2

@Wasacz_ pewnie tak, ale nie wiem czy pamiętacie, był taki czas że Messi miał jakieś problemy z wymiotami podczas meczów. Nie przypominam sobie powodu, ale czasem ma się tak z nadmiernego wysiłku właśnie.

0

@Worny prze kot, najbardziej Gnabry chyba "ucierpiał" , dziurka i później jeszcze objechany

6

@Jakchcesz z pewnością nie, Messi nie tyle co nie chce ale raczej nie jest w stanie grać na wysokiej wydajności.

2

@jacobFCB owczarek niemiecki długowłosy zawsze mi się marzył. Huskyego już miałem. Fajne psy ale mają swój świat. Owczarek najbardziej inteligentny pies, chyba za pudlem i borderem collie którego też Ci bardzo polecam. Myślę , że taki border też pożyje dłużej niż Berneńczyk (chorują te psy często i ogólnie żyją krócej).

Więc odemnie : owczarek (długowłosy) lub border! Pod kątem zdrowia i inteligencji wygrywa border :)

1

@Safrani mimo że jestem na gorszych bo nowych warunkach to uważam że mimo wszystko warto, pod warunkiem że ktoś Ci to zrobi w zdroworozsądkowych pieniądzach. Jak chcesz to mam namiary (mojego sąsiada - śląsk). Może by wział robotę w innym rejonie.
Co do kosztów to ja rocznie mam rachunek 3500zł. Z tym że w praktyce to wygląda tak że od maja do sierpnia nie płacę za prąd nic, a później po 600-700 zł co dwa miesiące.

0

@pikass14 rodzina 2+2 , wszystko na prąd (indukcja, grzanie domu i wody), miesięcznie uśredniając w skali roku wychodzi mi 350zł. Mamy fotowoltaikę + pompa ciepła

0

@Pedri16Future o co Ci chodzi? mówi o swoim subiektywnym odczuciu , o tym na co zasłużyli. Nie czepiaj się ;)

0

@alianta2 zgoda Balde faktycznie odstawał nieco, elektryczny. Raz ładnie poszedł ale on jest obroncą, nie wzbudza pewności. Ta pozycja wymaga wzmocnienia w przyszłości

6

@J4no
Pedri kozak, mijał zwodem "na Iniestę" , właził między dwóch/trzech - już się wydawało że strata a on wychodził z piłką.

Raphinha konćzył akcje które wcale nie musiały być golami - genialne ma strzały.

Fermin dużo biegania do 60minuty, dużo agresji, dobre wyprowadzanie do przodu - też świetny mecz

Casado - świetnie się ustawiał, odbierał i posyłał krossy . Zawsze celnie podawał wcale nie do najbliższego - również wielki plus. piekna asysta przy golu przy szybkim wyjsciu spod pressingu

Yamal - kiwał jak na orliku, siatki, zwody - no dużo pieknej gry, pieknie wychodził spod pressingu, praktycznie bez wiekszych strat, duży plus no i asysta piekna przy golu

Olmo - wszedł w 80minucie bodajże i praktycznie w dwie minuty dał takie ciasteczka że gdyby koledzy lepiej strzelali - miałby dwie asysty.

Kounde - momentami wyglądał jak Yamal, klepał, raz pieknie kiwnał że WOW :) dobry mecz

tych graczy bym wyróznił, chociaż wszyscy zagrali dobrze przy takim wyniku ;)

2

@MesQueUnClub96 mam nadzieję że obaj odejdą po sezonie, Wojtek zostanie na jeszcze jeden sezon i w tym czasie kupimy jakiegos dobrze rokującego bramkarza. W Penje dalej nie wierze, wczoraj nie popełniał błędów chociaż widać było dużo asekuracji w jego decyzjach. Od niego po prostu nie bije pewność siebie.

1

@J4no De Jong też po wejściu miał kilku strat czy nieudanych zagrań, ale powiedzmy że nie będziemy krytykować go bo raz że wszedł po kontuzji, dwa jakiegoś kryminału tez nie zagrał. Ogólnie dziwnie się to oglądało z tak wysoko ustawioną obroną obu zespołów - jakby boisko było takie małe, a co akcja co ryzyko sam na sam.

8

@krefi10 nie moge uwierzyć że oni w tym chłopaku nic nie widzieli, przecież o nim się mówi od dobrych kilku lat jako postać w La Masii ale nikt tak na prawdę się do niego nie przekonał, a jest mega kozakiem.
a Pedri wczoraj wygladał jak Iniesta.

0

@Archie tak wiem, ja proponuję za 3 dychy bo już to mam ale niestety nie znajduję takiego kogoś :) także dziękuję za komentarze (reklamę) i ponawiam ofertę

1

@Safrani ja za całość to płacę 150zł (wiem dużo) ale już liczę połowę od kwoty za samą LM a i tak ludziom chyba za dużo ;d najlepiej jakby za darmo dali :)

0

@Objectivo spoko, ja podobnie. Tak pytam, bo za trzy dychy na miesiąc nikt nie chce a byłem skłonny oddać bo mam wolny slot do maja ;p

0

tak z ciekawosci, ile placicie za canal+ ? lub inaczej, za ogladanie LM?

