mosquito1234
Dołączył/a: kwiecień 2012
Stalowa Wola
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
póki nie ma oficjalnego potwierdzenia to nie ma co się rozczulać
był Javi, M'Villa, Cabaye, Song, Agger, Hummels, Jan, Tasci, Badstuber i nie wiem kto jeszcze.
0
konkretniej? w każdym temacie z kimś toczysz spory uparcie próbując przekonać do swoich wypocin.
a opinia jest jak dziura w ... każdy ma własną.
wiec musisz przywyknąć, że nie każdy będzie się zgadzał się z Twoimi naskrobanymi - często - bredniami. niestety muszę Cie mocno ściągnąć na ziemie i powiedzieć, że żadnym samcem alfa tutaj nie zostaniesz, ani się nie dowartościowujesz.
co mądrzejsi przeczytają to co wyskrobiesz i wypuszczą bo są na tyle dojrzali, że nie wchodzą w jałowe dyskusje gdzie uparcie będziesz dążył do swojego.
ale musisz zrozumieć jedno nie każdy się z Tb zgodzi, a Ty nie musisz się spinać i uparcie próbować do tego kogoś przekonać, polityk będzie z Ciebie żaden.
0
z tego co zauważyłem to bez urazy Markus32, ale w każdym temacie pokazujesz jakieś swoje osobiste wywody, które mocno mijają się z sensem.
0
Al Jazeera +5
- beIN Sprort 1 (HD)
- Sky Calcio 12
- Sport 5+ LIVE
- Sport TV1 (HD)
- GOL T
- TV3
0
Złota piłka jest przyznawana piłkarzowi, który wyróżnił się jako pojedynczy solista, a nie cały zespół, czyli zawodnikowi, który najwięcej dokonał sam. Oczywiście to co osiągnął z drużyną również się liczy, można wygrać wszystkie trofea, a być tylko statystą w zespole. Trzeba mieć wielki udział w wygranych meczach/pucharach i być kołem napędowym drużyny.
Więc nie można mówić, że skoro Barca nie wygrała La Ligi to Messi nie zdobędzie Złotej Piłki. Biorąc pod uwagę w/w czynniki Leo jest bliżej Złotej Piłki niż CR7 czy Torres.
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=40484
0
Panie Muo! Litości! 11 rano, a ja czytam Pana dowcipy i już mnie brzuch boli ze śmiechu.
To się dowcip Panu wyostrzył :D
0
FCB-Anek Cesc i Thiago się znają są z La Masi to też ma swój jakiś wpływ na sytuacje tych zawodników.
Liverpool propsy :) za to zagranie bez Aggera
Ja osobiście wolę jednak już Songa :) DPŚ może grać na środku obrony, przemawia za nim wiek i świetny przegląd pola, a i dobra gra w destrukcji.
0
jaspercent
co z Fontasem? kontuzja, każdy wie jaka i na jak długo wyrzuciła go poza treningi.
0
FC1899Barca
ten ranking to nie kpina :) zapewne masz na myśli drużyn z ameryki południowej. zajmują odpowiednie miejsca :) te kluby znaczą tyle tam co u nas w Europie Barca czy Real więc nie można chcieć, aby same drużyny z Europy były w top 100
0
Mes que un club :)))
0
osobiście tak jak Peciak wolę dać szansę JdS, a jak nie to miejsce na środku pomocy może jeszcze łatać Masche.
jakoś nie widzę Songa w Barcelonie i szczerzę wątpię, aby Arsene chciał się go pozbywać bo w poprzednim sezonie był jednym z czołowych filarów drużyny.
0
kaska7931
piersi Cie nie bolą?
JdS chcesz oddać? o.-
0
Markus32
Neymar gra egoistycznie? raczej grał egoistycznie. na IO nie można powiedzieć, że gra egoistycznie. chyba, że inne mecze oglądamy.
