1

@GeneralXavi są niczym Puyol i Pique :)

0

@lntrowertyk mi on przypomina trochę Pedro (tyle że blondyn;) . Też nie jest jakimś wybitnym technikiem ale właśnie ma to coś, ciąg na bramkę, pozytywne nastawienie i dużo chęci.

1

@Tridente2015 nie no to wydawało mi się oczywiste że nie wspominałem o nim. Oriol niestety nie dzwiga presji, a w Barcelonie nie ma czasu i miejsca na takie zagrywki. Po sezonie mam nadzieję że wróci do Girony, tego mu życzę. Z pewnością odżyje tam jako piłkarz.

1

@Tridente2015 to prawda ale realnie patrzac to wszyscy zagrali dobrze. Od Ter Stegena który kilkukrotnie ratował, szczególnie przy głowce, przez Kounde po Yamala.
Owszem znalazło by się coś złego na Araujo czy Gundo ale myslę że nie zaburza to ogólnego pozytywnego obrazu druzyny

6

@Fake69 zrobią grilla jednoczącego i bedzie git

0

@korni20 kupiłem przez neta o 00:01 :P

0

@LukaszFan każdy dziś może wygrać z każdym? Przecież ekstraklasa od 20 lat tak wygląda, w zasadzie odkąd pamiętam.

0

@Cochise zgoda, brzmi racjonalnie co mówisz. niestety ale w tematach politycznych wszedzie wrecz nalezy doszukiwać się drugie dna/ukrytych przesłanek itp.
Innymi słowy polityka to troche taki raj dla teorii spiskowych, choć te bardzo czesto okazują sie prawdziwe, przynajmniej w częsci

0

@Zoker u mnie podobnie. Oczywiście Zukowska z ekipą siedzą cicho. Dawać mi tu raz w roku wyjść wcześniej + bilety do kina.

3

@mleczkoo w gruncie rzeczy co za różnica czy dają za kase czy za mieszkanie, wychodzi na TO samo.

1

@Danny Gaucho mimo akcji z ugryzieniem, Suarez to od początku jeden z moich ulubieńców. Przyznam że w swoim prime podziwiałem go na równi z Messim. Nie wiem czy był w historii piłkarz z lepszym strzałem z powietrza. Zaryzykuję tezę że nie.

1

@MesQueUnClub_87 jestes niesamowity. kolega pyta o numer

0

@Bykunn fajnie się Was wszystkich ogląda z ukrycia, po sesji na yt dotyczące przyczyn rozbiorów Polski.
Ci się kłócą , biją, a Rusek się śmieje z boku i czeka by wesprzeć.

1

@Bykunn ale mogli głosować np na Hołownie i znam takich, natomiast wynik Hołowni znacząco wpłynął na "niewygranie" wyborów przez PIS - dlatego rządzi koalicja. Proste. Wydaje mi się że obecnie - na dzień dzisiejszy gdyby odbyły się wybory PIS wygrałby je. Miałbym tą większość.
Ps: sondażom nie ufam, są to dane poglądowe, tak jak i moje ostatnie zdanie powyżej jest moją opinią/hipotezą.

3

@Danny Gaucho mam identycznie. uwielbiam psy i pewnie zrobiłbym wiele żeby go wydobyć, ale jednak życia bym nie oddał, myślę że nawet nie dla siebie samego ale dla dzieciaków. Potrzebują mnie.

6

Komentarz usunięty

3

@Bobo25 proszę Cię, przyznaj że Tusk to populista i wtedy popłynął (jak wielokrotnie). Wiemy że nie było to realne i wciąż nie jest.

0

@macio_944 gdzie to można zobaczyć i o której??

0

@D10SLEO gdzie ta reka?

0

@Faro przy Yamalu to już doświadczony gracz

0

@masa11 ciekawe spostrzeżenie, Andrew też był dosyć delikatny ale jednak nie aż tak chyba...

1

Wszyscy poprawnie przytakują że Real został Okradziony z bramki, ale gdyby to dotyczyło Barcelony, całe madridismo z ich tv na czele trąbiłoby że być może to nie z duchem gry ale jednak doliczonych było 7 minut a bramka strzelona w 8 bądź 9 dolicoznego czasu wiex arbiter miał prawo.
Tyle. Ja nie płacze a cieszę się z takiej decyzji GIL gila

0

@JoeBlack też tak to widzę niestety widać az za dużo analogi z przeszłości, nie tylko , 39.
A odnośnie 39 to Francuzi i Brytyjczycy przecież byli w sojuszu z Polską, jednak nie zdecydowali się pomóc militarnie. Mimo że zapisy tych umów były takie że jeśli wytrzymamy 15 dni to wchodzą i pomagają. O histori to długo można gadać..

0

@Ptasior stary nikomu nie przyklaskuje a stwierdzam że niesłusznie robi się z niego debila. Źle to odczytujesz. Inna kwestia że my powinniśmy się patrzeć na siebie, swoje zdolności, ewentualnie na zdolności i zachowania sąsiadów, a tutaj Niemcy prezentują żałość stąd tym trudniejsza nasza pozycja jako kraju przyfrontowego.

1

@maroon Polska od przejecia wladzy przez tuska stala sie wielkim przyjacielem francji ,nier wroze temu dobrze.

4

@JordiAlbion dokładnie a najlepsze jest to że z Trumpa robi się wariata. Być może ma wypowiedzi niezbyt przemyślane, podobnie jak Macron - ale jakby przyjrzec się faktom to raczej działa rozsądnie i zgodnie z interesem swojego kraju..

3

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/gromy-po-s%C5%82owach-scholza-skandaliczne-przekroczenie-rubikonu/ar-BB1j85WD

a Niemcy dalej kombinują jak tu nie narazić się zbytnio ruskim i w (zachowując skalę) niedalekiej przyszłości wrócić do dostaw gazu z rosji.
Gdyby to nie były Niemcy taki kraj już dawno był pariasem w UE/NATO.

Francja przekazuje rakiety SCALP , Wielka Brytania Storm Shadow, a Niemcy, którzy posiadają odpowiednik rakiet SCALP czyli TAURUS najpierw coś bredzili o serwisie tych rakiet, później nie mogli bo coś tam innego i tak do dziś rakiet DALEKIEGO ZASIĘGU nie przekazują Ukrainie. Dziś już otwarcie mówią że nie przekażą.

1

@JoeBlack przychylam się do twojej oceny niestety. Obyśmy się mylili.

0

https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/umowa-zbrojeniowa-korea%C5%84czycy-gotowi-a-nasz-rz%C4%85d/ar-BB1j72Q4

No, jeszcze niech z tym CPK skończą grać na zwłokę, podpisują te konieczne i niezbędne zakupy w Korei (dywersyfikacja źródeł pochodzenia uzbrojenia) i będę mógł pierwszy uderzyć się w pierść i pogratulować rządowi

4

@shahman dokąd ten świat zmierza pytam kolejny raz , retorycznie oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?