1

@Linghunter88 tak masz rację, poniosło mnie bo jak czytam takie bajki od gościa który zlał własną matkę.. no po prostu bez wstydu. Wrr

2

@draxidox biedroń + żukowska to największe kompromitacje w polskiej polityce, jednocześnie najbardziej bezczelni , bez żenady okradający polaków (pobierają pensje za taki szczyty hipokryzji śmiejąc się ludziom w twarz)

1

@Kgorecki2500 :((((((((((

0

@Michael24 "Identyfikuje się jako lesbijka[3]. W 2020 zdiagnozowano u niej zaburzenie afektywne dwubiegunowe." wiki

ale piosenka całkiem ładna, głos przyjemny

0

@Foro ja byłem w maju 3 lata temu i raczej było ok.
Teraz lece w kwietniu to rzucę okiem

0

@PIWOSZ89 kot moich dzieci to PEDRO PE

0

@BorzyKrzys masakra co ludziom za rak wchodzi do glowy z ta odbytnica pawiana..

0

Soto chyba wystraszył się latko antybarcelonskiek i odwalił taki cyrk. Kibicuje Barcelonie ale bądźmy uczciwi, tu powinno być czerwo.
Inna kwestią że jak nas przekręcają to każą nie płakać i robić swoje więc..

1

@Safrani ciekawe co oni knują.. może chcą sprowokować Ukrainę do ataku ATACMS, by sami mogli użyć ostrzejszych środków napadu, choć to mało sensowne... ewentualnie demonstracja "patrzcie mamy Was na widelcu"

1

@Roobo miałem podobne wnioski słuchając go jakiś czas temu w radiu WNET. Pośmiałem się nawet z jego stylu wypowiedzi (prostota i walenie wprost). A PSL jak to PSL, się dogada z każdym dla stołków.

1

https://www.pap.pl/aktualnosci/rosja-uzyla-miedzykontynentalnej-rakiety-balistycznej-zdolnej-przenosic-ladunki-jadrowe

Rosja użyła rakiety międzykontynentalnej.

"Międzykontynentalna rakieta została wystrzelona z poligonu Kapustin Jar w obwodzie astrachańskim. Ukraińskie media spekulują, że mógł to być pocisk RS-26 Rubież, charakteryzujący się bardzo dużą prędkością i straszliwą siłą uderzenia, odpowiadającą trzem rakietom Iskander-M"

onet.pl

"— Wprawdzie Ukraina ma niewielki zapas takich pocisków, ale sygnał w świat poszedł i opinia zaczęła się tym interesować. Ukraińskie zdolności wzrosły i mam bardzo mocną odpowiedź Rosji. Najpierw zmiana doktryny nuklearnej, a teraz użycie uzbrojenia, które do tej pory w tej wojnie nie było używane — Rosja wysyła ostrzeżenie na zasadzie: patrzcie, jeszcze nie użyliśmy wszystkich swoich kart"

mówi płk Lewandowski

onet.pl

2

@Kgorecki2500 skoro sięgają po takie środki , oznacza to że na froncie na prawdę źle się dzieje - generał Drewniak wczoraj w HR

6

@Foton dlatego, że zachód wcale nie chce wygranej Ukrainy, a jeszcze bardziej nie chce drastycznej przegranej Rosji. Ukraina mogła wygrać ten konflikt pod koniec 2022 ale wtedy właśnie przykręcono kroplówkę z bronią. Pamiętać należy że obecnie w kwestii dostaw gazu do europy lukę po rosjanach wypełniają.. amerykanie.

0

@Aragorn33 pokaż swoich ekspertów poheheszkujemy

1

@Krzysztof1987 "tak zgoda na użycie rakiet dalekiego zasięgu nic nie da."

Przede wszystkim 300km to nie jest daleki zasięg , szczególnie jeśli mówimy o broni rakietowej. Biorąc pod uwagę że to broń rakietowa raczej powinniśmy mówić o krótkim zasięgu. Sory że się czepiam ale wkurzająca jest ta fałszywa narracja medialna o rakietach dalekiego zasięgu..

