mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC kupuję 8l zawsze, bo coś tam doleje - nie ma siły ma M54B30, coś tam weźmie :)
0
@Wojcio ja ogarniam to sam. Olej przez allegro 8litrów to jakieś niecałe 200zł. Filtr 25zł. za ~~200zł olej z filtrem wymienione - no troszkę trzeba się ubrudzić, dużo łatwiej by też było mając kanał (łatwiej olej spuścić).
Jak to ze wszystkim. Jak ma ktoś kaskę to zleci komuś. Jak chcesz oszczedzić ~200zł za robociznę to zrób sam. Trudne to nie jest a brudne ;)
2
@BorzyKrzys no ale Prusy wschodnie były na wschodzie od Gdańska (gdzie znajduje się w Westerplatte). O początku wojny i samym Gdańsku polecam posłuchać La Rambli tu:
4
Pamiętacie Magdalene Chodownik, dziennikarke (tą od rosyjskiego szpiega Pawła Rubcowa)?
"Firma ojca Magdaleny Chodownik, dziennikarki związanej prywatnie z agentem GRU Pawłem Rubcowem i mającej zarzut pomocnictwa w szpiegostwie, figuruje na liście dostawców do Rosji rosyjskiego przedsiębiorstwa "Import R". Zajmuje się ono organizacją usług importowych i kontaktami między rosyjskimi klientami a zagranicznymi dostawcami. Sama Magdalena Chodownik ma z kolei z bratem... spółkę transportową C183, której jest rzeczywistym beneficjentem. Jak sprawdził portal Niezalezna.pl - firma ta tylko w ubiegłym roku odnotowała przychód netto w wysokości ponad 4 milionów złotych.
Ojcem Magdaleny Chodownik jest Jan Ludwik Chodownik. W 1979 r. założył on firmę, znaną potem jako M.B. Fol Jan Chodownik. Od samego początku działalność firmy opierała się na tworzywach sztucznych. Potem znana była przede wszystkim jako producent słomek. Jako miejsce działalności spółka podawała adres przy ul. Czubińskiej w Milanówku (stamtąd pochodzi Magdalena Chodownik) oraz nieopodal - w gminie Wiskitki. W księdze wieczystej nieruchomości przy Czubińskiej widnieją nazwiska i dane zarówno Magdaleny Chodownik, jak i jej brata - Bartosza.
Jak sprawdził portal Niezalezna.pl - firma M.B. Fol Jan Chodownik figuruje na liście dostawców do Rosji rosyjskiego przedsiębiorstwa "Import R". Zajmuje się ono organizacją usług importowych i kontaktami między rosyjskimi klientami a zagranicznymi dostawcami. "
żródlo: niezależna.pl
Ciekawy jest też wątek taki, że Paweł Rubcow, szpieg GRU posiada w Polsce adwokata i będzie standardowo broniony. Adwokatem będzie najprawdopdobniej ... Gonzalo Boye (hiszpańskie służby podejrzewają go o kontakty z rosyjskimi służbami).
Wątek jest dużo ciekawszy i sam prawdę mówiąc dopiero go zgłębiam.
Z innych ciekawostek warto dodać że powstaje lista osób które ładowały telefony i podłączały laptopy w domu Chodownik (i Rubcowa) i podobno są tam niezłe bomby.. osoby ze świata dziennikarstwa, polityki/ środowiska eksperckie.
1
@ranger3120 w moich czasach takie panie określało się słowem latwizna, ale czasem uzywało się "zamiennika" na K. Oczywiscie miałem na myśli słowo KURTYZANA
0
@xvcWinterSoldier w swoim PRIME myślę że tak
1
@Rifek i swoją drogą za co prócz Matrixa mu tak dobrze zapłacili?
7
"Prawdziwa sensacja w Niemczech!
Z powodu błędu w oprogramowaniu, krajowy komisarz wyborczy w Saksonii skorygował wyniki wyborów: W związku z tym CDU i AfD mają po jednym mandacie mniej, natomiast SPD i Zieloni po jednym mandacie więcej. W rezultacie AfD jednak nie ma blokującej mniejszości.
W niemieckim internecie wrze, a symapatycy AFD wprost mówią o „spisku”, dzieje się"
Źródło: FB Radosław Pyffel
Szczerze powiem już mnie nic nie zdziwił i tu nie chodzi przecież czy jestem zwolennikiem AFD, ale takie rzeczy? W najsilniejszym państwie Unii? Państwie prawa?
Te same metody to przecież w Rosiiji...
