1

@Karzel dał bym co najmniej znak równości lub na Bartka za wyniki. Choć indywidualnie ... Nie no na równo. Mieliśmy i mamy tylu genialnych siatkarzy że nie wymienić ich w gronie tych najlepszych byloby krzywdzące.. Winiarski też był świetny, Leon też jest świetny, i tak dalej

1

@adi7adi8 no z wyglądu to jakiś podejrzany ten przeciwnik Julki. Bez kasku to typowy chłop. W finale jest ten Algierczyk ?

0

@Stinger_ co to się z tymi Włochami stało, wydawali mi się nie do ogrania.

1

@TheNekro94 były czasy czy czasookresy gdzie poszczególne zespoły wyglądały jak maszyny. Ostatnio tak wyglądali Włosi, nieco wcześniej Polacy, choć my wyjątkowo z tej wielkiej ekipy trzymamy poziom. Francuzi znowu mieli do niedawna słabsze czasy (odkąd trochę na dalszy plan zszedł Ngapeth) i tym ciekawsze jest to że nagle ograli Włochów 3:0. Jestem trochę w szoku przyznam

0

Gdyby się udało zrobić złoto przez wszystkich polskich sportowców ktorzy mają na to szanse czyli: siatkarzy, boks (Szeremeta) czy Adriejczyk (oszczep) i kajaki to wskakujemy spokojnie do pierwszej 15 igrzysk w klasyfikacji medalowej. To byłby wynik! Wiekszość rozwiniętych krajów Europejskich w tej 15stce się jednak znajduje.

0

@Arden to jemu pasowało pod narracje pokonującego wielkie przeciwności wymienic min dysleksje. I do tego się głownie odniosłem właśnie, że równie dobrze mógł jeszcze napisać mam złamany paznokieć. Pozdrawiam.

1

@tbas spoko podpaliłem się bo sam należy do grupy która póki co wyzdrowiała z raka ;) pzdr

0

@tbas ale jakie trudności , nie róbmy z dysleksji i alergii bóg wie jakiej trudności. Brzmi to komicznie. Moi wa koledzy mają astmę i pracują na kopalni od 10 lat.. Komedia. Niech to powie ludziom z rakiem, bez nogi czy innymi poważnymi komplikacjami a nie gloryfikowanie takich pierdół.

1

@HarveySpecter bo wielu ludzi mówi o depresji a wcale jej nie ma. A już rozwala mnie że gościu piszę w takim wyniosłym kontekście o alergii gdzie (strzelam) 1/2 społeczeństwa zmaga się z alergią. Spora część również z astmą. Takie o pitu pitu, patrzcie jak ja strasznie choruje a jak daleko zaszedłem, no prawdziwy ETOS pracy.
Aha no i dysleksja..no poważna sprawa - należy rozgłośnić że pokonał dysleksje.

0

@Arden same nowoczesne 'choroby'

4

@Michael24 dziwie sie ze on jeszcze jestt w stanie funkcjonować w poilityce, przez tyle lat kompromitacji ale z drugiej strony w Polsce to normalne, nie rozliczamy polityków za grosz. Ciągle Ci sami.

0

widzę że Polacy nawet w nocy robią to co potrafią najlepiej , gó*noburza jedna zakończona to trzeba ruszyć z następną

1

@Alex1995 w punkt , pełne poparcie.

1

mam takie przeczucie że Olmo to będzie Ferran Torres w wersji "new". Obym się mylił.

0

@ACMaldini3 dokładnie tak by było :D

1

@Rhaan przycichli coś wojownicy z mieczami i inni na literę "a"

5

@Dari0G jakby to trwało zbyt długo, obawiałbym się że FIKCJA stała by się PRAWDĄ.
If you know what i mean.

0

@mordini123 szkoda, Bieniu swoim serwisem robił dużo dobrego. Duża strata. Dobrze że mamy największe bogactwo na tej pozycji.

