0

@cules100pro dokładnie, też pamiętam takie jego słowa i mam nadzieję że Olmo tu nie zawita

0

@krzywy zdecydowanie mam nadzieję że to plotki, nie podoba mi się ten gracz zupełnie - tzn nie prezentuje poziomu najwyższego jaki wymagany jest w tym klubie. Z tańszych opcji tylko Isak ,jeśli nie Haaland. Tak to widzę realnych opcji do wzmocnienia ataku, Kane ? Też mógłby być ale to mało prawdopodobne.

1

@DLFCB też mam problemy go słuchać , a buzia mu się nie zamyka w trakcie meczu (masakra) ...ogólnie rzecz biorąc większość komentatorow mnie irytuje, Borek też nie robi szału. Jedyny którego słucham z zaciekawieniem to CWIAKALA, głównie dlatego że nie buduje sztucznych emocji, a zawsze ma coś do powiedzenia co tan w hiszpańskiej prasie, co w samej Hiszpanii, czy ogólnie o taktyce. Do tego nie na męczącego glosu, wręcz rzeklbym że ma taki głos , którego chce się słuchać.

0

@FC1899Barca dyskryminacja, wszyscy na tym zdjęciu wyglądają na białych :o

0

@GeneralXavi czyli taki TUSK

0

@VeB100 na jakiej platformie?

0

@AlicjaFCB opłaca to pojęcie względne. Jeśli masz pieniądze na droższe auto (z większą mocą / momentem) to oczywiście bezpiecznie jest posiadać auto, które reaguje szybciej, sprawniej wyprzedza czy pozwala uciec. Jednocześnie takie auto trzeba umieć opanować. Ja ogólnie jeżdżę autem o mocy 230km i raczej wątpię żebym kiedykolwiek kupił coś poniżej 190km. Odpowiadając kolegom wcześniej. 150km owszem może i coś jedzie ale jeśli jest turbo. W wolnossącym silniki bez zmiennych faz to raczej NIE JEDZIE. Mówię z autopsji.

1

@fart no i kogo widzisz zamiast nich ? Pytanie retoryczne. Bo i tak nic to zmieni, zmieniają się tylko ludzie przy korycie a na lepsze zmienia się całkiem nic. Jak afery były za PO, tak były za PISu. Ja widzę jedynie ratunek w konfederacji (tak to są moje prywatne preferencje polityczne) ale niestety zdaje sobie sprawę że 10-15 % to obecnie chyba max.

16

Przecież tam żadnego faulu nie było ja p...

4

No to dwa słabsze punkty już się pokazały (18minuta meczu) : brajt i Neto . Pokazały się również dwa mocne : Memphis i Frenkie

21

@Ciule123 straszna patologia

0

@szkutnik91 równie inteligentni jakoś karierę robią, patrz M.Najman i jemu podobne obciagary lub patostreamerzy.

0

@Wojtas1080pl oj są , są

1

@Coutinho007 tu też masz rację ale ogólnie dajmy Martinowi pograć. Nie jest to zły grajek, zostawi serducho

0

"Rozważamy wprowadzenie ustawy , która wprowadzi pierwszeństwo na drogach dla ludzi zaszczepionych" ciekawy mem o powyższej treści dziś widziałem. Kwestia czasu jak sądzę. Już narracja w mediach idzie w kierunku lockdownu - dziś jakieś 200 osób chorych i zaczyna się nagonka

2

@draxidox dodam jeszcze jedno odnośnie darcia dzieci którego się tak boisz. Jeśli pies gryzie właściciela czyja to jest wina w większości przypadków (jeśli nie jest spowodowane choroba psa) ? Oczywiście właściciela. Jeśli dziecko się drze i jest nieznośne niestety w zdecydowanej większości jest to twoja wina, źle je wychowujesz. To proste . Być może pozwalasz na zbyt wiele, może na zbyt mało , może nie rozmawiasz z dzieckiem lub nie dajesz mu wystarczająco uwagi czy możliwości zabawy. Sam nieraz do dzisiaj dostaje kurwicy jak widzę źle zachowujące się dzieci ale w gruncie rzeczy zawsze winie ich rodziców a nie same dzieci.
Psa też możesz źle wychować i rozwali ci pół mieszkania.
Dzieci są wspaniałe pamiętaj o tym i nie daj się zwieść krótkowzroczności i wygodnictwu. Owszem trzeba dużo dać od siebie ale jeśli kochasz swoje dziecko to dasz wszystko - dosłownie

