0

@MESSIah16 dlaczego plaskoziemcy? Nie bardzo rozumiem, ironizujesz, czy...?

Warto poczytać o firmie Pfizer która (min.) Tą szczepionkę produkuje, także o odszkodowaniach które musi wypłacić rodzicom dzieci, na których testowali szczepionki w Afryce

2

@michal26 nie da się z Tobą nie zgodzić. Pozdrowienia

0

@Colon dzięki Wam wszystkim, obejrzę wszystkie, a dziś skusiłem się na Królową Pustyni z Nicole Kidman

0

@MensculinVeB oglądałem,ale dzięki

0

@mmaciass Mile widziany na Netflix

0

Polećcie jakiś film historyczny dobry (może być kostiumowy też)

0

Bardzo stylem gry przypomina Andresa. Podobieństwo jak mało kiedy

0

Hej, jako że nie mam już czasu tyle co kiedyś na bycie na bieżąco z nowinkami technicznymi, zapytam Was. Redmi Note 8 Pro. Fajny telefon? Coś ewentualnie w zamian za niego w tej cenie ? Dodam tylko że mam go do wzięcia nówkę od kumpla za 500-600zl

0

@Lenioq oczywiście że nie taki. Niektórzy żyją medialna nagonka. W odpowiedzi na każdy bzdurny komentarz odsyłam do krótkiego wywiadu z prof. Kuba
https://dzienniklodzki.pl/prof-kuna-samotnosc-i-brak-czulosci-niszcza-nasza-odpornosc-przeciwwirusowa/ar/c15-15222604#utm_source=facebook.com&utm_medium=dziennik-lodzki&utm_campaign=prof-kuna-samotnosc-i-brak-

1

@budel17 w tym samym czasie napisałem dokładnie to samo. To chyba jednak musi być FAKT : )

3

De Jong dzisiaj FATALNY

0

Panowie dopiero wszedlem do domu, idzie to gdzieś oglądać ? Dajcie coś na priv jak jest możliwość. Chyba że gdzieś w pl tv leci ?

2

@Kusco15 jakie źródła tych danych procentowych ?

5

Czy ja dobrze słyszałem czy wg Szpaka Beckham grał dla reprezentacji Holandii ? Chyba że tak niewyraźnie powiedział Bergkamp

1

@Chakalaka marzenie z mojego dzieciństwa , jednak rodziców nigdy nie było stac na takie drogie zabawki. Nie wiem ile Warhammer kosztuje dzisiaj ale podejrzewam że dalej to drogie hobby . Za to piękne

2

@donleo12 młody człowieku nie można dostać konsekwencji. Można nie ponieść konsekwencji, lub żadne konsekwencje nie zostały wyciągnięte wobec Messiego ale nie takie coś ...

0

@kkbarca i dobrze nie wpuszczaj baby

1

@inViNcibl3 semedo był fatalny na prawdę, jedno nieźle podanie to za mało, miał masę, masę groźnych strat , szczególnie w drugiej połowie . Ciężko wskazać kto byk gorszy . De Jong w dalszych ciągu nie przekonuje mnie. Rewolucje trzeba zacząć niestety od Serie a a następnie Messiego powtarzam to od lat , każdy cykl kiedyś się kończy. Odejście Messiego "uwolni" mentalnie świeża krew w Barcelonie, może nawet taki Dembele odpali , może uda się to poukładać z Fatim , czy nawet Griezmanem. Suarez ławka i killer na koncowki. Lenglet pokazał że niestety to nie jego liga. Roberto out. Potrzebni są silni psychicznie gracze a mamy same miernoty które uważają że mecz sam się wygra . Piqie Busi muszą się żegnać , podobnie Vidal. Nie sądziłem że to powiem że zatęskniłem za Ivanem w środku jednak zdaje sobie sprawę że on również musi odejść . Postawić na szkółkę, Albę oczywiście również po kolejnym słabym meczu w lm należy odpuścić . Nikt nie zagrał dobrze , myślę że przyczyną jest słaba pomoc i ogólnie słaba mentalność na Messim kapitanem na czele (fatalna decyzja). Potrzeba dużych zmian, skończyło się. Brzmi radykalnie co napisałem ale niestety ten kolektyw nic nam już nie da .

0

Mnie jakoś piłka nie grzeje zupełnie ostatnio, chyba dlatego że Barcelona gra piach. Zdecydowanie z większym zaciekawieniem oglądam snookera. Ronnie:)))

1

@Quahoo kumpel pracował i opowiadał że straszne korpo, w bardzo złym znaczeniu słowa korpo.
Pomijając kwestie zasad to nawet najmłodsi starzem tam to karierowicze.

1

Dajmy spokój już tym francuskim koloniom, nikt tak na dobrą sprawę nie wypalił w stu procentach

0

@Encore przeszkadza. Obecnie przeżywam katusze bo sąsiad pode mną mieszkający pali i cały dyn wlatuje mi do mieszkania. Niby jest u siebie na balkonie ale jego wolność ogranicza moja. Ciężko temat

8

@Amigo_Blanco uwielbiam ziemniaczki z cebulką i kefirem a jeszcze bardziej bez takiego towarzystwa

0

@MESSIah16 jak na Ziobrę to dobrze gada

0

@DonMatteo901 nie spotkałem się jeszcze z jakimś sformułowaniem Bosaka z którym bym sie nie zgodził ;)

0

@Striker dasz link ksw pls?

1

@barcelonaLM dokładnie,a był wzorem niemal

0

@grucha222 fati słabo, puig bez szału choć coś tam się ruszał

1

@barcowy1899 z tego co kojarzę w tym silniku nic nie zdziałasz bez sporej ilości hajsu bo to wolnossacy motor. Z resztą nawet mając kapustę pakowanie do tego jakiegokolwiek zestawu turbo po prostu nie ma sensu bo to kiepski silnik.

0

@tadzik447 ponad 3600 ale na stronie przebywam dużo dłużej (jajo niezalogowany wcześniej dużo czytałem newsów).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?