0

juliancarax
łohoho uwab po pachy.
załóż kabaret, ludzie będą mieli ubaw, zapewne wystarczy, że wejdziesz na scenę i nie będziesz musiał otwierać ust, żeby ludzie płakali ze śmiechu.

0

co do tego linku i komentarzy Panowie drodzy :) Real nie wygrał z nami raz czy dwa, a aż 87 razy.
Więc nie patrzmy na te pojedynki przez pryzmat ostatnich 4 lat. To, że w ostatnim czasie GD to dominacja Azulgrany nie oznacza, że będzie tak cały czas. Powinniśmy patrzeć obiektywnie na wszystkie rzeczy, począwszy od tego jakie szanse ma Tito na uzyskanie podobnych osiągnięć co Pep, poprzez transfer w/w Songa czy zbliżające się rozgrywki La Liga.
Jesteśmy pewni siebie, wierzymy w siłę zespołu - to bardzo dobrze, ale prócz optymizmu musimy zachować chociaż odrobinę realizmu.
Real w tym momencie jest silniejszym zespołem niż ten sprzed 4, 3 czy dwóch lat. Nie możemy żyć cały czas `manitą` z 2010 roku. Oczywiście Barcelonę stać na powtórzenie tego wyczyny.
Jednakże biorąc pod uwagę fakt ile razy graliśmy ze sobą w ciągu dwóch lat(o ile dobrze policzę w sezonie 2010/2011 - 5 razy, a w sezonie 2011/2012 - 6 razy) można śmiało stwierdzić, że te dwa zespoły znają się jak łyse konie. Przewagę jednak mamy taką, że u nas na ławce siedzi Tito - nawet ja jako kibic Blaugrany nie wiem czego mogę się spodziewać podczas dwóch pierwszy klasyków.
Patrząc z psychologicznego punktu więcej osiągnie Real gdy zdobędzie Superpuchar Hiszpanii. Tak, osiągnie więcej, bo zyska świadomość, że przerwał hegemonie Barcelony, że wygrana na Camp Nou nie była przypadkiem. Po wygraniu Barcy zbyt wiele się nie zmieni, nadal będziemy przy swoim, czyli przy dominacji Barcy i przy tym, że jednak porażka na Camp Nou to 'wypadek przy pracy'. Co również przełoży się na październikoe Gran Derbi. Ta drużna, która zdobędzie Superpuchar Hiszpani, podejdzie do tego pojedynku bardziej zrelaksowana, bardziej pewna siebie. Przegrani, będą czuć dużo większą presje.

0

juliancarax
widzę leczysz na portalu swój kompleks małego przyrodzenia. cóż mały człowieczek na siłę próbuję zaistnieć na stronie Barcelony.
próbując dowartościować się 'ekspert numero uno' szuka uszczypliwości bo myśli, że ludzie będą mu bili brawo. to komu kibicuję to tylko i wyłącznie moja sprawa, mogę nawet kibicować Reali nie zabronisz mi tego kibicu szkółki niedzielnej.
widzisz jakim prymitywem jesteś? ukazujesz tutaj pewien schemat kaliego.
Kali ukraść krowę - dobrze
Kaliemu ukraść krowę - nie
ktoś wytyka Ci błędy popadasz w skrajność, twoja psychika zawodzi, nie umiesz pogodzić się z tym, że Twoje argumenty, które uzgadniasz z psychoterapeuta są tutaj mieszane z błotem.
nie wiesz co napisać, zaczynasz jakieś aluzję do mojego rodzinnego domu. zaczynasz tonąc i na upartego łapiesz się brzytwy w postaci dygresji, że kibicuję tym którzy wygrywają. nie robią na mnie wrażenia takie dziecinne zagrywki. i to koniec mojej dyskusji z bezrozumnym yeti. idę teraz do siostrzeńca porozmawiać z nim(ma 1,5 roku) chociaż nie umie jeszcze zbytnio mówić to prezentuje wyższy poziom elokwencji od Ciebie. myślę, że dyskusja z nim na temat jego ulubionego misia pluszowego będzie bardziej sensowna i ciekawsza od Twojego nieudolnego bełkotu.
a teraz sio umyć rączki 'ekspercie numero uno' i do śniadania siadaj, no i porozmawiaj z rodzicami bo czas najwyższy zacząć kompletować wyprawę, w końcu idziesz do tej pierwszej klasy gimnazjum.

