalistów od geopolityki, którzy kręcili bekę , gdy niejednokrotnie poruszano tu temat potencjalnej wojny. "Panie jaka wojna, skąd się pan urwales , dziś nie ma wojen?"
Prawda nawet w spokojnych czasach jednak jedna: chcesz pokoju, szykuj się do wojny i my jako kraj również powinniśmy być na nią gotowi, militarnie i mentalnie. Zawsze. Dlatego w uzbrojenie warto inwestować niestety zawsze. Człowiek to nie dobroduszna istota, a skomplikowana machina dążąca do samozagłady.

0

@HanysUF no ja dałem jakos 350zl ze strony Nike , na prawdę jest to nówka i 100proc oryginal.była raz wyprana w niskiej temp , mogę Ci wysłać zdjęcia. Zejdę z tych 350 na jakieś 250 bo faktycznie to leży.

0

@HanysUF mam Coutinho z roku w którym przyszedł do Barcy , nówkę sztukę , nie miałem jej ani razu ubranej bo okazała się za mała. Oryginał Nike :) .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?