0

@Emhyr być może , przyznam że nie śledzę go na codzien ale ogólnie dziś procent celnych , dobrych wrzutek wysoki , dobrze się podłącza

0

Boże ten Dest jest taka pomyłką...nie mogę uwierzyć że ktoś tak dramatycznie bezjajeczny trafił do Barcelony

1

@P33ck dokładnie. Nam próbuje się wmówić że gramy to co Holendrzy ale jednak to są te detale..

5

Po tym co prezentuje dzisiaj DUMFRIES stwierdzam że takiego zawodnika nam potrzeba.

1

Frankie dziś na pełnej gra , bo wie że jedyną opcją żeby został to właśnie ta pozycja . Busi jeśli odejdzie , zwolni pensje i jest spora szansa że De Jong zostanie na jego miejsce ale musi się pokazać z dobrej strony. Wręcz z bardzo dobrej. W przeciwnym razie zostanie uznany w firmie za niepotrzebnego biorąc pod uwagę zarobki.

1

Póki był remis 0:0 już chciałem pisać że De Jong wygląda bardzo dobrze, przecinał ważne piłki , odbierał, mógł się podobać co po kilkunastu minutach potwierdzili odziwo komentatorzy eleven (zwykle pdola bzdury). Lewy co tu dużo pisać , ciągnie nas za uszy..
Fati, średnio mi się podoba ale mam wrażenie że SREDNI Fati daje i tak więcej niż Dembele i Raphinha co jest trochę smutne. Wiecie czemu, Fati daje też balans Ferranowi, oni mają z kim grać bo są to piłkarze nie tyle co szybcy, wybitni, ale są inteligentni przez co szukają się nawzajem. Nie mają tych argumentów co Demb i Raph ale jak widać ich zalety może sprawdzają się bardziej w Barcelonie niż francuza i brazylijczyka. Zobaczymy, nie skreślam ich ale od pewnego czasu mam takie przemyśle je że takich szybkich graczy lepiej trzymać na ławce jako jokerów, wtedy można lepiej wykorzystać ich zalety (podmeczony przeciwnik itp).

0

@Patriskos jak coś to mam w świetnym stanie koszulkę Coutinho z pierwszego sezonu :) nie nosiłem jej w ogóle bo była mi za mała , kupiłem S ;) zamienię ją za gotówkę

0

@AduŚ07 ruskie to nie na wątpliwości, najgorszy sort człowieka. Ale co powiecie o Niemcach? Pojawiają się na horyzoncie sukcesy Ukrainy a oni nagle wyskakują z czapy że oczywiście wspierają Ukraina tak tak i tak (gdzie oczywiście wykazywali mega delikatnie mówiąc umiarkowana postawę) . Do tego teraz czytam jak chwalą się że załatwili (jako jedyni podkreśla pani Annalena Bearbock czyli minister spraw zagranicznych) Ukraińcom czołgi poradzieckie od Czechów , Słoweńców itp , ale że nas wydymali to już nie wspominam. Obiecali nam taki deal przecież że jak oddany swoje t72 twardy to dadzą w zamian nowsze czołgi i co? Nic nie dostaliśmy. Polecam artykuł :
https://dorzeczy.pl/opinie/347170/niemieckie-msz-dzieki-haubicom-ukraina-odnosi-sukcesy.html

Aż się noz w kieszeni otwiera, ale ze my conajmniej 40 krabów przekazaliśmy ? Nagle Niemcy wielce pomocni.. jest interes do ogarnięcie. Nie trawie ich zaraz po Rosjanach. Pecha mamy że takich mamy sąsiadów na prawdę...

0

@PatrychoO serial Pacific, film odcinkowy Kompania Braci, polecam też dokument (przystępny w odbiorze i ciekawy) "najważniejsze wydarzenia 2 wojny światowej w kolorze" i jego druga część na Netflix

0

@TheNekro94 hej, proszę o update mojej osoby, to co teraz wyszło i gdzie leci ? Przy dwójce dzieci kiepsko z czasem i już nie ogarniam tak jak kiedyś ;) dobrze mówię że wyszedł nowy serial w świecie gry i tron ? Leci na HBO max ? A to o czym mówisz to gdzie leci ?

