mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart nowe nie znałem
14
Winny jest przede wszystkim POSLIZG BALDE a Cubarsi to tylko następstwo.
8
@Xxxbarca4ever po co dajesz znak zapytania na końcu skoro gość się normalnie o coś pyta. Nie odpowiada się pytaniem ?
0
@SirChuck wypisz wymaluj przypadek Vermaelena. Nawet jakiegoś podobieństwa z twarzy bym się doszukal. Może kuzyn
0
@PatrykBarca a kto widział te oferty ?
5
@Kidd szkoda że przybył tu stosunkowo późno i był też dość krótko, też go lubiłem. Typowy przykład piłkarza jakiego dziś nie ma. Magik
0
@bartulek98 ja ***** do pustaka nie trafił , to już zostanie w głowie nie ma opcji. Czasem takie głupie z pozoru sytuację kładą się cieniem na całą karierę.
4
@patrykzmc2000 bracia z arabami?
1
@barcelonaLM dokładnie tak uważam. Skoro da się sklonować owce, polecieć w kosmos i na Marsa, da się też czerpać energię ze słońca i wiatru, da się również sztucznie podtrzymywać życie czy budować sztuczne wyspy i budynki po 300metrow i więcej no to czemu się ma k... Tego nie dać zrobić ?
1
@barcelonaLM prezydent ośrodka miejskiego jest od tego żeby ZARZĄDZAĆ i odpowiada za całość "interesu". Gość tam nie jest w celach reprezentacyjnych także jak najbardziej należy go winić, niech szuka rozwiązań, oczywiście nie własnymi rękami ale niech ogarnie tak temat żeby.. było dobrze. W każdej firmie tak to działa. Menadżer, dyrektor odpowiadają za to co robi pracownik na linii. Wiadomo że nie bezpośrednio ale mają poprzez swoich mianowanych niżej postawionych zarządzających doprowadzić do sytuacji żeby wszystko działało.
5
@barcelonaLM ale jakby chodziło o prezydenta kraju to już można czy też nie ?
6
Czyli można ogólnie powiedzieć tak, że Gundo został wymieniony na Olmo z dopłatą 58mln + zmienne?
Oczywiście ma niższa pensje, wiadomo że o to chodzi, ale jednak niesmacznie wygląda ten akapit powyżej.
0
Też wam wywala jakiś błąd w C+?
0
@Litman a nie ma czasem kontraktu do 2025 z opcją przedłużenia do 2026 jeśli rozegra 55% spotkań?
0
@Ojciec5tkidzieci nie mogę już edytować więc pozwolę sobie jeszcze wkleić dalszą i istotną cześć tego artykułu. Może ktoś w zalewie głupoty jednak to przeczyta a im wieksza świadomość społeczna tym lepiej:
"Jastrzębska Spółka Węglowa ma zbudowany kolektor „Olza”, do którego trafiają wody słone ze wszystkich ich zakładów – poza kopalnią Budryk oraz Knurów-Szczygłowice. – Kolektor pozwala zmniejszyć maksymalne stężenia soli w Odrze o 60 proc. niż wartości dopuszczalne. Posiada dodatkowo zbiorniki retencyjne, dzięki którym możemy wstrzymać zrzut wód nawet przez 20 dni – wyjaśnia nam Tomasz Siemieniec, rzecznik JSW.
Wody z „Budryka” trafiają do zakładu odsalania w Czerwionce-Leszczynach. JSW produkuje z niej spożywczą „sól Dębieńską”. W ubiegłym roku aż około 67 tys. ton.
Problemem jest kopalnia Knurów-Szczygłowice. Spółka rozważa budowę dla niej zakładu odsalania. Ale – jak mówi nam Tomasz Głogowski, rzecznik Polskiej Grupy Górniczej – ze wstępnych analiz wynika, że budowa zakładu odsalania to koszt przekraczający 1 mld zł, a czas jej trwania to sześć–siedem lat. Inwestycja jest wątpliwa także dlatego, że kopalnie PGG mają zostać zlikwidowane do 2049 r."
