mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HanysUF mam Coutinho z roku w którym przyszedł do Barcy , nówkę sztukę , nie miałem jej ani razu ubranej bo okazała się za mała. Oryginał Nike :) .
8
Nie wiem gdzie wy tam widzicie niektórzy że Dani zajechany. Świeży nie jest, to zrozumiałe ale b.dobrze sobie radzi, co najlepsze wygląda dużo lepiej niż DEST
1
@dniel wyczytałem jeszcze to "Wszystkie zmiany w uldze prorodzinnej obowiązywać mają począwszy od wynagrodzeń za 2022 r. Rozliczenie za 2021 r. (PIT składany w 2022 r.) przebiegać ma na dotychczasowych zasadach."
Czyli to rozliczenie najbliższe po staremu jeszcze tak czy inaczej. Do przyszłego roku czyli wiosny 2023 jeszcze mam nadzieję że wyklaruje jak to z tą ulga ma być.
0
@dniel ok dzięki. Już tez znalazłem wcześniej. Masakra. Oczywiście nikt o tym nic nie wspominal, wręcz czytałem artykuły o tym że nie wpłynie to na ulgę na dziecko.
0
@dniel jak to odbiera ulgę na dziecko ? Możesz źródło dać ?
1
ależ tempo jest tego meczu. U nas byłby już limit zmian wyczerpany :P
1
@mateusz1989VeB popieram, pierwsza bramka z Elche również wydawała się do wyciągnięcia , choć strzał był mocny, przyznaje. Ogólnie zmieniłbym go na bramce, jednak pojawia się pytanie czy faktycznie jesteśmy w stanie kogoś sensownego na tą pozycję strategiczna kupić ? Gwarancji nikt nie da ..
0
Nawet jeśli znajdą się jakimś cudem hajsy na Haalanda , wątpię żeby on chciał to przyjść że względu na projekt niestety.
0
"Inter ma lepszych piłkarzy. W normalnych warunkach to znacznie silniejsza drużyna od naszej. W zeszłym sezonie zdobył 29 punktów więcej od Romy. Dzisiaj, gdy musieliśmy sobie radzić bez kontuzjowanych i zawieszonych zawodników, było nam bardzo, bardzo ciężko"
Mourinho niczym Koeman, a później poleciał jeszcze grubiej :
"Wasza praca jest o wiele łatwiejsza od naszej. To dlatego zarabiamy dużo więcej od was" - zwrócił się do dziennikarzy portugalski trener.
0
Może ktoś podrzucić staty Messiego i Roberta : rozroznienie na bramki oraz bramki i asysty (kanadyjska). Oczywiście interesuje rok za który przyznają ZP
0
@Gaz tu nawet nie chodzi o golach z daleka, ale czasem trzeba chęci uderzenia z sytuacyjnej piłki a w naszych pomocnikach nie ma tego genu, oni i tak by szukali odegrania do boku.. może się mylę ale nie widziałem jeszcze żeby Pedri , Gavi uderzali. Ani razu. Nico tam raz coś strzelił w poprzeczkę chyba nawet albo blisko niej w lidzie. Frankie coś tam też ale z marnym skutkiem. Busi wiadomo jak jest. Ostatnio oddał dwa strzały nawet przyzwoite czym zszokował ale no mistrzem w tym nie jest
0
@pax w punkt. Oglądając mecz miałem dokładnie taki sam pogląd i ocenę pilkarzy
0
Zgadzam się co do Depaya ale zwrocie też uwagę na jedną rzecz , że my na prawdę nie mamy w 11tce piłkarza który w razie czego uderzy tak jak to np zrobił Otamendi w nieuznanej bramce. Nasi pomocnicy , w których pokładam wielkie nadzieje nie mają strzału. Kiedyś był Deco, kiedyś był Iniesta który też potrafił, no i kiedyś był Messi, Suarez, bym Henry, był Villa , i tak dalej i tak dalej.. niestety w obecnej sytuacji poza Dembele nie widzę gościa który STRZELI. I tu nie chodzi o to nawet że nie posiadamy "9" pokroju Lewego czy Halanda. Nie musimy ich posiadać ale musimy mieć w drużynie gości którzy potrafią kopnąc w stronę bramki . Obecnie niestety tego nie widać
2
Depay to jest dramat ile razy on jest łapany na banalnym spalonym. Źle decyzje przy wykończeniu.. słabo. Chyba najsłabszy na boisku na równi z Lengletem.
