mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde też tak uwazam
0
Roberto w swoim żywiole z czerwoną latarnia ligi można poszaleć, potem weryfikacja z lepszą ekipą.
Ale oczywiście cieszę się, Pedro i Fdj nawet tego nie gwarantują patrząc na ostatnie mecze.
1
wojenka o władze w tvp:
"wiecie co było napisane w traktacie rozbiorowym z 1772 roku? że w Polsce panuje całkowity rozkład i duch podtrzymujący w kraju anarchię"
historia bez cenzury:
0
@Ptasior no tak, tak, ruskie to zawsze korzystali na debilizmie i klotliwosci polakow. stad w koncu rozbiory wystarczy troche przestudiować lata ~ 1700-1795
0
ja myslę że wzorem osiemnastowiecznym w celu rozwiązania problemu w polskim parlamencie (TVP) powinniśmy wezwać do pomocy jakąś siłę zewnętrzną. Kiedyś wzywało się ruskich (np targowica) to może na dzisiejsze standardy niech będzie komisja eu?
5
@HighestInTheRoom dobrze stary nie chce Ci dokuczyć ale właśnie sam sobie przeczysz niczym poseł koalicji Marcin Józefaciuk. "Już" nie gadam oznacza że gadałeś a "kończy tak samo" oznacza że konczy się conajmniej rozbierznościa zdań ;) Czyli jednak wojenka i jej konsekwencje są skoro o tym nie gadacie. Innymi słowy oznacza to że jako prawidziwi Polacy o polityce rozmawiać nie potraficie - a clue Twojej wypowiedzi jest to że chcesz widzieć ich nieszczesliwe miny.
12
@HighestInTheRoom czyli wojenka polsko polska , współczuję ludziom którzy tak na to patrzą
0
@IronSanHybrid kwiat młodzieży polskiej
1
@Pawlak1992 ja też czynie podobnie, jedyny problem jaki z tym mam to niestety to, że przez wojenki wewnętrzne już raz straciliśmy niepodleglość. Przykro na to patrzec jak nasze państwo się uwstecznia, od dziennikarstwa, przez klasę polityczną, ratuje nas jeszcze niezle stojaca gospodarka ale przy takich perturbacjach to ten stan nie potrwa wiecznie
1
@Bobo25 i to jest naturalne zadanie mediów zgodne z etyka dziennikarska. Degradacja klasy dziennikarskiej ale i politycznej to nie jest niestety dobry znak, polecam szczerze puścić te rozmowę. Pozdrawiam
6
@Bobo25 odnośnie pluralizmu mediów warto włączyć rozmowę sprzed kilku dni Igora Janke i Marka Budzisz - gdzie oboje mają przeszłość dziennikarska. Igor był min naczelnym PAP (Polska Agencja Prasowa) i jasno mówią że w kategorii mediów i dziennikarstwa w Polsce nastąpił REGRES.
Podoba mi się przykład, gdzie mówią np: że kiedyś były odgórne wytyczne gdy pokazywali wypowiedź jakiegoś ministra to automatycznie musiał być komentarz do tej wypowiedzi z drugiej strony - z drugiego obozu. To gwarantowało spojrzenie w miarę bezstronne, a dziś? Dziś w danej stacji telewizyjnej wszyscy sobie przytakują i odgórne wytyczne są jasne kogo wspieramy.
Sam jestem absolwentem dziennikarstwa, miałem taki przedmiot chyba na 3 roku jak ETYKA (w tym dziennikarska) i niestety - trzeba jasno powiedzieć: dziś prawdziwych dziennikarzy w jakiejkolwiek telewizji to chyba już nie ma. Wszystko odgórnie sterowane z danym przekazem.
Dlatego oglądam media tylko na YT na wybranych kanałach jak układ otwarty, jak historia realna, jak polityka zagraniczna czy GTBT
0
@Rewolucja123 tragiczny ten sklad mamy obecnie
3
a co to znaczy bez Pedriego? Czy Pedri czymś się wyróżnił w ostatnim czasie że taki nagłowek (poza licznymi nawracającymi kontuzjami oczywiście)?
0
@Kgorecki2500 ciekawe jak to wyglada finansowo, ilu psychologów jest zatrudnionych i na co konkretnie idą te pieniadze. Jest to gdzieś do wglądu?
