0

@Nazio_87 w morde to jeszcze pół biedy, tu od razu na policje o molestowanie :)

1

@Ojciec5tkidzieci myśle ze jest to też w sporej cześci kwestia zdefiniowania czym jest wolny rynek. Politycy konfederacji wielokrotnie odpowiadali na tego typu zarzuty min tak ze nie są za całkowitym wolnym rynkiem ale ograniczeniem do minimum kwestii administrcyjnych itp. Nie oznacza to przecież chęci bo wprowadzenia w Polsce anarchii.
Co do wpisu, wg mnie nic niesamowitego w nim nie ma, po prostu nie podoba mu się sposób działania FB ale nie nawołuje do zamkniecia go. Czy więc ma nie mieć prawa do swojej OPINII bo jest za wolnym rynkiem.
Dodajmy tylko że sam FB ma niewiele wspólnego z wolnym rynkiem o tyle ze jest niemalże monopolistą na rynku. twitter to jednak troszke inny portal choć podobny.

0

0

@zadafcb zjawiskowo i dumnie wyglada ta reklama kabanosów w towarzystwie słowa ARENA, na monumentalnej betonowej budowli jaką jest stadion piłkarski. Beka troszke

1

@macio_944 okazuje się że w polityce Ramblowicze tłuka sie po mordach ale są jeszcze pewne czynniki spajające La ramble a jest nią NIENAWIŚĆ do klubu madryckiego.
Chyba nie dostane bana za propagowanie nienawiści? ; )

0

@Danny Gaucho ten gość z VFB ma umowe do 2026 - z braku laku można się nim zainteresować w przyszłym roku, szkoda też ze Wirtz przedłużyl do 2027

2

@Donnie_Darko dokładnie , na moje oko on nie jest biały tylko taki śniady: algierski/marokanski jak napisałeś

0

@fotohobby otóż to, nie trzeba stać na głowie żeby wygrywać. Liczy się tempo, szybki umysł, szybkie nogi,dobre decyzje

1

@czosnekfcb no to jest idiota na prawdę fawela i słoma po całości.. kompleks materialny, kompleks na tle kolory skóry, kompleks na tle intelektualnym, kompleks na tle umiejętności piłkarskich również wyłazi, choć tu faktycznie co nieco udało mu się osiągnąć... dla mnie dno

1

@4drian0 a teraz teoria spiskowo hipotetyczna: a może Laporta wiedział że w poprzednich latach, będąc już mocno w d*** wydał za dużo i oznajmił Alemanemu że w następne lato już transferów nie będzie, bo całkowicie pogrążymy klub. Liczył na sukces sportowy tym składem : ) Alemany wiedząc to się zmył, a Laporta wział ziomka Deco żeby był twarzą "niemożliwości" sprowadzenia kogokolwiek. I tak cała krytyka pójdzie na Deco a nie na Laporte :)

6

nie przygladalem sie mu ale chetnie sie przyjze w meczu ligowym. Natomiast to na co zwróciłem uwage, Kounde ze swoimi strzalami i ogolnie ostro bitymi wrzutkami w pole karne tylko na prawa strone, wspomagany przez Araujo jako prawy stoper. Tak to działało w zeszłym roku i tak mialo zostac. Xavi wprowadzil w tym roku szereg zmian, wysoko obrona, Kounda w srodku i sie popsulo wszystko...

2

@Kinginiesta czyli partrzac na odpowiedzi wciąz nie ma odpowiedzi, jeden Rabin powie Lidl, drugi Biedronka..

0

@Saviola88 Kauf faktycznie dobry asortyment ale to wiekszy sklep

1

@Rust_Cohle dobrze pod tym kątem wypada również ALDI :) ten w którym byłem to na prawdę klasa porządeczek. Ogólnie no niemiecki porządek i zarządzanie no co tu gadać... trzeba pochwalić (z bólem serca :))))))) )

7

@Zoker pod kątem porządku i jakości sklepów zdecydowanie LIDL, jakość produktów porównywalna, różnorodnośc produktów chyba jednak Biedronka i cenowo chyba jednak Biedronka również! Aczkolwiek lubie LIDL bo z reguły jest mniej ludzi, zaś zakupy obecnie czesciej Biedronka i Dino ;)

0

@Bykunn raczej to tylko świadczy o tym jak oboje sa na siebie cięci co wykracza daleko poza polityczne normy. Mi to zupelnie nie imponuje, mógł się pokusić o jakas merytorycznie coś wartą odpowiedź, ale lepiej eskalować i podsycać, upajać się debilizmem Jarka

