2

@Keson także dużo zdrowia Ci życzę a innym młodym gniewnym użytkownikom tej strony więcej pokory , której z resztą i tak życie ich nauczy jeszcze. Mnie nauczyło

2

@Toretto to nie wiem z czym jest problem u Ciebie. Ja na operację wyciągnięcia nerki i przyjęcia do szpitala na urologie czekałem dwa tygodnie. Na rezonans czekałem tydzień , na Tomograf tydzień. Na prawde gdy idzie o życie to się nie czeka tyle / tak przynajmniej wiem z doświadczenia.

4

@Toretto dodam tylko że tak się składa że kilka lat temu mój ojciec poważnie chorował i spędził sumarycznie ładne kilka miesięcy w szpitalu, następnie w domu musiał żyć tylko dzięki kroplówką / żywność miał podawana ta drogą. Dostawał paczki z kroplówkami i tylko dzięki nim żył. Wiesz ile by to kosztowało wszystko gdyby miał sobie to ogarnąć z ubezpieczenia ? Myślę że już bym nie miał ojca albo domu, bo coś trzeba by było sprzedać. Więc nie cwaniakujcie tyle, cieszcie się młodościa i dobrym zdrowiem.

5

@Toretto niestety nie jest to takie proste jak Wam się wydaje. Miesiąc temu miałem wyciągniętą jedna nerkę bo zdiagnozowano w niej nowotwor. Mimo iż NFZ zdecydowanie nie jest idealny, to tak jak kolega pisze, bez niego bym się zesrał z kosztów. A dodam że na operację oczywiście skierował mnie lekarz prywatny , który jest też na etacie w szpitalu.

0

@masq zbyt wiele tych słabych ogniw by to mogło być prawdziwe, Lenglet, Pique, Alba, brak napastnika, Dembele i Ansu wiecznie kontuzjowani, Kun serce..itd itd to przecież brzmi jak plaga tyle nieszczęść, serio. Gramy źle ale już na prawdę nie bardzo mamy kim

1

@Mateooo87 Nico raczej po prostu spuchł po przebiegnięciu boiska solo

0

@Jacento2105 niestety muszę się zgodzić a teraz jesteśmy w czarnej d...z Alba Pique, Lenfletem i Ter Stegenem

1

@kryhaa mnie Alba od dawna nie przekonuje i irytuje , dziś w drugiej połowie miał masę GLUPICH strat , zero dobrych zagrań niemalże .. ogot co tu gadać człowiek jest wkur....jak nie wiem. Z przodu bez fatiego nie istniejemy, Puig to komedia, już widzę ta Barcelonę Xaviego z Puigiem Alba i Pique na czele, do tego Ter Steven który niestety jest mega elektryczny .. w zasadzie poza Fatim i Nico ciężko o jakieś pozytywy. FDJ pierwszy do sprzedania za dobry hajs , bo akurat w pomocy bez niego sobie poradzimy a może zrobimy jakiś sensowny zakup z tych pieniędzy

0

@Azi chłopie puść sobie powtórkę i upewnij się czy na pewno nie miał możliwości wybić tej piłki bo uwierz - miał

2

Przecież ten alba to jest jakiś sabotaż

1

Błagam weźcie tego ter Stegna z tej bramki , spakujcie z nim Albę

2

Przykre jest to Że Xavi dalej będzie budować zespół na Busim, Pique i Albie którzy na prawdę są marnymi zawodnikami a mimo to w zespole nie mają konkurencji. Jeszcze Busi paradoksalnie mimo że ogólnie tracimy już kolejną bramkę po jego głupiej stracie to w ogólnym rozrachunku wygląda nieźle

0

Busi kolejna bramka po jego stracie, środkowi obrońcy na spółkę z Alba jak zwykle zagubieni.. niesamowita pasywność. Alba do oddania jego dośrodkowania to dramat a w defensywie jest też zbyt ospały.

0

Powiem tak, normalnie bym tego nie mówił gdyby sytuacja klubu była lepsza, ale z racji braku kasy, sprzedaż Fdj byłaby dobrym rozwiązaniem. Mamy takich samych poziomem lub lepszych/ lepiej rokujących zawodników w pomocy a można na nim dużo zarobić. Jeśli byłaby szansa oddać za dobre pieniędze Niemca to również można to rozważyć. Tylko alternatywnie, w przypadku zakontraktowania za darmo kogoś sensownego. Za te pieniądze trzeba kupić obrońcę i napastnika środkowego lub prawe skrzydło. Takie czasy niestety.

