mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto w tym roku też jest tyle warty. Może niewiele mniej, aczkolwiek nie sądzę żeby ktoś go sprzedał z kontraktem do 2027 za mniej. Gość jest nie do zastąpienia i póki zostanie XABI to nie sądzę żeby on się gdziekolwiek ruszył. Ten sezon na bank zostanie w Leverkusen, a być może jeszcze następny. Trzeba realnie tak liczyć. Dla nas to dobrze akurat bo może finansowo sytuacja się poprawi
3
Przedłużyć kontrakt z Roberto o sezon na podobnych zasadach jak rok temu , nikogo nie kupować do pomocy i nie sprzedawać (nie ma tragedii mimo braku defensywnego - Duńczyk daje radę) a za rok ruszyć po WIRTZA. Może jakaś kasa będzie jak w tym roku przy oszczędzimy
Edit: widzę kontrakt do 2027 to za rok może by ciężko ale już za dwa lata REALNIE można o chłopaku pomyśleć. Jeden z najbardziej utalentowanych pilkarzy świata obecnie.
0
@mr Barca lubiłem LUKĘ ale od czasu (dawno temu) jak założył ostre sanki Messiemu to trochę stracił
1
@Kidd Można postawić tezę dla pierwszych 100 miejsc (sick!): jeśli kraj jest biedny i nierozwinięty to ma wysoki wskaźnik dzietności.
Są pojedyńcze wyjątki na tej liście od powyższej tezy. Stany Zjednoczone o których mówi się że mają DOBRĄ demografię (szczególnie względem starej zachodniej Europy) są dopiero na 123 miejscu.
Masakra to jest jakaś. Ja rozumiem świadomość ryzyka zajścia w ciążę, ale czemu europejczycy są takimi idiotami,w imię czego nie chcą mieć dzieci, które są takimi kochanymi istotami ;) nie zrozumiem świata niestety.
edit: zwróćcie uwagę że Polska jest 13 od końca na świecie a obok nas Ukraina, Rumunia, Litwa, Słowenia czyli nas "prawie sąsiedzi" i sąsiedzi
1
@TR3YWAY kiedyś się mówiło czapka wpie*dolka , słowiański przykuc był z tą torebką (najczęsciej PROSTO) a teraz te kurtki , szerokie spodnie i AIRFORCE'y mi sie tak kojarzą :D no ale każde pokolenie ma własny styl.....
0
o jakim zdjęciu z meczu z city mówi? ma ktoś, bo nie umiem znaleźć a ciekawi mnie z kim tam jest
0
@Explode skad wziałeś taka liczbę?? jeśli policzyles sume za wszystkie etapy to hmm powiem przewrotnie, za niewygranie LM wpadnie nam 96mln jesli zagramy w finale.
TO nie jest tak bo część pieniedzy jakby już nam wpadła, jesteśmy w 1/4 ...
1
@budel17 nie da sie tego rozumiec inaczej.. czyli co z awansu z grupy do 1/8 odejmują mi 6,04?
To jest premia za dany etap
2
@Chucky tak z pewnością tak. Za każdy mecz wygrany już jest kasa - za wczorajszy też. Za awans jeszcze będzie dodatkowa ale ilel to nie chce mi się szukać. Poczekam na specjalistów z la bamby
2
@kuz wiele fajnych wtop było jak np LUUK DE JONG na boisku , albo PARK DE FRANCE jako stadion PSG :D notorycznie mylono tego Lee Kang-in z Vitinha itp
1
@pacior95 też mnie to zawsze szokuje jak tak można. Ktoś (na przykład) strzeli jakiegos farfocla - nie wynika to z jakiejś dobrej gry a Ci już nagle przestawiają narrację jakby to coś się zmieniło a częstro gęsto obraz gry się nie zmienia mimo bramki. No cóż taki urok telewizji że niestety wynik definiuje narracje
2
@dominox1998 a oni mają wstęp na mecz? Tylko na Camp Nou mieli zakaz a na Montjuić już nie?
1
@daro22 otóż to, jak nigdy nic nie slucham rano w aucie jadac do pracy , tak dziś kanał sportowy i wielki mistrz kowal ze smokiem o meczu :D
41
dobry mecz Roberta! co mu zagrali na ściane to większość przyjął i rozegrał. To arcytrudne zadanie
0
czy wróci Kyle Walker na mecz za tydzien?
