0

to piłka tutaj trzeba dbać o własne interesy nie o interesy innych.
Barca nie powinna godzić się na takie ustępstwa.
taka jest piłka od kilku lat gra się systemem sobota-wtorek lub niedziela-środa
więc ja tutaj, żadnego problemu nie widzę.

0

Song coś mało ostatnio gra :)
jak w pierwszej jedenastce nie wybiegnie Villa, Song i Adriano to trochę będzie dziwne.

0

to coś nazywa się
KONCENTRACJA.

0

mi to i tak najbardziej podoba się Koentrału

0

ahahahah
graliśmy pierwszy mecz z Malagą na Bernabeu :D
master troll :D

0

Rosell zarządza Malagą, skoro tak to
spoko wygramy.

0

żałosne te oceny ostatnio się robią. Messiemu dajecie noty z nazwisko i zasługi?
Alexis biega, robi miejsce, gra w obronie, strzela 2 bramki = 3
Messi strzela jednego gola i poza tym praktycznie nic nie robi = 5,5

szkoda gadać. te oceny ostatnio w ogóle nie są obiektywne.

0

xavi890
eee no bo jasne tylko VV potrafił połapać się w taktyce Barcy i umie grać pod presją. szczególnie zagrał pod presją na CN jak chciał sobie kiwnąć. nie wiem jakie Ty mecze oglądasz, ale ja nie raz widzę, jak VV wywala piłę 50m do przodu jak dostaje piłkę od obrońcy.
i prośba moja nie graj eksperta bo nim nie jesteś.
a kto zastąpi VV to już mało istotne najważniejsze, żeby go godnie zastąpił.

0

xavi890 a głupoty teraz walisz i nie wiadomo o co piszesz.
że niby Pinto zawalił akcje, z Malagą
a przypomnieć Ci podanie VV w meczu z Realem? jak w pierwszej minucie Benzema gola władował?
bardziej można by było zrugać VV niż Pinto bo z Malagą jakby się już czepiać to Thiago, a nie Pinto zawalił gola.
to normalne, że czasem przeciwnik przejmie podanie to dotyczy nie tylko piłkarzy z pola, ale i bramkarzy.

0

Trudno będzie znaleźć bramkarza dla Barcy. nie oszukujmy się VV jest na tą chwilę 'niezastąpionym' bramkarzem. ale tak jak już wspomniane tutaj zostało szkoda wydawać kasę na kogoś, że tak się wyrażę 'mało perspektywicznego'.
nie wiem dlaczego, ale pasuje mi do Barcy - Joe Hart młody, utalentowany bramkarz, a biorąc pod uwagę to, że The Citizens interesowali się Victorem szanse mogłyby być na jego transfer. ostatecznie Neuer lub ter Stegen.
lepiej kupić młodego bramkarza i go 'przystosować' do gry w Barcelonie bo nam potrzeba bramkarza na lata, a nie na sezon.
Pinto nie jest młody, a VV nie musi odejść już jutro, przecież można kupić bramkarza np. już w tym okienku i przez te 6 miesięcy smyrnie troszkę kunsztu bramkarskiego a'la Barcelona.

0

piszecie 'hahaha' i że to śmieszne/żałosne,
a jak taki transfer doszedłby do skutku to byście się ze szczęścia posikali...

0

@Gaspar
dokładnie tak samo pomyślałem, jak zobaczyłem, że ktoś napisał, że w 11 umiemy grać, a w 10 już nie.

0

''Wierni po porażce, bo to więcej niż klub!''
~fcbooks.pl

0

@dlugi20
dlatego się ich wyzywa bo kibicem trzeba być cały czas, a nie od czasu do czasu.
a jak czyta się komentarze niektórych, że trzeba kogoś sprzedać czy nie. to wstyd i hańba, że taki człowiek na codzień mówi o sobie, że jest kibicem Barcelony i cios dla prawdziwych kibiców.