ps. z ciekawostek :)
Alexandre Songa ma aż 27 rodzeństwa - 10 braci oraz 17 sióstr. :)))

0

Ras White Nigga
w tym momencie popadamy w skrajność. zaczynamy gdybać - co by było gdyby.
jednakże nie możemy niczego wykluczyć. sprawy mogą potoczyć się różnie. więc należy rozważyć wszystkie możliwości - chociaż i to nie wyklucza jakiejkolwiek niespodzianki.

0

camiero
tak na Celtę, Getafe czy RSSS młodzież wystarczy, ale trzeba sobie zadać pytanie czy w momencie kiedy - nie daj Boże - czołowy zawodnik złapie kontuzje, a zaraz będzie się zbliżał mecz z Valencią, Atletico Madryt czy chociażby np. LM z jakimś klubem, ta młodzież da sobie radę.

0

apel kibica na stronie kanonierzy.com

""barcelono przeciez macie taka świetna szkółke czy zawsze musicie rozkupować naszych graczy!!""

0

juliancarax
'prawda jest jak dupa' - zachodzę w głowę co miałeś na myśli pisząc to zdanie?? że co każdy ma swoją prawdę?

no nie wiem skąd Ty swoją prawdę bierzesz(chyba z tylnej części swojego ciała), ale Alexis to jeden z najlepszych transferów ostatniego czasu. więc nie wiem dlaczego piszesz, że za niedługo pożegna się z klubem. mnie nie zawiódł, ale jedynie zaskoczył bo sądziłem, iż transfer jego osoby do Barcy będzie błędem. widzę jakiś uraz z dzieciństwa, pewnie zbyt dużo minut spędziłeś na ławce jakiegoś B-klasowego klubu typu Iskra Piździchowice.
teraz udajesz eksperta, niestety wychodzisz na kretyna, który wyciąga wniosku, których nie może poprzeć żadnymi sensownymi argumentami tylko swoim nieudolnym bełkotem.

na szczęście nie od Cb zależy to kto gra w Barcelonie - dzięki Bogu. jak to podsumuję? nie wysilaj się panie 'ekspert numero uno'
czekam na Songa w koszulce Azulgrany i wielu udanych spotkać i jeszcze większej ilości goli dla w/w Sancheza.
[co by Pan ekspert w głowę zachodził jak to Chilijczyk, który nie umie się poruszać po boisku gole strzela]

0

hoeniker
co Ty piszesz o Javierze? człowieku szukasz dziury w całym? jakby nie Masche to byśmy gwizdali bo nie mielibyśmy obrońcy. Piszesz, że brakuje mu zmysłu obrońcy? Może rozwiń tą myśl co masz w główce pisząc 'zmysł obrońcy'? Jak dla mnie obrońca ma być twardy, ma przejmować i oddalać piłkę od pola karnego - Masche spełniał te wszystkie punkty na 5+. Był obok Messiego oraz Busiego jednym ze stałych filarów zespołu w poprzednim sezonie. Od pilnowania i kasowania akcji przeciwnika jest Busi.
Co do błędów, niestety to ludzka sprawa. Każdy popełnia błędy.
Javier jest 10x lepszy obrońcom niż pomocnikiem. Ktoś się na nim nie poznał, na szczęście był Pep i odkrył jego prawdziwe piłkarskie powołanie.

0

rado85
dobre :D też to zauważyłem, że Arsene nie ma szczęścia do kapitanów :D

0

N2O jak Keita miał zastąpić Yaya skoro był tylko zmiennikiem Busiego? -,-
myśl co piszesz.

0

jezu ludzie czytajcie! 15mln FUNTÓW! nie EURO!
FUNT SZTERLING!

0

co do tego transferu zdecydowane TAK :) jeśli nie udało się ściągnąć Javiego - nad czym mocno ubolewam - Song to świetna alternatywa.

