0

@michal26 z pewnością trafia do mas, ale na prawdę ten temat "w srodowisku" jest dosyć gorący. Wszystkie polityczne kanały na yt o tym nadają, wyświetlenia rzędu 200_300tys czyli nieźle, ale z pewnością stano wygeneruje dwa / trzy razy tyle

0

@michal26 nie tylko stano grzeje temat ale całe środowisko dziennikarskie na yt. Janke (uklad otwarty) też często ma programy o tym, Patrycjusz Wyzga (didaskalia) również, czy Zychowicz też dużo ma o tym. Także nie tylko Stanowski.. ja osobiście go nie oglądam tylko poprzednich trzech wymienionych

1

@Tasde rozumiem że jesteś większym ekspertem niż Marek Budzisz i wieku innych skoro z taką pewnością głosisz tezy ze CPK nie będzie NIGDY (...)
Odsyłam do ostatniej rozmowy z tym ekspertem na kanala historia
Pytanie jeszcze, czy CPK wyklucza iistnieje innych lotnisk jak Katowice Kraków Wrocław czy Gdańsk...? Nie wiem czy za 10 lat będziemy w stanie skoncentrować 600 czołgów, 500 himarsow, 50 samolotów i tak dalej w jednym miejscu. Przecież to z zasady brzmi surrealistycznie. cpk ma być kluczowe, być może sporo sprzętu będzie szło z tamta ale na pewno nie cały..

1

@Aragorn33 dokładnie słowo przeciwko slowmu a idioci z la rambli już wieszają psy na legendzie klubu. Rozumiem jak ktoś napisze w mojej ocenie jest winyy. W ocenie to słowo klucz. Natomiast tutaj spora większość z zatrwazajaca pewnością wydała już osad jakby wyrok zapadł a oni niemalże byli właśnie TA klamka w kiblu która to wszystko widziała.
W mojej natomiast ocenie Alves padł ofiarą ustawki. Jak wielu sportowców. Zdradził żonę, kiepsko ale to ich prywatna sprawa.

0

@Katalończyk 99 nie widzę w tym nic słusznego. Studiował ta wersje przez rok no to chyba w końcu dotarł do momentu że mniej więcej wie co i o której.. byli tam też inni ludzie. Wspólnie się pozbiera do kupy.

0

Komentarz usunięty

0

@MESSIah16 za to była czysta do niedawna Polska. Usmiech losu.

1

@Safrani Guardiola też był już wysyłany out ;) choć faktycznie zachowując skalę to było nic przy Koemanie czy Xavim :D

2

@Saviola88 szkoda że Alves nie wiedział o tej apce

1

@MichuZ44 a mówią że od dobrobytu głowa nie boli..

1

@vangoor to że zmienia zeznania o niczym nie świadczy. Na pewno nie o tym że jest winny. Gość zdaje sobie sprawę że jest w d... w dzisiejszym świecie, takie mamy czasy mężczyzna jest z góry skazany na niekorzystny wyrok. Szkoda że tak mało faktów jest znanych z tej sprawy. moja ocena - podkreslam ocena jest taka że mogła to być ustawka. Alves to głupek niestety. Złowiła go

0

@rutek71 oczywiście że nie miał prawa i nie wiemy czy ruszył, a jeśli ruszył to w dalszym ciągu nie wiadomo czy ruszył za jej zgodą a tylko teraz mówi że zgody nie było - czy zgody rzeczywiscie nie było. Także nie osądzajmy! piszesz do mnie skąd ta pewność że wrabia, a to Ty napisałeś to co napisałeś , stad pojawiła się moja odpowiedź poniekąd broniąca Daniego bo póki co możemy sobie gdybać. Sam osądziłeś i stwierdziłeś że Dani to cham, a mało było w ostattnich latach przypadków chęci wyłudzenia pieniędzy od znanych sportowów przez dziewczyny ? W mojej ocenie to co stało się za tymi drzwiami jest raczej nie do udowodnienia i mam nadzieje że sąd nie będzie się opierał tylko na zeznaniach "poszkodowanej" i tym że twierdzi że nie było zgody. Idąc takim tokiem rozumowania przecież każdego meżczyznę można oskarżyć o gwałt. Facet siedzi od roku w areszcie.

3

@rutek71 Jeśli uważasz że to że weszła to kibla dobrowolnie jest bez znaczenia to dziewczyna mogła dobrowolnie postąpić z życiem Alvesa wg własnego uznania. Weszła, dala d.... po czym stwierdziła Oskarze go o gwałt, pójdę na ugodę, dostanę kasę. Łatwe. Niestety ale twoja logika jest niesamowicie głupia. Nie życzę Ci byś znalazł się w takiej sytuacji, żadna normalna kobieta nie włazi z facetem obcym do ubikacji, tym bardziej pijanym. Nie została tam zaciągnięta siła, sama weszła. Jak oni chcą na jakiej podstawie udowodnić gwałt to się mocno zastanawiam.. przecież mogło dojść do penetracji za jej zgoda a później powiedziała że się nie zgodziła (pazerna na kase).

