mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@D10SLEO niebywałe..
0
@Nazio_87 wszystko w porządku. skąd ten mentorski ton skoro wcale nie wykluczam tego co piszesz? Wyluzuj. Samo wysłanie innej karetki to jeszcze nie morderstwo a być może właśnie świadome działanie (które jeszcze trzeba udowodnić). Kończe dyskusję bo widze że się podpaliłeś a ja tylko sugeruję że wszędzie są "ukryci mordercy" własnie przez takie drobne rzeczy przyczyniający się do śmierci ludzi.
Kompletnie nie zrozumiałeś mojego wpisu bo za bardzo się podpaliłeś. Proponuję melise na dobry dzień.
0
@tbas nie twierdzę że nie umierali, ale też nie twierdzę że szpitale się nijako przy okazji nie dorabiały co stwarzało pewnie warunki do nadużyć.
Czy wysłanie karetki z drugiego końca łodzi to morderstwo? Chyba nie.
O tym właśnie mówię. Pomijam już że Ci goście z Łodzi rzeczywiście byli w jakiejś organizacji.
0
@tbas i potem niech mi wyjdzie jakiś cwaniaczek i będzie się upierał ze kwestionujący COVID i zgony w szpitalach to jacyś płaskoziemcy.
Dlaczego by tak nie mogło być? Nie twierdzę, że tak JEST, ale tez nie twierdzę że to wariactwo, nie wykluczam tego.
1
@patryk355 też będę jutro oglądał
0
@Krzysztof1987 no analizowaliśmy to, chodzi o to że w okresie gdy jest mecz wszystko jest droższe. Znajomy też mówi że w innych częściach hiszpani jest dużo taniej. W Barcelonie w weekendy i czasy gdy jest mecz po prostu jest drożej, co zrobić:/
0
@Eskel ja lece z kolegami w kwietniu na 4dni i zrobilismy taki myk, że lecimy do Girony, wynajmujemy na 4dni auto (okolo 900zł) więc transportem będzie wynajete auto , spimy w Santa Sousana (dużo taniej niż w samej Barcelonie - miejscowość - kurort hotelowy) i sobie spędzimy dwa dni na wycieczce do Barcelony - autem , na mecz i połazić a dwa dni w hotelu na odpoczynku ;)
1
@Borneo "Jeszcze jakiś prawiciwy koleś donosi wbrew mld interesom polski jako zwykły donosiciel" : tu skończyłem czytać.
Po 1 nikt nie doniósł, po 2 nawet jeśli doniósł to są to publiczne wypowiedzi podkreślam pobliczne. Rozumiesz publiczne?
Wbrew interesowi milionów polaków tak ? Ups.. no to Tusk i Sikorski wypowiedzieli się wbrew interesowi milionów polaków , no nieładnie te PO postępuje wbrew interesowi milionów polaków. A do tej grupy źle postępujących doliczmy jeszcze B.Klicha... B.Budkę. Brzydko. Zgadzamy sie tu.
0
@Borneo "poza tym Trump jest też przestępca kłamie jak najęty ucieka przed wymiarem sprawiedliwosci nadużywał urzędu prezydenta aby zlecać swojej firmie budowę tego ogrodzenia na granicy.To nie jest krystaliczny człowiek.....funkcjonuje bez zająknięcia w tego typu świecie....."
nijak ma się to do tematu wątku. mówimy tutaj o polskich politykach i ich błędnej polityce stawiania na jednego kandydata (w USA) oraz o tym czy Tarczyński doniósł czy nie.
To że Trump nie jest czysty to wszyscy wiemy ale nie ma nic do rzeczy.
0
@Kinginiesta stary - nie wiem. Stwierdzam tylko że z wypowiedzi D.Tarczyńskiego nie wynika że cokolwiek doniósł. Nie trzeba być też orłem żeby mieć wiedzę o wypowiedziach PUBLICZNYCH premiera Polski, którą (Polskę) mimo wszystko wymienia się (Trump) w gronie 3 największych sojuszników Ameryki (Izrael, Korea Południowa, Polska) - te trzy kraje wymieniał Trump.
0
@Borneo może i jest szczęsliwy, nie wynika to na pewno z jego wypowiedzi. Natomiast gubimy sedno sprawy , takie wypowiedzi jak Tuska czy Sikorskiego nie powinny mieć miejsca - ta krótkowzroczność polityków jest oszołamiająca, mówi o tym nawet gość z "dwie lewe ręce" u Lachowskiego. Stawianie wszystkiego na jedną kartę (demokratów)
1
@Kinginiesta haha Ty tak serio? Przeciez to dalej nie oznacza że od niego mówi mogę ujawnić i? i własnie to dalej nie oznacza że otrzymał ode mnie :) Otrzymał od Pana X a nie od Pana Dominika T.
Każdy widzi co chciałby widzieć a Ty ewidentnie chciałbyś widzieć Tarczyńskiego jako równowaznika dla Budki.
0
@Weroo myślę że nie jest to istotne bo nawet jakby im nie powiedział to i tak by wiedzieli. Od tego są służby a nie Trump, Vance może Pompeo czy Colby i koniec. Idiotyzmem natomiast byłoby chwalenie się donosicielstwem w internecie.
3
Gdzie jest napisane że Tarczyński doniósł Trumpowi co mówią polscy politycy o nim, w tym Tusk, czy Sikorski? Sam się na to złapałem przez nadanie kontekstu przez innych użytkowników forum a prawda jest taka że Tarczyński powiedział:
"Do @realDonaldTrump
trafiły materiały z szeregiem negatywnych wypowiedzi na jego temat ze strony polskich polityków - @D_Tarczynski
napisał że trafiły ale przecież to nie oznacza że OD NIEGO?
sądzicie że Trump i jego ekipa najpotęzniejszych ludzi na świecie nie zdaje sobie sprawy co mówią o nich Tusk czy Sikorski? błagam. Przeciez to są wypowiedzi PUBLICZNE. Zadne sekrety.
