0

@Kgorecki2500 przecież wiadomo że talibowie nie biorą broni z kosmosu. Myślę że Amerykanie wiedza o tym dużo lepiej niż Ty.

3

"Stany Zjednoczone wydały ponad 88 mld dolarów na szkolenie i wyposażenie armii i policji Afganistanu, czyli prawie dwie trzecie całej pomocy dla tego kraju od 2002 r. Dlaczego więc tak szybko rozpadły się one pod naporem talibów?"

Onet, Politico

Armia padła i Afganistan znów pod władaniem TALIBÓW. Teraz talibowie przejmą amerykański sprzęt.

0

@Gall tu się z Tobą zgodzę. Bartomeu miał tendencje do przepłacania, wydaje mi się że chciał w pewnym sensie promować przywiązanie do klubu - a że Roberto jest wychowankiem to po bramce w Paryżu dostał taki a nie inny kontrakt. Wtedy finansowo staliśmy jednak lepiej i nie rzucało się tak w oczy jak dziś

1

@AmigoBlancos no ja tak robię , Czekam na ten pierwszy mecz i będę pamiętał każde niedokładne zagranie : )

1

"Wiemy, że wiele rzeczy zostało wypowiedzianych bez wiedzy. Ja na przykład czekam na propozycję klubu. Moja sytuacja jest inna. W przyszłym roku kończy mi się umowa, którą chcę przedłużyć od razu z obniżoną pensją. Nie rozumiem oskarżeń w naszą stronę. Nie mają żadnego sensu."

Sergi Roberto

Jak to oceniacir , spróbujcie być obiektywni. Wiadomo już czemu Gerard zdecydował się od razu na obniżkę (bo ma swój wiek, a rok temu przedłużył umowę na 5 lat z gaża rzędu 13mln tak więc kosilby takie siano do bodajże 38roku życia ?) Roberto zaś (abstrahując od poziomu czysto piłkarskiego) ma umowę tylko rok, więc zupełnie nie jest w jego interesie obniżyć znów pensję jak nie wie czy mu umowę przedłuża za rok. To logiczne z jego pkt widzenia że godzi się na kolejną obniżkę ale niech od razu przedłuża umowę bo kto by go chciał :))) niestety - miłość do klubu to jedno ale tak na prawdę każdy PRACOWNIK walczy i zabezpiecza też swój interes.
Gerard zachował się ładnie ale miał dużo lepsza sytuację do podjęcia takiej decyzji niż Roberto.

1

@A4ron chciał zagrać z przyjacielem, czyli przyszedł tu nie dla pieniędzy. To niech Messi weźmie taka wypłatę jak Aguero i zagrają razem skoro tak bardzo im na tym zależy. No chyba że tylko Aguero się tu kierował czymś innym niż pieniądze

1

@HarveySpecter dokładnie tu się zgadzamy. Chciałem podyskutować a nie się spinać

3

@HarveySpecter a jeżeli chcesz to tak porównywać że nie za darmo to mógłby pracować za milion a nie dwadzieścia czy czterdzieści. Nic by to w jego życiu nie zmieniło. Człowiek na tym poziomie materialnym potrzebuje władzy/ wyzwań a nie pieniędzy. Kontrakt to nie jego jedyne źródło dochodu więc on nie pozbawia się wpływów. Wybacz nie chciałem ostro ale do dupy twoje porównanie

3

@HarveySpecter stary nie musisz mi tego tłumaczyć , tak jak i chyba ja nie muszę tłumaczyć tobie że to porównanie nie jest dobre. Ja zarabiam 10k miesięcznie a Messi tyle w minutę. Uwierz mi że ludziom na pewnym poziomie finansowym już nie chodzi o pieniądze. Mi oczywiście by chodziło bo nie miałbym za co żyć ale to chyba proste

1

@damiano996 możliwe, możliwe że już wcześniej była decyzja i właśnie powodem nie były pieniądze. A projekt i nowe wyzwanie w PSG

0

Jeśli cała ta akcja to nie zasłona to czemu Messi nie chciałby grać u nas za darmo? Klub dał mu wszystko, on klubowi również, jest milionerem największego kalibru więc chyba możemy ustalić że tu nie chodzi o pieniądze? Uważam że jeśli cała ta akcja to nie jakaś gra, to Messi prostu chce spróbować się w konkurencyjnym klubie, bo Barcelona w najbliższym sezonie nie do końca takim będzie. Przykładowo w PSG znów zagra z ziomkiem Neymarem, do tego Mbappe. Stworzą trio marzen. Wciąż jednak wstrzymywałem się z jakimkolwiek osadzaniem i w ogóle wypowiadaniem bo wierzę że to gra z Tebasem i jednak to nie prawda..

