mosquito1234
Dołączył/a: kwiecień 2012
Stalowa Wola
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeśli z Betisem i z Atletico zagrają tak jak z Bilbao to już powinno być strasznie z górki:)
0
szymon wybraniec?
ooo czym Ty piszesz???
Real był lepszy? kiedy? wtedy, kiedy to w Hiszpanii rządził 'pewien dyktator' - fan Realu -, którego jednym życzeniem było zwycięstwo Realu? żadna inna opcja nie wchodziła w grę? wtedy kiedy podbierano zawodników kupionych przez nas?[Di Stefano]
o jakich czasach mówisz?
0
ciekawe zjawisko,
Leo:
Jeden z najmniejszych, a przy tym największych w futbolu ;)
0
nie wiem czy już czytaliście, ale synoptycy zachodzą w głowę.
nad Madrytem występują anomalie pogodowe, które wczoraj wieczorem przybrały na sile. a mianowicie nad jedną z części Madrytu panuje temp. +8C, a nad drugą częścią -8C. nikt nie wie dlaczego tak jest.
0
a w Sevilli czerwono.
0
jasne minusujcie, prawdę, którą napisał Gaspar czy Piosek,
kibice, którzy patrzą na ligę tylko przez pryzmat rywalizacji z Realem...
0
dokładnie Piosek
już to przed GD pisałem,
że cieszymy się z 8(11) pkt. przewagi nad Realem, a zapominamy o Atletico.
które na tą chwilę, jest du
0
dokładnie Piosek
już to przed GD pisałem,
że cieszymy się z 8(11) pkt. przewagi nad Realem, a zapominamy o Atletico.
które na tą chwilę, jest dużo bardziej konkretnym rywalem.
0
napiszę tak jak kilka osób przede mną:)
artykuł na 5 z plusem :))
gdy widzi się taki news, aż chce się czytać.
Rewelacja przez duże R :>
0
zresztą gra w Barcelonie to nie tylko euro na koncie.
dobre przykłady tego widzimy m.in w postawie Xaviego - jak odrzucił ofertę Anżi,
czy Fabsa, który dołożył do transferu z własnej kieszeni.
0
dziwi mnie tylko zainteresowanie Valdesem.
osobiście wolę Harta niż VV. :(
0
osobiście nawet nie przejmuję się tym.
uważam, że w Barcelonie nie tylko Puyol, Xavi, Messi czy Iniestą mają wielkie przywiązanie do klubu i chcą w nim zakończyć karierę. to właśnie jeden z elementów szkolenia w Barcelonie, która daje tyle za młodu, że każdy chce jej odpłacić dług wdzięczności.
0
ehh kurde. która to już bramka w tym sezonie stracona przez samobója albo rykoszet. masakra.
0
@El Guaje 7 no ja pierdole. nie gadaj że Ty chłopak jesteś? o.O
0
błędy w zmianach w tym newsie.
0
co on pasjansa układa?
0
a co tutaj komentować?
tak było zawsze madrycka Marca broni i faworyzuje Real, a katalońskie Mundo Deportivo broni i faworyzuje Barce - no niestety taka prawda.
ja osobiście z hiszpańskich mediów preferuję Sport i As
0
@AdrianM11
niektóre rzeczy trzeba po prostu nazywać po imieniu :)
0
Neymar może nie jest na równi z Messim czy CR7 to po pierwsze :) jeszcze mu trochę brakuje doświadczenia,
a po drugie to chyba Messiah jest chyba na wyższym poziomie niż CR7 :>
a po trzecie to osobiście czekam na newsa pt.
Neymar: blaugrana!
0
wydaje mi się, że Alexis był faulowany - no, ale może nie posiadam sokolego wzroku :D
0
tfu tfu. nie JdS tylko Song :)
0
JdS za Sergio :) no i Inieste jeszcze chciałbym w końcówce zobaczyć :)
0
0
żeście kuźwa wyczuli manite :(
0
@juliancarax z Celtikiem to jedyne czego brakowało to strzały z dystansu i to by wystarczyło.
a co do Alexisa w Udine szalał na skrzydłach bo miał na to pozwolenie, a w Blaugranie od początku był uczony gry krótkimi podaniami.
0
no jak nie urok to sraczka o.O
0
juliancarax i czym Ty chcesz zabłysnąć pod każdym newsem? swoim cienkim jak dupa węża dowcipem?
bo mnie jakoś żadna Twoja wypowiedź nie zainteresowała, a wręcz przeciwnie.
0
Gra Barcelony jak zwykle dominacja, niestety beż żadnego pomysłu na grę. Brakowało szybkości w akcjach. Zabieraliśmy się za obronę Celticu jak bury pies za sukę - przepraszam za wyrażenie. Nie podoba mi się, że zawsze dążymy do wejścia z piłką do bramki. Wczorajsze warunki atmosferyczne były świetne do tego, aby połasić się o strzały z dystansu. Druga sprawa to postawa Forstera - zagrał drugi świetny mecz przeciw Blaugranie wielkie propsy.
Piach jak nigdy. Ale teraz trzeba patrzyć przed siebie :)) Stało się przegraliśmy, szkoda bo Celtic poza autobusem/kornerem i kontrą nic ciekawego nie pokazał. Boli najbardziej to, że przeciwnicy niszczą bajeczną grę Barcelony antyfutbolem.
Niektórzy narzekają na to, że Barca nie gra już tak jak w pierwszych dwóch sezonach za Guardioli. Ale wybaczcie chyba nie ma drużyny, która dawałaby radę ograć drużynę z ustawieniem 10-0-0.
0
a ja swoje 3 grosze wtrącę jutro. nie chce, żeby zginęła w 'chuamie pomeczowym'
szkoda czasem tego spamu, bo toną w nim nieraz bardzo ciekawe wypowiedzi.
0
koszulki i koszulki.
jak dla mnie mogą grać i w różowych.
zapominacie chyba, że to nie koszulki grają. najważniejsze, aby gra Blaugrany się ładnie prezentowała, a nie koszulka.