0

@Encore wygrał 1 a chyba 6 przegral, 3 remisy :)

0

@Pedri16Future drobnostka, do poprawy, jest git jest dobrze

0

@Eskel jak chcesz to mam Coutinho w nienagannym stanie, prawie nie używana

0

@brzucho możesz zdiagnozować się w kierunku Candida Albicans, czy różnego rodzaju pasożytów, których nadmiar lub w ogóle obecność powoduje takie dolegliwości.
Polecam więcej zielonej herbaty (delikatnie pobudza a jest prozdrowotna, oczywiście herbata dobrej jakości) , więcej snu, mniej słodyczy lub ich wycięcie z diety - cukier przede wszystkim odpowiada za gwałtowny wzrost a nastepnie spadek energii.
Spróbuj też poprosić lekarza o receptę np na lek ZENTEL - przeciw pasożytniczy. Raczej nie zaszkodzi - nie jest tak mocny jak antybiotyk a może akurat pozbędziesz się jakiegoś pasożyta.
No i poczytaj o Candida + dodaj więcej ruchu/ więcej tlenu. Chociaż 30-40 minut spaceru co kilka dni. Wiadomo lepiej jeszcze więcej ruchu niz to co podałem, ale jeśli masz go mało spróbuj chociaż te 30-40minut spaceru co dwa dni jeśli nie możesz codziennie.

Dodaj do diety awokado raz na jakiś czas (działa przeciwzapalnie, zielona herbata również)oraz jakiś swieży sok np seler (korzeń) + marchew + jabłko. Bardzo smaczny a i zdrowy - choć to akurat troszkę cukru. JEśli nie poprawisz czekoladą będzie ok.

1

@bartekvisca nie wiem gdzie Wy mieszkacie ale u mnie z zasady sprawdzają zawsze i trwa to minimum 30minut. A robie przeglady na różnych stacjach. Natomiast osobna kwestia to że faktycznie jesli poprosić żeby auto przeszło przegląd to da się dogadać. Natomiast nie ma czegoś takiego że przegląd trwa 5minut i jakiś automatyzm.

0

@HarveySpecter jak można w ogóle wypowiedzieć słowa "jeśli to nie jest reżyserowane" ? Zastanawia mnie to, nie chce Cię obrazić ale tak serio pomyślałeś?

0

@szymonekk ja mam osobisty pakiet za bodajże 25zł ale korzystam głownie na telefonie. Natomiast jak wejdę na TV to również działa - ale nie w jednym czasie. Także możesz się logować na różnych urządzeniach ale nie w tym samym czasie.

Dla wielu urządzeń jednocześnie jest opcja droższa chyba za 50zł 5 urządzeń jakoś tak.

0

@KidusFCB chyba raz już mieli walczyć i coś nie wypaliło. Nie wiem, snuje domysły. Nie wiem czy Tysonowi jest potrzebna ta walka, chyba że to będzie jakaś ustawka

0

@PaPo raczej Paul, ale nie skreślam Tysona, stać go na jedną kombinacje a nawet jeden cios może przesądzić.
Inna kwestia czy w ogole dojdzie do tej walki :)

1



Świetna rozmowa z poważanym w zasadzie w każdej stronie sporu politycznego Andrew Michta (amerykański ekspert polskiego pochodzenia).
Polecam leniwym przewinąć na 20:35 gdzie pada pytanie o inwestycje Intela w Polsce i Niemczech.
Oficjalnie chodzi o problemy firmy i wtopę na procesorach poprzednich generacji.

@Safrani czy rzeczywiście wstrzymanie inwestycji w Europie środkowej to kwestia problemów firmy, czy raczej chodzi (na przykład) o lewar Amerykanów na Europę w kwestii zatrzymania ekspansji Chin na Europę, czy może jeszcze dalej, istnieje ryzyko jakiegoś konfliktu na terenie Europy Środkowej?

1

@Szklaner @Bobo25 dlatego mi się marzy (tak to sfera marzeń i bujania) jakaś niesiłowa forma rewolucji i zmiana ustroju na jakąś formę monarchi, a władcą zostaje ktoś w rodzaju Kazimierza Wielkiego, czy nawet Stefana Batorego :D

Oczywiście to bajeczki i mają zastosowanie tylko wtedy, gdy u władzy znajdzie się DOBRY monarcha, a nasza (i nie tylko nasza) historia pokazuje że jest to taka sama loteria jak przy demokracji, gdzie na 360 posłow, 300 to idioci lub karierowicze, którzy są tam tylko dla własnych korzyści i pieniędzy.

1

@Ojciec5tkidzieci aaaaa ok czyli wyrwane z kontekstu, nie było tematu

0

oczywiście Golden Loch

23

@Bobo25 tu nie chodzi o to że tego nie spełnił ale jawnie potwierdza / przyznaje się do kłamstwa, czyniąc z tego dowcip lub mając z tego ubaw. W ten sposób śmieje się ze swoich wyborców , smieje się im w twarz, dla mnie to jest granda

1

@D10SLEO i ktos na niego głosował skoro tam jest. to jest straszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?