Neymar grał egoistycznie, aby zrobiło się o nim głośno, a gdy już to się stało ukazuje cały swój talent pokazując, że nie jest rozwydrzonym dzieciakiem, który woli swoje nonszalanckie rajdy.
0
trzeba przygotować się też na ten moment kiedy okaże się, że są gracze dobrzy i lepsi. niestety również mi żal, że tacy gracze jak Tello czy Cuenca będą mieli problem z grą w pierwszym składzie, ale taki jest futbol.
Neymar raczej wkomponuje się w tiki takę Barcy bo widać, że ciut dojrzał co widać choćby na IO gdzie pokazuje swój świetny przegląd pola i nie gra już tak samolubnie, ale bardziej zespołowo, a jeszcze kilka miesięcy temu w Santosie pchał się na 5 obrońców sam teraz już tego nie robi - chociażby w meczu z Egiptem, ściąga na siebie obrońców -> podaje prostopadle do skrzydła -> otrzymuje dośrodkowanie -> strzela gola.
jednak po przyjściu Neymara Tito będzie miał wielki problem, a mianowicie
Messi, Alexis, Neymar, Villa, Affelay, Pedro, Cuenca, Tello i głośno pukający do drzwi pierwszego składu Deulofeu.
niektórzy z tych Panów będą możliwe, że kapkę zniesmaczeni swym miejscem w drużynie :(( i ja również.
Cesc może też być kawałek zawiedziony bo jako tako ciut tłoczno zrobi się w składzie, bo i on również występował na ataku.
albo rybki albo akwarium.
0
najgorsza możliwa opcja, która pomogłaby sprowadzić Neymara to sprzedaż Pedrito, którą ktoś tutaj poruszył.
o pieniążki nie ma co się martwić. Neymar to bardzo medialna postać więc zyski z tego, że będzie w Barcelonie będą ogromne. wiecie ile klub zarobi na meczach chociażby takich przygotowawczych gdzie milionerzy będą płacić, aby zobaczyć Messiego i Neymara w akcji? to wielkie przedsięwzięcie, które na razie można było oglądać na arenie międzynarodowej z spotkaniach ARG-BRA.
transfer Neymara nie można przeliczać tylko na straty, ale i na ogromne zyski :))
pozdrawiam.
0
w sumie, ktoś poruszył dobrą kwestie, póki nie będzie oficjalnego komunikatu nie ma co brać nic na serio :) bo media są jakie są - czasem lubią sobie wszystko u kolorować albo zmyślić.
jeśli mamy kupować już kogoś innego to kupmy młodego zawodnika, a nie żadnego Aggera czy Bóg wie kogo jeszcze.
max 23 lata nie więcej.
0
wielu z was uważa, że 40mln to bardzo wysoka cena. w 50% macie racje.
ale to 40mln to nie cena, a klauzula w kontrakcie. i ta klauzula wcale nie odzwierciedla faktycznej wartości Javiego.
to normalne, że Athletic w kontrakcie zaznaczył sobie taką klauzule, teraz wszystkie kluby tak robią, aby odstraszać przyszłych zainteresowanych transferem danego gracza. w Barcelonie prawie każdy zawodnik ma w swoim kontrakcie klauzule np. Masche, który ostatnio podpisał kontrakt ma 100mln. ale to klauzula nie realna cena za zawodnika.
0
poprzednio zwracali uwagę na brak szacunku Barcelony dla rywala, a sami robią to samo.
po co żeby pokazać swą butność? że grają w lidze. Barca o wiele więcej meczy i dużo więcej ryzykuje tym meczem.
ale cóż nie chcą niech nie grają. w sumie lepiej się poddać niż dostać 10-0.
Gràcies Espanyol! dzięki temu wiemy jakim przeciwnikiem jesteście - bez szacunku.
jak to mówi mój sąsiad - pies wam mordę lizał.
czekamy do starcia w lidze wtedy nauczymy was szacunku i pokażemy miejsce w szeregu jak dostaniecie porządne smary.