0

a podsumowując mecz.
troszkę wszystko zostało przekoloryzowane przed meczem. od razu once de gala, spacerek i zwykła podwórkowa potyczka. i tak się stało,
Barca grała do 24 minuty, strzelił szybko i łatwo dwa gole, a potem siadła sobie bo myślała, że to będzie spacerek. to już nie jej pierwszy mecz właśnie w takim stylu. podobnie było z Espanyolem - wracając do tego meczu w 29` było 4-0 gdyby Azulgrana grała tak jak do 29` to mecz powinien zakończyć się dwucyfrowym wynikiem.
i tak samo było na CN i tak samo na Estadio Anoeta.
może wysuwam błędne wnioski, ale gubi nas pewność siebie. z jednej strony to dobrze bo o to chodzi, aby być pewnym, ale z drugiej strony skoro jest się pewnym wygranej to się gra cały mecz, a nie początek. przegrana jak najbardziej zasłużona. druga sprawa to zachowanie co poniektórych skoro po pierwszej porażce z LaLiga mało co nie wywalacie telewizorów za okna to co byście robili gdyby - nie daj Boże - Barca była by na miejscu Realu.
przeraża mnie takie zachowanie kibiców Barcy.

0

liczba sezonowców gwałtownie spada.
wybaczcie za słowa, ale Ci którzy myśleli, że Blaugrana będzie wygrywać non stop są głupcami.
taki jest dzisiejszy futbol i chwała mu za to. bo gdyby nie takie wyniki piłka nożna byłaby monotonna.
Visca el Barca!

0

tak jak Lordzi napisał,
trzeba uszanować decyzję VV choćby z racji tego jak długo tutaj grał i jak każdy piłkarz miał swój udział w sukcesach Barcy.

0

0

czytam te wypociny i czytam i cieszę się, że gimbusom jedynie pozwolono siąść przy komputerach i pisać komentarze.
bo elokwencja poniektórych wręcz przeraża. piszecie te komentarze jakbyście coś znaczyli. co wam po tym, że napiszecie 'trzeba sprzedać Alexisa' - na szczęście, NA SZCZĘŚCIE to nie od Was zależy i chwała Bogu za to.
siedźcie sobie przed tymi komputerami dalej i hejtujcie. bo tylko tyle umiecie. tak jak już pisałem, pierw trzeba coś osiągnąć, aby móc rozliczać innych. bo cwaniaków co oceniają i chcą wprowadzać zmiany, a nie mają zielonego pojęcia o czym mówią w Polsce jest na pęczki. i dlatego ten kraj wygląda jak wygląda.
i na dzisiaj tyle mojego komentowania. bo szkoda czasu na malkontentów jesteście niereformowalni.

0

@R10M10
fajnie masz w domu ;>

0

@Robertinho
zapomniałeś dodać, że to jest jeszcze wręcz żałosne.
możecie mnie hejtować, ale wstydzę się, że otaczają mnie sezonowcy. ktoś już tutaj w tym spamie mądrego napisał
'aby kogoś oceniać, pierw osiągnijcie to co on'.

0

dokładnie, co do Alexisa napiszę już tylko jedno.
KIBICEM SIĘ JEST, A NIE BYWA!

0

przypomniał mi się pewien dialog z klasyki kina polskiego "Czasu Surferów", który świetnie opisuje Szpakowskiego
''...więc ja musiałem słuchać, a ile można. Niby mój komentator, ale trzeba przyznać, że pierdzieli - lubię go, ale pierdzieli i to ostro..."

0

i co?
i gdzie teraz Ci co pisali, że skrzydłowi powinni robić miejsce na środku Messiemu??
gówno prawda, skrzydłowi powinni grać tak jak teraz - gol Guaje i 2 szanse Alexisa.
a nie cały czas szukać goli Messiemu.
to jest moje zdanie.

0

Szpakowski oczywiście musiał powiedzieć, że na otwarcie Camp Nou, Blaugrana zmierzyła się z reprezentacją Warszawy :D
czasy FIFY 2011 się mi przypomniały, prześladował mnie tym komentarzem co mecz na CN :))

0

hmm nie mogę dodać komentarz z linkiem do transmisji :(
a mam wręcz świetny obraz.

0

no to jazda po piątą! :D
gratki!

0

hehe widzieliście minę Neymara? zaraz po filmiku o CR7?
ujęcie na Cristiano i z tyłu mina Neymara pełna politowania hehe

0

18:51: Tymczasem były skarbnik FC Barcelony, słynny z kolorowych marynarek Xavier Sala i Martín, pogratulował już na swoim Twitterze zwycięstwa Leo Messiemu....

true? :>

0

co jak co, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie :)

a mówiąc o sprawiedliwości,
zatracę szacunek do świata jeśli Andres znajdzie się za CR7 w tym plebiscycie. to będzie porażka nad porażki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?