mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 no ale tutaj zbyt dużych szans na dobry wynik nie było akurat, wchodziliśmy z listy 'rezerwowej', z tego co pamiętam.
0
@SkilledHydra16 chyba swoboda dziś ? Albo sztafeta. Coś jest..
1
Eksperci La rambli po meczu z Collins lekko zaskoczeni ?
1
@Safrani teraz dopiero odczytałem bo nie siedzę tu codziennie, przesyłam wyrazy szacunku również. Mam podobne odczucia
0
Co tak się działo pod kątem mentalnym w 1 i 2 secie Igi że Collins tak pękła rura bo oglądałem tylko 3 set
1
@Szklaner ja ostatnio idąc podobnym tokiem myślę ja kupiłem ojcu (uwielbia żeglarstwo) na urodziny ksiazke Jana Ziółkowskiego "tajemniczy żeglarz". Ciekawa tematyka o żydzie polskim , który podróżował z Vasco Da Gamą
6
SEKS-SKANDAL NA IGRZYSKACH?
Elena Kulichenko choć jest narodowości rosyjskiej reprezentuje Cypr na igrzyskach olimpijskich. Jej ojciec to bogaty oligarcha, który dużo inwestował w wyspę.
Elena została nawet wybrana do noszenia flagi wraz z Milanem Trajkoviciem ale tu jest pewien problem.
Otóż Elena ma też swoją drugą „profesję”.
Mianowicie ma swój portal na OnflyFans, na którym wstawia filmy z masturbacji czy nagie zdjęcia. Zgorszyło to opinie publiczną na Cyprze, iż nie jest to osoba godna wynoszenia flagi.
zródło: zgred united (fb)
0
Komentarz usunięty
1
@tristan87 zróbmy sobie 13ste dzielnice i w Polsce lub płaćmy po 20tys na każdego odrzuconego imigranta - bądź jak Francja i Niemcy, a nie zacofana Polsza
1
@Azi "nie każdy kierowca BMW jest skrajnym debilem. Ale każdy skrajny debil chce jeździć BMW. To niestety powoduje że ta część kierowców z BMW która nie jest idiotami obrywa za to że idioci mają auta tej samej marki."
przepraszam czy glosujesz na lewicę czy centrolewicę?
Bo raczej z tolerancją czy NIEszufladkowaniem to nie masz wiele wspólnego.
Ale zapewne imigranci to nie wszyscy są gwałcicielami i złodziejami prawda? Za to kierowcy BMW to sami idioci. BRAWO!
1
@Kidd bo peugeot nie ma w ofercie tak mocnych samochodów z tylnym napędem lub na 4 koła. Producentów robiących cywilne auta z zacięciem sportowym nie ma ąz tylu ;) tym bardziej takie 230 konne BMW z 3l silnikiem można kupić za 20 tys. oczywiście 23 letnie ale dalej będzie to szybkie auto, a chęć posiadania szybkiego auta jest jak posiadanie szybkiego smartfona. Jeden chce i potrzebuje, innemu wystarczy budzetowy samsung czy fabia. Proste.
0
@Bykunn no pszczół szkoda bo pożyteczne zwierzęta i szkoda rolników którzy mają zatrute wyroby..
Z tym psikaniem u siebie co się chce jest trochę jak z paleniem na balkonie. Niby i rzepak i balkon jest twój, ale powodujesz tym szkodę innych. Powinno to być jednakowo sankcjonowane - a nie jest,..
0
@NeroTFP1 czekaj czyli straty wyliczono na 500tys zł, a każdy pszczelarz dostał po 5tys. To ilu musiałoby być tych pszczelarzy żeby to się "kalkulowało"? Lub po prostu dostali ochłapy
1
@Uukasz_93 najdziksze jest to że ten przebiegły ciemnoszary osobnik jeszcze wkręcił się w tłum i tą kobietę pocieszał.
2
@Uukasz_93 dobrze że chociaż Trump zachował się w stosunku do niego jak należy
0
@ProMILs tak bo dziś wszystko ma być tanie i dostępne dla wszystkich... ma to swoje zalety w pewnych aspektach życia ,w innych niestety nie..
