mosquito1234
Dołączył/a: kwiecień 2012
Stalowa Wola
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
reasumując bramka Villi cieszy, ale nie skreślajmy tych, którzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.
0
@Kiszonek nie oszukujmy się proszę. tą piłę co Villa teraz dostał to nawet Rasiak by strzelił - no może trochę przekolorowałem.
ale na prawdę ile razy już na meczach widziałem jak Pedro i Alexis chodzili na skrzydłach do prostopadłych piłek urywali się za obrońców, ale ani jednej prostopadłej piłki do nich nie widziałem. a jak widziałem to ta prostopadła była taka, że obrońcy przeciwników mieli do niej 3x lepszy start niż skrzydłowi.
0
@SinMistico
dokładnie, ile razy już widziałem jak Alexis i Pedro urywali się na skrzydłach, ale nigdy prostopadłej piłki bo wszyscy grzeją na środek do Messiego.
a może właśnie skrzydłowym potrzeba takich sytuacji, sam na sam, żeby odzyskać pewność siebie.
0
mucha
no jasne bo wy jesteście guru wszyscy po kolei i wiecie jak Alexis zachowałby się w takiej sytuacji. kibice za 5 groszy...jak coś wychodzi to jest cacy, jak już komuś coś nie wychodzi to trzeba zbesztać, zwyzywać, skreślić i sprzedać.
no chyba, że chodzi o VV to bez komentarza.
0
piszecie o Alexisie, że by nie strzelił, a ilekroć oglądałem mecz z nim w składzie to nigdy takiej piły nie dostał sam na sam z bramkarzem, żeby wyszedł. więc więcej pokory i zaufania. nie każdy musi być w formie co rok.
Fabsa też skreślaliście po paru meczach...
0
ehhh VV chyba zapomina że dług zaufania pasowałoby spłacić...;(
0
Grimaldo na ŚO?
0
@wachaFCB
wiadomość z ostatniej chwili :
FCB przygotowała 40mln na transfer Grzegorza Rasiaka po wczorajszym golu dla Lechii :D
0
Scorpion222 i po co na siłę próbujesz nam wmówić, że Hummels to dobry zakup dla Barcelony? no proszę Cię...
każdy ma swoje zdanie, chcesz Hummelsa to się módl, rób pikiety i protesty, pisz listy i apelacje. może ktoś w Barcelonie Cie wysłucha.
bo mnie osobiście nie przekonasz.
0
Hummels i Hummels, a może zamiast wydawać kasę po prostu wystarczy dać szansę Bartrze?
0
tak jak to napisał PoGGi ile było takich klubów co to mówili, że nie sprzedadzą swoich gwiazd? Milan niby o Thiago ile razy trąbił, że nie jest na sprzedaż, ile razy Porto zapewniało, że nie sprzeda Hulka albo Atletico ile razy dementowało pogłoski o sprzedaży Torresa.
jak by wyglądał Santos gdyby już w tamtym roku powiedział, że sprzeda Neymara do Barcy? widzicie to? 'Neymar pogra jeszcze u nas sezon czy dwa, ale już jest dogadany na transfer z Barceloną'
zyski lecą na łeb.
0
no udało się ;) dwa horrory w wykonaniu Barcy w ciągu kilku dni ;)
0
dajcie spokój już, a nie pierdolicie jak połamani.
co Wy myślicie, że Barca bd zawsze po 8-0 wygrywać? to nie gra komputerowa tylko zwykli ludzie im też się zdarza padaka na boisku takie życie. i trzeba się do tego przyzwyczaić.
ten kto myślał, że dzisiejszy mecz będzie spacerkiem chyba grubo się pomylił.
taki jest sport i to w nim najpiękniejsze - nieprzewidywalność.
0
kurwa przestańcie komentować eksperci od siedmiu boleści...bo rzygać się chce.
0
już pomijając to, że Iker nie zagłosuje na Lionela bardziej boli mnie to, że nie zagłosuje na Andresa czy Xaviego....
0
haters gonna hate -,-
0
biorąc pod uwagę indywidualne osiągi to już one same wskazują na to że Messi jest lepszy. nie pod każdym aspektem, ale co zrobić jest lepszy. nie mówię tego teraz jako kibic Barcelony - ale staram się mówić to jako osoba postronna. Messi bije rekordy - w większości już swoje - a Ronaldo się przygląda. to nie tylko strzelone gole są za Messim, ale i talent, a nawet wiek.