Oczywiście mega słabe jest donoszenie i jeśli by tak było potępiam jako pierwszy ale z tego Tweeta Tarczynskiego przecież nie wynika że on go powiadomił a jedynie stwierdza fakt że trafiły jakieś materiały.
Budka natomiast jawnie donosił w parlamencie i tego akurat możemy być pewnie.
1
z jednej strony mamy Tuska , Klicha i Sikorskiego z żoną obrażających Trumpa a z drugiej Tarczyńskiego uprzejmie donoszącego o zaistniałym - jak tu być dumnym Polakiem powiedzcie? Przecież to jest jakiś DRAMAT.
Dominik dziękuję że się przedstawiłeś. Pozostałych w sumie nie trzeba było przedstawiać.
3
@pluszek witajcie w kraju Kim Dzong Tuska, niewygodne pytanie, do obozu. I oczywiście takie sprawy (jawnie niedemokratyczne!) nie są nawet zbytnio nagłaśniane, cisza. Żaden problem, albo wypieranie że to nie prawda, lub teoria spiskowa, pokaż dowody, Donald by tak nie zrobił...
0
@Stinger_ tak oczywiście. cała ta grupa to Żart w sensie wieku i braku ich następców więc wystawiamy takich dziadków. Niestety ale mam wrażenie że ta dyscyplina wymiera, przynajmniej w Polsce
0
@Stinger_ 20 lat później. Do Norwegi Polecą: Kamil Stoch, Dawid Kubacki....
0
@etobzyk mam nadzieję że go spieniężymy
1
Oby z Penją było jak z Valdesem, najpierw wszyscy szydzili bo notował sporo klopsów aa potem.. wielbili jak ratował nas sam na sam :D
0
@betonito przy pierwszym też powinien wyjść wtedy byłby pierwszy przy piłce a jak zwykle zawahał się i napastnik uprzedził go.
1
@NeroTFP1 ja zawsze humorystycznie pisze Penja - od polskiego słowa pęka - penia (jak się u mnie w dzieciństwie na podwórku mówiło - nie peniaj) :) a że Penja nie ma cojones to Penja pasuje jak ulał..
0
@Fake69 wole żeby wybił w trybuny niż grał przez środek i piłka ląduje u przeciwnika i idzie groźna kontra (czzyt. MARC). Inna kwestia to że Penja nic nie broni, co w bramke to gol w zasadzie. Wczoraj dwa strzały, dwie bramki. Przy pierwszym golu imo mógł wyjść i skrócić szybciej, wtedy najpewniej by dopadł do piłki szybciej ale jak zwykle zabrakło JAJ.
1
@michal26 @macio_944
warto w tej dyskusji jeszcze dodać czym jest SCEPTYCYZM:
Sceptycyzm (gr. sképtomai – „obserwuję”) – pojęcie wieloznaczne, określające postawę w nauce, pogląd filozoficzny oraz potocznie – postawę „sceptyka”, człowieka wątpiącego, krytycznego, niedowierzającego[1].
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sceptycyzm
2
@Arden no to zobaczymy czy Yamal w wieku 25 lat też będzie miał 4 złote piłki :) W sumie ma na to duże szanse ale wg mnie nie jest graczem generującym takie liczby jak Messi, no i Messi był ustawiany później przez Gaurdiole na szpicy a nie na skrzydle
0
@Criss18Barca pokaż ocb?
2
@siuuu @macio_944 odnośnie "naukowych badan" i "foliarstwa" - trzeba pamiętac o tym że NAUKOWE BADANIA tez bardzo często są zmanipulowane lub robione pod konretny wynik (coś jak np przetargi pod danego wykonawce) i nie ma w tym krzty głupoty czy foliarstwa - z faktami uważanami za naukowe również można dyskutować. Gdyby tak nie było dalej byśmy nie wierzyli Kopernikowi, który udowodnił że FAKTY są błędne (przypomnę: udowodnił że planety krążą wokół Słońca znajdującego się w centrum Układu Słonecznego, a nie, jak uważano wcześniej, Słońce krąży wokół Ziemi). Także dajmy jakiś margines na dyskusję a nie wyzywajmy od razu od szurów czy foliarzy.
Przykładem dyskusji z faktami może być również to , że prawdopobnie podczas wyborów w USA wiekszość dużych firmy sondażowych manipulowała wynikami. Niby fakty są takie, że sondaż był jaki był czyli dawał dobry wynik Harris - dawał szansę na walkę a nijak ma się do wyników co pozwala snuć hipotezę że były sfabrykowane pod Wygraną Harris (by utrzymać ją przy życiu politycznie). Raczej małe jest prawdopodobnieństwo że tak duże i liczace się firmy myliły się aż tak bardzo.
Żyjemy w takim świecie że wszystko da się kupić i niemal każdego da się skorumpować, na prawdę nie wierzyłbym ślepo w fakty a dawał nieco miejsca na polemikę również.
2
@Kidd ja też mam od dłuższego czasu problem na telefonie na obu przeglądarkach to samo, a teraz piszę z neta z pracy i działa jak marzenie. Dajcie znać jakby ktoś sie dowiedział w czym rzecz
edit: tez mam TMOBILE
0
@michal26 też tak uważam :)
0
@marcin62 Lis sie stoczył jak Kolonko na prawde temu facetowi padło na mózg