mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TheNekro94 a jakby ktoś zrobił restauracje tylko dla białych to już jest ok ? nikomu nic do tego ? NIE DLA DYSKRYMINACJI LUDZI , czy dzieci, czy czarni, czy biali, czy zółci, czy rudzi, czy chudzi.
a konfa nie mówi , (jej liderzy w wywiadach często się z tego tłumaczą) o bezgranicznej wolności , nie są tez za zniesieniem WSZYSTKICH podatków a ograniczeniem administracji i podatków- owszem. Wielu ludzi spłaszcza te pojęcia a cięzko tak na prawdę stworzyć idealny świat i idealne przepisy. Nie ze wszystkimi punktami danej partii też trzeba się zgadzac bo idealna partia tez nie istnieje. Niestety. Tak jak idealny władca
0
@marcjanna szokujący wpis, takie profile na X powinny być z marszu cenzurowane . Oczywiście nie wierzę że Safrani się tym inspirował.
3
@MichuZ44 u ludzi o wątpliwym kręgosłupie moralnym traci, wciąż jednak znajdzie się ludzi prawych, uczciwych, lojalnych i dobrych. Sęk w tym żeby w takim środowisku się obracać, a nie w sztucznym świecie kreowanych pod poklask i social media.
5
@Safrani nie wiem czy od bąkiewicza - nie znam tych ludzi. Natomiast Bosak wczoraj albo przedwczoraj publikował normalnie na FB jak chłopaki z Ruchu Narodowego również pomagają.
NIe szukajmy zwady Panie Safrani przy okazji tragedi. Szukajmy pozytywów. Raczej w obliczu tragedii polacy w miarę się jednoczą - inna kwestia że każdy na tym też zbija kapitał polityczny (z osób z polityką związanych).
Także to że nie wiesz(bo nie obracasz się w tych kręgach) to nie znaczy że ich tam nie ma. Algorytm zapewne podrzuca Ci najpierw informację o Donaldzie i Koalicji Rządzącej.
1
@macio_944 to takie troche podrasowane Kings League ;)
0
@siuuu tu akurat prędzej powiemy o niekompetencji i ignorancji niż kłamstwie
5
@NeroTFP1 mówisz o brytyjczykach czy francuzach którzy mieli z nami sojusz a nie uznali napadu ZSSR za agresję? Oczywiście to sarkazm.
To powinno nas wystarczająco nauczyć że możemy liczyć przede wszystkim na siebie.
2
@Kapitan hawk spoko gratuluję czujności :) ja dowiedziałem się teraz :)
2
https://www.money.pl/gospodarka/intel-wstrzymuje-budowe-fabryki-w-polsce-lawina-komentarzy-7071949941554112a.html
news sprzed kilku godzin
@Safrani a nie dalej jak tydzień temu pisaliśmy że wszystko idzie ale po cichu zgodnie z planem..
0
@Archie Renault to masz na myśli ten 140km? to jest 1332 cm3 i wszędzie widnieje jako 1.3, o ten Ci chodzi?
1
@Safrani wczoraj kupiłem dla żony od "dziadka" octavie z 2010 ale z przebiegiem 140tys, stan na prawdę piękny i ów Pan własnie wymienił tą skodę na MG - szczerze za 80tys to byłem zaskoczony pozytywnie tym autem. Nie wiem jak z trwałością częsci ale co mi się podobało to że pod maską tyle miejsca, w środku wyglądał jak większość nowych dziś - najbliżej do KIA/Hyundai.
NIe wiesz jak wygląda kwestia zabezpieczenia antykorozyjnego w tych MG?
0
Znajoma chce kupić budżetowy samochód nowy z salonu. Po wstępnym rozeznaniu wszystkie najtansze auta 60-70tys typu Dacia Sandero, czy Fiat Tipo nawet to silniki 1.0 . Zakładam że to 3 cylindrówki.
W Oplu Corsa zaś siedzi wadliwy 1.2 Pure Tech. Czy jakikolwiek producent poza Suzuki posiada w ofercie tanich aut niskiego segmentu silnik 4 cylindrowy (lub nawet 3!) ale o którym mozna powiedzieć że jest UDANY?
0
@Cvzx bez przesady, nikt poza griliszem nie ma faktycznie wielkich łyd a z innej strony biorac temat, myslisz ze kiedys piłkarze wielkich łyd nie mieli? I cieli getry? zwykle gwiazdorzenie. Jak ich cisnie to niech sobie zamówią na wymiar takie zeby były dobre, stać ich, stać klub.
0
@zodiak_10 ogólnie trochę zabawnie prezentuje się ten Endrick.
9
@kamyk_23 nie kumam o co ci chodzi? to co ma sie nie wypowiadać dla jakiś mediów bo tobie sie nie podoba? Co by nie mówić jacys polacy to ogladają więc totalnie nie rozumiem czemu sie odpalasz. Tzn domyślam się że fanatyzm każe Ci hejtować wszystko i wszystkich bo jedyna słuszna droga to wielka Koalicja ale skwituje to tak: zluzuj porty
0
@Kubsoleon żaden idiotyzm. Chodzi o to czy jesteś chętny zdolny pomagać na przykład na tyłach, nikt Ci nie każe iść umierać w chwale na pierwszej linii i nie o tym mowa w tym wątku. Można na przykład napełniać worki z piaskiem. To jest własnie odpowiedzialne państwo i odpowiedzialni obywatele. NIe każdy idzie na front, ale każdy ma jakieś zadania w obronie państwa, mniejsze lub większe. O tym mówie. Czy uciekasz , czy pomagasz.
