mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 jest drogo to tez szerokie pojecie. samo "jedzenie" mysle ze byloby to przelkniecia ale drogie sa przede wszystkim mieszkania.
choc ja upatruje i tak glownej przyczyny w tym co napisalem po przecinku :) na ile majstrowanie przy aborcji mialo wplyw to niestety nie wiem a nie chce sie wypowiadac jesli ..nie wiem :)
3
@Bykunn tez mysle ze przyczyny sa zupelnie gdzies indziej: drozyzna plus wszechobecny konsumpcjonizm, polaczony z egocentryzmem i brakiem dojrzalosci " mlodziezy". To tak mocno upraszczajac. wiadomo ze to glebszy temat
1
@PaulFCB niestety podobnie mam
4
Najwieksze firmy na świecie przez ostatnie 40lat. Widać Boom japoński, widać wejście na rynek paliwowych gigantów (petrobras, gazprom, saudi aramco itp) czy szeroko pojęte nowe technologie: apple, fb, google, czy praktycznie nie wypadający z tej listy Microsoft - odkad się na niej pojawił to na niej jest.
Co jednak szczególnie przykuwa wzrok to ilość firm amerykanskich i praktycznie brak tych europejskich (wyjątkiem chyba holenderski shell który dłużej trzyma się na liście). mówimy o 40 latach!
1
@Popitek12 tez zawsze wypijam rano dwie szklanki wody , czasem z cytryna
6
@Nazio_87 czesto sie zastanawiam czy takie newsy są prawdziwe (czy dzieja sie na prawde), czy po prostu maja robić wyświetlenia i krecic gównoburze.
Niektore sytuacje sa po prostu tak surrealistyczne ze zgoda gadac...
0
@bari_94 osobiście nie wierze w tą wole odejścia od początku tego sezonu. To jest informacja na utrzymaniu honoru na swoim miejscu - tak by nie szargać Xaviemu opinii jako temu który nie dał rady (czyt. został pogoniony). Lepiej zawsze wygląda że odchodze bo chciałem i tak , niż odchodzę bo nie dałem sobie rady.
0
@Mario96w okej, ja nie widziałem nigdzie takiej informacji stad bledny wniosek. W takim razie moje "obym sie mylil" jest jeszcze blizsze i dobrze :)
0
@jacobFCB obawiam sie i obym sie mylil ze skoro tylko my się o niego staraliśmy (a potencjał do straran mamy nie za wysoki obecnie) to niestety może być przehajpowany.
Oby nie.
0
@MessiForeverTheBest no to czym wg tego samego republikanina jest UE która sama się zabija? USA to przy UE wolny kraj, dobrze zarządzany, nie byłby tam gdzie jest gdyby było inaczej. Mimo że powoli ustępuje z pozycji światowego hegemona to dalej pozostanie światowym mocarstwem na lata.
0
@MessiForeverTheBest USA. twoje pytanie jesli odnosi się do wywiadu jest z natury wprowadzajace w blad. Chodzi o nadmiar regulacji, bzdurnych regulacji.
Nie same regulacje są problemem a ich zasadność, której w dużej mierze w UE brakuje.
0
co na to mocno ogarniajaca politykę la bamba? Zapewne wie lepiej niż Pan Wróblewski :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maroon kolego to że ludzie się rzucili na produkty w sklepach jak w szwecji to wina ich samych i ich glupoty. Przygotowanie do wojny nie polega na wykupieniu zapasów ryżu , makaronu i papieru toaletowego już dziś. To temat głębszy, polega na budowaniu schronów w miastach, odpowiednim szkoleniu i na przykład przypisywaniu ról w społeczenstwie na wypadek wystąpienia konfliktu. Pod tym kątem należy sie przygotowywać, nie popadać w panikę ale też nie zlewać ;)
0
@maroon te sytuacje nie są jednakowe. Pandamia rzeczywiście była "pchana" przez górę i przez instytucje, które przynajmniej teoretycznie mogły mieć z siania paniki jakieś profity. Zamordyzm (test jak zareagują ludzie), miliony ton maseczek z chin, respiratory, wałki na kasie, szpitale itp. (abstrahując od kwestii niebezpieczeństwa wirusa)
Natomiast temat Rosji i jej umacniania, jej mobilizacji, rozbudowy armii jest poruszany przez niezależnych ekspertów z totalnie różnych nazwijmy to "stron". Mówią o tym również generałowie, polscy, natowscy - i nie są to tylko Ci którzy piszą ksiązki i zbijają na tym majątek, tutaj ewidentnie wszystkie strony mówią jednym głosem, trzeba być gotowym na ewentualny konflikt bo Rosja się wzmacnia i jest pod ścianą. Może pójść krok dalej choć nie musi. Wiele właśnie zależy od nas (zachodu) i tego czy będziemy wystarczająco przygotowani by nie opłacało się jej atakować.