1
@Qlimax86 ja chyba jestem z innej planty bo w ogóle nie patrze na jakieś xG (znam to określenie z la bamby) a to co faktycznie pamiętam z meczu to to co napisałeś (między innymi).
Mecz na remis. Reał miał swoje szanse i mógł odskoczyć mocniej.
Jednak to City odwróciło losy a Real ponownie powrócił. Mecz na remis.
1
@abram3k jak mawiał klasyk "jak przegramy to odpadniemy" czyli "jak będę chudy to nie będę gruby"
1
ciekawe czy wpuszcza boixos nois
0
To chyba oznacza że Xavi zostaje
18
@MOLESTA ale psychol
7
@Bykunn zawsze przy takich inwestycjach coś będzie kombinowane, jestem z tym całkowicie pogodzony. nie dzieje się tak tylko w Polsce, nie żyjmy legendami. Na całym świecie to tak wygląda, również w Niemczech czy USA. Nie zmienia to faktu że CPK będzie korzystną opcją dla Polski i należy go wybudować
0
@Blantozaur wczoraj kupiłem w dino 4x cole 2l , kilka mrożonek, 3x fantasie i 200g sera , cyk 100zł :D
1
@4drian0 musisz wydać 500zł, dostajesz voucher na 100zł żeby wydać na zakupy powyżej 249 :D takze musisz wydać na przestrzeni niecałego tygodnia 750 zł :) a nastepnie dolozyc towaru za 100 :D obstawiam że są tam pewne ograniczenia i np alkohol się w to nie wlicza a kto wie czy artykuly dla dzieci tez
3
@July_6_BcN no zaczyna to wyglądać czytając te słowa jakby faktycznie celowo "wystrzelali" Rosję ile się da przy pomocy Ukrainców po czym ich w zasadzie zostawili bo od pół roku nie widać broni ani kasy a Ukraina krwawi.
0
@Borneo no więc z 40mld sporo już zostało wydane, nie chce mi się sprawdzać ile ale Wilk o tym mówił min w Historii Realnej. Drugie z tego sporo daje inwestor prywatny więc zostało do wydania kilka lub kilkanaście mld MAX.
3
"Nigdy nie zakładaliśmy wykluczenia Rosji ani Putina. To działania, to polityka Rosji i pana Putina powodują to, co się dzieje w stosunkach Rosji z G20, G7 i światem. Jeśli zatem zmieni się polityka, niczego nie wykluczamy - stwierdził."
Anthony Blinken
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/putin-ma-szans%C4%99-wr%C3%B3ci%C4%87-na-salony-nigdy-nie-zak%C5%82adali%C5%9Bmy-wykluczenia/ar-BB1l0hn7?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=52fbd837512c4c7db8cc45c19f7af849&ei=45
Czyli za jakiś czas biznes es jużual z Rosją.
Jak to zdania się szybko zmieniają.. jeszcze niedawno przecież Putin był zbrodniarzem wojennym, to o co tu chodzi
0
@Qlimax86 właśnie nie wiem
4
@Mow_mi_Douglas 155mld to koszt razem z kolejówką która i tak wymagała już rozbudowy i naprawy ok 10 lat temu. Stan kolei jest zły , mowa głownie o infrastrukturze. Na dzis z budzetu panstwa pozostało do wydania max kilkanaście mld NA LOTNISKO bo sporo już wydano - i kasa ta nie wróci - a druga spora część to pokrycie przez inwestora prywatnego.
Zamień więc w swoim poście 155mld na prawdziwe "max kilkanaście" mld i nie siej fermentu ;)
Myślę że ta rozbudowa modlina i okęcia będzie kosztowała podobne pieniądze co pozostało do wydania na CPK (z budżetu państwa).
5
@Borneo a co za 10lat zrobimy lub za 15?? czemu nie chcemy inwestować w obsługę krajów wokół nas czyli krajów bałtyckich, rumunii itp??
Pytam retorycznie, przeciez znamy odpowiedź.
0
https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/rz%C4%85d-wycofuje-si%C4%99-z-nowych-przepis%C3%B3w-obowi%C4%85zywa%C5%82y-zaledwie-trzy-tygodnie/ar-BB1l08eK?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=f82962e0f5544965b2b82ef5048a0027&ei=10
Ktoś coś??