mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@geass szczerze to myślę tak samo, bardziej stawiam na Francję gdzie taki pragmatyzm idealnie współgra z geniuszem Kimbappe. Jak chcą zagrać autobusem to zagrają, chcą zagrać szybko też to zrobią, poklepać też potrafią w miarę. Stawiam póki co na nich. Może Portugalia też namiesza. Włosi fajni są spoko piłeczkę grają ale ktoś ich ogra stylem Simeone
6
Turcja strasznie nie dojechała na turniej. Jak to powiedział komentator, jak dzieci we mgle. Frajerzy turnieju na naszym poziomie. Błędy rodem z orlika
Za to Walia super . Podobają mi się
0
Walia nas robi dwójkę albo trójkę na lajcie.
1
@LionelM95 ziomek jestem z Tobą , mam dokładnie to samo. Straciłem już dwa dni urlopu z tego powodu bo siedzę w te słoneczne dni w domu :/ a właśnie mam urlop jak wspomniałem. To jest dopiero przej.... Ale jutro już ruszam z domu , jest ciut lepiej. Zdrowia
0
@VeB 1899 wg mnie nie różni się trochę a różni się BARDZo. Mam taką i taka i niestety w tej stadionowej nie da się np grać w piłkę, materiał praktycznie w ogóle nie oddycha. Mam oryginał ze strony Nike a czuje się jakbym biegał w ortalionie z bazaru. Także jeżeli zamierzasz w tej koszulce chodzić lub co gorsza biegać to odpuść stadionowke. Jak Cię stać, bierz meczowa, metrial fajnie oddycha i przepuszcza powietrze
2
@Kgorecki2500 dlatego właśnie ciężko byc tolerancyjnym wobec lewicy, szczególnie tej skrajnej. Przecież ten tekst to dno dna, co trzeba mieć w głowie żeby takie coś wyskrobać. Dramma
1
– Powinniśmy odesłać zawodników do domu. Wówczas to była jedyna słuszna decyzja. Później moglibyśmy zająć tematem meczu. Gdy w grę wchodzi koronawirus i obostrzenia, to możliwe staje się przełożenie meczu o 48 godzin. Zatrzymanie akcji serca to najwidoczniej coś innego. Nie wszystko musi opierać się na protokołach, może nie być tam mowy o dobrym przywództwie. Opiera się ono na współczuciu, a UEFA go nie zna. Mylne jest przekonanie, że to z naszej strony wyszła inicjatywa powrotu na boisko. Wszyscy zostaliśmy poddani presji i musieliśmy podjąć bardzo trudną decyzję. Znaleźliśmy się w w bardzo trudnej sytuacji – powiedział Kasper Hjulmand.
Tekst z weszło
Tak więc jednak piłkarze delikatnie mówiąc nie do końca podjęli taką decyzję a zostali poddani presji, jak wskazuje ich trener
1
@RivaldoVitorBorba dokładnie tak jest. Irytujące strasznie.
Szpaku w tym prowadzi ale ogólnie wielu komentatorów ma taką tendencję , nie tylko on.
1
Nie dość że farfocel to teraz karniak , masakra. Szkoda Węgrów
0
@socha a skąd ty wiess czy oglądał i czy chciałby widziec jasnowidzu. Może z kulturą wyczekiwał na INFORMACJE a nie dawał na zoom czy widać twarz Christiana. Masakra.
1
@Bykunn to akurat prawda, natomiast nie oznacza to że trzeba iść z tym nurtem. Ja właśnie się temu przeciwstawilem i tyle.
1
@Katalończyk 99 niestety nie. Kolejny hipokryta. Za wyszydzenie "zasłoniłes oczy jak na porządnego człowieka dobrych czasów" się do niego przyczepilem. Jeśli nie widzisz w tym szydzenia (z jakby nie bylo poważnego komentarza twórcy tematu) to również masz problemy z rozumieniem czytanego tekstu.