Messi poprowadził Blaugrane do dwóch tytułów LM i przy tym z 2006 też miał swój udział :) Ronaldo to wspaniały piłkarz, osobiście zniesmacza mnie w nim tylko jego styl bycia. Zawsze bardziej lubiłem tych pokornych piłkarzy jak Messi czy Kaka, którzy chcą zabłysnąć na boisku, a nie poza nim. CR7 to typ indywidualisty i perfekcjonisty - często widzimy jego złość po nieudanej akcji po stracie; frustrację, którą pokazuje czasem w dość komiczny sposób.
nie wiem dlaczego, ale nasz Tello przypomina mi CR7 ten jego styl jak Ronaldo ze Sportingu, pewny siebie i swoich możliwości. Na skrzydle bez żadnego respektu dla przeciwnika próbuje swoich sił. To mi się w nim podoba ta jego przebojowość.
0
Eoren
druga część wypowiedzi skierowałem do wszystkich pseudokibiców Realu, oczywiście dosłownie nie napisałem, że sądzę iż Madritista takim jest.
skierowane to jest do tych co są tymi pseudofanami o ile się nimi czują :D
ale przecież Real to taka szlachetna drużyna, która ma tylko i wyłącznie szlachetnych kibiców.
reasumując wychodzi, że ta wypowiedź nie jest skierowana do nikogo :(
0
przepraszam za styl. ale doszedłem do wniosku, że tylko tak można trafić do kibiców Realu - oczywiście mówię o tych pseudokibicach Realu.
0
MadridistaForEver
jak Real wygrał CdR to pisaliście o detronizacji Barcelony - oczywiście skończyło się na tym, że zdobyliście tylko CdR
jak Real wygrał na CN to pisaliście o obaleniu Barcy z tronu - z całym szacunkiem obalić to Wy sobie możecie Mourinho z tronu jak załatwia swoje potrzeby.
co Wy myślicie, że po każdym zwycięstwie Barcy nad Realem siadamy przed obrazkiem składu Barcy i klepiemy nita do rana? a jak Wy wygracie to bd Wam dziękować, że daliście odpocząć naszym rękom? tak na prawdę osobiście nie patrze już na to co było rok, dwa czy 3 lata temu. dla mnie liczy się teraźniejszość. a Wy kurwa cały czas wypominacie te 6 tytułów zdobytych w latach 1956-1966. Wy już napisaliście historię i to wszystko. a ona nadal się pisana na bieżąco i uwierzcie mi, że ostatnich 10 latach to więcej w niej jej o Blaugranie niż o Realu.
jak pies je to nie szczeka bo mu miska ucieka - to mi się ciśnie aby opisać Mourinho. skoro Mou dostał miskę z napisem 'Majster LaLiga 2011/2012' to niech jej pilnuje. bo za pierdolenie głupot nikt mu jej nie da i w tym sezonie.
0
MadridistaForEver
tutaj też każdy wyraża swoją opinię. a moja jest taka, że nawet gdy Mou wyraża swoje zdanie musi być z niego pycha i buta. bo jakby mogło nie być, żeby nie zaznaczył jakim fanatykiem jest i Narcyzem.
tłumaczenie, że Real jest mistrzem Hiszpanii, a Chelsea Europy to nie tłumaczenie. gdy Barca zdobywała 3x LaLigę i 2x LM to nikt z Blaugrany tak nie mówił bo to nie tłumaczenie. Mou wygrał dopiero pierwszy raz LaLigę, a szczyci się jakby już osiągnął z Realem wszystko.
Pep tez mógł wyjść i tak powiedzieć, bo Real już od 10 lat nie wygrał LM, a szczyci się swoją historią, która - gdyby nie Franco - wyglądała by cieniutko.
szczycicie się Di Sfetano, którego zabrano Barcelonie i 5 tytułami zdobytymi pod rząd - to piękna historia.
szkoda tylko, że nikt z Was nie umie uderzyć się w pierś i powiedzieć, że w tamtych czasach Barcelona i wszyscy Cules byli piętnowani, a posiadacie tyle tupety, aby mieć CZELNOŚĆ wypominać nam, że pomaga na UEFA...
możecie zminusować, to moja opinia. jestem kibicem Barcelony i szanuje inne drużyny i ich kibiców, ale i wymagam szacunku od innych. taka prosta zasada, bo bycie kibicem, a fanatykiem zaślepionym przez swój klub to dwie całkiem inne rzeczy.