0

@szymonekk normalnie można oglądać na dwóch urządzeniach przez neta + 1 osoba przez dekoder (właściciel). Jest to zapisane na stronie canal +

0

@mmaciass zerknąć na priv @BoreekxD @kondzik47

0

@Encore ciekawe ile u nas jutro penja wyciągnie

4

@4drian0 zgoda ale chodzi o kulturę po prostu i okazanie jakiegoś szacunku innym kupującym. Gdybyśmy wszyscy zachowywali się tak grubiańsko, bekali, pierdzieli to byłoby spoko? Dla mnie takie elementarne zasady KULTURY to podstawa cywililizacji, nawet jeśli nie mają silnego umocowania w sensowności.

0

jest ktoś chętny na współdzielenie canal+ z ligą mistrzów??

0

@AduŚ07 żal za zachowanie tych białasów, czarnych to wiadomo

2

@Pawel13sz uważam że tak , w drugiej połowie

1

@PatrykBarca intuicja podpowiada mi że on już się poddał, widzi że młodzi dają radę i nie ma żadnej pozycji, czeka na koniec kontraktu i nie zależy mu by coś od siebie dać. Konkurencja duża a i tak jest pogodzony że odejdzie.

0

@Safrani nawet jeżeli znasz jakieś przypadki to przecież nie powinno się wszystkich wrzucać do jednego wora. Tak jakby powiedzieć że wszyscy czarni za zachodnią granicą to rozrubiarze i zadymiarze, złodzieje. Przeciez wiemy że tak nie jest.
Odnośnie rozwodów, powtórzę że nie przypominam sobie żeby politycy wprost podnosili jakieś postulaty w kierunku zakazu rozwodów, czy temu podobne.
Szukanie dziury w całym. Są poglądy konserwatywne ale to jest jakiś trzon, jakiś kierunek, droga życia owszem. Podzielam pogląd że rozwód nie jest czymś pożądanym ale nie podzielam zakazu rozwodów wprost. Na prawdę nie trzeba wszystkiego szufladkować tak 0 - 1. Podam taki przykład. Są geje i lesbijki którzy żyją sobie w swoim świecie i na pewno mają jakieś tam poglądy lewicowe - jest to w ich interesie , ale nie demonstrują tego na paradach równości - wręcz nie są tym zainteresowani czy negują udział w nich jako coś niekoniecznie służacego ich sprawie (jako związków partnerskich). Inni zaś lewicowcy w takich marszach uczestniczą z wielką pompą obnażając się (na przykład). Jeden i drugi to lewicowiec - a jednak mają inne zapatrywanie na tą samą sprawę. Niestety w ramach jakiegos nurtu ludzie będą się różnić i nie jest to hipokryzja wg mnie a raczej normalność.

2

@Safrani "sztywne zasady" jak i sztywne kręgosłupy moralne powinny być domeną nie tylko prawicy czy konserwatystów ale każdej strony politycznej, każdego polityka. Nie przypisywałbym tego jednej warstwie.
Poza tym , czy konserwatyści mówią ile z kolei masz mieć żon? Również jasnym powinno być że ma się jedną - do tego należy dążyć czyż nie? A że życie weryfikuje i czasem nie da się inaczej - dla mnie zrozumiałe, pod warunkiem że wszystkie próby ratowania małżeństwa nie udały się. Rozwód dla mnie zawsze będzie ostatecznością i tak należy to postrzegać (wg mnie).
O wyskrobanych willach i mieszkaniach to się nie odniosę bo to już bazowanie na jakimś bełkocie rodem z najtańszego brukowca. Napisane żeby siać dym, brak przykładów, nazwisk, zapewne zmyślone na potrzeby wprowadzonej "złotej mysli".

Także podsumowując "i tak" i "nie". Wszędzie znajdą się oszuści i złodzieje, farmazoniarze i naciągacze, ludzie bez kręgosłupa. czy w PO, czy w Konfie, czy w Lewicy czy w PSL.

Może oczekujemy od nich zbyt wiele w kwestii moralności, może powinniśmy się skupić się na tym czy służą państwu[?]

0

@sebo939 no wiesz tylko Hołownia nie ma broni atomowej i najsilniejszej armii świata i nie jest nawet prezydentem ;d gdzie Polska a gdzie USA

0

@Jonyx dla mnie trzymanie takie bramkarza jest idiotyzmem. Gdybyśmy mieli pewność że wygramy samym pressingiem i drużyna przeciwna nawet nie zagrozi bramce to i ja mógłbym stać na bramce. Bramkarz przecież jest od tego żeby ratować zespół a chyba zgodzimy się że Penja tego nie zrobi..

18

@Kgorecki2500 Trump to taki podrasowany Wałęsa. Te jego "i ja mu wtedy mówię, Władimierze, nie waż się..."

1

@mientusek1407 Xaviemu zabrakło pewności siebie , tylko tego. Piłkarze wtopami też mu nie pomogli ale i on sam sobie nie pomógł wiecznymi wymówkami (świadczy to właśnie o braku pewności siebie i cojones)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?