mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedzmy taka hipotetyczna sytuacja : jest sobie Eric Garcia i Lenglet, oboje nieźle wyprowadzają piłkę , ogólnie nie są złymi zawodnikami gdyby nie jeden drobny szczegół: pełniaja sporo błędów które często kosztują zespół zbyt wiele. Czy zatem to wciąż dobrzy zawodnicy?
Myślę że tak, skoro jednak takie kluby jak Aaron Villa czy Totki się po nich zgłaszają. Po Erica zaś Girona.
Gdybyście mieli wybrać żeby ktoś z nich został to kto ?
Z mojej perspektywy odpowiedź brzmi Lenglet ale z pensja Erica :) Oczywiście szanuje odmienne opinie.
0
Koledzy sprawa, gdzie kupię jakieś ubrania barcelońskie w dobrych cenach , oryginalne tylko. Mogą być sklepy zagraniczne ale wolałbym coś z wysyłką z Polski.
1
@ViscaElBarca98 ziomeczku są jakieś tabletki które polecila mi kiedyś babka w aptece. Podejdź i zapytaj, mają na celu rozrzedzić krew żeby lepiej się to goiło i szybciej. Testowałem i wydaje mi się że działa, podobnie jak maść ARNIKOWA (mam z firmy GORVITA) która polecam NAWET na codzien, fajnie redukuje podpuchnięte oczy wywołane zmęczeniem itp. wg mnie działa.
0
@lucca87 jak tam dzisiaj samopoczucie ?? Dalej jesteś na księżycu?
1
@norbi77 to nie są bzdury.
idzie do takiego Lyonu i mając niepowodzenie z Barca proponuje na rok niższe wynagrodzenie by u nich przeczekać ten rok . Następnie PSG. PROSTE.
JEST na tyle klasowy zawodnik że chyba żyjesz złudzeniem że nie znalazłby pracodawcy. Z Barca zagrał ostro , a że potrzebowaliśmy go to stąd taki a nie inny kontrakt . Ja nie wiem ludziom jak Ty chyba wydaje się że ogarneliby biznes lepiej niż taki Alamany czy Laporta . Dziwne że to oni mają miliony na koncie a nie Wy ;) na tym zarządzie można wieszać psy za kilka spraw ale tutaj ciężko było o inne rozwiązanie, bardziej korzystne niż te które obecnie jest.
4
@Roobo nareszcie ktoś tym tukom wytłumaczył że tej sytuacji nie dało się dobrze rozegrać. Dembele rok temu nie podpisałby niekorzystnego dla siebie kontraktu bo zapewne już wtedy planował przenosiny. A my przy odejściu rok temu dostalibyśmy NIC a nie 27mln. Ta sytuacja jakby nie patrzeć jest swego rodzaju kompromisem..
0
@abram3k i jeszcze chyba na mniej jak jest na L4 a jest często.
Do tego we Francji niższe podatki. Także będzie miał 2 lub 3 razy więcej we Francji na oko.
0
@Kazragore wklej ten swój post na górę La Ramblo, ładnie to napisałeś.
0
@Kazragore gadasz z sensem bardzo właśnie miałem to napisać na głównej bo wszyscy płaczą że do dupy zarząd a prawda jest taka że Dembele wiedział już wtedy że chce większych pieniędzy i został w Barcelonie z hmm innych mniej istotnych powodów. Ale zapisy w kontrakcie ustawiono uważam i tak nie najgorsze bo ja cały czas porównuje do sytuacji sprzed roku gdzieś odszedłby za darmo! Więc jeśli zyskamy te 25/30 mln a nie jesteśmy w stanie zagwarantować zawodnikowi pensji jakieś oczekuje bo to niestety te 30mln musi cieszyć i powinno cieszyć. Lepsze niż nic.
0
Dobra niech ktoś to po ludzku wytłumaczy. Dembele ma na nas jakieś taśmy skoro mowa o "ustnym porozumieniu"? Ocb że z jednej strony klauza wygasła a z drugiej i tak trzymamy się 50mln ?? Ktoś to ogarnia ??
0
@lucca87 no i wtedy dopiero Barca zrobiłaby deal życia gdyby go nie sprzedała a za rok poszedł za darmo , po kolejnym półroczu w szpitalu. Wrócimy do dyskusji jak go sprzedadzą. Stawiam max 45-50mln dla Barcy
0
@SkilledHydra16 jakie 70mln chłopie on ma roczny kontakt zejdź na ziemię .