0
oby tylko kontuzje nas omijały :) a o resztę można się mniej martwić :)
0
czaicie to, jakiś przychlast z realmadrid.pl napisał, że opcją sprzeciwu Barcy i Realu na ten pomysł : ''jest solidarne odpadniecie i zniechecenie chinczykow''
buahahaha odpadnięcie z czego? z walki o Copa del Rey czy z walki o mistrzostwo w LaLidze? :D
0
Pamel
oczywiście masz racje, ale jest przysłowie, które mówi, że trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Laporta zszedł ze sceny, ale na siłę jeszcze krzyczy i próbuje kierować za kurtyny.
jego rządy się skończyły, jako 'ojciec' obecnej Barcelony powinien dawać przykład młodym, dać kierować Barceloną nowemu zarządowi - bo tak to wygląda wszystko ma swój początek i koniec.
ludzie są mu wdzięczni za obecny obraz Azulgrany bo to bardzo duży jego udział, ale to nie powód, aby być tak pysznym i butnym.
0
osobiście jedynego czego nie mogę wybaczyć obecnemu zarządowi to 'sprzedaż' koszulki Barcelony za niska cenę. jak dla mnie tyle ile otrzymujemy od Qataru to troszkę śmiech. bo taki klub jak Barcelona, który nigdy na trykotach nie miał 'przedniego' sponsora powinien żądać zdecydowanie większych pieniędzy. chociaż rozumiem, że dzisiejszy futbol niestety pociąga za sobą wysokie koszty i ten krok był musowy.
drugą sprawą jest to iż nie mogę pojąć, że zarząd w ogóle pomyślał na obradach, aby sprzedać nazwę stadionu - oczywiście tego nowego o ile powstanie.
co do reszty nie mam zastrzeżeń.
Laporta trąbi o długach klubów, ale dlaczego nie mówi o długach za jego kadencji. osobiście dopiero za rządów Rosella - oczywiście to tylko moje zdanie - mogę powiedzieć, że klub wreszcie wziął się porządnie za zlikwidowanie tego długu. i to dość dobrze widać. Laporta wypomina inwestycję Qataru, ale fakt faktem gdyby nie Qatar oczywiście Barca by istniała, ale skuteczność zmniejszania zadłużenia spadła by bardzo mocno.
0
reklama durexów? -,-
0
Panowie dla mnie do rozpoczęcia dyskusji potrzeba dwóch czynników:
1)Rozmówcy prezentujący poziom
2)Adekwatny temat do dyskusji.
Punkt pierwszy jest jak najbardziej spełniony na tym portalu, ale drugi? no wybaczcie to przepaść. Temat o nazwie 'Pepe' nie jest odpowiedni, aby go rozpoczynać nawet w spelunie gdzie Komandos zielony leje się litrami. Już tam w bełkocie pijackim można usłyszeć ciekawsze dysputy.
Nie strzępmy języka bo nie ma na kogo, gdyby Pepe przechodził koło mnie i chciał dać mi autograf to bym nawet mu zapłacił, byle by tylko odszedł i się nie podpisywał nawet na skrawku srajtaśmy. Można wymagać od kogoś szacunku, ale i od siebie w takiej sytuacji należy go wymagać.
0
primabalerina z Madrytu, a co do teatru najwięcej krzyczy
0
będąc już przy ironii,
no to bramkarz RKS Wygwizdów jest tak samo dobry jak van der Sar.
0
tak jak pisałem już wielokrotnie brak Pepa=brak butnego i pysznego Muo.
brak Pepa=brak kompleksów Muo
zawsze był w cieniu Pepa, bo zdawał sobie sprawę z tego że Mister w ciągu 4 lat osiągnął to co on żyłuję od 2002 roku :)
teraz gdy Tito jest na ławce, Jose wie, że on jest lepszy z tej dwójki presja mniejsza. bo jak był Pep to każdy mu wypomniał, że jest gorszy od Guardioli.
co do presji przed tym meczem większa jest na Realu, a co za tym idzie Real będzie bardziej zmotywowany przed meczem. zaś Barca mając 8 pkt przewagi nie musi od razu spinać się może spokojnie próbować narzucić swój styl i mam nadzieje, że się uda to osiągnąć.