0
może, za kilka lat zobaczymy Xaviego jako pierwszego trenera, a Tarzana jako asystenta :)))
chociaż Puyola widzę, bardziej w roli dyrektora sportowego :)
0
zdecydowane, głośne TAK!
jestem wielkim fanem inwestowania pieniędzy w młodzież :) a tym bardziej w bombową młodzież - której talent eksploduje z czasem.
Neymar to postać, która w szeregach Blaugrany nauczy się pokory oraz doszlifuje swój talent u boku Messiego czy Xaviego.
Sama Barcelona tworząc atak z Messim i Neymarem oraz Alexisem na środku osiągnęła by prawdopodobnie najbardziej niebezpieczny twór w całej Europie ba! nawet w świecie. według mnie była by to mocniejsza kontra madryckiego trio Benzema-Higuain-Ronaldo.
odstraszyć mogą jednak pieniądze, ale biorąc pod uwagę fakt iż ten transfer jest na lata, chyba nawet u największych pesymistów ukarze się uśmiech na twarzy.
kolejną sprawą jest wymieniona w artykule wielka chęć Neymara gry w Barcelonie, a właściwie gra u boku Messiego. sam nie raz publicznie ogłaszał, że Argentyńczyk jest najlepszym piłkarzem globu, a i Blaugrana jest zespołem, z którym nikt nie może się równać.
mam nadzieje, że jednak nie siany jest niepotrzebny fetor i ta wiadomość, ma jakieś woje konkretne - właściwie wiarygodne - źródło.
bo nie powiem gdy przeczytam gdzieś, że to wszystko to swego rodzaju ''propaganda'' chyba kawałek się zawiodę ;)
0
c.d.
Powracając do tematu transferu obrońcy jestem na NIE! :] Mamy w/w Javiera, który jest świetnym ŚO, mamy Bartre, który możliwe iż eksploduje swym talentem. Dodatkowo jest Fontas.
Jeśli zatem nie możemy kupić zawodnika, który będzie ŚPD/ŚO jednocześnie.
Poszukajmy ŚPD :) On bardziej nam się przyda, bo niestety na tej pozycji nie mamy takich możliwości jak na w/w stoperze :)
Pozdrawiam.
0
Agger. Daniel Agger. Tak samo jak Alba pokazał wszystkim na Euro 2012, że jego umiejętność są nieprzeciętne. W przeciwieństwie do Alby ma swoje latka, doświadczenie i według mnie osiągnął już apogeum swych umiejętności. Ale chyba nie jest spełniony jako piłkarz :) Poza kilkoma tytułami indywidualnymi i klubowymi raczej nie może pochwalić się jakimiś wielkimi osiągnięciami chociażby na arenie europejskiej :) Jak dla mnie to taki duński Cesc(oczywiście Cesc za czasów w Arsenalu) - chociaż różni ich pozycja i narodowość - dwóch tych Panów łączy to, że ich umiejętności nie odzwierciedlają ich sukcesów.
Zapewne głodny tytułów 28 latek bardzo chętnie podpisałby kontrakt z Barceloną - dzięki, której prawdopodobnie zwieńczył by są karierę wielkimi tytułami, ale zrobiłby to jako CZOŁOWY GRACZ? Trzeba sobie zadać to pytanie : Kim byłby on po transferze do Barcelony?
Najprawdopodobniej bardzo wartościowym rezerwowym, który byłby wspaniałą alternatywą dla Puyola czy Pique, a wtedy Masche zostałby przesunięty na swoją nominalną pozycję, a właściwie na ławkę. Ale według mnie nie ma sensu psuć tego co zbudował Pep odkrył wielki potencjał w Javierze jako obrońcy nie jako pomocniku. I chyba każdy tutaj z czytających nie zaprzeczy, że Masche był wiodącą postacią obrony FCB w poprzednim sezonie.
