0

@bartas97 co on ma na tej glowie? to są wlosy czy tatuaz (czoło)?

0

@esem91 nie ma gwarancji ale mimo wszystko ciężar tych liczb RAFINI może być rozłożony na innych graczy, natomiast Nico da więcej możliwości sforsowania obrony rywala, bo ma szybkość i przyspieszenie..Choć ja równiez wolałbym zostawić Rafę a sprzedać Ferrana ;)

5

To tylko błędy karygodne bramkarzy w samej lidze mistrzów z REALem na przestrzeni ostatnich kilku lat.


Dodaj do tego błędy obrońców, ewentualne decyzje sędziowskie które wiemy że bywają różne :) i masz 14 + 1 LM xD


ALISSON BECKER 2023



DONNARUMA 2022


MENDY 2022


KARIUS 2018


ULREICH 2018



Po wczoraj do tego zaszczytnego grona dołącza NEUER 2024


0

@Katalonik97 własnie chciałem pisać czy ktoś jest w stanie te babole bramkarzy i obrnców zebrac do kupy? Ja pamiętam głownie Kariusa , teraz dochodzi Neur ale na bank były jeszcze blizniacze niemalże sytuacje. ktos cos?

2

Zawsze ktoś poda Realowi rękę, jak nie Karius, jak nie sędzia, jak nie jakiś Cancelo to Neur.

0

@Radioactive9705 śmierć w wenecji

2

@Albatros uwielbiałem styl gry tego zawodnika , strasznie chcialem go u nas

1

@Ostatnikrwawygang jedni dostają w rublach inni w euro czy dolarach :) z dwojga złego wybieram jednak amerykanski/europejski ład - nie ruski mir

5

@negreanu ja uważam że te informacje trafiały tam już wcześniej, a nie dopiero teraz kiedy się tam znalazł . Raczej gość wygląda mi na to pracował dla wschodu i prawdopodobnie wyczuł że jest na widelcu zachodnich/polskich służb kontrwywiadu. To moja hipoteza oczywiście. Dla mnie człowiek bez powodu nie ucieka na białoruś

1

"Jeśli ten sędzia miał — a wiemy, że miał — dostęp do ankiet bezpieczeństwa na poziomie NATO, to są to bardzo wysokie klauzule dopuszczenia. Dlatego straty mogą okazać się gigantyczne — mówi pisarz."
"Służby muszą teraz prześwietlić absolutnie każdą sprawę, którą Tomasz Szmydt rozpoznawał jako sędzia. Bo my nie wiemy, kim on był ani od kiedy rozmawiał ze wschodnimi służbami. Bo to, że rozmawiał, raczej nie budzi wątpliwości. Sytuacja jest absolutnie wyjątkowa. Dla bezpieczeństwa Polski konieczne jest ustalenie, jaka była motywacja tego człowieka. To musi być szczegółowo wyjaśnione, co nie znaczy, że ma się o tym dowiedzieć opinia publiczna. Wręcz przeciwnie, to jest wiedza dla służb. Bo to, co wie opinia publiczna, wiedzą też służby na Kremlu i nie tylko. Dlatego pewne informacje powinny pozostać do wiadomości tych, którzy taką wiedzę mieć powinni — podsumowuje Severski."
Vincent V. Severski (były oficer wywiadu) o ucieczce sędziego Szmydta - onet.pl

11

@Death_voice jeszcze Villareal tu powinno być ;)

0

@theadzio124 a z REALEM w tym sezonie licząc SP Hiszpani oraz Puchar straciliśmy goli 13 ;) w samej lidzie : 5
I ponzniej przyjdzie Xavi i wystrzeli na konferencji że własciwie to we wszystkich meczach byliśmy lepsi :)

0

@ArcziArtt moja córka mlodsza (2,5roku) tez ma właściwie caly czas katar. Podobnie jak u Ciebie badania u alergologa NIC nie wykazały bo ponoc u tak malych dzieciach te badania nie są wiarygodne. Natomiast u laryngologa wyszło ze ma powiększony 3 migdał. Sprawdzcie tą drogę. U nas lekarka zaleciła syrop IMMUNOTROFINA na podwyższenie odporności ale szału to nie zrobiło powiem szczerze. Migdał trochę obkurczyło ale teraz w sezonie na pylenie wszyscy w domu mamy katar oprócz żony a i ona czasem ostatnio coś narzeka że ma. Pyli jak diabli, coraz więcej alergików.

Przytocze jeszcze historię mojej starszej córki, ona też często chorowała w okresie do 3 lat i lekarz zalecił taka szczepionkę doustną BROCHO VAXOM i powiem CI od 3/4 lat córka jest dużo mniej chorowita. Ale to też trzeba miec skończone ileś tam lat żeby to wziąć, chyba 3 conajmniej.
Zdrówka

14

Dziadki się bawią

0

Swoją drogą że dwa razy przegramy z Girona w stosunku 2:4 i to po równie szalonych meczach to chyba nie dało się obstawić.
Podobny mecz był z Villarealem również w papę :)

0

@Tiisso grill i zjednoczenie

12

@Aragorn33 musisz udać się do lekarza kolego. Pokażą ci gola kobitkę to powiesz i tak że to orangutan. Współczuję ci zupelnie szczerze

9

@Aragorn33 jesteś niesamowitym sekciarzem gościu, nie wierzę w to co przeczytałem.