Jedyne co mnie boli to wszelkie spekulacje na temat innych nazwisk. Pojawiało się ich pełno Agger, Cabaye ostatnio doszedł Luiz Gustavo.
Przez takie 'nowinki' robicie z Barcy klub, który nie wyznacza sobie celu transferowego tylko szuka o tak jakiegoś zawodnika na miejsce, a którym ma lukę.
Z tych transferów zrobiliście tutaj na tym portalu sagę, a właściwie tasiemca przypominającego 'Modę na sukces'. Co dzień inny zawodnik, co dzień inne informacje, które wyleciały jakiemuś dziennikarzowi z nogawki bez żadnego wiarygodnego źródła. Bo osobiście czuję się zniesmaczony tym, że portal ten zrobił z Barcy 'rozwydrzone dziecko', które nie ma żadnego priorytetu transferowego tylko ''huzia na Józia'' kupmy kogo się da, a jak się nie da to wklepmy w google 'dobry pomocnik defensywny' i zobaczymy kogo nam poleci. Pisaliście o priorytetach Tito, ale teraz sam się pogubiłem, bo już nie wiem, który ten priorytet prawdziwy. Najpierw pisaliście o ŚN, potem o ŚO, potem o ŚPD, potem o Neymarze i znów wracacie do ŚPD.
Zrobiliście operę mydlaną, która mniej więcej wygląda tak :

'Kupimy Martineza; ouoo, ale drogo hmmm, trzeba poszukać kogo innego; może Cabaye; nieee Song odpowiada profilowi gry; Neymar będzie u nas grał, ale fajnie; nie jednak od stycznia; ooo prezes Santosu mówi, że zostanie do 2014 roku; kurcze trzeba napisać newsa, że jednak kupujemy Songa; oooo jest jeszcze polecany przez jakiś kolesi; ehh chyba nie przejdzie; Kameni powiedział, że chce przejsć; no to trzeba poszukać jakiejś 'zapchaj dziury'; ooo Luiz Gustavo trzeba śmajtnąć newsa;'

Bo ja tak to widzę, pierdylion wiadomości, a tylko kilka wiarygodnych. Mniej spamu i mydlenia oczów, więcej wiarygodnych wiadomości.

Możecie mnie zminusować, wbijam w to.

0

15mln £ ~ 19mln €

więc w czym problem?

0

RvP niby już sprzedany do ManU - sam Wenger to powiedział(zostały tylko testy i kontrakt indywidualny) więc obawiam się, że transfer Songa może być trudny do realizacji w tym momencie.
Wenger stracił czołowego napastnika i nie wiem czy będzie chciał pozbywać się również i jednego z czołowych pomocników.
Chyba gdyby posunął się na ten krok osłabiłby bardzo swoją drużynę.
W tamtym roku co prawda stracił Cesca główny tryb napędzający Arsenal.
Ale czy teraz pozwoli, aby odeszli kolejni kluczowi gracze?
co do Gustavo z całym szacunkiem, ale wolę już JdS ;) jeśli nie Song - bo Martinez już na pewno ponoć Bawarczycy mieli dość negocjacji i tej całem opery mydlanej z transferem i złożyli ofertę opiewającą na 40mln euro - to chyba nikt inny.

0

tytuł : "Song jest znacznie lepszy w ofensywie niż w obronie"
wiadomość : „Song jest znacznie lepszy w ofensywie niż w ataku” – powiedział Clemente w wywiadzie dla RAC-1.

??

0

victor_valdes
Llorente nie gra kombinacyjnie? człowieku widziałeś go w Athletic Bilbao?
on gra na środku i piłki rozgrywa. zapewne widziałeś występ Athletic Bilbao w finale PE i tak piszesz.
więc jak nie wiesz to nie pisz.
bo Fernando to jedno z kół napędowych drużyny Basków.

0

dokładnie Misiowaty98 :) VV pasuje do Barcy jak nikt inny, chociaż początki nie były usłane różami. oj pamiętam jego huśtawkę formy :) jeden mecz zagrał jak bramkarz klasy światowej, a w drugim grał jak junior w meczu 3 ligi.

0

8 zawodników spoza Hiszpanii w tym, aż 6 z Ameryki Płd i Płn.

