mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Volk wiem to doskonale. Mój nieżyjący już dziadek kilka lat temu popełnił samobójstwo (problemy psychiczne spowodowane min trauma po ucieczce z okolic Kamieńca, miał wtedy 9lat gdy uciekali cała rodzina). Budził się w nocy i mówił że trzeba uciekać bo Ukraińcy idą...
1
@Volk trochę już znalazłem na własną rękę ale dzięki za info! Skubany Ukrainiec.. ostatnio zgłębiałem się w tematy Einsatzgruppen SS i okazuje się że Ukraińcy byli jednymi z najbardziej zagorzałych nacji wspierających nazistów. Głównie dlatego że Niemcy mamili ich obietnica utworzenia po wojnie suwerennego państwa. Była to dla nich nadzieja na ucieczkę spod bolszewickiego buta.
Ogólnie Ukraińcy (wg dokumentu netflixa Einsatzgruppen ss- brygady śmierci) byli niejednokrotnie bardziej okrutni niż sami Niemcy. Mordowali na potęgę i brali udział w wielu pogromach. Ogólnie polecam ten dokument każdemu.
Co do meczu Rayo. Totalnie dla mnie niezrozumiała decyzja a wobec samego Zozuli i jego poglądów powinny być wyciągane konsekwencje.. z tego co wiem nazizm jest zakazany.
0
@Volk możesz napisać szerzej o kogo i o co chodzi w tej akcji bo nie jestem w temacie
0
@Hiacynk w pamiętnym naszym meczu z Roma poradził sobie doskonale.
0
@kamilo0066 dzięki! Kupię chyba ojcu na święta , a potem od niego pożyczę : ))
2
Czytał ktoś książkę o Robercie Enke ?
Mam zamiar przeczytać . smutny temat ..dzisiaj trafiłem na artykuł , w którym pisano że jego problemy z depresją zaczęły po nieszczęśliwej interwencji (a raczej jej braku) w meczu Barcelony z Novelda przegranym przez Barce 2:3. Był to rok 2002, polecam zobaczyć na YT.
2
@pomi11 też miałem to pisać
0
@KapiFCB ja posiadam i to o czym piszesz jest zupełnie naturalne. Problem w tym że w transmiterach niższej półki ten szum jest dużo głośniejszy , jakość dźwięku gorsza , a szum słychać nawet jak leci muzyka. Rock 300b to na prawdę dobry transmiter, jednak .. to wciąż transmiter a nie wysokiej jakości odtwarzacz. Ja używam i nie narzekam
0
@Imperius1992 Ivan w waznych meczach z reguły wygląda bardzo dobrze. Gorzej kiedy gramy z jakimiś ogorkami
0
Bajki na poczekaniu
0
@Mathew86 nie mogę patrzeć na twarz tego człowieka, oszust, kłamca. Prosto w twarz kłamie i się śmieję
0
@Rewolucja123 a kto będzie w tym szpitalu pracował jak brakuje lekarzy a dyżury już w tej chwili pełnią goście na emeryturach?
Ps: nie. Nie jestem za łukiem
0
@lucca87 akurat De Jong wczoraj miał kilka groźnych i niepotrzebnych strat , grał jak zwykle na dużej intensywności ale nie wystrzegał się błędów
1
@IronSanHybrid
Zastanawiałem się w czyjej miednicy : ) Dziś też moczylem w soli jodobromowej, podobno trochę pomaga po skreceniach a dwa tyg temu podkręcona kostka
1
@D10SLEO serio? Nie zwróciłem na to uwagi.. masakra co my gramy ..
1
@dontripe ja oglądasz teraz mecz to wiesz o czym pisze. Właśnie komentator o tym mówił. 67min. Messi wycofuje , wbiega w pole karne, Rakitic wrzuca w pole karne i bramkarz łapie. SCHEMAT CZYTELNY DO BÓLU, NA SIle GRANIE DO MESSIEGO. To jest ten paradoks Messiego, że inni nie potrafią stworzyć nic sami, są przytłoczeni...DRAMAT
0
@matelkoveb kiepsko, sporo niedokładnych podań nienaciskany przez rywala.Choć widać czasem że ma "gaz" to nic z tego nie wynika gdy traci piłkę
0
@Matan_Zajcev i to jest smutne własnie
1
@dontripe nie chce skreślać zawodników, bo faktycznie po 1 to trener jest do zmiany.
Ja od długiego czasu mówię że cierpimy również na paradoks Messiego i Suareza. Dopóki gra będzie im podporządkowana, nie osiągniemy sukcesu w LM. Messi jest najlepszy gdy jest częścią drużyny a obecnie drużyny nie ma. Skrzydła nie funkcjonują. Grane jest wszystko do Messiego, Suareza macha łapami . Uczciwie powiem że czekam na nowy sezon, jestem pesymista jeśli chodzi o ten .
0
@dontripe obecny futbol mocno opiera się na grze bocznych obrońców. Kiedyś mieliśmy najlepszego na świecie Alvesa, był też świetny Abidal, dobrzy byli też Zambrotta, Gio, Maxwell też był przyzwoity, czy nawet Adriano.
A dzis? W obecnej formie to nawet Alba to za mało. Prawa strona od lat nie istnieje
2
Jak Busquets biegnie to wygląda jak panna , dorobić mu tylko suknie
0
@ArterkHD szpieg, peaky Blinders, stranger things
10
@Commando fajna była historia o gościu z wózkiem i zmarzniętymi dziećmi. Miało chwytać za serce a wyszło komicznie. Ciekawe na ile minut przed programem wymyśliła tą historię . Żenująca argumentacja.
Posłanka, obywatelka, matka, która chodzi na nielegalne marsze jako bojowkarka. Komedia
1
@mmaciass muszę przyznać że w połowie dyskusji nieco inny obrót sprawa z redaktorem przybrała.
Co nie zmienia faktu że argumenty Wielgus jak np o ojcu z wózkiem są żenujące po prostu. Również dobrze mogła je wymyślić przed programem, jałowa dyskusja.
0
@DonMatteo901 ładnie ja Bosak gniecie , straszne bzdury gada ta kobieta i w ogóle jest mocno oderwana od rzeczywistości. Cieszy mnie że redaktor nie jest lewicowcem co nieco widać i to dobrze w tym przypadku.
0
@Rewolucja123 o, byłem we Wrexham, ładne miasteczko w Walii
0
@Kamiloza91 zobacz sobie serial PACIFIC. Genialny.
Kompania Braci również cudo
8
@Hushovt nie tylko w tym. Były już przypadki że remisowali a w 94 min dostawali kontrowersyjnego karnego. Masakra . W tym meczu to już do potęgi....
0
@Colon zdecydowanie Bergkamp i Robinho.
1
@norbi77 myślę że podstawowym argumentem za tym że zarząd bardziej ingeruje teraz w pracę Ernesto jest to że przyspawany do ławki został ten co grał najwięcej, czyli Rakitic.
Ewidentnie Chce się go pozbyć dając mu do zrozumienia że jego rola w zespole uległa zmianie