mosquito1234
Dołączył/a: kwiecień 2012
Stalowa Wola
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pyrzo_Barca
no i co na to poradzisz? skoro zachwyt nad Pedro bo strzelił dwie bramki, a kilka dni temu co poniektórzy spokoju mu nie dawali, że słabo gra.
ogólnie skrzydła słabo grały. to co dzisiaj widzieliśmy - pogrom Barcy - to rezultat wspaniałej gry środka pola.
tak samo sonda na najlepszego zawodnika meczu, aż dziwi, że Pedro wygrywa, ale z tego co zauważyłem to tak zawsze jest, że ten co bramki strzela to według większości najlepszy.
0
Ciuus
nie mam ochoty z Tb dyskutować.
ja wyraziłem tylko swoją opinię, jeśli Ci się ona nie podoba, no to nie powieszę się z tego powodu. a że szanuję Twoje zdanie bo to Twoje własne spostrzeżenia, to nie będę wchodził z Tb w polemikę.
ps. ale nie spinaj się jak plandeka na żuku nie ma sensu. spokojnie bez unoszenia się.
0
tak teraz myślę sobie o Alexisie i Villi.
kurde już pomijając u tego pierwszego nieskuteczność i to, że gra piach, a u drugiego, że jest niedoceniany.
to zdecydowanie przeraża mnie ich zagubienie na boisku.
no kuźwa popatrzcie na ich ruchu? jak zagubione owieczki, oni nie wiedzą co mają robić bez piłki, a jak już mają ta piłkę to jak najszybciej chcą się jej pozbyć.
masakra.
0
Valdés,
Alves, Puyol, Piqué, Alba,
Busquets, Xavi, Thiago/Cesc,
Tello, Messi, Iniesta
0
nie rozumiem was?
minusujecie tylko dlatego, że ktoś ma odmienne zdanie? i np. woli oglądnąć Szachtar z BVB?
już nie wolno mieć swojego zdania?
żałosne...
0
@Dziwne
i co w związku za tym? nie tylko na TVP są mecze,
Real z MUTD będzie można oglądnąć na innych kanałach lub chociażby na internecie.
i żebyście się nie zdziwili, że mecz Szachtara z BVB będzie ciekawszy niż ten w Madrycie. ;]
0
a na rm.pl płacze, że BVB pokażą hehe :D
Ci to dopiero problemy mają.
0
ale macie spiny.
przecież Pep nie ma na czole napisane 'jestem tylko dla Barcy' on nie jest już naszym trenerem. To, że kocha Barcelonę i cules, a Barcelona i my kochamy jego, nie znaczy, że nie może rozwijać się jako trener.
dajcie już spokój z tymi spekulacjami to nie pierwsza i nie ostatnia.
osobiście już mi się rzygać chce jak patrze na tą sagę pt. 'Gdzie trafi Pep'
to już się staje nudne.
bo on dobrze wie gdzie chce trafić i gdzie będzie mógł się rozwijać, a my się o tym dowiemy w swoim czasie, odpowiednim czasie.
0
spell, a kto mówi o zwalnianiu Tito?
Laporta powiedział, że Pep wróci jako trener w przyszłym sezonie, ale nie mówi, że wróci jako trener Barcelony
czytajcie ze zrozumieniem, to wcale nie boli.
przynajmniej mnie.
0
ale macie rozkminy.
to tylko spekulacje, jak będzie miał odejść to odejdzie i nic tutaj nasze biadolenie nie pomoże.
0
0
@destro
tutaj trafiłeś w sedno sprawy, Neymar rozwiązał by problem na skrzydle,
a konkretyzując Twoje słowa to Villa i Alexis nie muszą powalać nas na kolana :) wystarczy jakby powalali przeciwników.
ale na to na razie się nie zanosi.
0
a ja bym chciał zobaczyć Alexisa, który wychodzi w pierwszej jedenastce bez założeń taktycznych Blaugrany tylko ze słowami trenera 'zagraj tak jak chcesz, tak jak za czasów Udine'
Alexis Udine > Alexis Blaugrana
teraz tak na prawdę, żałuję tego, że trafił do nas. biorąc pod uwagę pieniądze jakie wydaliśmy i potencjał jaki zmarnowaliśmy. ten chłopak powinien grać bez żadnych zbędnych taktycznych wskazówek trenera, zobaczcie mecze w Udine jak wymiatał na skrzydle.
a teraz biega po linii boczne - no bo przecież, ktoś musi rozciągać obronę.
0
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2013.html
a tutaj link do Rankingu UEFA
można zobaczyć, że od 2013 roku już Liga Hiszpańska jest uznawana za najsilniejszą :)
0
konrado6
ładnie tasiemce kopiujesz z internetu.
a teraz kilka faktów
Ranking IFFHS Najlepsze ligi świata w 2011 :
1. Hiszpania 1194,0 pkt
2. Anglia 1103,0
3. Brazylia 889,0
4. Portugalia 886,0
5. Francja 883,0
Twoi Niemcy na 6 miejscu, (880,0 pkt.)
Ranking UEFA według Współczynnika UEFA tzw. ranking UEFA
rok 2010
1 England 81.856
2 Spain 79.757
3 Italy 64.338
rok 2011
1 England 85.785
2 Spain 82.329
3 Germany 69.436
rok 2012
1 England 85.785
2 Spain 82.329
3 Germany 69.436
te liczby to współczynnik, więc względem niego możesz jasno sobie powiedzieć, że Niemcy za Anglikami i Hiszpanami są sto lat za murzynami.
ale zapewne jesteś fanem Realu bo oni zawsze biorą pod uwagę tylko jeden sezon - BVB okopało Real i Bayern wygrał w cienkiej jak dupa węża grupie w LM? Schalke też? a no i Bayern był w finale LM faktycznie wyczyn.
a sięgając w przeszłość to np. w 2004 roku według IFFHS w rankingu najsilniejszych lig świata Niemcy nie byli nawet w pierwszej 10(Hiszpanie mieli pierwsze miejsce), a w pierwszej dziesiątce znajdowała się m.in liga kolumbijska, argentyńska czy turecka.