0
O, o, o: jest rozwiązanie. Czyli kiepskie wyniki to przez brak Gaviego - sprawa rozwiązana
0
@El Plutoninho nowy cięzki narkotyk zwany krychoriolem przebija się w hiszpanskim spoleczeństwie i ma spowolnione oddziaływanie. Slowa kluczowe? CIEZKI i Spowolnione
0
@PatrykBarca na zmiennika Andre Gomes, ewentualnie do obrony ściągnąć Oleguera z emerytury i mamy team
0
@Qaz123 powoli staniemy się klubem odrzutów z City (Ferran, Cancelo...) to tak pół żartem pół serio
9
@DLFCB jeśli nie jest to fake, a pewnie nie jest bo takie sytuacje niestety sie zdarzają to należy współczuć facetowi, dziecku ale i calemu USA - to nie mieści się w mojej głowie po prostu.
0
Jak tak patrzę to Atletico ma na prawdę (patrząc na same nazwiska) chyba lepsza paczkę niż my.
De Paul (mistrz swiata), Morata również w Hiszpani swoje się nagrał i sporo triumfów świecił, Witsel - zwiedził trochę dobrych klubów, Depay, Koke (jak Morata), Oblak no i Griezman - no mają tam kim grac zdecydowanie.
Nie zmienia to faktu że Bilbao ich gięcie tak jak i nas gniota Girony i inne.
Dobry meczyk DRUZYNY ERNESTO
2
@Lionel_Messi10 Messi w wieku 50 lat - wraca stary dobry Leo.
0
@Rewolucja123 przecież on już odleciał niczym MMKolonko ładnych kilka lat temu
2
@Seledynowy Byłoby to rozsądne
1
@Bykunn I sęk w tym że narazie możesz myśleć co tam uważasz. W zasadzie zawsze możesz, natomiast osoby decyzyje w kraju nie mają tego marginesu i albo kraj przygotują albo i nie
1
@Bykunn Pewnie, a jakie powody ma Jens Stoltenberg:
"NATO: Sekretarz generalny Stoltenberg: jest prawdopodobne, że po Ukrainie Putin zaatakuje inne kraje"
PAP: Artur Ciechanowicz
Minister obrony Łotwy: Kraje Bałtyckie powinny być gotowe na wszystkie scenariusze
PAP
"Nie zapominajmy jednak, że ryzyko ataku na nasz kraj byłoby jeszcze większe, gdyby Ukraina upadła" - podkreślił ambasador Polski przy NATO Tomasz Szatkowski
Polityka i Sondaże
https://www.pap.pl/aktualnosci/rosyjska-armia-bedzie-jeszcze-liczniejsza-putin-podpisal-dekret
A ponad milionowa armia Putina to oczywiście żeby było na co pieniądze wydać.
Nikt nie wie na 100% czy Rosja realnie zaatakuje, czy nie, natomiast na taki scenariusz trzeba być po prostu gotowym. To Polska musi być przede wszystkim gotowa jako organizm ale jej obywatele w tym cywile również.
pozdrawiam
14
@Seba_89_ Oni tego chyba nie chcą zrozumieć, bo może i by potrafili ale nie dotrzesz.
Krótko mówiąc Unia mówi: owszem damy kase ale musicie mieć rząd który my popieramy (bo on nas wspiera)
1
@Bykunn
Joe Biden ostrzega: "Jeśli Władimir Putin nie zostanie zatrzymany może zagrozić Polsce. W orędziu wygłoszonym w Gabinecie Owalnym Białego Domu prezydent USA Joe Biden oświadczył, że USA muszą zwiększyć wsparcie udzielane Ukrainie i Izraelowi, które są pogrążone w nieprzewidywalnych i krwawych wojnach."
źródlo: POLITYKA
Bykun wie lepiej niz Joe ; )
2
"Rosja szykuje się na kolejną wojnę – ostrzegają eksperci z amerykańskiego Instytutu Studiów nad Wojną."
Autor: DoRzeczy.pl
Jak tam wygadana młodzież La Rambli już spakowana na zachód??
0
@tristan87 dokladnie, oprócz krzyża. Nadszedł czas, w którym po oburzeniu zachowaniem Brauna następuje samozaoranie się lewicy
0
@negreanu spoko, rozumiem - to może jakiś ruski troll innego wytłumaczenia nie widzę, znów wprowadzać dezinformację, siać ferment i dzielić polaków. Przecież to nie może być prawda że chłop w jednym zdaniu mówi że każda religia ma prawo mieć swój symbol ale krzyż to nie ; ))
Nie będę tam polemizował bo stety nie posiadam konta na twitterze
Swoją drogą podoba mi się u Lewicy też to, że inspirują akcje takie jak przyklejanie się do jezdni (blokowanie dróg), uszkadzanie dzieł sztuki (chyba nie muszę tłumaczyć skutków takich idiotyzmów), przypinanie się do drzew itp itd ale odpalenie gasnicy w sejmie to najgorszy rodzaj występku.