mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@shahman dokąd ten świat zmierza pytam kolejny raz , retorycznie oczywiście
2
@mcsarna wielu jest piłkarzy którzy zasługują na miejsce numer dwa i trzy. Równie wielu zasługuje na miejsce w pierwszej 10. Z pewnością Ci których wymieniłeś zasługują, aczkolwiek faktycznie taki Neymar miał krótki dobry czas w Barcelonie. Ronnie niewiele dłuższy, Henry też :) Suarez zagrał jeden kosmiczny sezon, ale miał też wiele bardzo dobrych i grał dłużej na tym poziomie więc dla mnie jest zdecydowanie przed Henry, Neymarem. Wysoko za to cenie Alvesa i dla mnie to jest top 5 jak nic, po Messim, Xavim, Inieście, Puyolu i Pique i Busim. No dobra to ma miejsce 7 dla mnie.
Ale fajna to zabawa takie wybieranie, ściśle subiektywna sprawa :)
1
@kryhaa smiem twierdzic ze xavi nie mial takich statsów jak kdb
0
dobrze dziękuję za przykład. Strona faktycznie kiepska ale jest. No i to jest typowa budowlanka, tu faktycznie nie ma nic odkrywczego, natomiast firma która pracuje typowo intelektualnie. Nie no, dla mnie to jest nietypowe i myślę że nie tylko dla mnie ;) To jest jakiś podejrzany ewenement.
1
@Azi czytam i dalej nie wierze. NIe widze po prostu powodu DLACZEGO miałaby jakaś firma nie mieć strony. Mogłbyś podac jakiś przykład takiej firmy obracającej względnie wiekszymi kwotami (w granicach setek tysiecy, milionów, i nie ma strony internetowej)?
Ale dobrze więc odejdzmy od tematu strony internetowej - niech Ci nawet bedzie że nie jest ona wymogiem chociaz dramatycznie źle to wygląda i jest to dla poważnej firmy znikomy koszt.
Co z rejstingiem zero? nie ma problemu? co z zarzutem Wilka że poważni eksperci to siedzą w zarządzie CPK (byłym) a nie obecnym.
Powiem Ci tak, bo ja nie wiem jaka jest różnica ale po prostu mu wierzę. Wierzę temu facetowi i jego argumenty do mnie trafiają. a Ty?
6
@Azi błagam Cię, pracuję w firmie produkującą elektronikę, zajmuje się reklamacjami i kontaktem z dostawcami i jeszcze nie spotkałem się z takim G*wnem u naszych dostawców. A nie obracamy miliardami, milionami a rzadko kiedy setkami tysiecy złotych. W 99,9% przypadków to co napisałeś nie pokryje się z prawdą. Profesjonalne firmy absolutnie ZAWSZE dbają o wizerunek, o dobrą stronę również i raczej prezesi tych firm nie mają cycków na awatarze.
"ocena 0pkt w doświadczeniu na kolei..." nic więcej nie trzeba dodawać.
0
@Comentateiro prowadziłem tutaj merytoryczne dyskusje wielokrotnie , szczególnie odnośnie CPK czy innych strategicznych projektów co nie znaczy że mam czas powtarzać się co 3dni. Wiekszość faktów jest powszechnie dostępna.
Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo problem z intepretowaniem: wyprowadzanie kasy z budżetu to własnie prowadzenie tak sztucznych audytów przez firmy koguciki - szczegółowo opisał to w głownym poście kolega cytując Macieja Wilka. 300 baniek dla no namów.
Bardzo liczyłem na Twoj wpis i wywołanie do tablicy (jako naczelny sekty) i się nie zawiodłem.
Dziwi mnie tylko że osoba z pozoru wyglądająca na w miarę ogarniętą zaprzecza oczywistym faktom.
Myślę że moje wyobrażenie jest zbudowane (siłą rzeczy) na wyobrażeniu takich ekspertów jak Maciej Wilk, Sebastian Mikosz (eksperci strikte od lotnictwa) czy inni jak Budzisz, Bartosiak czy nawet Wolski. Z jakiej perpektywy nie spojrzysz CPK powinien powstać i wiekszość faktycznych ekspertów (przerastających Cie w każdym calu) jednak tak własnie uważa. Śmiem więc twierdzić że to oni mają rację, nie Ty komentatejro.
A Ilu jest przeciwników z Laskiem na czele było widac w debacie u Stanowskiego jak przedstawiciele tego rządu rwali się do wypowiedzi. Zero argumentów. Sprawdzą przedstawiciele firm HMJ, PRoject Plus i Tech-TOr.
To jest dla mnie wystarczający przykład nepotyzmu/kolesiostwa.
6
@TheNekro94 poza ostatnim akapitem to się zgodzę. Podzielili oboje, taki Sikorski jest nie mniej cięty na PIS , jak Kaczyński. Dla mnie i jak widać poniżej nie tylko dla mnie - są siebie warci, przy czym PIS przynajmniej udawał że prowadzi jakieś inwestycje strikte dla kraju.
Natomiast za PO miało być lepiej, miało byc przejrzyście , mieliśmy być szczesliwy, miał zniknąć ten jad.. a jak jest kazdy widzi, jest tak jak wielu przewidywało. TVP zastąpili swoimi, jest nieco wygładzone ale dalej jest typowo prorządowe. O blokowaniu inwestycji jak CPK już nie wspominając. Nie ma czasu i miejsca na jakieś śmieszne fikcyjne audyty i kolejne wyprowadzanie kasy z budżetu . Miało być lepiej, natomiast jest tak samo, może nieco mniej "chamsko" - to co jest robione dzieje się nieco w bielszych rękawiczkach. Ale trzon problemów czyli wałki na kasę, nepotyzm itp - bez zmian.
