0

@HanysUF mam Coutinho z roku w którym przyszedł do Barcy , nówkę sztukę , nie miałem jej ani razu ubranej bo okazała się za mała. Oryginał Nike :) .

8

Nie wiem gdzie wy tam widzicie niektórzy że Dani zajechany. Świeży nie jest, to zrozumiałe ale b.dobrze sobie radzi, co najlepsze wygląda dużo lepiej niż DEST

1

@dniel wyczytałem jeszcze to "Wszystkie zmiany w uldze prorodzinnej obowiązywać mają począwszy od wynagrodzeń za 2022 r. Rozliczenie za 2021 r. (PIT składany w 2022 r.) przebiegać ma na dotychczasowych zasadach."
Czyli to rozliczenie najbliższe po staremu jeszcze tak czy inaczej. Do przyszłego roku czyli wiosny 2023 jeszcze mam nadzieję że wyklaruje jak to z tą ulga ma być.

0

@dniel ok dzięki. Już tez znalazłem wcześniej. Masakra. Oczywiście nikt o tym nic nie wspominal, wręcz czytałem artykuły o tym że nie wpłynie to na ulgę na dziecko.

0

@dniel jak to odbiera ulgę na dziecko ? Możesz źródło dać ?

1

ależ tempo jest tego meczu. U nas byłby już limit zmian wyczerpany :P

1

@mateusz1989VeB popieram, pierwsza bramka z Elche również wydawała się do wyciągnięcia , choć strzał był mocny, przyznaje. Ogólnie zmieniłbym go na bramce, jednak pojawia się pytanie czy faktycznie jesteśmy w stanie kogoś sensownego na tą pozycję strategiczna kupić ? Gwarancji nikt nie da ..

0

Nawet jeśli znajdą się jakimś cudem hajsy na Haalanda , wątpię żeby on chciał to przyjść że względu na projekt niestety.

0

"Inter ma lepszych piłkarzy. W normalnych warunkach to znacznie silniejsza drużyna od naszej. W zeszłym sezonie zdobył 29 punktów więcej od Romy. Dzisiaj, gdy musieliśmy sobie radzić bez kontuzjowanych i zawieszonych zawodników, było nam bardzo, bardzo ciężko"

Mourinho niczym Koeman, a później poleciał jeszcze grubiej :

"Wasza praca jest o wiele łatwiejsza od naszej. To dlatego zarabiamy dużo więcej od was" - zwrócił się do dziennikarzy portugalski trener.


0

Może ktoś podrzucić staty Messiego i Roberta : rozroznienie na bramki oraz bramki i asysty (kanadyjska). Oczywiście interesuje rok za który przyznają ZP

0

@Gaz tu nawet nie chodzi o golach z daleka, ale czasem trzeba chęci uderzenia z sytuacyjnej piłki a w naszych pomocnikach nie ma tego genu, oni i tak by szukali odegrania do boku.. może się mylę ale nie widziałem jeszcze żeby Pedri , Gavi uderzali. Ani razu. Nico tam raz coś strzelił w poprzeczkę chyba nawet albo blisko niej w lidzie. Frankie coś tam też ale z marnym skutkiem. Busi wiadomo jak jest. Ostatnio oddał dwa strzały nawet przyzwoite czym zszokował ale no mistrzem w tym nie jest

0

@pax w punkt. Oglądając mecz miałem dokładnie taki sam pogląd i ocenę pilkarzy

0

Zgadzam się co do Depaya ale zwrocie też uwagę na jedną rzecz , że my na prawdę nie mamy w 11tce piłkarza który w razie czego uderzy tak jak to np zrobił Otamendi w nieuznanej bramce. Nasi pomocnicy , w których pokładam wielkie nadzieje nie mają strzału. Kiedyś był Deco, kiedyś był Iniesta który też potrafił, no i kiedyś był Messi, Suarez, bym Henry, był Villa , i tak dalej i tak dalej.. niestety w obecnej sytuacji poza Dembele nie widzę gościa który STRZELI. I tu nie chodzi o to nawet że nie posiadamy "9" pokroju Lewego czy Halanda. Nie musimy ich posiadać ale musimy mieć w drużynie gości którzy potrafią kopnąc w stronę bramki . Obecnie niestety tego nie widać

2

Depay to jest dramat ile razy on jest łapany na banalnym spalonym. Źle decyzje przy wykończeniu.. słabo. Chyba najsłabszy na boisku na równi z Lengletem.