1
@clyde no miałem coś podobnego własnie ale ja już byłem wtedy bezczelny a że była to jakaś (wybaczcie) niekompetentna g*wniara to ją trochę wyśmiałem i zagroziłem już nie pamiętam czy policją , czy telefonem do kierownika. Nie odpuściłbym , tak na prawdę tak jak kolega napisał , ona ma obowiązek Ci to sprzedać po cenie z etykiety i tyle. Nie ma innej drogi. Tylko komu sie chce wydzwaniać po kierownikach który pewnie jest w innym mieście itp. DLatego nie kupuje w żabce. Drogo i amatorszczyzna.
4
@clyde miałem dokładnie tak samo w żabce w niedziele tydzień temu. Dwa kubusie na etykiecie 2,90 jeśli kupisz dwa. Biore. Idę do kasy: 9,40! mówię o nie nie, tyle to nie, pokazuje na cenówkę a ona "ale kasa pokazuje tyle" . Mowię do niej to ja rezygnuję z zakupu (bo zanim podała mi cenę z kasy dałem dychę którę wzięłą) a ona do mnie : nie może Pan bo transakcja już doszła do skutku. Czaicie to?
Mówię dziewczyno wycofaj to z kasy i nie rób scen, nie chce dwóch kubusiów za 9,40. Masakra, w koncu mi oddała ta dychę ale zwrotu nie zrobiła :D Obstawiam że nie umiała zrobić zwrotu ;) TRAGEDIA
4
@Jakchcesz czuje że to jego moment i próbuje zbijać kapitał medialny ale dobrze, psycha gościa który może coś osiągnąć
0
@clyde kiedyś za czasów mojego dzieciństwa, w początkach internetów krążył taki filmik z dziewczyna która szczyciła się, że "*UCHAŁ mnie Rychu Peja"! i miała koks na Pi***ie właśnie na imprezie z Rychem. Tak mi się przypomniało :)
1
@Roobo Cou zabrakło mentalności zwycięscy i woli walki, iskry, zawziętości, tego czegos co ma Raphinha.
2
@Allbi wiekszej bzdury nie czytałem. Czyli Putin teraz zrzuca pare KABów , na Warszawę, zasypuje Wrocław rakietami Iskander a przez przesmyk Suwalski zaczynają wjeżdzać oddziały rosyjskie to rozumiem że temu jest winny Kaczyński z Tuskiem? Bo mogli nie wspierać Ukrainy czy co?
I wtedy rozumiem uciekasz. ?
0
"Chłopcy z II Liceum Ogólnokształcącego im. Piastów Śląskich we #Wrocław szykują się na najgorsze i budują wały.
Licealistów, którzy biorą udział w akcji jest znacznie więcej niż na zdjęciu.
SZACUNEK ????"
info: pigułka świata
Miło się to czyta, jak ludzie potrafią się zjednoczyć i działać we WSPOLNYM a nie tylko własnym interesie. Szczególnie młodzi. Dbamy o wspólne dobro jakim są "nasze" domy i nasz kraj.
Oczywiście takich przykładów jest wiele wiele więcej, o czym również tutaj pisaliście.
Naszła mnie tylko taka refleksja, czy w czasie hipotetycznej wojny byłoby podobnie? Czy wtedy faktycznie wielu zabrałoby nogi za pas i za zachodnią granicę.
Kiedyś zadawałem tu takie pytanie i większość odpowiadała że ucieka za granicę i nie broni kraju bo są od tego żółnierze zawodowi (z czym ja się oczywiście nie zgadzam).
Jak z Wami? Pytam o podobne zaangażowanie jak w czasie powodzi - w czasie konfliktu zbrojnego.
0
@Tasde nie rozumiem jednego, skoro czarnego nie można nazywać czarnym, geja - gejem, to czy można mówić o mieszkańcu wsi WIEŚNIAK? Czy nie ma to znaczenia pogardliwego?
0
@barteq chyba Racibórz tyle ma
0
@Arcybiskup nie ma już tego tweeta???????? Bo wchodzę i nic nie ma
0
@clyde ależ to krindżowo wygląda takie dziadki siedzące w czapkach na dachu bloku, całe w tatuażach z groźnym spojrzeniem :D przeslucham kawalek zaraz w aucie
0
@Safrani dużo zawirowań było w tej sprawie. Chciałbym poznać całe tło choć wiem że to niemożliwe. Pojawiały się przecież informacje że ta fabryka nie powstanie.
Ciekawe jakie były koszty polityczne i nie tylko otrzymania wsparcia i "zgody" od państw zachodnich. Czyli głownie o Niemcy tu chodzi.
0
@Xaviball o której to się ma zacząć ? Bo u mnie na górnym śląsku pada praktycznie cały czas ale tak niespecjalnie intensywnie od wczoraj.
Rozumiem że ma przyjść jakiś ostry deszcz, o której mniej więcej?
1
@Lucyfffer no tak patrzę po opisie książki to w zasadzie porusza zagadnienia powszechnie znane ale zapewne są mocno rozwinięte plus ocena autora. Może być ciekawe, w sumie niedroga też jest stosunkowo