0
Z przymruzeniem oka:
Ania do Roberta: rób grilla bo od nowego roku nowa wyższa pensja, musimy zostac w Barcelonie a Ty będziesz pierwszy do odstrzału z wysoką pensja. Rób grilla, pokaz że Ci zależy na drużynie to będzie duży argument jesli bedziesz mentalnym liderem:)
0
@Edgemoon dokładnie wg mnie popełniamy dużo błędów w grze natomiast bramkarz jest DOSLOWNIE ręcznikiem, każda praktycznie strata czy zagrożenia to w zasadzie można automatycznie gol. Chlop boi się piłki, nie wychodzi 1on1 odważnie tylko jest wycofany, ze**any
0
@tristan87 Termin populizm rozwinął się w XIX wieku i był od tego czasu używany w różnych kontekstach. W mowie potocznej nadaje mu się zazwyczaj negatywne znaczenie, i utożsamia z promowaniem uproszczonych rozwiązań wobec skomplikowanych problemów, a także z odwoływaniem się do zbiorowych emocji; lub z głoszeniem chwytliwych haseł „zgodnych z oczekiwaniami większości społeczeństwa w celu uzyskania jego poparcia i zdobycia wpływów lub władzy”
w skrócie, praktycznie o każdym można dziś w zasadzie to powiedzieć ;) także nie skłamałeś, Tusk to również populista i wielu innych dziennikarzy to również populiści. Każdy dba o swoje interesy, o ilość wyświetleń, o ilość głosów, nie należy mówić czegoś co się społeczeństwu nie sposoba..
0
@tristan87 tzn? znaki
4
@DonMatteo901 równamy w dół :) dobrze ta dziennikarka powiedziała
1
@MESSIah16 akurat ten fragment terenu przez wiekszą cześć historii nie należał strikte do Rzeczypospolitej a do Prus(te faktycznie przez 190lat były Lennem naszego kraju :) Ogólnie to ciekawa historia tamtych terenów, warto poczytać
0
@priest9999 widać wielokrotnie że Pena jest jakby figurą na bramce.. nie wnosi absolutnie nic dodatkowo, co ma obronic to broni, co leci w bramke to wpusci. Przy akcjach 1on1 z reguly jest gol. Dla mnie to slaby bramkarz, nie ma znaczenia ze dobrze gra nogami. Wolalbym żeby gorzej grał nogami ale wpuscił 10bramek mniej.
2
@daro22 wydaje mi się że Xavi po prostu przekombinowuje, probuje grac teoretycznie cos nietypowego, milion rozwiazan, a finalnie nic z tego nie ma bo jest zle wykonywane lub jest po prostu niepotrzebne
0
@CN is my home czy Marquez nie mial jakiegos problemu z przemytem narkotyków?? cos mi swita ze byla lata temu jakas akcja, juz po karierze pilkarskiej
1
ten Pena niby nigdy nie jest winny w 100proc ale kurde wsyzstko niemalze co leci w bramke to wpada, niestety brak Ter Stegena to potezny cios dla nas.
0
@jacobFCB jakiś niemiec, flick chyba najlepiej, Low też ciekawy, zawsze go lubiłem bo Niemcy fajnie grały (jak nie Niemcy) za jego czasów.
0
@lucca87 jak Kunde na prawej to jestem spokojny o wynik. Chyba że jeszcze o Inakiego Pene nie jestem pewny, bo on i Kounde są dość elektryczni choć trzeba przyznać że mają też lepsze momenty, jednak brak stabilizacji.
0
@negreanu dzieki
1
@Tom0VeB nie no przecież żartujemy ;) przeginka
6
@Saviola88 grubo się dzieje. Facet w tym poscie słusznie zauważa, że ukrainskie ziemie są zasadniczo ziemiami oranymi przez min holenderskie i amerykanskie korpo. Tam nie ma rodzimego rolnictwa jak własnie np w Polsce, więc w zasadzie w czyim interesie jest zalewanie Polski zbożem z Ukrainy? nie tyle samej Ukrainy co ... No własnie tych krajów , np Holandi czy USA ;)
Proszę poprawcie jak publikować tweeta: