mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future teraz lekko podupadły
1
@Stinger_ nie wszystko chcemy powiedzieć wprost ot tak - do mikrofonu.. Życie celebryty czy polityka to nie LA Rambla gdzie napiszesz -właśnie wprost - że idziesz na dwójkę. Szczęsny musiałby powiedzieć - przepraszam - potrzebuję 15minut oddechu. Tak to wygląda. Czasem coś ściemniamy (a szczególnie osoby publiczne) bo kulturowy narzut jest taki a nie inny i wymaga pewnego schematu postępowania. Ja tam Wojtka rozumiem. Serio. Tutaj nie chodzi o jakąś sprawę życia i śmierci, o jakąś obietnicę, on nic kibicom nie musi obiecywać, żyje dla siebie. Jesli czuje że chce jednak grac to niech to robi, proste.
Z politykami jest tak samo. Ludzie oczekują że politycy powiedzą wprost "tak jesteśmy opłacani przez korporacje" albo "tak finansują nas pośrednio podmioty związane z Niemcami" - no nie. Tak to nie działa. W pewnych kwestiach trzeba opierać się na łańcuchach powiązań. Nie wszystko jest tym na co wygląda. I dzieje się tak od lat, tylko w 21 wieku nabrało to już na prawdę kuriozalnych kształtów.
2
@KrychaFCB wygląda jak auto z klocków
0
Dr Chocian: Niemiecki wywiad próbował mnie zwerbować. To wielka gra ekologów, a chodzi o ekonomię
0
@SawneyBean ale o czym ty piszesz ? Walczysz sam ze sobą. Chce to idzie, ludzie różne rzeczy mówią a różne robią. Czasem mówią z kurtuazji a czasem mówią by odwrócić uwagę od prawdziwych przyczyn jak tego nie kumasz to koniec dyskusji
0
@Radioactive9705 widzisz komunistyczne metody siłowe nie zadziałały na oderwanie człowieka od wiary. Zadziałały za to inne sprawy w 21 wieku.
0
@SawneyBean zmieniło się to że Barcelona go chce , no tylko o to chodzi. Nie miał ofert zapewne z dobrych klubów. To co mówił oficjalnie to mnie mało interesuje. Teraz wychodzi szydło z worka, nie miał satysfakcjonujących ofert, więc stwierdził że jak ma grać tam gdzie już tego nie czuje to woli nie grac.. pojawiła się oferta z Barcy i oczy się zaświeciły. Dla mnie to proste, tzn ludzkie.
0
@SawneyBean jak wieszał buty na kołku miał powiedzieć kończe chyba że zadzwoni Barcelona? To dopiero byłoby głupie. Okoliczności się zmieniły, normalne w życiu..
0
@norbi77 może,ale ja nie jestem takim ryzykantem, po drugie Penja jest niski. Wojtek 196cm
Inaki 184cm
to 12cm różnicy. To dużo. Jestem zdecydowanie na nie, przy każdej interwencji on ma strach w oczach , przez co reakcja spozniona, a moje serce drzy.
4
@fc20barca jak na zestaw za 117 to niekoniecznie coś z najwyższej półki ale pewne dla wielu wystarczajacej, w kazdym razie pogratulować RADOSCI ;)
0
@Kamil689 tak, zdecydowanie chudy a i zdaje się przystojny
2
@Marian_Pazdzioch laporta jak wyglada
1
@Czajka90 31 lat Varane, 39 Modric i weź tu badz madry
2
@zTx dopoki bedzie rzadzic swiatem lewoskretny establishment to tak wlasnie bedzie, niech sie oburzaja ludzie co to ma wspolnego ale wlasnie ma. Dopoki wzorce kulturowe beda skrecajace w lewo to tak wlasnie bedzie równiez w sporcie. Klekanie, faworyzowanie czar*ych meczeczennikow i tak dalej. Dramat wczoraj dwa brazole powinni wyleciec z boiska a nie wyleciał żaden, top nie jest pierwszy taki mecz. Jestem tym zbulwersowany.
0
Skubany ale jest kotem ten Yamal. Luka Modric i Mbappe w jednym :)
Raphinha zasłużył na te dwa trafienia bieganiem jak Alves od jednej do drugiej bramki. Brawo Barca
1
Mats ma swoje bolączki ale prawda jest taka że nie ma na rynku nikogo przystępnego i dostępnego. Jedyne czego mu trzeba to realna konkurencja. Widać że po słabszych występach i krytyce chciał się zrehabilitować i pod tą presją pokazał swoje lepszą wersję.
Ratuje nam mecz póki co. Oby uraz nie był poważny bo z Inakim nigdzie nie zajdziemy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos sezon temu było to samo zdaje się i wtedy było w plecy i chyba też wygrywaliśmy dwoma golami :D
0
5min temu napisałem że Pepe dobrze wygląda, następnie najpierw przecina akcje Raphinhi a teraz daje asystę.
1
@Bartula hehe :) nie no dobrze się zachował :)
0
Ostatnio mało siedzę w piłce , nawet barcelońskiej, ale ten Pepe z Villa nieźle wyglada
1
@xvcWinterSoldier co ty oglądasz ? OMG cringe
0
@Safrani o tym że Stanowisko bierze kasę od PiS wiemy tyle, ile o tym że Tusk wykonuje polecenia z Niemiec. Bezsensowne są takie przytyki :) od jakiegoś czasu słucham Stana i widzę to tak : mają po prostu prawicowe poglądy ale widzą "niedociągnięcia" w PIS a konfederacja jest z zbyt słabą alternatywa by traktować ją 100% serio. Ostatnie tygodnie mocno krytycznie o PiS się wypowiadają z Mazurkiem , np w kontekście braku kandydata na PREZYDENTA
4
Czy ekoterroryzm przyczynił się do powodzi.
Bardzo dobry wywiad z dr GRZEGORZem CHOCIANem.
8
@Ojciec5tkidzieci no tak jak kibol i patus a już tym bardziej morderca to na pewno z konfederacji albo z pisu.
1
@mekston nie wyrazilem sie precyzyjnie może, mialem na myśli za mlodych czasów Leo , kiedy jeszcze był wschodzącą gwiazdą jak Yamal. Mialem na mysli porównaniu obu jako mlodzienców - pod tym względem Leo miał może łatwiej bo jednak miał lepsza druzynę. Sam jednak też dawał odrobinę więcej bo Leo to Leo :) Ale Yamal podąża własciwą ścieżką wytyczoną przez GOATa
4
@tristan87 młody znów pociągnał zespół za uszy a jednak zespół mimo to okazał się za słaby. Messi jednak miał trochę inaczej - takich wylewów w obronie po prostu nie było.
1
@escarabajo no dobra dla mnie w takim razie w dyskryminacji czarnych nie ma nic złego. Robią potencjalny roz**dol w każdym większym mieście na zachodzie a jednak są. Gdzie tu jest różnica między dzieleniem na dzieci a czarnych/. Człowiek to człowiek, nie rozumiem tego. Inna kwestia że jak czyjeś dzieci nie potrafią się w knajpie zachować to należy zwrócić im uwagę.
1
@Gaz nie jestem hejterem Marca ale fakt jest taki że powinien mieć konkretną konkurencję, taką która być może posadzi go na ławce tak jak on posadził Bravo
2
@NeroTFP1 no dobra ale jak ja wszędzie widze tych czarnych, w autobusach , w autach, na przystankach to mogę iść do restauracji gdzie po prostu mogę od nich odpocząć , czy nie wypada? Wypada w ogóle miec taką restaurację?