mosquito1234
Dołączył/a: kwiecień 2012
Stalowa Wola
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marco_polo Oriol odszedł, bo nie mógł się przebić do pierwszego składu, pograł ledwo co, w Chelsea też mało gra.
0
@marco_polo Oriol tam godził się z rolą rezerwowego, że odszedł do Chelsea?
0
oto jeden z wielu powodów dla których według mnie on wart jest tych pieniędzy, na tym filmiku widać, jego świetną grę głową, wręcz znakomite czytanie gry i niszczenie akcji przeciwnika.
0
@kreus o czym Ty piszesz za 40mln chcesz kupić Llorente i dobrego obrońce/pomocnika? chyba Llorente i max Murawskiego -,-
Rozumiem, że miała być klasyczna '9', ale przy takim obrocie spraw - odejście Keity - priorytet transferowy raczej zmienił się i to bardzo.
Sam Llorente wyceniany jest na 25mln ojro, do tego przykładowo :
M'Villa - 21mln,
Vermaelen - 18,5mln
Alaba - 16mln
Hummels - 24mln
0
@Hummels dokładnie więc nie spinajmy się:) jeśli Javi będzie potrzebny Tito to u nas zagra nawet za to 40mln, to nie od nas zależy :)
0
Monte fakt, coś mi się pomyliło ;)
0
@Dameek Barca miała 40mln na transfery zostało 26mln, była mowa, że jak coś wpadnie ze sprzedaży Keity to to pójdzie na transfery więc spokojnie bd koło 35mln :)
0
jezu ta godzina, a ja w dyrektora ds. transferów się bawię - w dupie już mi się konkretnie poprzewracało.
0
Monte nie pisze ile, klauzula obejmuje 40mln, ale jeśli Javi faktycznie chce odejść, to on sam wskóra dużo :)
0
@Monte można dać mniej + do tego zmienne zależne od sukcesów w drużynie :)
0
how much ojro?
0
@Opium odszedł Henrique do Palmeiras, a do pierwszego składu dołączyli :
Marc Muniesa
Martín Montoya
Jonathan dos Santos
Marc Bartra
wszyscy z Barcy B
0
@piotu widzę, że mnie wyprzedziłeś bo skrobałem identyczną wypowiedź ;) Monte zerknij na listę obok i zobacz co będzie gdy - nie daj boże - za sezon będzie to samo? odpadnie kilku defensywnych graczy + brak Keity?
no chyba, że jesteś w stanie zaoferować Barcelonie swoje usługi ;) to spoko. zostawmy to 40mln.
0
mam wrażenie, że większość z was chciałbym, aby ten 'Złoty' skład Barcy grał przez następne dekady, bez musu kupowania nowych zawodników.
zawodników kupuje się również dla takiego czegoś jak 'rywalizacja',
Barca to nie Real gdzie w pierwszym wychodzą Ci co mają nazwisko i są dobrze wycenieni na transfermarkt.de
tutaj trzeba walczyć o pozycję i udowadniać, że jest się najlepszym.
rywalizacja pozytywnie wpływa na zawodników, a skoro Javi chce przejść, to znaczy, że chce walczyć, a nie chce przyjść po to by siedzieć na ławce i czekać, aż laury i trofea posypią mu się pod nogi.
0
@barcacule97 nikt nie będzie zastępcą Xaviego :) jedynie będą mogli starać się go zastąpić - że tak powiem Xavi to edycja limitowana :)
0
a zresztą tak jak już napisał @tiki-taka za 40 milionów nie kupimy dobrego ŚO i ŚPD :) a tutaj mamy to wszystko w jednym zawodniku ;)
ps. po co dawać za Javiego 40mln, jak można dać za Thiago Silve ze 35mln i do tego dobry ŚPD za jakieś 20mln -,-
biznes.
0
nie patrzcie na to, że Javi dojdzie i nie bd grał, trzeba patrzeć w przyszłość.
