mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@damianex10 też na to zwróciłem uwage, on jest taki bezczelny ale chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, tzn nie kontroluje tego i nie jest tego świadomy (?)
2
@Arden widzisz Ty myślisz chłopu - myślisz ta dziewczyna/niedziewczyna z którą ma walczyć na olimpiadzie. Ty myślisz złoto - masz w głowie złoty medal olimpijski ale ktoś inny może mieć na myśli chłopa jako po prostu chłopa/mężczyzne i po prostu złoto - np sztabę złota/kilogram złota. Nie ma tu nic wystarczająco konkretnego żebym tracił czas na dyskusje, nie macie co robić .Napisz mi na priv jak ją zawieszą albo wytoczą proces. Pozdrawiam.
2
@Deviler dobrze zgoda to mogą ją zawiesić , ale nie wytoczyć jakiś proces o którym ktoś tu pisał. Ale nie moga jej zawiesić bo przeciez nie wiadomo o kim pisze w tym memie. żadne nazwisko tam nie pada.. pada sformułowanie "chłopu" a chłopem może być każdy. Szkoda czasu.
1
@FanBarcy22 no dokładnie. Jeśli zawieszają za takie rzeczy to może należałoby te igrzyska zbojkotować a nie panikować przed lewakami.
19
@FanBarcy22 no przecież tutaj to norma. Ona nie startuje jako POLKA tylko startuje jako wyborca/przedstawiciel KONFY więc z automatu jej nie kibicują.
To że nie pochodzi ona z środowisk inteligenckich (wielu użytkowników la bamby pewnie za tych pochodzacych chciałoby się uważać rzecz jasna - czyli tych lepszych) nie skreśla jej jako człowieka. Nie każdy musi być profesorem fizyki kwantowej. Jest dziewczyna prosta ale przynajmniej robi jeszcze coś innego niż tylko mądrowanie w internetach, np zawalczy o złoto na olimpiadzie. Chłopaki za to walczą o wielość zielonych herbów w czym życzę powodzenia.
3
@Hosh daj spokój nic takiego tam nie ma.. Chyba nie oglądasz UFC na jakim poziomie jest tam Trash talk .. cały świat na to patrzy i nie ma problemu. Będę zdruzgotany jeśli po tym wpisie coś się wydarzy, inna sprawa że te słowa mozna rozumieć na dwa sposoby - o czym pisałem wcześniej. Taka gra słów trochę.
0
@Majowy_ coś podobnego wydarzyło się w latach ~ 1680-1750 przez co Polska z gospodarczego lidera (przynajmniej w regionie) powoli powoli stawała się popychadłem innych europejskich mocarstw. Nie nastąpił u nas rozwój rolnictwa na tą skalę co na zachodzie. Do tego wszechobecna WOLNOŚĆ Szlachecka (czytaj obecne związki sportowe, PZPN itp) i mamy gotowy scenariusz na przegrane wojny a potem rozbiory :D ot takie porównanie..
0
@AndresCuccittini na pewno nie będzie. Sprawa ma zbyt dużą wagę i ukraińcy to wiedzą.
6
@Arden ale ona miała na myśli swojego chłopaka przecież :) a nie przeciwnika w ringu na igrzyskach. ;) @Hosh przesadzasz. To byłby szczyt gdyby takie coś wmówili.
7
proszę jaki dyplomata. Każda odpowiedź bardzo przemyślana i wyważona.
1
@mrboom to był sarkazm :P
0
@Ojciec5tkidzieci kochajmy się wszyscy wygląd nie ma znaczenia, jego twarz jego wybór ;)
0
@barca__rządzi a czy powiedziałbys że biali to częsciej piłkarze z lepszym przeglądem pola? Ilu wymienisz genialnych pomocników z ostatnim podaniem białych a ilu czarnych. Białych to Nedved, Pirlo, Guardiola, Schols .. ale to faktycznie zawodnicy z dawnych lat. Jednak obecnie chyba trend się utrzymuje? Iniesta, Xavi? Kroos, Modrić, również Wirtz, Pedri, nawet Olmo.. a ciemnoskórzy to kto? nie mówie o skrzydłowych gdzie typowo szybkość + ewentualnie technika. Nacisk kładę na przegląd pola / regulowanie tempa.
0
@MrKozamm " Oni są wyrachowani i bezwzględni a ona jest taka sama, kiedy próbuje z nią rozmawiać jest zero zrozumienia, bagatelizowanie, tak jakby na czas rozmowy o pieniądzach zapominała kim dla siebie jesteśmy, przekręca pokrętło i na czas rozmowy już się nie kochamy, tylko stajemy się partnerami biznesowymi. Nie tak mnie wychowano, mi mówiono, że najważniejsze jest to, co czuje. I przez to przegrywam te batalię, bo nie potrafiłbym bliskiej osobie tak zrobić. Nie umiem ich zrozumieć bo w moim kodeksie etycznym takie zachowania po prostu nie istnieją, nie mieszczą mi się w głowach."
chłopie ten post mówi wszystko o tej relacji, wybacz powiem Ci wprost jesteś miękką fają i dodatkiem do jej zycia. Póki nie skaczesz to jest ok - to nie jest relacja partnerska. Im szybciej się z tego wyleczysz tym lepiej. Posluchaj 90% ludzi którzy tu dobrze Ci radzą. Z decyzją o zerwaniu się jeszcze wstrzymaj, alle postaw sprawe po Twojemu, jasno i zdecydowanie.
Powodzenia , nie daj sobą pomiatać.
3
@barcelonaLM za dużo Pjusa Paszke
0
@mkord to też, ale bardziej myślę że jest przygotowywana jakaś formuła pokojowa i chcą mieć jakieś argumenty być może "wymienić" terytoria zajęte w Rosji, na ukraińskie. Oczywiście pytanie na ile realne jest to utrzymać.