0

@dv7wisnia Volvo na automacie bodajże aisin to średni wybór. Nie mówię że zły ale lepsze w tamtym czasie były Zfy. Zdecydowanie.

0

@Ramos9248 za 15k to już wyrwiesz BMW E46 w dobrym automacie ZF (należy szukać z Zfem bo były też gmy które są wyraźnie gorsze i awaryjne). Problemem E46 oczywiście jest blacharka więc trzeba mieć to na uwadze. Ciężko o dobrą sztukę bo dużo sebixow się takimi buja ale ogólnie to dobre auta. Szczególnie 3.0 diesel i benzyny sześciocylindrowe. Najlepsza 3.0i ma 231km, choć akurat o taką wersję może być ciężko za 15k. Mercedes c klasa też może zobacz.

1

Hej, jestem po weselu i lekko do tyłu chodzę. Polacy ograli Kanadę, czemu gramy z Francją jak to USA zajęło chyba 4 miejsce w swojej grupie. Wytłumaczcie Ola. Dzięki

1

@koksik2700 oczywiście, bo kiedyś takie wartości jak honor, lojalność , rodzina coś znaczyły. Dzisiaj liczy się tylko pieniądz .. a co najlepsze patrz co się dzieje: jak się zaraz zleca najmądrzejsi to potwierdzić i kręcić bekę "kurła, kiedy to było". Przykłady ? Jest ich masa,nie che się rozpisywać nadto ale Zobacz ilu ludzi ogląda żenujące walki jutuberow/ piosenkarzy. Doczekamy czasów gdy za kasę to politycy będą się prać w ringu , wspomnisz moje słowa.

1

Panowie od dość dawna korzystałem z adblocka do sporadycznego używania La rambli. Nie było problemu z tymi nachalnymi reklamami. Od jakiś 2 tygodni lub dłużej jednak Adblock "nie daje rady". Wyskakują mi tu okna. Jakaś rada? Czy pozostaje emigracja ze stronki ?

1

@Kurkmen o to to to to

1

@patrykzmc2000 Barca swoją polityka niestety sama się wydymala. Obecnie każdy liczy że oddamy zawodnika za darmo. Każdy wie jaką mamy sytuację i jak chcemy zakontraktować Messiego. Podobnie było jak dostaliśmy od Neya 220 baniek. Dla nas ceny były + 40% jak nie lepiej.

7

@DonMatteo901 dzisiaj berkowicz w formie : "Szcz-nia w Polsce są dobrowolne podobnie, jak dobrowolne jest płacenie podatków. Kto nie zapłaci traci po prostu przywilej przebywania poza więzieniem. To zachęta, nie przymus."

23

@macio_944 straszna patologia. Czekam na dzień kiedy nakażą chodzić w różowych jeansach. Abstrahując od słuszności szczepień jest to po prostu złe - odbieranie wolności ludziom.

1

@Khajio zdecydowanie 48 letni Roberto mógłby rywalizować . 28 letni Roberto nawet na ataku byłby lepszy, o lewej obronie nie ma o czym dyskutować przecież to bait jakis

1

@Mathew16 4100 u mnie. gratuluję, czasem jeszcze też tu zaglądam bo nie używam tweetera , a zdarza się że coś ciekawego można się tu dowiedzieć.

0

@Ronmes mam nadzieję że im Duńczycy skopią tyłek w półfinale

1

@Kacper1432 dokładnie, zgadzam się

0

@masq dam dam dam 20

1

Dobra dawać tego Barelle, De Bruyne, Chiese i Lukaku do nas i gramy następny sezon. Dzwonię do Joana

0

Ja jego ale totalnym dzbanem jest ten immobile jak on mógł nie podać tej piłki i jeszcze szukał strzału z obrotu hit

0

Duży błąd Vertonghena, brak reakcji, mógł tam coś zrobić jeszcze jak Barella wjeżdżał jak w masło

0

@Kettger dla mnie strasznie irytujący głównie ze względu na treści (a w zasadzie jej brak) która wypowiada. Zwykle gada same takie banały i oczywiste oczywistości że ciężko się go słucha

0

Ale kozakami są Rudy i Donnaruma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?