1
@Bykunn dalej nie na temat. Nie wierzę. Nazwałem go synkiem ale Nikt nie wywyższał jednych czasów .. dobra zostawiam ci moje zabawki i wychodzę z piaskownicy 3m sie
1
@marcin62 oho, mamy tutaj eksperta od oceniania iksde
1
@Bykunn czytaj ze zrozumieniem. NIGDZIE nic nie pisałem o wyższości jednych czasów (starych) nad drugimi ("nowych") . Twój post troszk3 tak jakby nie w temacie. Myślę że nawet główny temat posta nie jest o tym . Nie zrozumiałeś - ok, ale czasem lepiej przytrzymać buzke
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@patry295 to trochę inne pozycje, chłopaki mają swoje atuty i mocno pukają do kadry A czyli tego top składu. Będziemy mieli z nich jeszcze pociechę ale nad Kurkiem ich nie stawiaj. Kurek ma warunki lepsze i ogólnie nie skreślaj go. Kubiak Faktycznie przeżywa trudny czas ale i tak pojedzie do Tokyo
0
@FCB24 dokładnie, powiem Ci nie jestem może jakimś specem od siatkówki ale oglądałem repki wszystko zwykle, widziałem też jego kilka meczów ligowych i to jest dobry gracz ale nie poziom światowy. Muzaj ciut pewniejszy się wydaje mimo wszystko. Tak jak mówisz z Rosją wyglądał dobrze choć miał też lepszych partnerów na boisku oraz mimo wszystko słabszy zespół na przeciwko. Ja stawiam na Muzaja, myślę że po tym jak Drzyzga wyłączył Kaczmarka z gry na półtorej seta to chłopak ma już pozamiatane.
1
@Encore a jest jeszcze Bednorz. Rokował podobnie choć odrobinę przygasł ale wierzę w niego, ostatnio grał dobrze
0
@Vebrol weźmie Muzaja
0
@Vebrol obaj wyglądają fajnie z ciut słabszym przeciwnikiem , nawet pokroju Serbii. Jednak że ścisła czołówka jaka jest Brazylia słabo Kaczmarek. Myślę że Muzaj lepszy wybór bo lewa ręką i trochę lepiej chyba w stresie gra. Na Brazylijczykow właśnie B.Kurek jus musi być.
0
@FCB24 dokładnie także Wojtaszek i Kaczmarek dla mnie zdecydowanie na minus. Fabian też bez szału ale wg problem w rozegraniu brał się z indolencji Kaczmarka. Semeniuk był sam w ataku, nie grał wybornie ale był zdecydowanie najlepszy i tylko nim mogliśmy ciągnąć ten wózek. Podsumowanie: mamy niemalże 3 składy , ale te dwa "słabsze" nie będą rywalizować z top3. Resztę ograją. To i tak duże bogactwo. Pozdrawiam
0
@FCB24 no wiesz ten mecz miał kogoś odrzucić. Jak dla mnie leci Kaczmarek. Wojtaszka zapewne nie odrzuci choć gra dziś niewystarczająco dobrze.
0
@Kamilos84 przyjacielu, nie chce być niegrzeczny ale pierwszy raz oglądasz siatkówkę ? Rozgrywa tak jak mu pozwalają koledzy, mianowicie : wojtaszek w przyjęciu jest niepewny a szczególnie Kaczmarek NIC nie kończy więc Drzyzga jest niemalże zamknięty z jednej strony boiska. Środkiem fakt może mógłby ciut więcej chodzić ale Brazylijczycy faktycznie świetnie bronią. Także luzik, Drzyzgi bym nie winił akurat. Raczej Kaczmarek jest przegranym największym tego meczu. A Wojtaszek to też poziom niżej od Zatorskiego.
0
@Ghotti hej , mogę prosić o oznaczanie ? Możesz pokazać jaki projekt budujesz ??
1
@kryhaa tak samo nie mogą mi zabronić sikać na moim balkonie a że wszystkko zcieknie piętro niżej to nie mój problem
1
@SteuerFreiMoney na świeżym powietrzu gdzieś w lesie jeszcze ok, tam gdzie nie ma ludzi. Zapraszam Cię do mnie , gdzie sąsiad pali średnio co 30-40min i między dwoma blokami wiatry najczęściej (praktycznie zawsze) układają się tak, że od wszystkko wwiewa do mnie do domu. Równie dobrze mógłby zajarać w pokoju i miałbym to samo. Dla mnie to jest niedopuszczalne. Jego dym wpada do mnie do domu. Powiedz mi w takim razie czy jakbym robił siku z góry (mieszkam nad nim) to również mogę lać na jego balkon, bo przecież wykonuje ta czynność na swoim własnym balkonie ?
0
Komentarz usunięty
3
@skakun95 tzw. zaoranie lewaka
1
Messi Man od tej match hahahaha