0
@angena
suszy.
0
barcapff
idź być kibicem Realu gdzie indziej.
0
panowie, przecież to normalne, że po przegranej przeciwnika się świętuje własne zwycięstwo, a przy tym powraca do przegranej rywala.
w odwrotnej sytuacji byłoby tak samo, taki jest futbol, jedni się cieszą, a drudzy smucą.
a ja tam się ciesze, bo tyle mogę robić. moja drużyna wygrywa i daje mi powód do zadowolenia, a przy tym najgroźniejszy rywal przegrywam.
jeśli tak was kole w oczy to, że cieszymy się z przegranej Realu to próbujcie to olewać :) i cieszcie się na swój sposób.
0
patrzę wynik 3-2 :) mordeczka ucieszona,
klikam w wyszukiwarce realmadrid.pl
no i czekam, czekam BAM! 'połączenie zresetowane'
klikam drugi raz to samo,
co oni już stronę usunęli? czy tylko na chwile im styki przymarzły?
0
dokładnie SzczurkinS
wraca Ibi, może dołączy Neymar,
ja wolę opcję z Messim na środku niż z Davidem,
zresztą widać po sezonach, w którym więcej strzelamy i ugrywamy.
receptą nie jest dobra '9' na środku tylko dobrzy skrzydłowi :))
bo Pedro i Alexis strasznie pasywnie ostatnio grają.
0
Danerin masz rację, ale Villa nie jest od pomagania Leo tylko od strzelania goli. i jeśli taki materiał ma się marnować poprzez ściąganie obrońców,
to lepiej zostawić mu wolną rękę i pozwolić na ostatnie lata kariery poszaleć i postrzelać.
a na skrzydło dać jakiegoś obrotnego grajka, co oprócz ściągania obrońców zamiecie dryblingami ktoś a'la Tello. niby Pan a'ka 'jeden zwód', ale potrafi namieszać i wejść w pole karne.
0
osobiście uważam, że Villa mało wnosi teraz do drużyny, chociaż dostaje mało minut.
ale strzelił 5 goli - fakt faktem to jego atut, że gdy już dostaje piłkę to przejawia się jego instynkt strzelecki,
ale David grałby swoje na środku, a nie na skrzydle - to też jego wypala.
jeśli mu to pomoże, a Tito tak będzie chciał to niech go wypożyczą.
ja czekam na Neymara na skrzydle :)
0
jakby ktoś mógł to proszę o info na tel z kim gramy w LM :)
600392944
z góry dzięki.
0
Gaspar już napisał o stosunkach madritistów i cules. To bardzo ważne, że potrafimy w takiej sytuacji jednoczyć się pomimo innych poglądów oraz upodobań. To świadczy o wielkości niby mały gest ze strony RM.PL, ale jak olbrzymi dla nas. To wspaniale, że są w śród nas kibice dla których w pewnym momencie przywiązanie do klubu oraz fanatyzm schodzi na boczny plan. Zresztą to nie pierwszy raz, pamiętamy przecież wielki gest nawet z Madrytu kiedy to na mecz podopieczni Muo wyszli w trykotach wspierających Erica.
Teraz z ręką na sercu mogę napisać : HALA MADRID!!!
0
A teraz sprawa, która przyszła mi teraz na myśl. nie wiem czy ktoś tutaj pisał o tym, ale nie mam ochoty brnąć w te kilkanaście stron komentarzy.
ogólnie mam na myśli akcję, przez którą wyrazimy swoje wsparcie dla Tito.
czy administratorzy byli by wstanie np. założyć maila/stronę na której byłoby można wysłać swoje słowa wsparcia dla Tito - np. maksymalnie 10-15 słów imiennie od każdego. a później to przetłumaczyć nawet na angielski - na pewno znaleźli by się ochotnicy, do przetłumaczenia tego.
dalej wydaje mi się, że FCBarca.com mogła by wysłać to drogą mailową do Barcelony.
to tylko moja propozycja, a właściwie zapytanie czy coś takiego jest możliwe.
dać nam czas np. 24h na wysłanie maila do was.
takie małe wsparcie od Polskich Cules.
tak jak już Iker napisał, aby Tito wiedział, że ''ma siłę wszystkich, żeby to pokonać. To siła futbolu i siła ludzi. Nie może mieć lepszego zespołu. Niemożliwe, że przegra ten mecz.''
0
/edit/
Panowie i Panie...
proszę o wybaczenie żeńską cześć użytkowników za to pominięcie.
0
Panowie trochę wstrzemięźliwości ;) poczekajmy do oficjalnego komunikatu, nie spamujmy. Tak jak już pisałem, ten kto będzie kierował Barcą - w wypadku absencji Tito jest sprawą drugorzędną.
Najważniejsze teraz jest zdrowie naszego Mistera.
0
wydaje mi się, że gdyby Barca wystosowała do Pepa zapytanie o zastępstwo Tito - w wypadku jego nieobecności - to Pep zgodziłby się biorąc pod uwagę to, że Tito to jego przyjaciel, a i sam fakt, że chodzi o Blaugrane.
jedna nie to jest teraz najważniejsze.
Uściski Tito! Zdrowia i wiele radości ;)
0
jeśli to ma pomóc Davidowi to ja jestem jak najbardziej za :)
0
Blask007
13pkt wtedy będzie.