0
@Kondziubarca dramat jak można tego nie skończyć. Ale strasznie dobrze Busi - totalny szef
0
O nie , znów Strejlau (z całym szacunkiem)
1
To co prawda jeden wywiad ale takie miałkie te wypowiedzi Xaviego. Enrique to nie będzie
1
Mingueza uwielbiany niczym Oleguer
0
@Ptasior podobnie ja, już kilka razy tu pisałem że nawet po jego transferze na świeżo kupiłem sobie jego koszulkę :) mam do dziś tylko leży w szafce, inna sprawa że więcej nie kupię stadionowki-zle wydane 350zl czy coś koło tego. Zalecam albo nie kupować wcale albo rozbić bank i kupić meczowa , zupełnie inny materiał który oddycha a nie cerata.
1
@Ptasior zdecydowanie jest to fenomen. Podobnie uważam, że również Cou na prawdę dobrze naginał w Liverpoolu, po obejrzeniu takiej kompilacji można powiedzieć "how?"
2
W Liverpoolu gość sądził bramy z za pola karnego , potrafił podeyblowac, przerzucić piłkę nad obrońca, asysty też były a u nas ? No niech ktoś to wytłumaczyć, kto mógł wiedzieć że aż tak niewypali? Na papierze to był dobry ruch.. wydawał się godnym następcą Iniesty .. kupiłem nawet jego koszulkę z okazji transferu
0
@Verema 34 min a gość w zasadzie bez dobrego zagranie
0
@Azi ja na TVP oglądam bardzo fajny koloryzowany dokument WOJNA ŚWIATÓW, polecam
0
@IronSanHybrid oczywiście że debili tylko to prowokuje, bo 90 proc ludzi na marszu nie zwróci na luzna kostkę uwagi. Reszta to ludzie szukający po prostu problemu i mogą być z każdej ze stron politycznego sporu wewnątrz kraju jak i w obecnej sytuacji nawet spoza niego. I tu akurat bakiewicz ma rację, nie wykluczałbym prowokacji że wschodniej granicy, coś Ala putinowskie zielone ludziki. Obecnie wschód jest w stanie posunąć się daleko żeby w Polsce namieszać, najważniejsze to się nie dać, tak jak to czynią służby na granicy świetnie trzymając nerwy na wodzy. Co do bakiewicza nie wypowiem się bo go nie znam
2
@IronSanHybrid niezły dzban ten golono. Czemu Was prowokuje, wystarczy chyba że to sprowokuje kogoś innego , np o kim pisze bakiewicz i pierwszy rzuci ów kostka. To dokładnie jak ze strzałami na granicy, kto pierwszy strzeli rozpocznie jatkę i wejdziemy na kolejny etap konfliktu. Daremny ten tweet.
2
@Bykunn co za głupie gadanie. W którym miejscu świat ma NAS jako Polaków za ludzi grających ludzkim życiem ? My przysłalismy tych ludzi pod naszą granice ? Chłopie radzę ci kolejny raz odpocznij od Internetu i zajmij się czymś innym.
0
@Kgorecki2500 akcja jest dosyć znana na świecie, są wypowiedzi szefowej parlamentu europejskiego, czy chociażby powyżej wklejona amb. Austrii
0
@mkord nie widziałem podobnego filmu dwa tygodnie temu, co nie znaczy że zaprzeczam temu co mówisz
2
@ranger3120 zdecydowanie dzień bez szeroko pojętego telefonu /neta to strzał w dziesiątkę. Polecam
3
https://x.com/wszewko/status/1458012844348297220
Białoruś już prowokuje strzelając przy granicy.