2

@pioz123 masakra że ludzie tak przytaczają tego Kaczyńskiego, a na oko przecież już widać że ten chłop nie reprezentuje tej bystrości co kilka lat wstecz. Gość umysłowo już nie dojeżdża i niestety widać upływ lat. Jeden starzeje się szybciej, inny wolniej, a Jarek chyba należy do tych pierwszych. On już jest zamknięty w swojej bańce , choć mimo wszystko jego osoba spaja PiS

0

@Rewolucja123 czysto teoretycznie nie da się przedawkować ale mega istotne jest dużo pić i dużo sikać. Kreatyna zatrzymuje wode w organizmie co może wpływać na pracę nerek, już tu pisałem kiedyś że ja zostałem z jedną nerką (nowotwór w jednej z nich), oczywiście nie wiem czy to z powodu kreatyny której kiedyś żarłem sporo, mieszałem nieraz z alko (średnio mądra młodość wiem) ale fakt jest taki że dziś bym uważał z takimi suplami.
Jesli masz wydolne organy jak nerki nic nie powinno być ale dbaj o to żeby w tym okresie nie faszerować się śmiecami jak alko, niezdrowe żarcie itp ;) a najlepiej sobie to odpuść i wprowadz dietę, ryby, orzechy, dobre oleje i oliwy i forma też będzie dobra ;)

1

nawet Guardiola wie że Xavi jest trenerem tylko dlatego, że nie ma pieniedzy na lepszego szkoleniowca , mówi : "w tym momencie tak"

0

@cules100pro ok rozumiem, a czy nie wplywa to na zmiane jezyka na yt? chyba nie ma to znaczenia , co?

0

@regatta52 mozes przybliżyć o co chodzi :D?

2

@gumaz nazwijcie mnie ruska onuca , ale tam został by wysłany na front w pierwszej linii szturmu na Bahmut czy Aawdijjike i po temacie, a zachód chce go jeszcze wypuścić??

1

@RosjaninBut no tak, czemu mamy mieć lepiej niż oni

3

@Bogan taa Ancelotti ostatnio pierwsze wsparcie ds Barcelony

0

@agrad0 ta druzyna nie ma po prostu takiego skilla żeby grać futbol urozmaicony, a Xavi mając na sobie ciężar genialnego środkowego pomocnika na siłę próbuje taki styl zaszczepić..co oczywiście nie działa i tracimy po 2-3 gole na mecz.

0

@Rhaan rzadko kiedy ktoś coś z sensem napisze i to głębszego. Pełna zgoda

1

@bartekvisca zeszły sezon to coś niczym "cud nad wisłą" , "cud barcelonski" - bo w zasadzie grając również kaszane w ofensywie potrafiliśmy dzięki obronie i Ter Stegenowi zgarnąć majstra, przeciwnicy w walce też grali troche dla nas.

1

@FcPortoFan1999 zgadzam się, Balde też mnie już irytuje bo ztych jego wejśc lewą totalnie nic nie ma, dośrodkowania najczęsciej lądują pod nogami przeciwnika, albo jaka inna strata.

1

@JimMorrisonFCB od poczatku zepchneli nas do lekkiej defensywy co w połączeniu z błedami w obronie (lekko amatorskimi) sprawilo że szybko było 2:0. Wtedy trochę my docisnęliśmy i udało się wepchnąć piłkę do bramki po czym.. znow oddaliśmy pole. Mecz wyglądał jak ostatnio często z Realem, my gramy wysoko ustawioną linią obrony, a Real nas punktuje szybkimi przerzutami ze swojej polowy na nasza (głównie na Rodrygo i Viniciusa). Nawet ja wiedziałem że tak będą grać ale Xavi i spółka nic nie wymyślili by się temu samemu przeciwstawić. Ogólnie uważam że karny na 3:1 mocno naciągany - nie przypominam sobie żebysmy w ostatnich trzech sezonach podobny karny dostali... Ale cóż trzeba zacząć robić filmy na sędziów chyba.
Nie zmienia to faktu że Real zasłużył na wygraną a Barcelona na burę. Kounde elektryczny strasznie, Balde brak dobrych dośrodkowań, wszystko szło do nikąd albo pod nogi Realu. W zasadzie wyglądało to tak jak cały ten sezon tylko przeciwnik był bezlitosny. Araujo słuszna czerwona.

11

"mamy argumenty, które pokazaliśmy w zeszłym roku" aha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?