0

@JordiAlbion jak to co, nie widzisz o co chodzi, o to że sprawa jest PRZEMILACZANA przez media

0

@Kgorecki2500 wejdz sobie na Historię Realną Zychowicza w rozmowie z Kacprem Kitą co tam w komentarzach się dzieje. Ludzie piszą (polscy emigranci) swoje doświadczenia z ciemnoskórymi (ah jak pieknie mówie, a na usta cisną się inne słowa).
To co tam można wyczytac mrozi krew zylach , mimo że gdzieś tam zdajemy sobie sprawę że tam tak jest, to jednak Realne historie zywych ludzie dają bardziej do myślenia.

2

Obecnie biali brytyjczycy w WB stanowią 36,8 %

Taka historyjka, nie moja, z neta:

pracuje z wieloma muzułmanami urodzonymi w Anglii, którzy nigdy się Anglikami nie nazwą. Pogarda dla tego kraju i miłość do rodzimego Pakistanu jest u nich większa niż u rodziców bo Pakistanu nie znają. Inny mój znajomy zdecydował przestać być muzułmaninem po kilku wizytach w meczetach ( gdzie zamiast modlitw było namawianie do nienawiści białych) i kebabach (gdzie go zapraszano żeby przyszedł po godzinach bo wtedy mają "dziewczynki" które ściągają z chodników). Jednak myśle że granica pomiedzy naszymi kulturami jest za duża i nie mam zaufania nawet do takich "nawróconych" muzułmanów szczególnie kiedy opowiedział mi, że pracując w fabryce na początku swojego już długiego życia w UK współpracownik Anglik zdenerwował się na coś i nazwał go 'motherfucker'. Obelga jak obelga - dla nikogo nie jest przyjemna, jednak ten facet już umawiał się innymi muzułanami z tej fabryki żeby zamordować tego Anglika bo oni takie obelgi w których wymienia się matkę biorą serio. Na szczęście ten niczemu nie świadomy Anglik za chwile przyszedł i zaofeorwał mu kawę jakby nigdy nic i ten mój znajomy muzułmanin zrozumiał że to był rodzaj żartu czy przecinka. Opowiedział mi to jako dowcip ale do dziś mnie mrozi ta historia więc Polacy uważajcie jak gadacie z muzułmanami. Oni naprawdę są z innej planety.

2

Podnieta stanowskim większa niż sądził bym a tam gdzie realnie dzieje się coś poważnego CISZA (potężne zamieszki w Anglii).
Oczywiście Onet milczy, malutka wzmianka małym drukiem.

0

@TheNekro94 Włosi porobią Francję jestem pewny. Moim zdaniem zlekceważyli Japończyków, dali im się nakręcić i później ciężko było się z tego wygrzebać, ale na Francję wyjdą jak na nas i spokojnie to wezmą myślę.
Za to my : zobaczymy. W formie jedziemy z każdym. Wiadomo

0

Niebywale jak Japończycy ogarną Włochów! Co tam się dzieje ..

4

@MesQueUnClub96 ale Japończycy co grają

2

Trzeba przyznać że @VegetaPolska po meczu z Włochami dobrze prawił że że Słowenia ogarniemy. Nie byłem tego taki pewny a kolega z zimna krwią. Brawo

5

@Comentateiro w 1976 też tak mówiłeś ? W 1974,2014 i 2018 również tak mówiłeś ? W 2009 i 2023 również ? To st*l ...

0

@T^L wojna od 2014 owszem trwa ale nie na taką skalę i nie na takim obszarze jak od 2022, wiadomo. Od 2014 nie jest bombardowany np Kijów choć i to ostatnio wyhamowało.

1

@Destroyer_of_Worlds jesteśmy strasznie UJ*wi też mi brak słów ale porównanie do Ukrainy bo w stanie wojny niekonieczne , trenuje się latami a nie tylko od 2022 , tym bardziej równie sporą część nie trenuje na samej Ukrainie.
Ciężko mi odpowiedzieć z czego to wynika że jesteśmy tak kiepscy.. temat do głębszej analizy.
Na pewno na DOBRY wynik wpływa genetyka + system szkolenia czyli trening. Coś u nas zawodzi.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?