2
Na prawdę ktoś liczy że sprzedany go drożej niż za 45mln ?? W mojej ocenie koło takiej sumy temat się zamknie. Dziś dostalibyśmy 50mln z czego faktycznie połowa trafia do Dembele. Także nawet te wyśmiewane 30/40 baniek jest oferta lepsza. Czego oczekiwać za gościa z rocznym kontraktem ?? To ostatnie zdanie jest kluczowe. Pisanie o kwocie bliższej 75mln to żart, nikt tyle nie da za gościa który za rok odejdzie za darmo.
2
Mega szacun dla Zatora myślę że to trochę ukłon w jego stronę bo to zawodnik odrobinę niedoceniony a prezentuje od wielu lat stabilna formę
1
@Faro jakie brutalniejsze rzeczy, co za brednie. W życiu nie zrobiłem krzywdy dziecku mojemu i w życiu bym nie zrobił, bronie moje dzieci przed zlem tego świata ale klapsa czasem dam tyle w temacie.
0
@Yoshi94 uważam się za bardzo dobrego, chciałbym być lepszym. Książki czyli wiedzę od kogoś należy również traktowac Krytycznie i wybrać z nich dla siebie to co uważasz za potrzebne i słuszne .
0
Cześć Wam, poszukuje dobrej książki o wychowaniu dzieci, o wzmacnianiu ich psychiki, samorozwoju. Jak prowadzić dziecko do sukcesu, ale jednocześnie bardzo mi zależy żeby nie było w niej szeroko pojętych lewicowych naleciałości , gender i temu podobnych. Ktoś to przerabiał może ??
0
@Firestone no właśnie , w Juve go nie chcieli, w City go nie chce Pep, w Bayernie po chwili też już go nie chcą i jeszcze są jakieś głosy na tej stronie żeby go wziąć (?) Hmm..
0
Możecie przybliżyć sytuację z Cancelo ? Długość kontraktu z City, czemu tam nie jest chciany, czemu po krótkim wypożyczeniu w Monachium już wiadomo że nie będzie kontynuowane to wypożyczenie ? O co chodzi z tym chłopem ?
1
@mr Barca ponad 4700 ale nie jestem zalogowany od początku odkąd tu siedzę i czytuje :) także w zasadzie mogę powiedzieć że od początku.
0
Co ten Christensena się w pique zabawił... Sypie się ekipa ..
0
@Azi rozumiem w takim razie nie omieszkam rzec zwracam honor Panu Arturowi ;) słuchałem jednym uchem i myślałem że mówi o tym meczu. Pzdr
34
Wichniarek zaskoczony dobra postawa Christensena, wyszedł z bunkra
0
Działa wam Canal Plus online ??
1
@LionelM95 kreatyna(mono) zatrzymuje wodę w organizmie a to jest powiązane z pracą nerek . Ja dziś bym odpuścił albo jedno, albo drugie bo dokładnie tak robilem jak ty piszesz a obecnie mam jedną nerkę. W prawej był nowotwór. Także radzę się zastanowić i pamiętać że suplement to jednak CHEMIA. I niestety często ich działanie jest bagatelizowane na zasadzie "przecież to tylko suple". Niby tak ale ja jak widzisz być może (bo Oczywiście nie znam bezpośredniej przyczyny) właśnie na tym się przejechałem. Każdy kiedyś miał lub będzie miał te 18-20 lat i chcę wyglądać lepiej ale zastanów się co warto i postępuj rozsądnie. Jak walisz krete to odpuść alko bo imo utrudnisz jego wydalanie z organizmu. Nie chodzi mi żebyś odpuścił w dany dzień ale całkowicie , albo jedno albo drugie.
0
@matirix20 zgoda.
0
@Emhyr być może , przyznam że nie śledzę go na codzien ale ogólnie dziś procent celnych , dobrych wrzutek wysoki , dobrze się podłącza
0
Boże ten Dest jest taka pomyłką...nie mogę uwierzyć że ktoś tak dramatycznie bezjajeczny trafił do Barcelony
1
@P33ck dokładnie. Nam próbuje się wmówić że gramy to co Holendrzy ale jednak to są te detale..
5
Po tym co prezentuje dzisiaj DUMFRIES stwierdzam że takiego zawodnika nam potrzeba.