0
@Pnog37 ale szpaku nie ogarnął że płynęły 4 haha
0
Ciekawy jest ten atak sił zbrojnych Ukrainy na terytorium Rosji .
Armia rosyjska miała utracić kontrolę nad stacją pomiarową gazu Sudża, która zapewnia około połowę dostaw gazu do Europy.
"Jeśli Ukraina chce odzyskać okupowane terytoria, musimy mieć czym handlować. Nigdy w historii nie zdarzyło się, by Rosja po prostu oddała podbite ziemie za darmo" - oceniła sytuację w obwodzie kurskim Julia Mendel, była rzeczniczka prasowa prezydenta Ukrainy."
onet
Ciekawe ile to sie utrzyma
0
@takisobiektos a czemu z niego cisną bo nie znam historii
0
@FcPortoFan1999 teżż tak uważam, za to jak wqygraliśmy z USA, możemy pyknąć i francuzów bo mimo ostatniej porazki z nimi, potrafimy z nimi grać i wygrywać :)
0
@ferdas_rawa była kolonia brytyjska i krykiet pozostał :)?
0
@Zoker no ten artykuł już bliższy temu co warto przeczytać. Rzucę okiem choć co nieco wiem na ten temat.
A można też odwrócić logikę i podac kilka argumentów dlaczego sport w USA i Chinach (czy nawet ROsji) stoi na tak wysokim poziomie. Nie musimy przeciez rozmawiać tylko o tych najbiedniejszych. Można rozwijać dyskusję. Tak wiem że wszystko jest "oczywiste" tak jak 99% tematów na forum a jednak się je omawia.
0
@mordini123 no cięzko znaleźć jakieś zalezności.. chyba jedyne czego mozna być pewnym to że USA, Chiny będą na podium. Wysoko też inni Anglosasi, Australia i WB. Pogratulować im rozwoju w dziedzinie życia jaką jest szeroko pojęty SPORT
0
@Zoker doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Zwracam uwagę na czysty FAKT że tak jest a tu jakas podnieta wielka i rzucanie hasłami "argument z dupy". Jaki argument kolego @Pnog37 przeciez ja tu z nikim nie walczę a rzucam po prostu pewne hasło. Można rozmawiać spokojniej o faktach a fakty są takie że Indie maja najludniejszy kraj a najmniej medali.
Teraz mając na ławie fakty możemy podyskutować DLACZEGO tak jest? Bo nie mają kibla w domu? Ok. Liczyłem na głębsze analizy :)
Są jednak kraje biedne jak Kenia czy inne Ugandy które biagaczami stoją MIMO że "robią kupę pod drzewem" ;)
0
Stosunkowo dobrze rozwinięte kraje jak Słowacja , Portugalia czy Austria oraz tak ludne kraje jak Egipt, Indonezja zajmuja 72 miejsce w klasyfikacji medalowej..
Indie miejsce 67 a Malezja 69. To dopiero szok biorąc pod uwagę populację
0
@FcPortoFan1999 ja już też straciłem wiarę tym bardziej że w 4 secie już przegryywaliśmy kilko punktami i to jest fenomenalne że mimo tak niekorzystnej sytuacji to odwróciliśmy, a wszystko chyba dzięki FORNALOWI który pokazał Cochones!
no dokładnie teraz sprawdziłem, w 4 secie przegrywaliśmy już 7:3 a pózniej 9:5.
Następnie KUREK zaatakował a amerykanie 3x się pomylili (zagrywka i atak) co się nie zdarzało w tym meczu. I wtedy wszedł FORNAL :D piekny mecz
1
@macio_944 dokładnie , nie czytałem Twojego posta przed napisaniem swojego ale mam identyczne zdanie. W sumie widze że napisałem to samo.
3
@MrKozamm na oko patrząc to bananowe dziecko z niej nie wyszło. Została przez rodziców wychowana tak że ona jest najważniejsza, inni to dalekie ubocze i niestety Ty tez jesteś tym uboczem. Póki jest miło i przyjemnie to jej odpowiada ale jak sam powiedziałeś w ogień by za Tobą nie skoczyła. To i tak cud że jeszcze jesteście razem (tyle lat). Byłem kiedyś w podobnej relacji, nie takiejj samej ale też poprzednia dziewczyna była za mną mniej, niż ja za nią ;) mimo że strasznie rozpaczałem jak finalnie mnie zostawiła to jednak po roku czy dwóch jak poznałem moją obecną żonę to zrozumiałem jaki byłem głupi. Zrozumiałem że można miec normalny związek a nie tak toksyczny. Dziś jestem 8 lat po ślubie.
Odnośnie samego mieszkania. Chora sytuacja - traktują Cie po 7 latach jak klienta. Ja bym postawił sytuację tak:
"ja tam mieszkać nie będę - niech Ci rodzice sami płacą za to mieszkanie - niech to będzie Twoje zabezpieczenie na życie OK - ale ja tam mieszkać nie będę i kupujemy swoje mieszkanie i placimy za nie sami." Krótko. Albo EWENTUALNIE bym się uparł że żadnego kredytu płacił nie będę - to jest traktowanie może i sprawiedliwe ale gdybyś był obcym człowiekiem - a jeśli znasz tych ludzi 7 lat to jest chore, niemoralne.
Jeszcze jest taka opcja że jesli masz płacić to niech Ciebie zapiszą również jako właściciela tego mieszkania. W życiu bym nie wynajmował mieszkania od teściów jeszcze będąc tak postawionym pod ścianą - bez jakiegokolwiek liczenia się z Tobą.
Masakra.
0
@FcPortoFan1999 zwróciłem na to uwagę, graty
1
@Faro kto wie, niegłupie.