0

Crack ?
zawsze interesowało mnie to słowo, jakieś może dłuższe znaczenie tego słowa mógłby ktoś tutaj wrzucić?

0

BARCELONISTA31 to jego dziewczyna siedzi teraz u Cb? zrezygnowała z Alexisa i do Cb poszła :D ???

0

biczek miażdżysz XDDDDD

0

i za 3 dni 7h HSV :)
a jeszcze pamiętam jak z boku licznik pokazywał ponad bite 30 dni :D

0

na pewno ten transfer byłby transferem na lata :) przynajmniej nie ma problemu czy się w akompaniuje w zespół, bo styl Athletic to coś a'la Barca :)
więc pieniądze, nie zostaną raczej zmarnowane :)
jestem wielkim fanem talentu tego zawodnika i byłbym szczęśliwy gdyby zaczął ubierać trykot Blaugrany :))

0

z całym szacunkiem, ale jak chcecie sobie trolle poflamic to idźcie na jakieś inne fora, a nie spamujecie tutaj.
nie każdy chce czytać wasze próby dowartościowania się.
kozaki jesteście ja to bym się tak bał wyzywać kogoś w cztery oczy -,-'

0

niektóre nominacje są kompletnym zaskoczeniem i powodują zażenowanie mojej osoby. z całym szacunkiem, ale mam wrażenie, że UEFA wybierała co poniektórych zawodników po kilku głębszych lub bez okularów.
i tak za pewno na koniec zostanie Iniesta, Messi i Boski :]

0

Transfer Thiago Silvy do PSG oficjalnie potwierdzony - kwota transferu 42mln euro

0

Nie podoba mi się idea wystąpienia Barcy B w Superpucharze - Barca B będzie miała szanse ukazać swą wyższość w lidze w spotkaniu z Castillią.
Ale jestem zdania iż zachowania takie powinny być karane. Nie można dopuścić do rozluźnienia. Nawet dla zasady trzeba było nie anulować tych kar. Związek powinien pokazać iż nie ulega wielkości danego klubu, ale potrafi również ukarać trenerów najlepszych klubów.

0

@Mati94 może jakaś tani podróba od Rumuna?

0

no i co Ci po kandydaturze? jedyne co możesz sb z tej kandydatury zrobić to kupić Songa w fifie...

0

nie ma co spekulować i spinać decyzję podejmie Tito i Rosell :) a co z tego wyjdzie to się okaże :)

0

co się tak tego Romeu doczepiliście? myślicie, że odszedł z FCB po to żeby tutaj wracać? skoro sam mówił, że styl Barcy mu bardzo nie pasuje i woli angielski futbol?!

0

właśnie o to chodzi, że Javi chce przejść do Barcy. Każdy kto się interesuje dobrze wie, że on jest bardzo 'anty Madrid'. I jeśli prawdą jest, że chce przejść to zgodzi się na obniżenie pensji jak Cesc i Alexis.
Po prostu dla niektórych liczy się coś więcej niż ojro.

0

no ten transfer również mi się podoba ;)) chociaż nie ukrywam iż moim ulubieńcem byłby Javi ;)

0

@Dragon218 oglądałeś mecze Athletic? bo ja tak śledzę ich mecze i im kibicuje bo podoba mi się ich gra. Bielsa postawił na młodych i oni mu to rekompensują. A miejsce w tabeli o niczym nie świadczy.
Zerknij z boku na kontuzje, dodaj tam Busiego i pomyśl kto wtedy stanie na ŚO jak dasz Masche na ŚPD -,-
eksperci za złotówkę....

0

jak czytam niektóre wypowiedzi to mi się nóż w kieszeni otwiera
1) Javi jest kluczową postacią Athletic Bilbao i się bardzo wyróżnia - łatwo pisać, jak się nie śledzi ich meczów.
2)Javi nie jest wart 40mln - 40mln to klauzula ani Barca ani Athletic nawet transfermarkt nie wyceniają go na 40mln
3)Liga brazylijska jest o niewiele lepsza od polskiej - ze śmiechu zaplułem monitor ;)
4)Na ŚPD potrzeba nam wysokiego zawodnika, z dobrym czytaniem gry przeciwnika coś a'la Busi, a nie technicznego wychowanka.
5)Romeu nie po to odszedł do Chelsea, żeby teraz wracać - przypominam o jego komentarzach.
6)Transfer Thiago Silvy/Hummelsa + 'jakiegoś' ŚPD nie będzie kosztował mniej niż zapłacenie klauzuli - chyba, że chodzi o Murawskiego.