Więc ja osobiście nie jestem fanem tego transferu, chociaż zdaję sobie sprawę z wielkiej wartości duńskiego gracza. To tylko moja opinia, a w mojej opinii gdyby nie zaporowa klauzula najlepszym rozwiązaniem byłby Javi Martinez. Niestety Atlethic zrobił to co robi coraz więcej klubów, przy podpisywaniu kontaktu ustalił klauzulę, która odstraszanie potencjalnych kontrahentów :)
0
Pokrzywa co Ty chcesz? w piłkę grać czy komputer sprzedawać? :(
0
Vamos Barca :)
0
nie mogę pojąć dlaczego kolejny kibice upierają się nad robieniem transferów, których nie opłaca się wykonywać i podsycają tylko dyskusje. Panowie niestety możemy grać tylko 11 zawodnikami, fajnie by było grać większą ilością i móc wpuścić na boisko dream skład. ale tak się nie da. nie jesteśmy Realem, aby kupować Bale, Thiago Silve, Cabaye, Javiego, RvP i do tego Neymara i popadać ze skrajności w skrajność.
mam wrażenie, że niektórzy nie wierzą w siłę La Masi, która wczoraj pokazała swą moc = Bartra, dos Santos.
jeszcze gdy grał Seydou natrafiłem na kolegę, który usilnie próbował przekonać mnie i innych, że warto go sprzedać i kupić na jego miejsce Naniego. ot całe obeznanie futbolu.
osobiście gdybym mógł to bym dołożył się na transfer Javiego i Neymara bo ten duet bardzo faworyzuję i tego nie ukrywam po cichu liczę, że niedługo zobaczę ich barwach Blaugrany. ale niestety nie dołożę się, bo ani nie jestem szejkiem ani szefem banku :(
0
matko już dzwońcie do niego, że koszulkę z 11 ma zaklepaną. nawet nie jest zakontraktowany, a wy już motacie jaką koszulkę mu dać, dla mnie to i on sobie może 99 wziąć, byle by grał.
ja dodam tylko od siebie, że zdecydowanie bardziej wolę transfery młodzieży do naszego klubu niż starszy wyjadaczy :) nawet jeśli są oni drożsi. zakup na przyszłość po pewnym czasie się zwraca.
przykład? damy za Neymara np. 50mln on ma 20 latek :) a RvP ma 29 latek = 40mln :)
Robin pogra może 5 lat i będzie trzeba wydać kolejne kilkanaście milionów na zawodnika :)
a Neymar pogra 15 lat :) ot cała polityka inwestycji w młodzież.
moje zdanie na temat Neymara? możliwe, że jest to talent, ale jeszcze do oszlifowania i wprowadzenia na salony piłki międzynarodowej. każdy pisze, że na KMŚ nie istniał, ale na Boga on ma 20 lat :) nie można od razu od niego oczekiwać po 50 goli na sezon. nawet nasz Bożyszcze Messi w wieku 20 lat nie brylował tak bardzo owszem grał, ale nie strzelał tak bardzo :)
tak jak pisałem, dla mnie Neymar to talent i inwestycja na przyszłość. inwestycja, która może eksplodować swoimi umiejętnościami za rok czy za dwa. jeszcze daleko mu do apogeum tego co może osiągnąć :) a faktycznie w duecie z Messim byłby praktycznie nie do pokonania. dwóch geniuszów futbolu w jednej drużynie :)
0
i czego więcej można chcieć od ukochanej drużyny, która w taki sposób rehabilituje Ci to, że oglądasz mecz o północy. dla takich meczy chce się zarywać nockę.
0
cóż Panie Mario skoro nie chce Pan wygrywać u boku ''dziewczynek'', to niech Pan dalej kopie z chłopczykami i ogranicza się jedynie to trofeów ligowych.
0
spinacie się jak plandeka na żuku, a o co tu się spinać? że tak powiedział? to nie znacie Balotelliego? -,-
przecież on znany z tego jest, zresztą niech mówi co chce.
jak gracze Barcelony w reprezentacji Hiszpanii pykali panienki z Włoch(włącznie z nim) to wtedy nic nie mówił.
szkoda sobie nerwów szargać.