Barcelona w tamtym sezonie często grała 3-4-3, a nie klasycznym 4-3-3. Drugą sprawą jest to, że Xavi jest coraz starszy - rozumiem wielu namaściło na jego następce talent Thiago, ale trzeba zabezpieczyć się na przyszłość, a w Barcelonie moim zdaniem nie da się nie rozwijać.
Teraz wraca Villa i co powiecie, że jego transfer był nie wart? czy Alexisa? to jest sport nie można pogodzić wszystkiego, nie sztuką jest mieć dobrą 11, sztuką jest mieć zawodników na boisku i tych na ławce, którzy zastąpią tych pierwszych bez żadnej presji - a oni nie mogą być z byle łapanki.
0
@kubafcb102 niedzielny kibicu, skoro Tb wystarczy to kto gdzie gra, z jakim numerem i kiedy gole strzela nie znaczy, że innym to wystarcza. Osobiście lubię bardzo piłkę nożną i nie ograniczam się do znania danych personalnych zawodników, ale i czasem lubię poczytać o nich, aby dowiedzieć się jakiś ciekawostek.
Możliwe, że to nie mój interes, ale tak najlepiej. Gimbusiarnia nie chodzi już do szkoły to będzie szerzyć flame wszędzie gdzie się da, bo po pierwsze primo nigdzie nie napisałem, że Xavi jest gejem.
A to, że zapytałem czy ktoś posiada informacje o jego stanie cywilnym czy z kim mieszka, to normalna rzecz jak to kiedyś ktoś mądry powiedział 'kto pyta nie błądzi'.
Ale po co? lepiej zminusować komentarz, zbesztać z błotem, od razu dopiąć łatkę tego co to Xaviego od gejów wyzywa...
Gratuluje, miłych wakacje i sukcesów w gimnazjum życzę...
0
ma ktoś jakieś dane na temat Xaviego? - wiem to głupie, ale teraz będę myślał o tym, że mieszka ze współlokatorem ;) - stan cywilny albo coś? rodzina?
0
wspaniały widok :) 8 graczy Blaugrany :)
0
Oby jak najlepiej wiodło mu się w Barcelonie!
Visca el Jordi! :D
0
teraz to 15mln warto za niego dać :D
0
proste pytania potrzebują prostych odpowiedzi :) Panie Muo dlatego mówi się, że Hiszpania to Barcelona.
Bo Hiszpania to nie Real :)
0
wachaFCB duże prawdopodobieństwo, lecz poczekajmy na oficjalną prezentację:)
0
Mam wrażenie, że Daniemu w ostatnim czasie nie zależy tak jak kiedyś. Może faktycznie warto przeanalizować opcję sprzedaży Brazylijczyka :]
0
Bale, Vertonghen oraz Adrian
0
a radiowej nie będzie ;| ???
0
to chyba normalne, że jak piłkarz strzeli bramkę to ją celebruję, a Thiago z Danim celebrowali jakby nie patrzeć 5 bramkę i to również powód do dumy jest.
Strzelić 5 goli(w sumie 7) to niebywały wyczyn i sam fakt, że tańczyli we dwójkę dla mnie jest zwyczajny.
Niech trener Rayo przyzna się, że go boli 7 goli w plecy, a nie będzie mówił o szacunku, to tylko gra,
0
nie cieszę się, co prawda Tito to swego rodzaju Pep,
ale jednak Pep to Pep...jedyny plus tej sytuacji to bliski kontakt Pepa z Tito, co może za skutkować powrotem Pepa w przyszłości, na co liczę.
Ogólnie mam wrażenie, że jeśli Tito osiągnie sukces z Barcą to Pep kiedyś wróci i wtedy rolę się odwrócą i to Pep będzie asystentem Tito. Bo pamiętajmy, że Ci dwaj zawsze razem pracowali - jestem zdziwiony tym iż ich drogi się rozejdą(jeśli Pep odejdzie)
Gracias Pep!
Visca el Pep!
0
michal26, Chelsea:)