0

@joloskyy okej zgoda. Ja osobiście powiem że mimo iż interesuje się piłką to totalnie wali mnie ekstraklasa a jestem z Gliwic, gdzie kilka lat temu był mistrz Polski :) myślę że ludzie mają podobne podejście.. Polska piłka sami wiecie jak wygląda, ekstraklasa już w ogóle... mamy 40mln kraj a ligę na poziomie Rumunii , czy Szwecji:

https://www.sofascore.com/football/rankings/uefa

1

@takisobiektos Niemcy mają 80mln ludzi ponad a Polska nie ma 40mln, to też jest poważny wyznacznik tego ile przyjdzie na stadion. Mają dużo wielkich miast w tych niższych ligach, patrz na tą listę, Drezno : ponad 500 000 mieszkanców, Gelsenkirchen: 250 000 mieszk., Akwizgran podobnie ok 250 000.

1

@tristan87 la rambla cały czas na bieżąco, cos wyjdzie to po 2h już jest przeterminowane Panie kochany

3

@tristan87 bylo

3

@Emhyr było to już dosłownie chwilę temu

19

@tristan87 czyli dzieci elity będą wyedukowane , natomiast dzieci pospólstwa będą po prostu usmiechnięte - do czasu.

1

@draxidox Niedawno, bo 19 sierpnia, w rozmowie z niemiecką gazetą „Bild” Witalij Kliczko ujawnił, że rozwodzi się z żoną po 25 latach małżeństwa. „Złożyliśmy razem wniosek o rozwód, ponieważ od lat mieszkamy osobno, a teraz chcemy, aby było to oficjalne. Mamy bardzo dobre relacje i szanujemy się nawzajem, ale od dawna nie mieszkamy razem ” – tak Witalij Kliczko wyjaśniał powód rozwodu. W rozłące są od ośmiu lat, kiedy były bokser objął stanowisko mera Kijowa. Żona Natalia, która w połowie jest Ukrainką, a w połowie Niemką, wraz z dziećmi została w Hamburgu.

Oprócz najstarszego Igora Daniela, Kliczkowie mają jeszcze dwoje dzieci: córkę Elżbietę Wiktorię (20 lat) i syna Maksa (17 lat).

1

@ToWinaSedziego to nie będzie yt premium bo niestety nie możesz zablokować ekranu z włączonym filmem co dla mnie jest najistotniejsze w premium ;)

3

@MOLESTA nie ma jak powyzywać z rana w imię Rafiego, standardowo peowcy czują się wywołani do tablicy jakby mówiono bezpośrednio o nich samych ;) kolejny uśmiechnięty

2

@Azi ludzie głosują na czaska bo jest uśmiechnięty, kulturalny i przystojny. to wystarczy.

1

@JohnA ja to napisalem ironicznie xd ze zamiast patrzec na wzgledy zawodowe/sportowe to za chwile kazdy bedzie chciał do Barcelony nie ze wzgledu na zespół, tylko na piękną pogodę i plażę;)

3

@Cule1234 najważniejsze że miasto kozackie do życia

0

@MOLESTA bo jest biały? xD

0

@kuz zależy kiedy się kupuje, wiadomo że na wiosne buty będą droższe z nowych kolekcji. Ja kupowałem Nike Air Max 90 Ultra Moire 819477 400 Midnight Navy za 400zł około, a drugie skórzane czarne klasyczne airmaxy za 500 chyba. Oczywiście kilka lat temu.
Ps: daleko nie szukając na ERLI widzę : Buty sportowe Nike Air Max 90 FD0664 400 za 470
Edit: na stronie NIKE widzę jakieś klasyczne 90tki za 550 na promce

6

@marcin62 neymar ma lepsze staty bo wzgledu na jaśniejsza skórę był faworyzowany

0

@Kgorecki2500 usmialem sie, wyszlo ci to xd

1

@mcsarna bardzo madry komentarz - w pelni popieram

0

@tristan87 nie mogło być lepszej informacji ;)

3

@michal26 ogólnie żeby odtworzyć koncert akurat nie jest niezbędny internet (wystarczy stara kamera wideo na kasety - na przykład - 30 lat temu lub wiecej) ale rozumiem przekaz. Internet jest bazą informacji, nieraz wiedzy , przestrzenią do życia nawet - aczkolwiek szczególnie w związku z tym ostatnim wiele nam odbiera. Odbiera radość z ŻYCIA - delektowania się tą właśnie chwilą , rujnuje nasze skupienie uwagi przez co coraz trudniej nam się czymś cieszyć.. przyznawać się ilu ogląda mecz z telefonem w łapie? Jak to nawinął ten typ mes w kawałku DETOKS :
"Potrzebował dwóch stron kiedyś i to z rzadka

Dziś ma tyle kont na portalach że gubi hasła

Częściej patrzy w laptopa niż w oczy

Komentuje wydarzenia jeszcze zanim się skończy

To nie łeb 2.0 to cyborg i ssie go nałóg

I nie wiem czy to jeszcze człowiek czy już katalog"

Utwór z 2011roku ;)

0

@Rl9k1nG zdecydowanie wole żeby REAL nie wygral LM niż nasz półfinał, serio. Nic tak nie cieszy jak wpadka u sąsiada.. ;)

0

nie ogladałem wczoraj meczu, czy zawodnik estonii dostał zasłuzoną czerwoną? to była druga żółta po faulu zalewskiego?? Czy za co on dostał czerwo?? Na pierwszy rzut oka na wyrost..

1

@Arden Polska realnie wg Bartosiaka czy Wolskiego ma MAX 150tys żołnierzy do walki (a być może mniej bo Błaszczak zawyżał wliczając "sprzątaczki" itp) a WOT w 2023 liczył 40tys wg google

0

@Rl9k1nG bardzo sie mylisz. będzie warty wystarczająco dużo żeby dać przewagę.

1

@Borneo sławne audyty wszędzie audyty..

0

@Bobo25 to już lepiej może nie głosować wcale niż przez przypadek jakiegoś adolfa lub josefa wybrać

1

@Emhyr nawet jesli bramkarz mniej więcej wie gdzie poleci to piłka leci taką trajektorią, z taka siłą i w tak skrajne punkty bramki że trening zbicia takiej pilki jest mocno sensowny. Bramkarz wie na ile musi zblokowac rękę, jak mocno wyskoczyć itp. Fajna sprawa.

1

@Kengo jeszcze korzysta sie ze snapa? myslalem ze to melodia przelosci jak nasza klasa

0

@Mroziu nie używaj wypasania krów w kontekście negatywnym. Obrażasz pracowitych ludzi potrafiących zadbać o siebie, gdy przykładowy pracownik wyższych technologi prosi mame o zrobienie herbaty

5

zaś jakieś dymisje, ktoś nie chce brać udziału w przekrętach ;)

0

@kakusus aptekarze? Aptekarze to chyba Bayer Leverkusen ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?