4

"Co pani myśli sobie, gdy przygląda się awanturze politycznej w naszym kraju?

Najbardziej śmieszy mnie to, że w Polsce cały czas mówi się o tym, że w kraju panuje dyktatura. Tamta poprzednia czy obecna - obojętnie. Jak ja bym bardzo chciała takiej dyktatury na Białorusi - nawet nie wiecie"

Białoruska Łuczniczka Karyna Kazłouskaja która zbiegła z Mińska do Polski , była czwarta na IO w Tokyo.

0

@ProMILs niby odszedł sam ale wynikało to z tego że nie miałby za dużo do powiedzenia po przyjściu Deco, ziomka Laporty

1

@Arden po co kobieta wchodzi z obcym mężczyzna do ubikacji w lokalu po spożyciu?

0

@AFA oboje zawinili. Kokę zamiast to wywalić to chciał uratować.. wyszło jak wyszło. Riquelme też podał pod nogi. PŚ tego labogi nie da się słuchać, dramat

2

Trzeba powiedzieć że dziś wyglądaliśmy momentami jak druzyna. Słaba bo słaba ale drużyna, a nie jakiś mem..

0

Na prawdę Xavi by może nie wylecial gdyby nie ten Penja co penia przy każdym locie piłki. Bramkarz tragedia, z oczu wali mu strachem

0

@CyPeK są slabi ale niestety niebardzo jest na kogo zmienić.

0

Pedri 5minut , 4 straty (głupie straty)

2

@MesQueUnClub_87 to samo pomyslalem

1

@BARCA1899Messi tez mi to wyglada tak ze Araujo może odejsc i De Jong. Araujo mimo jego sporej ilości wtop mimo wszystko szkoda. De Jonga bym chyba oddał (ale tylko pod warunkiem zastąpienia godnym ofensywnym pomocnikiem dającym realne liczby, również gole)

2

@Katalończyk 99 szczerze nie wierze ze mogł być tak głupi i to powiedzieć.. przeciez to stawia Xaviego w totalnie zlym świetle, a zarząd w jeszcze gorszym. DRAMAT

1

@koksik2700 u mnie juz zabraklo skali :) "powyzej 5000dni" a pamiętam jeszcze początek pracy Rijjkarda w Barcelonie :) wtedy jakoś zacząłem przesiadywać na stronie czyli mniej więcej od 2003 do dzis :) ponad 20lat :) natomiast kibicem jestem od czasów gdy gral jeszcze Kluivert, Enrique czy Guardiola;) Mialem mniej niz 10lat :)

0

@aleksandrowielki Andrzejczak dużo i pięknie mówi, również po angielsku. Gdzieś czytałem wczoraj takiego newsa, bo ciekawiło mnie dlaczego Andrzejczak rzucił wypowiedzenie co było przyczyną:

https://wpolityce.pl/polityka/666146-dlaczego-odszedl-gen-andrzejczak-w-tle-min-geopolityk

Oczywiście traktuje to jako plotkę ale warto zerknąć co tam wymóżdzyli

1

@partymaker to wszystko prawda. Do ideału brakuje mniejszej ilości gorźnych strat bo te niestety mu się zdarzają.

1

@Litman Jeżeli Pedri i Gundogan nie są kreatywni to właściwie po co nam oni? Od czarnej roboty i odbiorów mamy defensywnego pomocnika a nie pedriego czy gundo. Jeśli pozostali pomocnicy nie są za grosz kreatywni to po co nam oni? Ostatnio nachodzi mnie z refleksja, ze z powodu wskazanego powyżej powinniśmy pozostawić tylko jednego, max dwóch z grona PEDRI, GUNDO, De JONG. I szczerze miałbym dylemat kto to miałby być, ale z racji wieku pewnie mimo wszystko Pedri.

0

@Pinek5 oni wszyscy idą z prądem, z nurtem. Jak Barcelona 10lat temu była na fali to się podniecali, dziś jest dołek to trzeba podkręcać temat. Tak działają media, nakręcać dana sytuację.. obecnie Barcelona jest w dołku więc nalezy mówić wszystko co najgorsze bo jest to zgodne z ogólnie przyjęta narracja. To funkcjonuje nawet w fazach meczu, nie zaobserwowałeś tego ? Jest 0:0 to graja piach, ktoś strzeli na 1:0 fartownie i nagle jest szukanie pozytywów, wychwalanie pod niebiosa..

2

@Bykunn znalazlem na YT tez taki ciekawy wskaznik urodzen dzieci w przeliczeniu na jedna kobiete i wynika z niego ze o ile przed 2017 rokiem bylismy w czołówce , o tyle po 2017 znikneliśmy z czołówki co oznacza ze sytuacja nieznacznie się poprawiła. Zbiega się to z wprowadzeniem programu 500 plus!
Także innymi slowy , program ten nie pozostał bez wplywu co nie znaczy ze sytuacja dalej jest niedobra

Ps
Warto tutaj też zauwazyć pozycję Ukrainy (w kontekscie wojny):


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?