0

@FCB24 w piłce nożnej w sumie jest podobnie.. choć może więcej jest tych średniaków faktycznie. Mocnych ekip tak faktycznie to jest też w granicach 5-8. Większy zakres jest tych średniaków jak Polska. W siatce jest przepaść. Inna kwestią jest to że nożna jest takim rodzajem sportu gdzie fartem każdy może wygrać z każdym. W siatce raczej fartem Meksyk nie wygra z Polską.. wydaje się to niemożliwe.

2

@Criss18Barca specjalnie się zalogowałem żeby odpowiedzieć że nie sądzę :) bilety poszły w 15min... Mecze w Polsce b.duze zainteresowanie i będzie jeszcze wzrastać wraz z dalszymi etapami turnieju.

0

@Janiama o której ten bieg ? Będzie przed 22, przed Barcą??

1

@losiek100 rock 300b używam na codzien i sobie chwalę.

10

@tomek8756 ziomuś nie chce Cię obrazić , pewnie jesteś wporzo typkiem ale obawiam że jest to po prostu bajt, jak to zwykle na spotted. Dałeś się nabrać i o Twoje prawa również można się lekko niepokoić.. Odpowiedzi i wyświetlenia muszą się zgadzać pamiętaj, a najłatwiej wrzucić coś charakterystycznego, kontrowersjnego - niech ludzi piszą ..

1

@Sulimo i o 18 chyba Vive z Barceloną w ręczna także jest co oglądać jutro .. tylko wszystko o podobnej porze

0

Dziś są kwalifikacje F1? O której jutro wyścig ?

1

@gumaz dopowiadając , poziom walki zaprezentowany przez rozala nie godzi się nawet na KSW , przykro się na to patrzyło. Pudzian w jego wieku wygląda o niebo lepiej i to jest fakt. Współczuję rozalowi jego przeżyć zdrowotnych itp no ale panie nie ten czas i nie to miejsce . Wyjście po kasę i szokuje mnie że się sprzedaje.. to wyglądało jak walka parodia z Jasiem fasola , przecież on się przewraca na nogach od wiatru.. tempo emeryta ..

0

@gumaz dziwne jest to że chłop dalej walczy w KSW,która mimo wszystko chce być poważna federacja choć wiemy że jest inaczej . Szczerze w życiu bym za to nie zapłacił ale mam darmowy dostęp od Vectry do końca sierpnia to załączyłem dla walki Borysa która była dobra

0

Rozak niestety nie ma za grosz mobilności , ok nie podnieść nogę co mnie lekko zadziwia bo porusza się jak mój dziadek mniej więcej i wystarczy go pchnąć i leży ..dramat jednym słowem. Czuję się zażenowany

0

@Transu96 masakra ten chłop to się rusza.. Pudzian przy nim to niebo a ziemia. Dosłownie dziadziuś

0

@adi7adi8 co sprawdzają ? Przecież na test też da się wjechać więc po co szczepionka ?

2

@karol130197 też lecimy we trójkę, jedna koleżanka stąd też pisała że leci, trochę nas będzie : )

0

Pomyśleć że Guardiola chciał Mahreza jeszcze jak był naszym trenerem

0

@RobiS i wtedy byśmy mówili że to genialny piłkarz warty 55mln. Obecnie hmmm, no trzeba mi dać nowy sezon z czystą karta, oby się ogarnął

2

@Piotr,1985 10:4 :)

0

@Ilona_VeB no proszę to trochę Nas będzie , my jesteśmy tam co prawda z grupą ale myślę że może uda się gdzieś zobaczyć :) mogę odezwać się przed wylotem to się zgadamy w mieście Gaudiego :)

1

@Ilona_VeB też jedziemy z ziomkami :) jedziesz z jakiejś grupom czy na własną rękę ?

1

@Bykunn no to słabo maks , wydawało mi się że po meczu Rakiety komentator mówił że studio o 14:30 a my jesteśmy z transmisja o 15:30 (meczu Trumpa).
Swoją drogą Williams mnie wczoraj oczarował swoją grą.

0

Panowie o 15:30 miała być ostatnia sesja Williamsa z Trumpem, gdzie to poleci bo na Eurosport formuła e

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?