mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szklaner
1
@NeroTFP1 na którym torze biegnie jakaś biała zawodniczka?
4
@Arden mam nadzieje że to tylko jakąś zmyłka taktyczna żeby taniej kupić Nico. Każde inne zastępstwo dla Raphinhi to będzie kryminał.
0
@DonAndrzejos jakbyś był zainteresowany to mam koszulkę COUTINHO praktycznie nowa, nie noszona nie pamiętam który sezon ale pierwszy gdy przyszedł, wersja stadium.
2
@Mixtape albo koniem rasy afroamerykańskiej (sucharek)
1
@gaucho104 gratulacje! (mam dwie córki) :D
0
@Aragorn33 poczekajmy, narazie jeszcze nic się nie wydarzyło, to tylko propozycje a i być może jakieś wys**wy jakiegoś dziennikarza. Po tylu deklaracjach niemców i ogólnie krajów Europy / Stanów co to na Ukrainę nie trafi vs. rzeczywistość - dopóki nie zobaczę - nie uwierzę, także wstrzymałbym się z wyrokiem czy to kolejny "niesukces" Putina (umowy z Kimem)
edit: ale informacja ciekawa, ciekawa
12
@Zoker a to nie dlatego że są czarni bo takie myślenie to byłby rasizm i faktycznie błąd/uogólnienie, ale dlatego że są zdesperowani, niewykształceni, biedni i przede wszystkim wyznają inne życiowe zasady co jest równoznaczne z tym że są odmienni kulturowo. Ich asymilacja nie przebiegła poprawnie i niestety jest to sprawdzone przez lata, a nie podyktowane potrzebą chwili. Ci ludzie są niereformowalni w dużej mierze i niekontrolowana migracja to ogromny błąd państw zachodu (że nie zatrzymują ich na granicy lub na morzu).
0
@BorzyKrzys paranoja..
0
Typy na dzis?
Chorwacja 1: 1 Albania
Niemcy 3:1 Węgry
Szkocja 1:3 Szwajcaria
też wieszczycie niespodziankę dla Chorwatów dzis?
6
@clyde bardzo trafne spostrzeżenie, to tylko pokazuje hipokryzję zachodu niestety, wladimir wie to..
0
@FCB_dimiC quality control :) a to też się "pochwalę" u mnie dziś raczej na sluchawkach cały dzień polityczno - militarno - historyczne rozważania (good times bad times, nowy odcinek u wolskiego + prawicowe radio wnet) na przemian z nowymi okazjami na pepper.pl. nastepnie o 15 szybciutko do domu na drugą połowę meczu ;)
2
@Arden no jest osobą publiczną, zasadniczo nic się nie dzieje poważnego , nie krawawi - wiec nie ma powodów żeby to ukrywać jak złamaną nogę w trakcie meczu. Demokraci są w strasznej kropce przed wyborami takie cyrki, jak dla mnie to BIDEN jest niewybieralny i amerykanie chyba to widzą...
0
@Radioactive9705 tylko ~~80 lat temu a spoleczenstwo w tamtym czasie było dużo niższe. Oczywiście nie tylko włoskie a wszędzie Zastanawiał się ktoś z czego to wynika?
1
@Emhyr to najprawdopodobniej pokazuje jak wielkim trenerem jest Carlo, który potrafi oprzeć gre na jego szybkości, dryblingu a i potrafi wytłumaczyć męczennikowi jak zachowuje się profesjonalny piłkarz pod bramką
1
ale stysiak wywalila orla, grubo
0
@DonMatteo901 taktyczny
1
@BorzyKrzys jestem pod dużym wrażeniem jak ten jeden z najstarszych krajów pod względem wieku ludności zdominował europejską lekką. Wielkie brawa, pokazali że w Europie da się zrobić coś dobrze
1
@Stinger_ Włosi ogólnie miażdżą w klasyfikacji
0
Niesamowici są Włosi na tych me w lekkiej jak odjechali wszystkim z medalami
0
@mrboom święte słowa niestety
3
@Bobo25 mam na mysli dobrowolne oddanie na zasadzie "mam swoje życie, tam im będzie lepiej". Kosztem swojego życia mam na myśli siedzenie popoludniami u starszych rodziców, tak jak to robiła moja mama dla swojej babci . Oczywiście że z pracy nie tak łatwo zrezygnować , raczej ciężko, tak więc powtórzę że bardziej miałem na mysli oddanie bezmyślne, egoistyczne, podyktowane tzw pójściem na łatwizne
5
@Bobo25 tak ten przypadek jest w dużym stopniu zrozumiały, bo mowa o człowieka z Altzheimerem, a w poście wygląda na to że facet jest zdrowy. Inna kwestia nad którą warto się zastanowić czytając Wasze komentarze, jakim dana osoba była ojcem że dzieci mają w nosie ? Rożnie mogło być w danym życiu i zgodzę się że każdy przypadek jest inny natomiast generalnie jestem za tym żeby dzieci dla których poświeca się tak wiele nie opuszczały swoich rodziców na dobre. Ja tam bym w życiu swoich rodziców nie oddał, nawet kosztem swojego życia
0
@tomek8756 niesamowite że to nie są boty.. wraca mi do głowy pytanie, czy w takim układzie widząc takich ludzi jak komentujący Polska zasługuje na własne państwo ?