0

dlaczego niektórzy jeszcze nie mogą pojąć iż transfer Hummelsa/Thiago Silvy nie pomoże nam w niczym? a i nie będzie dużo tańszy niż Javi.
Jeśli mamy dawać 35mln za Thiago Silve i nie mieć ŚPD - odszedł Keita.
to dajmy szanse wychowankom.

0

@campo szybkość nadrabia sobie świetnym czytaniem gry zawodnika i grą w destrukcji. pewno widziałeś z Nim mecz jak grał przeciw Barcelonie czy Realowi. gdybyś widział inne mecze wtedy zrozumiałbyś dlaczego ten 'młokos' jest tyle wart i dlaczego istnieje taka klauzula

0

może od razu Barca niech sprzeda cały skład, stadion w ogólnie sprzeda wszystkie sekcje, ureguluje dług, a resztę ojro przeznaczy na pomoc dzieciom w Afryce?
chcecie wygrywać, a nie chcecie wzmocnień, gdy nie daj Boże za rok jakieś trofeum nie wpadnie w ręce Blaugrany popukacie się wtedy w czoło, albo jak kontuzje znów nas dopadną i zostaną luki w składzie. chcecie dobry zespół zatroszczcie się też o zmienników.

chyba, że zrobią tak jak tutaj jeden malkontent pisał kupią Naniego w miejscie Keity -,-'

0

nie zapominajcie, że za 40mln Barca kupi zawodnika '2w1'
a co do Romeu widzę, każdy z was zapomniał co w tamtym sezonie wyczyniał? jak mówił, że styl Barcelony to nie jego styl? otwarcie negował taktyczne założenia trenera jak i sztabu? a teraz chcecie, żeby wrócił proszę was...

@maczerano tak transfer Thiago za 35mln za drogi, bo to ŚO, a Javi to ŚO/ŚPD

0

czyli :
Javi czekamy na Ciebie :)))

0

w fife zawsze go sprzedawałem miał tylko 79 skila

0

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/osc-lille-zlozylo-oferte-za-ibrahima-afellaya,1,5183229,wiadomosc.html

nie wiadomo ile w tym prawdy ;) ale możliwe, że coś jeszcze wpadnie do tych 26mln co zostały na transfery :))

0

i tyle energii na podróże i pogoń za bilonem.

0

@bixmix po kontuzji teraz raczej powinno być

Villa>(?)RvP :)
to wielka niewiadoma, a RvP nadałby się na tą '9', której niby nam brakuje ;)

0

co do City i Utd do RvP otwarcie mówił, że szuka przygody w innej lidze ;) i na pewno nie odejdzie do klubu z Premier League

0

tak dużo graczy chętnych tak mało piniędzy :(:(

0

@Fresh Rosella wyśmieją jak nie skorzysta z usług gracza, który chce grać dla FCB, a w między czasie o niego ubiega się kilka czołowych klubów.
czy można chcieć czegoś więcej? prócz znakomitego gracza ŚO/ŚPD, który na dodatek jest zdecydowany za wszelką cenę grać dla Cb? to nie byle gwiazda, która dojdzie za miliony ojro i bd fochy stroić.
to fenomen, który pali się do gry i właśnie dlatego to 40mln.

0

my możemy gdybać, ale to zarząd podejmie decyzję ;)
reasumując Javi to znakomity piłjkarz,
młody, doświadczony(LE i mecze w reprezentacji), znakomita gra głową, jeszcze lepsza gra w destrukcji, nienaganne czytanie gry przeciwnika i co najważniejsze przyzwyczajony jest do długiego utrzymywania się przy piłce i wymiany dużej ilości podań ;) bo tak gra Athletic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?