1

@Inaki_Pena nie peniaj, nie będzie

0

@Lionel_Messi10 lepiej się co najwyżej zasypia, spi niezbyt lepiej ;) to nie jest zdrowy sen, jak i nie jest zdrowe wypijać często alkohol przed snem , no ale przeciez wiesz to :)

0

@MichuZ44 kiedyś w podstawówce puszczali nam taki film o człowieku który żywił sie przez miesiąc tylko na mcdonaldzie ;) wyniki nie były dobre głownie ze względu na sól i ilość "złych" tłuszczy.

0

@Michael24 jak za d*pczenie w sumie tanio, też bym jechał

0

@macio_944 to jest zawodnik jednowymiarowy: "masz to uderz" - poza tym nic. Fakt że dość celnie potrafi nieraz uderzyć

0

@MesQueUnClub_87 możliwe, nie ma tam mocnych struktur. Sam dobrze mówiący Bosak to nieco za mało, chyba że robimy z niego drugiego Marszałka

2

z Benficą już przegrywaliśmy, z Monaco też :)

3

@gaucho104 myślę dyktatura, wszyscy grubi i rudzi nie mogliby się czuć bezpiecznie, wchodzimy w sojusz z Rosją reaktywujac projekt radziecki zagarniając przy tym Lwów, Wilno , Łuck , Baranowicze i Stanisławów. Unia i Litwa nie mają nic do powiedzenia. Do Polski płyną tanie surowce a Mencen leje wszystkim piwo. Bosak odcina banderowcom głowy. Braun dostaje fuche na Kremlu, zostając sekretarzem samego Władimira. Berkowicz szuka lewicowców po piwnicach Krakowa.

0

@gumaz u mnie zawsze są dymy w moim domu rodzinnym bo są totalnie różne opcje przy stole, a wszyscy się dobrze znają więc nie ma obaw powiedzieć nieco więcej niz wypada :) zabawny wątek więc uchylę rąbka:
moja siostra lewicująca poglądowo, pieski i te sprawy, rodzice chyba dali głos Hołowni ale zorientowali się że to była przystawka i teraz są w lekkiej kropce jak wielu innych - poza tym absolutnie NIE dla PIS podobnie jak siostra. Natomiast dziadkowie od strony mamy którzy zawsze są z nami w wigilie to totalne PISiory bez refleksji.
No i ja zadeklarowany prawicowiec, widzący wady partii (wszystkich, bo ogólnie interesuje się polityką i słucham na prawdę różżnych źródel) ale najbliżej Konfederosji (pożartuję również, a co) i PiSu ale jednak nie bezrefleksyjnie.
No i siostry chłopak, dobrze ustawiony, pierwotnie opcja Hołownia / KO obecnie przechodzi lekko na stronę Konfederacji choć nie wiem czy odważyłby się tak zagłosować. Jest wesoło. Szczegolnie jak mój ojciec z babcią dyskutuje albo ze mną
W domu rodzinnym u żonki raczej spokojnie bo tam wszyscy o podobnych poglądach czyli PIS ;)

2

@Mitch_Atleta Haaland mam wrażenie nawet z wiekiem zatracił ta szybkość, te susy które pamiętam sadził grając w BVB. Obecnie to taki stosujący i czekający na piłkę klocek?

0

@cules100pro a znasz sie na piłce?

0

@Nazio_87 ogólnie nie był jakiś tragiczny ale faktycznie przy golu Borussi ze spalonego (byłem w wc) to sie wydarł tak że od razu przyleciałem, natomiast po każdym golu Barcelony w zasadzie przechodził obok , dziwne.

0

@PIWOSZ89 ogólnie współczuję, bo zupełnie nic to nie wnosi do Twojego życia.Spalasz czas. Sam spędzam dużo czasu na słuchaniu rzeczy na yt ale są to głownie podcasty historyczne i geopolityczne, no i nie 6h dziennie a może z 3...poza tym to jeszcze w jakis sposób rozwija, uczy czegoś, ale patrzyć jak ktoś gra, na prawdę weź się za życie, masz je tylko jedno

0

@Zoker lubie Tomeczka również ale czasem nadmiernie szuka filozofii w piłce, która jest prostą grą - Kazimierz Góralski by mu wytłumaczył

0

czy producenci samochodów wrzucaja jeszcze do wnętrz prawdziwą skóre, czy już wszędzie wersje eko? Jeśli tak to którzy? jakie modele?