0
@damian16161212 w pierwszych meczach był kiepski a wczoraj akurat nie oglądałem.
0
@Criell pamiętaj jak la rambla coś mówi to będzie dokładnie na odwrót
0
Nubira focus pro 5g użytkował ktoś ten telefon ?
3
@kuz dam ci radę , idź ochłonąć, przemyśl. Piszesz że nie wiesz co jest większa patologia , spacer po "monciaku" z otwartym browarem bez dokuczania obywatelom czy macanie dziewczyn bez browara. Jeśli nie wiesz jaka jest różnica tzn że jesteś tym typem na glebie. Dziękuję.
0
@Faro nie wiem czy go ignoruje bo nie sledse tego ale jeśli tak jest to chciałbym wspomnieć jak dobrze nam się ułożyły stosunki MSN. Dlaczego się ułożyły ? Bo i Suarez i Neymar w pełni akceptowali Messiego jako GOATA już wtedy, a oprócz tego Messi to człowiek pokorny a nie taki krzykacz i gwiazdor jak Vini czy Mbappe. Oby im tak pozostało i zdobycze punktowe pozostawały bez zmian. Toni - a za Tobą oczywiście nie tęsknię
0
@Pnog37 wróci de Jong i przegramy
1
@Coutinho007 zmienił też styl gry, na nieco mniej dynamiczny z wiekiem. Być może nie zmienił go świadomie, a po prostu jego organizm się zmienił z wiekiem, natomiast nie był już taki dynamiczny od mniej więcej 29-30
0
@kubapan8 co nieco wiedząc jakie są koszachty w piłce na przykład hiszpańskiej nie mam wątpliwości że gość jest sędzią jak to się mówi lobbujacym Realowi. Każdy jego mecz Barcelony to są jakieś grube kontrowersje.
0
@Lucyfffer gil chociaż stwarza pozory
1
@Comentateiro trudno ocenić czy to śmieszne czy tragiczne. Najlepsze jest to że komentarz w C+ też był taki że beka , oosmiali sprawę i zmieniło temat.
0
@lntrowertyk i Perez też z ukrycia
1
@Kuchar starał się jak mógł. Tfu
7
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@konrad1661 nic nie zrobił , przyszedł nowy szef i boisz się że stracisz robotę, to wszystko. Do tego może jakieś nowe pokłady wiary i nadziei w sukces końcowy (mistrzostwo) , poczucie ostatniej szansy, bo jak zagra słaby sezon to pójdzie pod młotek.
0
O co tu chodzi. Ręka w polu karnym i beka i śmiech. Reka nieodgwizdana.
Lekkie nadepnięcie w akcji poprzedzającej gola i poważna sprawa - bramka nie będzie uznana. O co tu chodzi
1
@Deltta jem dużo surowych warzyw od rolnika , marchew, pomidory. Nie jem drożdży (chleb tylko bez drożdży na zakwasie lub pełnoziarnisty). Mleko dwa razy w tyg prosto od krowy. Jajka tylko swiezutkie od sąsiadki.
0
@Azi tak działają politycy również w naszym kraju, zasady na całym świecie są dokładnie takie same. Nieświadomym , niejednokrotnie ciemnym tłumom można wcisnąć wszystko. Uwierzą i jeszcze będą się bić między sobą kto ma rację w imię polityków :) skąd my to znamy La Bambina ?
7
@blakkudium idealnie uciekł przed piłką bo prawie go trafiła
3
@Arden oby jak najprędzej, mam już ogólnie dość tego gościa . Z twarzy sympatyczny ale z gry niestety niedający nic ekstra a wręcz momentami irytujący. Oczywiście jego kontrakt też wpływa na ocenę. Jak młodzi zarabiający X RAZY mniej zrobią to samo, to wolę by grali młodzi.
1
@macio_944 żeby tylko ta walkę przenieść również na parkiet lm , a nie jak zwykle ja lidze się skończy , w lm sierotki bez mapy
1
@fart ci co teraz grają gryzą trawę żeby się pokazać. Wrócą wielcy z FDJ na czele i się zacznie czlapanie, rozglądanie że może kolega jednak doskoczy oraz myślenie w stylu "jeszcze czas, na spokojnie" albo "no trudno przegraliśmy" .
Kilka już takich sezonow było że póki graliśmy takim zlepkiem to jakoś przepychalismy z trudem te mecze a potem wjeżdżał niby główny garnitur i się zaczynały schody.
0
@Hasszz nie wierzę w takie błędy. Świadome działanie nastawione na wypchanie własny kieszeni a i szkodę klubu przy okazji