1

@Chakalaka marzenie z mojego dzieciństwa , jednak rodziców nigdy nie było stac na takie drogie zabawki. Nie wiem ile Warhammer kosztuje dzisiaj ale podejrzewam że dalej to drogie hobby . Za to piękne

2

@donleo12 młody człowieku nie można dostać konsekwencji. Można nie ponieść konsekwencji, lub żadne konsekwencje nie zostały wyciągnięte wobec Messiego ale nie takie coś ...

0

@kkbarca i dobrze nie wpuszczaj baby

1

@inViNcibl3 semedo był fatalny na prawdę, jedno nieźle podanie to za mało, miał masę, masę groźnych strat , szczególnie w drugiej połowie . Ciężko wskazać kto byk gorszy . De Jong w dalszych ciągu nie przekonuje mnie. Rewolucje trzeba zacząć niestety od Serie a a następnie Messiego powtarzam to od lat , każdy cykl kiedyś się kończy. Odejście Messiego "uwolni" mentalnie świeża krew w Barcelonie, może nawet taki Dembele odpali , może uda się to poukładać z Fatim , czy nawet Griezmanem. Suarez ławka i killer na koncowki. Lenglet pokazał że niestety to nie jego liga. Roberto out. Potrzebni są silni psychicznie gracze a mamy same miernoty które uważają że mecz sam się wygra . Piqie Busi muszą się żegnać , podobnie Vidal. Nie sądziłem że to powiem że zatęskniłem za Ivanem w środku jednak zdaje sobie sprawę że on również musi odejść . Postawić na szkółkę, Albę oczywiście również po kolejnym słabym meczu w lm należy odpuścić . Nikt nie zagrał dobrze , myślę że przyczyną jest słaba pomoc i ogólnie słaba mentalność na Messim kapitanem na czele (fatalna decyzja). Potrzeba dużych zmian, skończyło się. Brzmi radykalnie co napisałem ale niestety ten kolektyw nic nam już nie da .

0

Mnie jakoś piłka nie grzeje zupełnie ostatnio, chyba dlatego że Barcelona gra piach. Zdecydowanie z większym zaciekawieniem oglądam snookera. Ronnie:)))

1

@Quahoo kumpel pracował i opowiadał że straszne korpo, w bardzo złym znaczeniu słowa korpo.
Pomijając kwestie zasad to nawet najmłodsi starzem tam to karierowicze.

1

Dajmy spokój już tym francuskim koloniom, nikt tak na dobrą sprawę nie wypalił w stu procentach

0

@Encore przeszkadza. Obecnie przeżywam katusze bo sąsiad pode mną mieszkający pali i cały dyn wlatuje mi do mieszkania. Niby jest u siebie na balkonie ale jego wolność ogranicza moja. Ciężko temat

8

@Amigo_Blanco uwielbiam ziemniaczki z cebulką i kefirem a jeszcze bardziej bez takiego towarzystwa

0

@MESSIah16 jak na Ziobrę to dobrze gada

0

@DonMatteo901 nie spotkałem się jeszcze z jakimś sformułowaniem Bosaka z którym bym sie nie zgodził ;)

0

@Striker dasz link ksw pls?

1

@barcelonaLM dokładnie,a był wzorem niemal

0

@grucha222 fati słabo, puig bez szału choć coś tam się ruszał

1

@barcowy1899 z tego co kojarzę w tym silniku nic nie zdziałasz bez sporej ilości hajsu bo to wolnossacy motor. Z resztą nawet mając kapustę pakowanie do tego jakiegokolwiek zestawu turbo po prostu nie ma sensu bo to kiepski silnik.

0

@tadzik447 ponad 3600 ale na stronie przebywam dużo dłużej (jajo niezalogowany wcześniej dużo czytałem newsów).

3

@Suzu czytalem.o.tym conajmniej tydzień temu

4

@AmigoBlancos dziewczyna która siedzi obok mnie w biurze śpiewa to dość często i tak zgadzam się, szlag mnie trafia

1

@barcelonaLM gdyby PiS zdecydował się na takie kroki byłby lincz eurokolchozu, wyzywanie od ciemnogrodu

0

@Mari0 nie zrobisz sobie ot tak testów na koronavirusa dlatego że dostępność testów NA SWIECIE jest dość ograniczona

2

@FC1899Barca chciałbym napisać kilka mocniejszych słów nt liska ale muszę się powstrzymać bo znów zostanę banita

0

@l0Messini u mnie też

1

0

@MesQueUnClub96 prawda. Podał to również KIKS

0

@Hiacynk Angelino dobrze wygląda dziś. Nie oglądalem go zbytnio ale teraz prezentował się fajnie w ofensywie. Sabitzer co ma zamienia w złoto. Werner aktywny, fajny zawodnik choć jakby brakowała mu tego co ma Sabitzer (przynajmniej w tym meczu) i tego co zwykle miewa Suarez. Może być niewidoczny, nawet kiepski a i tak coś niemożliwego wsadzi

1

@MontelQ jeśli chodzi o facetów to od zawsze wiadomo że dzielą się na tych co myją pindola i na tych co myją ręce

0

@Barca_bwo przypomne ze strata poszła po slabym zagraniu góra przez Busiego. Od tego się zaczęło. Wsadził kolegę bodajże DeJonga na konia

0

@TheNekro94 też będę, w bluzie Barcy pzdr

0

@daro22 oboje macie rację , ah wtedy mieliśmy kadrę. Graliśmy szybka piłkę nie taka padake jak teraz

6

@dv7wisnia dodać należy "griezmann nauczył się defensywnej gry w Barcelonie ". Podobalo mi się jak się zorientowali w temacie Brycha że to nie Merk i rzucili tekstem który zostanie klasykiem " NIEMIEC TO NIEMIEC" XDDD
Co do żenady to odkryli na przykład że jest taki bramkarz oprócz Ter Stegena jak Neuer i świetnie gra nogami. Myślę że kibice będą wdzięczni że przedstawili im ta postać u schyłku kariery , człowiek cały życie się uczy xD

Żenujące Było to jak umniejszali grze pozycyjnej Barcelony że nic z tego nie ma, że klepanie bez sensu choć mądrzejsi komentatorzy wiedzą że jest to swojego rodzaju usypianie przeciwnika no w każdej chwili może pójść jedno podanie EXTRA i jest gol. Tak też przecież się stało.
Chodzi o to że my tu możemy sobie pisać że gramy piach, że na stojąco bo w sumie jest w tym sporo prawdy, ale komentator powinien byc bardziej wywarzony bo w każdej chwili może stać się to co się stało , padnie bramka i cała narracja psu w dupę.
Ogólnie chłopcy byli żenująco słabo na wizji , żenująco. Ja z Tobą byśmy lepszy komentarz dali. Jechało amatorka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?