0
@Ojciec5tkidzieci codziennie wracam koło tego jeziora tak by the way, niedaleko mieszkam. Szkoda że nie potrafimy jako kraj / bądź nie chcemy [?] ujawnić rzeczywistej przyczyny tej tragedii na Dzierżnie, Kłodnicy i Odrze.
Doczytałem temat i wygląda to najpewniej tak jak w artykule rzeczypospolitej:
"Kopalnie nadal wpuszczają ogromne ilości solanki do Odry, która jest pożywką dla zabójczych alg – alarmuje Greenpeace na podstawie badań, które wykonała w marcu tego roku i nadal je kontynuuje.
Wysokie temperatury, niski stan Odry, jak również ogromne zasolenie wody ze zrzutów ścieków, głównie z kopalń, spowodowały rozrost chlorofilu i wyrzut toksyn w Odrze – rok temu doprowadziły do największej katastrofy ekologicznej w Europie. Zginęło blisko 300 ton ryb. Dla tzw. złotych alg pożywką jest właśnie słona woda. Według raportu komisji, która wyjaśniała przyczyny katastrofy, za 72 proc. zasolenia w rzece odpowiadają kopalnie. Pozwolenia wodnoprawne, jakie wydają Wody Polskie, na zrzut ścieków mają zakłady PGG, KGHM, JSW oraz Spółka Restrukturyzacji Kopalń, do której trafiają zlikwidowane zakłady.
Nie zmieniło się nic. Odra jest tak samo zanieczyszczana, jak była rok temu. Regularnie jeździmy na Śląsk, pobieramy próbki i je badamy. Wyniki są szokujące: w wielu miejscach zasolenie jest wyższe niż woda w Bałtyku. W dopływach Odry i Wisły stężenie chlorków i siarczanów jest kilka razy wyższe od tego, które doprowadziło do katastrofy na Odrze"
0
@cules100pro @D10SLEO La Rambla dałaby Tuskowi , Donek by obiecał że odda i po kasie
1
@tristan87 mam nadzieje ze go ktos usadzi
1
@Transu96 bo każdy ma prawo do własnego zdania. nie tylko w temacie FCB.
2
@Safrani moim zdaniem słabszą. Lewandowski starszy o kolejny rok, gdzie już w zeszłym sezonie nie przekonywał. Nie ma zmiennika na odpowiednim poziomie (no chyba że Pau Victor odpali, co jest raczej zagadką. Nie ma Cancelo, który ze słabszymi rywali wyglądał dobrze lub bardzo dobrze, ale z silniejszymi rywalami wyglądał źle lub bardzo źle. Jest Balde, Fati i Gavi którzy są totalną zagadką po kontuzji także może się mylę ale tak na szybko to raczej mamy kadrę słabszą. Nie sądzę żeby Olmo nam zrobił sezon i był jakimś game changerem.
1
Kiedy twój hiszpan okazał się ruskim agentem:
http://youtube.com/post/Ugkx5T-gfz3q-tIIiFShPYgTZa7m7876fz6Y?si=7YFL-JGMxBPxaepW
0
@cules100pro co to za gimby
1
traktuję użytkowników tej strony z wzajemnością. Ciebie pozdrawiam
0
@Blantozaur to na priv
2
@draxidox kogo to obchodzi z jakiego powodu byłoby ci miło
0
@Gronek nie można jednoznacznie odpowiedzieć ponieważ nie ma reguły. Sprawdzasz skład przed zakupem i decydujesz czy warto , czy nie. Skład/krój/wzornictwo/cena
0
@Michael24 aha. znaki
13
@BorzyKrzys stano 100proc poparcia , a baba rezimowska do zaorania
5
@RosjaninBut przeciez La Rambla wie lepiej niż jakiś tam Bartosiak :):)
0
@RosjaninBut no pewnie tak jest. o tyle to jest dla mnie interesujące że po tym "wypadku" całkowicie o nim przycichło. (o Duginie). Doszukałem się w necie jedynie wywiadu z Clarksonem (ten co robił wywiad z Putinem) z 04.2024