0

@ForcaMilosz a nie było coś podobnego w czarne lustro?

0

@Borneo spoko , prowadził 4 ale podejrzewam że nie masz jeszcze 40lat więc mogłeś widzieć tylko Arsenal w którym był chyba 16 lat jak się nie mylę , pozdrawiam : )

0

@Lares ok w takim układzie można się zgodzić. Co do Wengera to nie wiem czy byłby dobrym kandydatem ale nie przejmował bym się akurat tym że nic nie wygrał bo nigdy nie miał aż tak dobrej kadry jak ma Barcelona. Może ten skład z Henrym był fajny..

0

@itmustbejoke oni mają po 32 lata , Messi i Suarez. Także najlepsze za nami. Teraz może być co najwyżej dobrze (z nimi w składzie).

0

@Borneo drużyny? A ile widziałeś drużyn które prowadził bo ja 1...

0

@ReBorN kilka faktów z wszechwiedzącej Wiki.
Arthur rocznik 96 ma obecnie 23 lata
Xavi rocznik 1980 a teraz cytat dotyczący pytania GDZIE BYL XAVI W WIEKU ARTHURA (23LATA MA ARTHUR):
"Gdy Xavi wrócił z Mistrzostw Świata U-18, ówczesny trener FC Barcelony, Louis Van Gaal zaczął go regularnie wystawiać w pierwszym zespole. W pierwszej drużynie zadebiutował 18 sierpnia 1998 roku w meczu o Superpuchar Hiszpanii przeciwko RCD Mallorca, strzelając także bramkę. W następnych rozgrywkach stał się pierwszym rozgrywającym drużyny przez większą część sezonu, zastępując kontuzjowanego Josepa Guardiolę. Kiedy Guardiola odszedł, władze klubu uznały, że nie ma potrzeby sprowadzać nowego zawodnika i na pozycji środkowego pomocnika na stałe zagościł 21-letni wówczas wychowanek".
Aczkolwiek pamiętam te czasy i wiem że Xavi powoli wchodził do drużyny mając lepsze i gorsze chwile. Grywał mniej , i więcej. Gwiazda stał się dopiero za Ryjka.
Także byłbym wstrzemięźliwy z tymi ocenami gdzie był Xavi w wieku Arthura. Analogicznie możnaby zapytać gdzie był Messi w wieku Arthura i ile osiagnal.
Wiek to nie do końca wyznacznik sukcesu. Messi pierwsza złota piłkę zgarnął w wieku bodajże 22lat..

0

@ReBorN w Barcelonie?
Późno wbił się do składu dlatego też pisze że mocno trzymam za Arthura i De Jonga kciuki?
Ich momentami nienajlepsz grę spuszczam na barki trenera.

0

@Rewolucja123 też tak myślę. Przykład Lamparda pokazuje że nie trzeba wielkiego doświadczenia trenerskiego by móc wejść na najwyższy poziom. Poza tym sama obecność , SAMA OBECNOŚĆ na ławce już pobudziła by piłkarzy , jestem tego pewien. Nie mówiąc już o tym ile energii i inteligencji może on wnieść do gry naszych zawodników, szczególnie w pomocy

1

@Gaucho Arthur póki co nie stał koło Xaviego. Xavi po każdym kółeczku potrafił posłać otwierające podanie i zgubić obronę, przerzucał wtedy piłkę na wolne przestrzenie.
Arthur nie jest zły, jest niezły i ma potencjał ale Xavi dawał dużo w ofensywie . Dużo. Arthur daje w sumie niewiele. Trzymam za niego kciuki by nowy trener go obudził. W sumie podobnie jest z de Jongiem

0

@lukas10 jeżeli to prawda bo nie ogarniam jego kontraktu , to trzeba go brać kosztem Vidala, Rakiticia , Busquetsa. Wciągnąć do drużyny Puiga i pomoc Arthur, De Jong, Puig, Eriksen, Alenia i jest ok. Choć Busiego i tak się nie pozbędziemy , prędzej przyjdzie faktycznie ten Eriksen niż ktoś odda Busiego.

0

@Rewolucja123 pisałem o tym samym gdzieś tam wcześniej ale to prawda. Z jednym małym ALE. jak kupowaliśmy Cou to przecież miał być nowy Iniesta , i faktycznie stylem gry nieco go przypominał. Dziś wiem że to błędne myślenie.

0

@sidzej lewicowcy najlepiej wiedza jak operować słowem hejt.

0

@FC1899Barca Xavi 0:08
Iniesta 0:12
Xavi 0:30

O tym mowa. Kto tak potrafi zgubić obronę w dzisiejszej Barcy?