2

Filozof cwiakala

0

@gaucho104 czyli nigdy bys nie kupił ale kupiłeś - wspaniałe zdanie

0

@FanBarcy22 przeciwnicy wiedzą od początku tyle samo , nie mniej nie więcej, bardziej to my już nie jesteśmy tak dokładni a może to szczęście przestało nam dopisywać ?
Jakby doszukiwać się sprawiedliwości to przecież ferran tak fatalnie uderzył ta piłkę przy bramce że się odbiła od nóg dwóch przeciwników, swoich setek nie wykorzystaliśmy także z czym do ludzi.. mam nadzieję że w drugiej połowie się zepniemy w końcu bo oczy znów zaczęły krwawić jak w zeszłym sezonie

0

@MesQueUnClub96 w ofensywie jakby wyciąć torresa możnaby tak może i powiedzieć ale w defensywie ? Moim zdaniem ta taktyka na spalone nam niewiele da

0

@Satim około 30lat ;) już jako mały dzieciak zbierałem wycinki gazet z Enrique, Rivaldo, Guardiolą , pamiętam przez mgłę czasy Romario i Christo lub krótko po nich - troche mi się to miesza ze względu na ogrom czasu

0

@Gaz de jong nie w sobie za grosz grania ofensywnego, jest totalnie bezpłciowy, zero strzału, zero ciągu na bramke-bo chyba nie chcemy uznać za ciąg na bramkę przebiegnięcie 20m ze swojej połowy i oddanie piłki do boku. Mało jest piłkarzy których mozna tak łatwo zaszufladkować, no ale jak powiesz " kto biegnie 20m i oddaje do boku" kazdy powie De Jong. Kiedyś to był Rakitic, ale Chorwat co nieco bronił i co nieco strzelał i asystował.. w ogólnym rozrachunku bo bez porównania bardziej wydajnym piłkarzem

0

@TheCule to jakis specjalista wysokich lotów (autor komentarza) bo jak słuchałem dwóch podcastów na układzie sił bodajże i układzie otwartym na jego temat i nikt się w taki sposób o Dzordzesku nie wypowiadał ;) Możemy prosic o twojego podcasta , chetnie wysłuchamy twojego geopolitycznego spojrzenia na świat @BorzyKrzys Krzysiu

0

@Kgorecki2500 czyli Łobuz z niego trochę.. Łobuz ułaskawił Łowcę. Oj Joe, Joe, a myślałem że Ty jesteś inny, demokratyczny..

0

Czy Joe zwany Bidetem na koniec zmiany ułaskawił swojego syna?

1

@Reviven to czekaj Olmo w końcu jest cięzko zastapić, czy cięzko nim zastąpić kogoś bo trochę sprzeczne ze sobą wnioski podałeś

1

mogę polecić rozmowę z niepoprawnym optymistą prof. Marcinem Piątkowskim u Mazurka na kanale zero. Całkiem przyjemnie usłyszeć coś miłego nt naszego kraju.

0

@vangoor tam juz chyba nie ma. Na pewno jest bo sprawdzałem teraz w Avans, Electro.pl i własnie na allegro

1

@bartekvisca mam dokładnie te same odczucia, łącznie z aplikacją ING, zaś od PKO dostałem smsem ofertę na super 15% do sklepu samsunga co i tak wychodzi cenowo podobnie jak u dilerów pokroju RTV AGD.. Masakra jednym słowem. Dobrze że nie słucham radia i nie oglądam TV bo bym chyba oszalał.

1

@Foro "nie wiem o czym piszesz.

ja piszę o napisanym tekście w kontekście czysto technicznym, a skillowo zwrotka jest mocna."


"No to teraz kawałeczek dla wszystkich, którzy uważają, że rap bez przekazu jest super, Menciu, okej, cool
Ostrzę noże i nożyczki, halabardy i pilniczki

Aparat czeski, gwoździe, pineski

Sztyki, patyki, dywany i guziki

Trąbki, pompki, ząbki oraz choinkowe bombki

Gwoździe, szpady, gołe baby, wszystko tylko dla zabawy

Krawaty wiążę, usuwam ciąże

Akcesoria, scyzoryki, złote łyżki i kolczyki

Cegły, taczki, wykałaczki z Ameryki

Proporczyki, portmonetki, parasolki, ciche Szwedki

Globusy, mapy, plany

Change money, jabłka, banany"

0

@Peciak generalnie zwolennicy ko na tej stronie są w dyskusji najbardziej agresywnymi w rozmowie i narzucaniu światopoglądu. Każdy z innej opcji to debil, ciemnogród i temu podobne. Inni niż od Tuska do gazu - jeszcze brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?