0

bartekvisca
na tą chwile osobiście uważam, że styl gry Tello jest zbyt bardzo hmm....przewidywalny. chociaż fakt potencjał jest. ale przecież nie możemy mieć składu 30 osobowego.
To że La Masia wychowuje świetnych zawodników to rzecz jasna, ale nie ma możliwości zachowania każdego z nich w klubie.

0

dajcie spokój jeśli mamy oddać Ibiego to osobiście uważam, że dodatkowo 10mln gotówką do Ibiego w zupełności powinno wystarczyć.

15mln gotówką można dać jak będzie miał odejść Cristian.

0

WyjętySpodPrawa
Tito podobają się włosy Songa i pod to on nam -,-
gorszego pytania już nie mogłeś zadać. od miesiąca trąbi się o tym, że potrzebny nam ŚPD z opcją gry na ŚO...a ty wyskakujesz jak filip z konopi z pytaniem po co Song.
oh god why :(((

0

zlatuje mi wazeliniarstwem ze strony Javiego. jak na topie był transfer jego osoby do Barcy to mówił on jak i jego agent, że Javi bardzo chce zagrać w Barcelonie i pojawiały się głosy, że on wilki 'antimadritista'(to oczywiście fakt), a teraz jak na górze jest transfer do Bayernu to mówi, że bardzo chce do Bayernu. nie wiadomo co o tym myśleć, jeśli to prawda to trochę dwulicowość ze strony Baska - zachowuje się jak rozkapryszona dziewczynka.

0

i posady w jakimś klubie z Ekstraklasy hehe :D

0

jakie chcecie oceny za presezon? przecież tutaj nie liczą się wyniki, a ogólne ogranie zespołu.
o wyniki będziemy walczyć od niedzieli :) a te mecze to jedynie przygotowanie do tej walki.
nie ma co pisać, że Barca źle zagrała bo wygrała 3 i zremisowała 2 mecze.
to mało istotne.
istotne rzeczy dopiero przed nami :)

0

cieszy skuteczność Daniego :))

0

ddaber dobrze gada polać mu. ;))
niektórzy muszą zacząć rozróżniać 'wartość rynkową' od 'klauzuli odejścia'
dwie inne rzeczy. ta druga zawsze wygórowana okropnie :))

co do Songa uważam iż jako sam w sobie zawodnik na pewno jest ciekawą opcją :) każdy wie jaką rolę odgrywał w Arsenalu w poprzednim sezonie, asystował, ale uważam iż bardziej na uwagę zasługuje jego zdolność do kasowania akcji przeciwników. może nie ma takiego samego przeglądu pola co Javi, ale nie nie brakuje mu dużo. przemawia za nim wiek i w/w zdolności, a i zapewne chęć wygrania czegoś :) chociaż jeszcze długie lata kariery przed nim :)

0

m_o_z nawet polska ekstraklasa może trenować po 3x dziennie.
i to właśnie cały szkopuł, na treningach w Polskich ligach szaleją, a na boisko nie mogą 90 minut przebiegać bo po połowie już kolka łapie i rezerwa się włącza.

0

popieram Raaula007
moim zdaniem Tello sprawdza się w ostatnich minutach meczu, kiedy wchodzi z ławki - w tym momencie najbardziej sprawdza się na skrzydle jego szybkość. Bo osobiście uważam, że w meczach w których miał szanse gry od 1 minuty za bardzo nie zachwycał. Myślę, że w tym zawodniku drzemie potencjał, ale chyba trudno mu będzie stać się zawodnikiem klasy światowej.
Również osobiście nie jestem zwolennikiem talentu Cuenki.
Możecie mnie zlinczować lub nie, ale gdyby Barca chciała sprzedać Cuenkę i Tello nie byłbym tym, który stanowczo by tego odradzał.

0

komortowe buty?
nie mam pojęcia o co chodzi i rozkminiam.

0

dokładnie tak jak NIWRAD napisał, wątpię w słowa tej wypowiedzi.
bo nie chce mi się wierzyć, że jeśli Neymar nie przedłuży kontraktu, a w 2013 roku wpłynie oferta za niego to Santos ją odrzuci i w 2014 roku odda go za darmo skoro będzie szansa zarobienia grubych milionów.
takie piłkarskie przekomarzanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?