1
@fcbarcafan19 teraz widzę że napisałeś wcześniej to co powtorzyłem :) MOZARTKUGELN - pysznosci
2
@barcelonaLM uwielbiam marcepan a szczególnie te austriackie kule Mozarta "MOZARTKUGELN" zawsze jak jestem w Autrii to przywoże zapas :)
9
@Zoker o ile wodę jeszcze przejdzie bo jak się polejesz to nie ma tragedii, o tyle z kefirem to już przegięcie. Za kazdym razie jak zakrecam lub odkręcam to z powodu nacisku na gwint kefir wystrzela wokoł (drobinki) i wokół syf. Wkurzające to mało powiedziane
3
@Tasde Czasy się zmieniły względem rozbiorów, ale sytuacja się powtarza. Ponownie jesteśmy skłóconym narodem co widać na tym forum każdego dnia. Oprócz tego wielu polityków reprezentuje interesy obcych.
Jeśli tak będzie dalej, to nie przetrwamy jako naród, nie mówiąc już o państwu. Straciliśmy niepodległość na życzenie naszych gównianych elit. Elity nadal mamy gówniane, tylko sytuacja geopolityczna jak dotąd nam sprzyja.
1
@Safrani duży plus Niemca to stosunkowo mało urazów, ale za dobre pieniądze (uwzględniając wiek) oddałbym
0
@Safrani ten rząd, czy tamten rząd prowadził z PESą wstępne rozmowy? Faktycznie coś tam znalazłem w necie, ale wszystko z grudnia 2023 . Co by sugerowało że to związane z poprzednią ekipą.
niestety w Polsce ciężko mówić o ciągłości lini politycznej
1
@Foton W PUNKT, mam podobne przemyślenia. Paradoks Polski: państwo z dykty nie posiadające "nic własnego" , będące igraszką głownie zachodnich mocarstw jednak jest w stanie w miarę godnie żyć - chyba tak to miało wyglądać również w oczach tych z zachodu.
5
co tu dużo mówić, Maciej Wilk podsumowuje błędną (delikatnie mówiąc) politykę obecnego rządu względem CPK i jego otoczki kolejowej. Ewidentnie widać nakierowanie na interes niemiecko/francuski.
Wykluczenie komunikacyjne mniejszych miejscowości w temacie transportu kolejowego to efekt nowego planu dla CPK tego rządu
Wykluczenie polskich producentów jak PESA czy NEWAG z dostarczania taboru kolei wysokich prędkości to również efekt nowego planu dla CPK tego rządu
Bardzo kosztowne ale i bezsensowne rozbudowanie pod kolej powyżej 300km/h
(na podróży z Warszawy do Wrocławia zyskamy całe 7minut a wydamy ogromne 10mln więcej na każdy kilometr torów). Po co nam kolej powyżej 300km/h niech mi ktoś odpowie
Zamiast 2000km nowych torów względem projektu PIS z powodu tego że inwestujemy w kolei ultra wysokich prędkości zrobimy tych torów tylko 500km.
Czy to wszystko tylko po to żeby zakupić tabor od Siemensa i Alstom?
1
@damianex10 z sądu to raczej tak..
0
@tadzik447 bo by się za polityków pozabijali
0
@Jakchcesz dobrze nie użyłem cudzysłowou a Ty sie rzucasz jakbyś ducha zobaczył. Słowo odpowiedzieć to przecież przenosnia , natomiast marketing to marketing - musimy byc obecni na rynku kiedy najwiekszy rywal kupuje topowych graczy. Z czysto marketingowego punktu widzenia ma to sens, czy to popierasz, czy nie.
3
@chosenone poniosło ale jest w tym ziarno prawdy. Mbappe zagrał nijaki turniej, wręcz słaby można rzec, za top Nico jest mistrzem Europy i jednym z głownych aktorów zwycięstwa, także na pewno jest to najlepsza możliwa odpowiedź na transfer Żółwia - co jeszcze dwa miesiące temu wydawało się niemożliwe
2
@maroon że co?
@maroon W pierwszym krytykuje Kamalę tak ogólnie:
"dla trumpa byłaby to świetna wiadomość" - jaśniej się już nie da i to własnie tu zestawia ją z trumpem, delikatny problem z czytaniem ze zrozumieniem
a w drugim @maroon :
"w drugim zestawia ją z Trumpem" tak tu również zestawia ją z Trumpem ale w samych pozytywach.
Innymi słowy że Lis odklejony to wiadomo od dawna, dołączył do grona Durczoków i Maxów Kolonko już ładne lata temu. Natomiast że ktoś wyciąga takie wnioski jak Ty to już nie wiem jak to opisać
0
@michal26 bardzo , bardzo wątpliwe że Natalia Kaczmarek powalczy tam o złoto. Sztafeta podobnie. Tak jak napisałeś , duzo medali możemy zgarnąć (jak na Polskę) ale złotych nie będzie za wiele