4

@draxidox otworze się troszkę koleżko i powiem Ci coś z autopsji - jak miałem ja. Również byłem (i jestem) fanem zwierząt, sam w wieku 16 lat sprowadziłem do domu huskyego który żyje z moimi rodzicami do dzisiaj. Teraz to pies ma 16 lat. Był i jest wspaniały, członek rodziny. Również do dziś tak uważam. byłem skłonny stawiać zwierzęta wysoko w hierarchii, dopóki sam nie zdecydowałem się na dziecko (troszkę pod naciskiem żony , w głębi uważałem jednak że przed 30stka należy mieć dziecko by nie być starym ojcem dla swojego syna - takie miałem zdanie). Wszystko zmieniło się gdy urodziła mi się córką i mój świat wywrócił się do góry nogami (oczywiście pozytywnie). Tak jak kolega wyżej napisał, dzieci nadają sens życia, to jest najprawdziwsza miłość i nic nie jest w stanie tej miłości zmienić, nie da się jej porównać z niczym innym. Jaki byłby sens życia gdybyś na starość był sam, nie mógł obserwować jak twoje dziecko radzi sobie w życiu? Co w takim razie nadaje życiu sens ? Będziesz podróżował , po czym odejdziesz bez pamięci ? Ja wiem że ktoś będzie trzymał mnie za rękę a kto będzie trzymał Ciebie ? To tylko jeden z wielu powodów bo dziecko daje niesamowitą porcje radości, nie jest tak że tylko płacze -to bzdura. Jak sobie wychowasz tak będziesz miał. Ja z moją córka (3,5roku) mam kupę uśmiechu, śmiechu i radości. Czasem oczywiście coś odwali i wtedy jest "kosa" ale jakoś myśląc o niej nie jestem w stanie mówić o negatywach. Dobrze również ktoś napisał wyżej że dzieci są fajne ALE WLASNE. To co teraz napisałeś o dzieciach zmieni się (u mnie tak było) jak będziesz miał swoje i nawiazesz pierwsze relacje ze swoim dzieckiem , tej nici porozumienia nie da się zastąpić nikim i niczym innym. I mówi ci to człowiek który kocha zwierzęta, będę smutny po stracie psa ale śmierci córki bym po prostu nie wytrzymał, odebrałoby mi to chec i sens życia. Całkowicie

0

@Kgorecki2500 przecież wiadomo że talibowie nie biorą broni z kosmosu. Myślę że Amerykanie wiedza o tym dużo lepiej niż Ty.

3

"Stany Zjednoczone wydały ponad 88 mld dolarów na szkolenie i wyposażenie armii i policji Afganistanu, czyli prawie dwie trzecie całej pomocy dla tego kraju od 2002 r. Dlaczego więc tak szybko rozpadły się one pod naporem talibów?"

Onet, Politico

Armia padła i Afganistan znów pod władaniem TALIBÓW. Teraz talibowie przejmą amerykański sprzęt.

0

@Gall tu się z Tobą zgodzę. Bartomeu miał tendencje do przepłacania, wydaje mi się że chciał w pewnym sensie promować przywiązanie do klubu - a że Roberto jest wychowankiem to po bramce w Paryżu dostał taki a nie inny kontrakt. Wtedy finansowo staliśmy jednak lepiej i nie rzucało się tak w oczy jak dziś

1

@AmigoBlancos no ja tak robię , Czekam na ten pierwszy mecz i będę pamiętał każde niedokładne zagranie : )

1

"Wiemy, że wiele rzeczy zostało wypowiedzianych bez wiedzy. Ja na przykład czekam na propozycję klubu. Moja sytuacja jest inna. W przyszłym roku kończy mi się umowa, którą chcę przedłużyć od razu z obniżoną pensją. Nie rozumiem oskarżeń w naszą stronę. Nie mają żadnego sensu."