0

@FC1899Barca aż mi się łezka w oku zakręciła dosłownie. Powiedz bracie ilu zawodników dzisiejszej Barcelony potrafi wygrać 1na1 tak jak na powyższym filmie samym balansem, skrętem, zmiana kierunku wygrywają Xavi, Iniesta, czy młody Messi. Oni inteligencja boiskowa byli o dwa kroki przed dzisiejsza Barcelona. Nawet dzisiejszy Messi to jjuż też nie to samo, choć oczywiście uważam że jest jedynym zawodnikiem obecnie prezentującym zbliżony poziom, może jeszcze De Jong to ma.
Prawda jest taka że nawet Arthur a już tym bardziej Vidal, Rakitic nie mają też szybkości podejmowania decyzji (dobrych decyzji!) Absolutnie żaden z nich nie zrobi "kółeczka" co jest mega skuteczna technika bo momentalnie przenosi ciężar gry na drugą mniej zagęszczoną stronę boiska. Nie mówię już o Busim który dziś to BOMBA. Czasem zagra fajnie to prawda, ale notuje za dużo poważnych strat, błędów, zbyt wiele razy nie nadąża lub zostaje za szybszymi. Taka smutna prawda.
Xavi ,Iniesta Miss You ????

1

@IronSanHybrid dlatego czas Messiego w tym klubie dobiega do końca. Co miał zrobić to zrobił. Jest największy ale nie jest wiecznym.
Możecie zlinczować mnie tu ale Barca się odrodzi wtedy kiedy pójdzie na dno. Pójdzie na dno razem z odejściem Messiego ale niestety to jest konieczne by na stał nowy porządek. Pozdrowienia.
Messi kocham Cie

3

Kojarzy ktoś żeby Own Goal przechodził do Ajaxu? Nic na Rambli nie było a ładuje bramę za bramą

0

@Ratamahatta napisałbym dużymi literami że się zgadzam.

1

Jakby ktoś chciał pooglądać ładny futbol, szybki futbol, zaprzeczenie gry jaka prezentuje Barca polecam Chelsea Ajax.

0

@BarcaInfo jestem podobnego zdania. Od dłuższego czasu uważam że Cierpimy na paradoks Messiego.. z jednej strony to nasz wybawca, z drugiej "problem" . Temat na szerszą dyskusje a było już tutaj o tym ale nie chce mi się aż tak rozpisywać

2

@karci0 masz rację. Do tego ten spalony też taki aptekarski jeśli w ogóle był.. mieliśmy sytuację aczkolwiek ta gra dalej nie przekonuje

0

@Lidia kogo mu brakuje , przed chwilą szedł ładnie bokiem i zamiast poszukać podania wolał grać sam z 3 i stracił piłkę.
Griezmann zły? Proszę..brakuje trenera i tyle, który ukrocilby np takie sprawy. To oczywiście jeden z wielu problemów których V nie ogarnia

0

Powoli nasza wspaniała taktyka wiecznego klepania i szukania Messiego ogarnia Griezmanna.
w dobrej sytuacji do strzału zaczyna szukać na siłę podania.
Zabijamy kolejnego świetnego piłkarza ta genialna "tiki taka"

0

@endriuuu2 ja akurat kojarzę nie pograł u nas za wiele ale był , był

1

Iniesta , którego bardzo szanuję zawsze wypowiadał się ultra dyplomatycznie. Ciężko od niego wyciągnąć co myśli. Myślę że nie jest to nawet mówione z premedytacją, on po prostu jest takim człowiekiem który woli się nie wypowiadać na temat kogoś. Skryty, nie konfliktowy, robi swoje. Nie wnika w problemowe tematy.
Tak ja go "czuje" oczywiście.

1

@SHIBA Rok 39. Wygląda niemalże jak dzisiejsze miasta. Świetne zdjęcia. Robią wrażenie. Co by nie mówić pokazują potęgę Ameryki szczególnie w tamtym czasie .. byli daleko przed resztą świata.

0

@Sin3-16 No dokładnie. W moim przypadku głównie o wagę buta chodzi, jednak po wielu latach gry stwierdzam że najlepiej gra mi się w lekkich butach , właśnie top sala idealnie mi pasują, a miałem już takie buty jak x-munich gresca które również uważam za genialne

0

@Sin3-16 Właśnie mam ten problem ze kupiłem za duże i to już dawno dość, zagrałem raptem kilka razy i jednak "to nie to". Mi osobiście za ciężkie. Pójdą do sprzedania a zostanę póki co przy kilkuletnich adidas top sala. Nie mogę przeboleć że buty za tyle kasę mi leżą : )))

0

Adidas Mundial Goal, halówki , grał ktoś w tych butach i może się wypowiedzieć?

0

@bolinho89 montaż jest tak banalny że nie trzeba instrukcji. Osobiście też chciałem Xiaomi ale jednak wybrałem ROCK 300B i nie żałuję, super urządzenie za bodajże 60zl.

3

@msmsms Dla mnie to nie był żaden faul przykro mi ale nie zgadzam się z tobą ani że studiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?