mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Obie bramki strzelone w zasadzie prosto w bramkarza.. bramkarkę ? Ogólnie cieszę się no one ale w męskim by to raczej nie wpadło :)
0
@Albatros rozwiń bo nie chce mi się sprawdzac pls
1
@Comentateiro zdaje się że już tu niektorzy byli szybsi od pierwowzoru z grudniem ;)
0
@PatrykBarca kibice podobnie jak wyborcy do sejmu polskiego , też srednio pamiętaja co politycy obiecywali, z czego sie nie wywiązali , innymi slowy można ludzi robić w lolo jak się tylko chce bo za pół roku po zmianie narracji wszystko im się wmówi ;)
1
To co La Rambla Wirtz i Lookman do FCB czy jednak tylko Lookman :)?
5
Dziś w nocy startowała Liga Narodów w siatkę - właśnie czytam że Brazylia przegrała z Kubą co jest lekkim zaskoczeniem, a o 19 dziś Polacy zmierzą się z USA . Super :)
"Później zagramy bowiem z Kanadą (23 maja), Holandią (24 maja), Słowenią (26 maja), Bułgarią (04 czerwca), Turcją (06 czerwca), Japonią (07 czerwca), Brazylią (08 czerwca), Włochami (19 czerwca), Argentyną (21 czerwca), Serbią (22 czerwca) i Kubą (23 czerwca). Biało-Czerwoni swoje mecze będą rozgrywać w Antalyi (Tucja), Arlington (USA, Fukoce (Japonia), Hong Kongu (Chiny) i Ljubljanie (Słowenia).
Faza Pucharowa Ligi Narodów odbędzie się od 27 do 30 czerwca w Łodzi."
Przegląd sportowy onet
3
@Hosh raczej tu chodzi o strach przed rozwaleniem w pył palestyny a nie jakiś nadwyraz silne wyrazy współczucia dla głodujących ludzi - wszyscy muzułmanie emigrowaliby z tego rejonu głownie do bogatych krajów Europy, do jakich niewątpliwie Norwegia , czy Irlandia należą. Myślę , że Hiszpanie również można zaliczyć. Także jak to w polityce, raczej nie ma dobrych intencji a są interesy. Jak widać interes tych krajów jest zbieżny z istnieniem Palestyny w .. Palestynie ;)
0
@Dawid445 ten gościu jest ewidentnie na czyjejś wypłacie, albo Tuska albo wprost - Brukseli.
0
To jaki w tym sezonie gramy paździerz pokazuje dokładnie klasyfikacja pichichi: Lewy miejsce 4 z 18 bramkami a kolejny piłkarz Barcelony to FELIX na miejscu uwaga 33
0
@97ketrab no okej ale jakieś argumenty ? Keirson chyba nie zagrał w ogóle a jednak miał dobre statystyki przychodząc do nas , śmiem twierdzić że lepsze niż Roque. Kosztował mniej bo około 10mln. Wtedy to dla nas nie było dużo.
0
Pytanie do starszych użytkowników , Keirrison mówi Wam to coś ?? Czy z Roque to ta sama sytuacja ?
0
@Matan_Zajcev przeczytaj komentarz pod tym postem. Przeciw wyraźnie powiedział że by chciał CPK tylko sie obawia o rentowność. Nie ma w tym nic złego.
1
@Radioactive9705 piekny obraz, wyglada (w pozytywnym sensie) jak te dobrej jakości wytwory AI
1
@Kozinho. otóż to. Niestety w Konfederacji problemem jest brak silnych struktur partii. Jest kilka głow jak Bosak / Mentzen czy Berkowicz + kilku innych i długo długo nic.