8
@Kgorecki2500 NIESTETY coraz bardziej powszechna praktyka, oddawanie rodziców do domu opieki - " problem z głowy" - najgorszy cios w plecy na który nie ma już się niestety odpowiedzi, życie się kończy.. przykre bardzo. Każdy człowiek zasługuje by umrzeć z godnością wsród bliskich i w swoim domu.
0
@hefaj6 miałem podobnie i też z listwami, część okazała się w innym kolorze (inny odcień) - szczerze odpuściłem temat ale kupiłem je za grosze. Leżą do dziś, może zamontuje je w jakimś pomieszczeniu na piętrze. Słuchaj ciężko stwierdzić czy są krzywe bo źle magazynowałeś, czy może oni, czy może źle tniesz, czy może masz krzywe ściany :) myślę że cięzko może być z tą reklamacją ale ogólnie po pół roku gwarancja czy rękojmia obowiązuje
3
Rzym 2024
SESJA PORANNA na dziś
09:35 dziesięciobój mężczyzn, 110 m ppł (Paweł Wiesiołek)
10:10 800 m kobiet, półfinały (Anna Wielgosz o 10:10, Angelika Sarna o 10:20)
10:30 dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem (gr. A) (ew. Paweł Wiesiołek)
10:35 skok w dal kobiet, kwalifikacje (Magdalena Bokun, Nikola Horowska)
10:45 sztafeta 4x400 m mężczyzn, 1. runda (Polska o 10:56)
11:15 sztafeta 4x400 m kobiet, 1. runda (Polska)
11:35 dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem (gr. B) (ew. Paweł Wiesiołek)
11:55 dziesięciobój mężczyzn, skok o tyczce (gr. A) (ew. Paweł Wiesiołek)
12:00 sztafeta 4x100 m mężczyzn, 1. runda (Polska)
12:30 sztafeta 4x100 m kobiet, 1. runda (Polska o 12:39)
13:00 rzut oszczepem mężczyzn, kwalifikacje (gr. A) (Dawid Wegner)
13:10 dziesięciobój mężczyzn, skok o tyczce (gr. B) (ew. Paweł Wiesiołek)
14:25 rzut oszczepem mężczyzn, kwalifikacje (gr. B) (Cyprian Mrzygłód, Marcin Krukowski)
SESJA WIECZORNA
19:05 dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem (gr. A) (ew. Paweł Wiesiołek)
20:15 dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem (gr. B) (ew. Paweł Wiesiołek)
20:35 skok wzwyż mężczyzn, FINAŁ (Norbert Kobielski)
20:55 trójskok mężczyzn, FINAŁ
21:05 400 m ppł mężczyzn, FINAŁ
21:18 400 m ppł kobiet, FINAŁ
21:30 10 000 m kobiet, FINAŁ
21:36 rzut oszczepem kobiet, FINAŁ (Maria Andrejczyk, Marcelina Witek-Konofał)
22:25 dziesięciobój mężczyzn, 1500 m, FINAŁ (ew. Paweł Wiesiołek)
22:53 200 m kobiet, FINAŁ
1
@Albatros wszystko zależy od stopnia skręcenia jak delikatnie to za chwilę będzie ok. Jak mocniej to może na zastrzyku da radę , Suarez tak latał nieraz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cules100pro gdzie zdementował bo nie widzę ?