Sergi Roberto

Jak to oceniacir , spróbujcie być obiektywni. Wiadomo już czemu Gerard zdecydował się od razu na obniżkę (bo ma swój wiek, a rok temu przedłużył umowę na 5 lat z gaża rzędu 13mln tak więc kosilby takie siano do bodajże 38roku życia ?) Roberto zaś (abstrahując od poziomu czysto piłkarskiego) ma umowę tylko rok, więc zupełnie nie jest w jego interesie obniżyć znów pensję jak nie wie czy mu umowę przedłuża za rok. To logiczne z jego pkt widzenia że godzi się na kolejną obniżkę ale niech od razu przedłuża umowę bo kto by go chciał :))) niestety - miłość do klubu to jedno ale tak na prawdę każdy PRACOWNIK walczy i zabezpiecza też swój interes.
Gerard zachował się ładnie ale miał dużo lepsza sytuację do podjęcia takiej decyzji niż Roberto.

1

@A4ron chciał zagrać z przyjacielem, czyli przyszedł tu nie dla pieniędzy. To niech Messi weźmie taka wypłatę jak Aguero i zagrają razem skoro tak bardzo im na tym zależy. No chyba że tylko Aguero się tu kierował czymś innym niż pieniądze

1

@HarveySpecter dokładnie tu się zgadzamy. Chciałem podyskutować a nie się spinać

3

@HarveySpecter a jeżeli chcesz to tak porównywać że nie za darmo to mógłby pracować za milion a nie dwadzieścia czy czterdzieści. Nic by to w jego życiu nie zmieniło. Człowiek na tym poziomie materialnym potrzebuje władzy/ wyzwań a nie pieniędzy. Kontrakt to nie jego jedyne źródło dochodu więc on nie pozbawia się wpływów. Wybacz nie chciałem ostro ale do dupy twoje porównanie

3

@HarveySpecter stary nie musisz mi tego tłumaczyć , tak jak i chyba ja nie muszę tłumaczyć tobie że to porównanie nie jest dobre. Ja zarabiam 10k miesięcznie a Messi tyle w minutę. Uwierz mi że ludziom na pewnym poziomie finansowym już nie chodzi o pieniądze. Mi oczywiście by chodziło bo nie miałbym za co żyć ale to chyba proste

1

@damiano996 możliwe, możliwe że już wcześniej była decyzja i właśnie powodem nie były pieniądze. A projekt i nowe wyzwanie w PSG

0

Jeśli cała ta akcja to nie zasłona to czemu Messi nie chciałby grać u nas za darmo? Klub dał mu wszystko, on klubowi również, jest milionerem największego kalibru więc chyba możemy ustalić że tu nie chodzi o pieniądze? Uważam że jeśli cała ta akcja to nie jakaś gra, to Messi prostu chce spróbować się w konkurencyjnym klubie, bo Barcelona w najbliższym sezonie nie do końca takim będzie. Przykładowo w PSG znów zagra z ziomkiem Neymarem, do tego Mbappe. Stworzą trio marzen. Wciąż jednak wstrzymywałem się z jakimkolwiek osadzaniem i w ogóle wypowiadaniem bo wierzę że to gra z Tebasem i jednak to nie prawda..

0

@dv7wisnia Volvo na automacie bodajże aisin to średni wybór. Nie mówię że zły ale lepsze w tamtym czasie były Zfy. Zdecydowanie.

0

@Ramos9248 za 15k to już wyrwiesz BMW E46 w dobrym automacie ZF (należy szukać z Zfem bo były też gmy które są wyraźnie gorsze i awaryjne). Problemem E46 oczywiście jest blacharka więc trzeba mieć to na uwadze. Ciężko o dobrą sztukę bo dużo sebixow się takimi buja ale ogólnie to dobre auta. Szczególnie 3.0 diesel i benzyny sześciocylindrowe. Najlepsza 3.0i ma 231km, choć akurat o taką wersję może być ciężko za 15k. Mercedes c klasa też może zobacz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?