2

@blakkudium w tym zespole działa wszystko , dosłownie. A Wirtz to poezja gość jak na pomocnika ma mega statystyki

0

@Visca_barca w Barcelonie też kiedyś było , że TS bronił w lidze a Bravo w pucharach. Albo odwrotnie już nie pamiętam

0

@ricardo0705 mega zły dzień dobrze że póki co PSG do papy ..

1

@marcin62 mam jedną taką do dziś :) rodzice też mają chyba :)

1

@BISHBASHBOSH Lewandowski nigdy nie zbliżał się do Messiego , ja mówię o golach w LL a Ty o sumarycznej liczbie goli.
Messi z Ronaldo sumarycznie przez 10lat walili powyżej 50na sezon, z ponad 70 Messiego w którymś tam sezonie :):)

0

@Lucerfi napisałem hasło cpk JAKO projekt pisowski co raczej ma na celu rozwinięcie wypowiedzi i tak się dzieje. wcale nie oznacza to że jest to projekt PISU a raczej polemika z tym właśnie

4

@DonMatteo901 jest kilka opcji wytłumaczenia uwalenia CPK:
1. W zarządach lotnisk Chopina i Modlin siedzą ludzie zakorzenieni w środowiskach warszawskich czyli środowiskach KO. Tworząc CPK wiemy, że trzeba zaorać przynajmniej Chopina co może oznaczać brak pracy dla wielu znajomków.
2. Wiemy jak wyżej napisałem że KO to partia warszawiaków i samym warszawiakom rzeczywiście jest wygodniej latać z centrum miasta niż z jego boków. Nie kierują się więc wyborem zdroworozsądkowym i tym co dobre dla kraju - ale tym co dobre dla nich. Potwierdza to wypowiedź redaktora Tomasza Lisa który mówi: "to chyba niepatriotyczne, ale od początku wisiało mi to całe CPK. Okęcie które zawsze lubiłem w zupełności MI WYSTARCZA" - no więc jeśli jemu i jego kolegom wystarcza to po co budowac coś dobrego dla rozwoju kraju - czego nie rozumiemy?
3. Niech chcę iść w tony, że budowa CPK jest nie na rękę niemcom bo to konkurencja dla tamtejszych lotnisk - łatwo obalić tę tezę/ wyzwać od siewców teori spiskowych itp natomiast czysto hipotetycznie należy również brać to pod uwagę. Wbrew pozorom nie ma w tym NIC dziwnego, w polityce nie ma przyjaźni i dobrych intencji a raczej czyste interesy - tak więc umówmy się - jeśli Niemiec może brać 100% pasażerów na swoje lotniska i 100% Cargo to czemu nagle miałby się cieszyć że bierze założmy 70%? Oczywiście że nikt oficjalnie tego nie wypowie - na tym polega polityka - jedno się mówi - drugie się robi (Donald coś o tym wie).
4. CPK jako projekt pisowski - szczerze wydaje mi się to najmniej realna z opcji a jednocześnie dość najprostsza do przedstawienia. Skojarzyć temat z PISem i niech nasz elektorat nas popiera.
Widać jednoczesnie ile traci koalicja na niebudowaniu CPK - tak TRACI - tak więc paradoksalnie obecnie na budowie CPK raczej by ZYSKALI a nie stracili - nikt by nie mówił że to projekt pisu poza właśnie politykami PISu. Dla mnie muszą być inne powody - a nie konkretnie ten.

0

@barcelonaLM jeśli miałbym wymienić dwójkę posłow, którzy nie zasługują na bycie posłem to z pewnością będzie to Biedroń i Żukowska. Przywoływać je jako autorytet to zniżanie się do ich poziomu.. przypominam że Żukowska twierdzi że mężczyzna może zajść w ciąże i pobierała pieniądze z komisji, która nie istniała - nie miała żadnych skrupułów. Biedroń to natomiast gość, który lał własną matkę. Szanujmy sie i nie przywołujmy tych ludzi w żadnych dyskusjach - lepiej by zostali zamilczani..

PS: budowę CPK oczywiście popieram całym sercem

12

niesamowite że Leo, czy nawet CR co sezon ładowali najmniej > 30 goli w sezonie w samej lidze.. a teraz nastały czasy takich no namów jak Sorloth czy Dowbyk z kosmicznymi 19 bramkami na kilka kolejek przed koncem :)

0

@mekston gdzie to leci

0

@sila101 tez mi się wydaje że to byłaby niezła opcja mieć dwóch takich szybkich na skrzydłach i Roberta w środku. Także Nico > Sane

2

Cały rok właściwie nie oglądam snookera (kiedyś częściej oglądałem) natomiast jak gra Ronnie i to jeszcze w Crucible + L4 to nie może być inaczej jak popołudnie z Eurosport :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?