0

@Kondziubarca dramat jak można tego nie skończyć. Ale strasznie dobrze Busi - totalny szef

0

O nie , znów Strejlau (z całym szacunkiem)

1

To co prawda jeden wywiad ale takie miałkie te wypowiedzi Xaviego. Enrique to nie będzie

1

Mingueza uwielbiany niczym Oleguer

0

@Ptasior podobnie ja, już kilka razy tu pisałem że nawet po jego transferze na świeżo kupiłem sobie jego koszulkę :) mam do dziś tylko leży w szafce, inna sprawa że więcej nie kupię stadionowki-zle wydane 350zl czy coś koło tego. Zalecam albo nie kupować wcale albo rozbić bank i kupić meczowa , zupełnie inny materiał który oddycha a nie cerata.

1

@Ptasior zdecydowanie jest to fenomen. Podobnie uważam, że również Cou na prawdę dobrze naginał w Liverpoolu, po obejrzeniu takiej kompilacji można powiedzieć "how?"


2

oglądając te highlights wydaje się to wręcz niemożliwe ze u nas nie pokazał praktycznie nic , poza dobra końcówka jednego sezonu.
W Liverpoolu gość sądził bramy z za pola karnego , potrafił podeyblowac, przerzucić piłkę nad obrońca, asysty też były a u nas ? No niech ktoś to wytłumaczyć, kto mógł wiedzieć że aż tak niewypali? Na papierze to był dobry ruch.. wydawał się godnym następcą Iniesty .. kupiłem nawet jego koszulkę z okazji transferu

0

@Verema 34 min a gość w zasadzie bez dobrego zagranie

0

@Azi ja na TVP oglądam bardzo fajny koloryzowany dokument WOJNA ŚWIATÓW, polecam

0

@IronSanHybrid oczywiście że debili tylko to prowokuje, bo 90 proc ludzi na marszu nie zwróci na luzna kostkę uwagi. Reszta to ludzie szukający po prostu problemu i mogą być z każdej ze stron politycznego sporu wewnątrz kraju jak i w obecnej sytuacji nawet spoza niego. I tu akurat bakiewicz ma rację, nie wykluczałbym prowokacji że wschodniej granicy, coś Ala putinowskie zielone ludziki. Obecnie wschód jest w stanie posunąć się daleko żeby w Polsce namieszać, najważniejsze to się nie dać, tak jak to czynią służby na granicy świetnie trzymając nerwy na wodzy. Co do bakiewicza nie wypowiem się bo go nie znam

2

@IronSanHybrid niezły dzban ten golono. Czemu Was prowokuje, wystarczy chyba że to sprowokuje kogoś innego , np o kim pisze bakiewicz i pierwszy rzuci ów kostka. To dokładnie jak ze strzałami na granicy, kto pierwszy strzeli rozpocznie jatkę i wejdziemy na kolejny etap konfliktu. Daremny ten tweet.

2

@Bykunn co za głupie gadanie. W którym miejscu świat ma NAS jako Polaków za ludzi grających ludzkim życiem ? My przysłalismy tych ludzi pod naszą granice ? Chłopie radzę ci kolejny raz odpocznij od Internetu i zajmij się czymś innym.

0

@Kgorecki2500 akcja jest dosyć znana na świecie, są wypowiedzi szefowej parlamentu europejskiego, czy chociażby powyżej wklejona amb. Austrii

0

@mkord nie widziałem podobnego filmu dwa tygodnie temu, co nie znaczy że zaprzeczam temu co mówisz

2

@ranger3120 zdecydowanie dzień bez szeroko pojętego telefonu /neta to strzał w dziesiątkę. Polecam

3

https://x.com/wszewko/status/1458012844348297220

Białoruś już prowokuje strzelając przy granicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?