1
@Pawlak1992 oglądałem wszystkie trzy o których piszesz i wszystkie sa fajne. Ten dokument też jest fabularyzowany i dobrze sie to ogląda. Częsciowo o Rzymie ale bardziej o Vladzie Palowniku (Draculi) jest też na Netflixie ROZKWIT IMPERIÓW: OSMANOWIE. Fajne ;)
Polecam również z seriali o zabarwieniu historycznym DYNASTIA TUDORÓW oraz BORGIOWIE
3
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/cpk-z-zaskakuj%C4%85cym-poparciem-zwrot-w-koalicji-rz%C4%85dz%C4%85cej/ar-BB1m97Rz?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=132b54f10ff54977be938da449c2a736&ei=8
przerażający jest stan dziennikarstwa w Polsce, artykuł o poparciu dla CPK, wyborcy której partii w jakim procencie popierają. Oczywiście artykuł całkowicie pomija Konfederację - ta partia nie istnieje wg tego artykułu. I niby mamy wolny kraj. Omawia się PO/Pis/Trzecią drogę, nawet Lewicę ale o Konfederacji ani słowa, gdzie od początku (nie tak jak Hołownia) są mocno za budową tego portu ;)
1
@Barca398 nie sprzedamy fernana bo go nie mamy
0
@misterio suchoklates to wciąż płeć męska, biologicznie więc silniejsza. Ja nie pisze o Tobie więc nie uderzaj też we mnie złośliwcze ;) a potem krzycz o brak tolerancji i szacunku.
0
@misterio kończy się tam gdzie trzeba wnieść lodówkę na 4 pietro
0
@Nazio_87 nigdy nie nosiłem obrączki a jestem juz 7 lat po ślubowaniu ;) także nie dziękuj ale nie pomogę :)
ps: może być to uczulenie a może być to po prostu otarcie - dlatego ja nie noszę bo mi to przeszkadza i w**wia. Nie ma to nic wspólnego z byciem w małżeństwie, po prostu to ustrojstwo na palcu mi przeszkadza ;) zegarka też raczej nie noszę.
0
jakie środowiska wpływają na jakość występów eurowizji (umówmy się że wiemy o co mi chodzi - o to że jest tam straszne gówno). Z jaką filozofią jest to związane ? Ludzie niby odsuwają się od eurowizji i nie chcą tego oglądać jak gość pokazuje tyłek, a piosenki delikatnie mówiąc są kiepskie. Kto w takim razie ma wpływ na to że eurowizja wygląda jak wygląda?
0
nie mam VIAPLAY więc nie mam za bardzo możliwości oglądania Leverkusen a w sumie żałuję. Kto tam się wyróżnia prócz Wirtza i Xabiego Alonso?
0
@RivaldoVitorBorba dla naiwnych dzieci
2
przyjaciele , CULES:
Na pocieszenie powiem Wam że w ciągu ostatnich 20 lat (od sezonu 2004/2005) ligę wygrywali odpowiednio:
Barcelona 11razy (dokładnie tyle samo razy mieliśmy króla strzelców)
Real 7 razy
Atletico 2 razy
Nie jest w Hiszpani tak źle, gorzej to wygląda w Europie (LM) w skali 20 lat bo :
Barcelona 4 razy
Real 5 razy i będzie 6 raz jeśli wygraja z Borussią
Liverpool 2 razy
Chelsea 2 razy
Bayern 2 razy
2
@looki pamiętam że nawet byliśmy swojego czasu nazywani królami Remontad choć głownie w lidze to chyba funkcjonowało ;) ah wspominamy jak stare dziadki hehe.
Powiem Ci ja po cichu licze na jeszcze jeden zły sezon, by w 2026 już z walizką forsy (sytuacja już zakładam będzie lepsza) ruszyć po trenera pokroju Pepa lub Klopa i po tytuły. Łudzę się że taki jest plan, przeżyć jeszcze rok z Xavim bo jest tani i jest SWÓJ a jak się podreperuje budżet , ruszyć z kopyta..
1
@NeroTFP1 ok faktycznie nie pomyslalem że to już tyle zlecialo...
1
@looki no dokladnie ;) wiec lata chwaly tez bywaly i bywal u nas dobry mental!
niestety wszystko posypało sie w momencie kiedy nasze syte koty zaczely się starzec. Pierwszy był mecz z Romą choć to też było coś innego niż dzis. Tam ewidentnie zlekcewazyliśmy przeciwnika. To naruszyło mocno naszą reputacje i okazało sie że Barcelone można ukryźć.
1
@budel17 najlepszym PO ostatnich 10 lat był Dani Alves
0
@looki podobny przebieg można by rzec miał mecz w 2006 roku z Arsenalem kiedy przegrywaliśmy 1:0 od 37 minuty a w końcówce meczu Etoo i Beletti wyjaśnili sprawę (odpowiednio 76 i 81 minuta). Chodzi o finał i naszą drugą LM.
0
@bartas97 co on ma na tej glowie? to są wlosy czy tatuaz (czoło)?