7
@Saviola88 no i jest BOMBA dla sekty PO, czekamy na wypowiedzi wielu znafców. Jak Wam sie podobają firmy audytujące? Oczywiście to dopiero jeden z 8 audytow za nasza kasę. Zawsze to troche swoi zarobią , a i niemiec bedzie zadowolony że dobrze na czas grają.
Dzięki własnie takim rządom jak obecne PO nasz kraj rozpadł się wewnętrznie w 18 wieku ;) a w zasadzie to zaczął juz w 17. Swoi muszą zarobić, a kluczowe inwestycje stoją , nie ma w tym przypadku. Komuś się to nie podoba i tyle.
0
@Irmscher10 nie ma przyjaźni w polityce, dobrych chęci, czy uczynków tylko interesy.
0
@Bobo25 idą wybory to trzeba zyskiwac troche rozglosu. nie wazne jak, byleby mówili
1
@Forsyth pomijajac że beka z pisowców, siejących taka propagandę to nie jest dla mnie zaskoczeniem agresywna retoryka sikorskiego. to jest kaczynski w wersji troche wygładzonej, prowadzacy swoja prywatna wojne. nie trawie typa. jedyna jego zaleta to ze angielskiego sie nauczyl.
4
@Kamilos84 dino daje rade
6
@Tabaluga37 czego oczekiwać od Sikorskiego, jakiś czas temu przypominałem jego wszystkie aferki. Dla mnie słaby człowiek z wyjątkowo za wysokim ego. Dobrze to ująłeś w swoim poście, co on w ogóle porównuje ehh.. to są dwie różne rzeczy. O tym również mówił WILK wczoraj w radiu zet.
I ludzie głosują na takich manipulantów jak sikorski. niestety, a tu nawet ich wielbią sekciarze
5
@DLFCB tyle sie nagadali o plaskoziemcach na listach konfederacji a w koalicji niewiele lepiej jest. Gość z łapanki, to jest patologia tego kraju że tacy ludzie są w sejmie. Oni nas reprezentują a właściwie elektorat koalicji.
0
@kamiVeB nie ogladam nba ale z takich filmików to dla mnie Curry to taki Messi kosza (niemalże jak Jordan). Ma taką lekkość i łatwość..
0
@mrboom nie była dobra bo podanie było już w zasadzie o dwa trzy kroki za pozne - nic to nie wniosło (moim zdaniem). Faktem ze Yamal bodajże mógł mu odebrać ale dalej uważam taka akcja za zbyt czytelną. prosiło się o podanie wczesniej by Yamal mógł się rozpędzić. Frankie robi to co na filmie zawsze. Cianie, ciągnie , ciągnie po czym jest podanie niemalże wyhamowujące akcję. Idealnie pod nogi, zamiast prostopadle do przodu.
4
@Comentateiro chlopak napisał coś na temat Bosaka a Ty od razu robisz wjazd bezpośrednio do autora posta i szufladkujesz go. Może napisz coś o Bosaku, jesli już musisz, a nie niemalże obrażasz autora (sugerując ignorancję). Nie jesteś pępkiem świata, daj komuś mieć swoje zdanie.
1
@shahman haha słodkie są corgi
1
@Mattems wiec mozemy sie zgodzic że idiota ale nie ze gwalciciel.
3
@michal199500hehe a jakie fakty ty przeanalizowales? przeciez w tym scieku ktory jest powyzej nie ma zadnych konkretow. nie wiemy wiec czy wyrok jest sluszny, mozemy go jedynie zaakceptowac lub nie!
0
@Elvisek w Polsce chyba jest tak że się nie wlicza także czas w areszcie to bonus. Nie wiem czy w Hiszp. równiez
0
dalej nie rozumiem jakie są te inne dowody , poza relacją tej "poszkodowanej". W głowie mi się nie mieści że można skazać tak człowieka.
1
@AlwaysBlaugrana zgadzam się z Tobą i w ocenie meczu i Xaviego i w temacie Pedriego. Potrafi zagrać dobra piłkę co udowodnił dając asyste ale w temacie fizyczności (kondycja plus rywalizacja bark w bark) jest dramat u niego. Niestety ale takiemu Adreasowi może buty czyścić, to jego dużo dużo uboższa wersja..
0
@PaPo co ty mówisz nie widzę żeby czymś negatywnym się wyróżniali poza machaniem lapami lewego.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 wkurzał mnie już raz czy drugi bo zaś machał lapami ale tu trzeba przyznać że ma ten skill. Kolejna tego typy bramka gdzie musiał się odnaleźć i zmieścić przy słupku. Ostatnio podobnie strzelił. Respekt.
0
@Tool a ja czuje ze na finiszu będzie ugoda i dani zostanie goły i wesoły ale wolny . Lala go urobila jak mlodego
0
@kanver_ właśnie chciałem pisać co tymi łapami tak macha w jakiś nieoczywistych sytuacjach ...co za gość
0
@BorzyKrzys najlepsze jest to że w dyskusji na la rambli kto gdzie by uciekł przed wojną którą mamy narazie za granicą (bo niewielu tu czuje sie w obowiązku stawić czoła putinowi za ojczyzne) to większość wskazywała USA :) Oczywiście że Stany są wielkie, ale takie miejsca są przerażające.. dla mnie jeżeli już to Kanada , albo walka z najeźdźcą
1
@Fabik87 ciekawy jestem ile realnie pieniedzy ze sprzedaży tych plonów trafia "na ukrainski front" albo nawet nie tyle co na front co po prostu do Ukrainy. Wielkie słowa że biedni Ukraińcy zbierają pod ostrzałem ale przeciez zarabiają na tym przede wszystkim takie kraje jak HOlandia, Usa, Cypr, Luksemburg...