0

Chyba był rykoszet, drugi już podobny chyba w tym sezonie Ansu ale szczerze - szczęściu trzeba pomóc czyli trzeba uderzać na bramkę . Brawo

1

Ależ Hurkacz serwuje masakra ! Dobry mecz tego chłopaka , super wymiany . Szkoda w cudzysłowie że Barca gra

1

@JoeBlack też dalem typa do ignorowanych , dzięki za pomysł

0

@Encore dokładnie a dlaczego jest masakra ja bo jest komu strzelać, Mane Jota i Salah wiedzą co mają robić, wbiegają w odpowiednim tempie i ktoś im w tym samym tempie zagrywa . Nie do nogi, tylko na dojście. Czyli coś co u nas nie występuje

2

@Kurkmen pełna zgoda. Więcej tu trzeba omijać niż można poczytać niestety, ale kliki się zgadzają - podstawa.

0

@Fido66 nie no oczywiście, nie mam nic do gościa , kulturalny chłop - ok ale slucha się go ciężko. Jedynie kiedy on mówi coś merytorycznie to kiedy jest faul na kartkę, wtedy może się wypowiedzieć bo popieram jego czucie. To tyle. Ale jak słucham jego rozkmin taktycznych (zawsze w każdym meczu gada to samo) tzn Barcelona atak pozycyjny a przeciwnik bojący się nas kontratak. Temat wyczerpany koniec zagadnień taktycznych ????

1

Ciężko się słucha Strejlaua. Miałki okrutnie, masło , maślane, zero konkretów jakby był w duecie z Węgrzynem przysięgam że oglądam bez głosu

0

@SonBarcaGoku no coś w tym jest u nas po prostu gra zespołowa leży , niby podajemy ale to gdzieś w środku boiska natomiast w żadnym wypadku nie widać zrywu który " czułaby" cała drużyna . Masakra

2

Oglądam sobie mecz Realu i .. Szczerze to te Elche gra sto razy ładniejsza dla oka piłkę niż my mimo że przegrywa

0

@Pilka_jest_okragla wydaje mi się że Dembele już stracilismy, chłopak raczej leci na kasę i może to uratować jedynie nowy trener Xavi choć ja osobiście w to wątpię, raczej odejdzie za darmo. Miło byłoby skupić się na sprowadzeniu/wypożyczeniu Sterlinga już w zimie. Zaś latem lub w 2023 sprowadzić za darmo Komana. Wtedy byśmy mieli skrzydła . .. się rozmarzylem. Prawda jest taka że również obrona wymaga wzmocnienia. Mnie Dest nie przekonuje , Alba i Pique podobnie także no dużo czasu musi upłynąć zanim się to wszystko jakos poukłada. rok /dwa to absolutne minimum zanim wrócimy do walki o mistrzostwo. O LM może być jeszcze dłużej

1

@norbi77 ok zgoda było ich troszkę więcej ; )

1

Ten mecz uświadamia ze:
1) Koaman wie że jest na wylocie, nie jest w stanie już podnieść tej drużyny bo sam jest mentalnie zgnieciony. Gra na zwłokę żeby dostać kasę
2) przykro to mówić ale w mojej opinii Dest jest po prostu daremny, ni z niego obranca, ni skrzydłowy.

6

Era Koamana bardzo przypomina czasy Van Gala w Barcelonie. Nawet Ci dwaj trenerzy mi siebie przypominaja, wyniki podobne, ilość holenderow podobna choć w sumie...to jest chyba gorzej...
Nadzieja w tym że za kilka lat wróci światło

0

@LoTo11 podaj też ziomek linka pls do KSW

0

@FioletoweOczy przyjaciela wieloletniego. Ciekawi mnie skąd się znali i czy faktycznie byli aż takimi przyjaciółmi itp (mówię od razu że nie znam tej historii). Ciekawi mnie to bo jest między Maxim a Mauro 9lat różnicy, to spora różnica wieku, biorąc pod uwagę że Mauro ma 28...ciekawe jak to było ale jeśli faktycznie to była taka przyjaźń to chyba bardziej dziecięca(?) W 2014 czyli jak Mauro miał 21 już się chyba przestali przyjaźnić bo Wanda wyszła za Mauro

12

@kamilo0066 jak to u Niemców , oczywiście segregacja to wymysł foliarzy powiedzą niektóre osoby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?