Użytkownik zbanowany
24 stycznia 2015, 18:39
0
A może Suareza na obronę a Pique na napad?
24 stycznia 2015, 18:27
W którym meczu ostatnio popełnił błąd?
24 stycznia 2015, 15:00
Ale wiesz że jest to nagroda INDYWIDUALNA?
24 stycznia 2015, 14:59
Sneider w 2010 grał od stycznia do 7 lipca, potem ja myślałem, ze w ogóle zmienił klub. Gdzie był jego inter w grudniu? Walczyli o Ligę Europejską?
21 stycznia 2015, 22:12
W jakim on gra zespole?
21 stycznia 2015, 15:40
Bo Lucho nie ma powodu zmieniać składu skoro ten gra aktualnie dobrze
21 stycznia 2015, 15:30
Ale wiesz że Cuardado to nie jest prawy obrońca?
19 stycznia 2015, 20:38
Zawsze można pominąć dany komentarz i zjechać do następnego
18 stycznia 2015, 17:40
Zubiego już nie ma
17 stycznia 2015, 19:37
Halilović nie jest wychowankiem Barcelony -.-
16 stycznia 2015, 00:41
Dziękujemy za pozbycie się tego zbędnego zawodnika
12 stycznia 2015, 20:35
Strzelił 28 goli i zaliczył 11 asyst ;)
12 stycznia 2015, 17:39
Dla niektórych i tak to on powinien zdobyć Złotą Piłkę w 2010 roku a nie Lionel
12 stycznia 2015, 17:32
Ale to jest nagroda indywidualna nie zespołowa.
12 stycznia 2015, 17:31
Ale co Sneijder osiągnął wtedy indywidualnie? Bo z tego co wiem jest to nagroda indywidualna nie zespołowa.
11 stycznia 2015, 22:57
Gdzie są ci co przed meczem wróżyli Manite dla Atletico?
9 stycznia 2015, 22:04
1
To wtedy kto będzie ciągnął naszą grę? Pedro, Iniesta , Rakitić, Suarez a może Sergi Robertinho? Bądźmy poważni
6 stycznia 2015, 15:12
A gdzie Sergi Robertinho?
4 stycznia 2015, 01:42
Ale Marquinhos gra w PSG :v
30 grudnia 2014, 22:05
Może dlatego że jest to widowisko które oglądają miliony ludzi.
29 grudnia 2014, 14:50
2
Pique, Puyol, Bartra, Alba, Busquets też reprezentowali ;)
27 grudnia 2014, 15:30
Ale to nie jest za ten sezon a za cały rok (mundial, gra w poprzednim klubie)
25 grudnia 2014, 23:34
Ale my mamy zakaz narazie zakaz transferowy
25 grudnia 2014, 23:32
Ale wiesz że Xabi i Di Maria odeszli z własnej woli? A jak Xavi jest mimo 34 lat nadal naszym najlepszym zawodnikiem
23 grudnia 2014, 19:03
Jakoś jest 3 w ilości asyst w historii La Liga ;)
23 grudnia 2014, 17:15
Jak Alves odejdzie to zostaniemy z niewiadomą Douglasem i słabym Montoyą. Widzę że trochę wyżej próbowałeś porównać 3 asystenta w historii La liga do zawodnika który na tle beniaminka La Liga się nie wyróżnia?
23 grudnia 2014, 13:18
Dlatego że mówi prawdę?
23 grudnia 2014, 10:53
Alves albo Pinto na prezydenta
21 grudnia 2014, 16:36
Trofea to osiągnięcia drużynowe nie danej jednostki :)
20 grudnia 2014, 20:15
Wolałbym być kibicem średniaka ale z czystymi koszulkami niż jakiegoś katar-gówna
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A może Suareza na obronę a Pique na napad?
0
W którym meczu ostatnio popełnił błąd?
0
Ale wiesz że jest to nagroda INDYWIDUALNA?
0
Sneider w 2010 grał od stycznia do 7 lipca, potem ja myślałem, ze w ogóle zmienił klub. Gdzie był jego inter w grudniu? Walczyli o Ligę Europejską?
0
W jakim on gra zespole?
0
Bo Lucho nie ma powodu zmieniać składu skoro ten gra aktualnie dobrze
0
Ale wiesz że Cuardado to nie jest prawy obrońca?
0
Zawsze można pominąć dany komentarz i zjechać do następnego
0
Zubiego już nie ma
0
Halilović nie jest wychowankiem Barcelony -.-
0
Dziękujemy za pozbycie się tego zbędnego zawodnika
0
Strzelił 28 goli i zaliczył 11 asyst ;)
0
Dla niektórych i tak to on powinien zdobyć Złotą Piłkę w 2010 roku a nie Lionel
0
Ale to jest nagroda indywidualna nie zespołowa.
0
Ale co Sneijder osiągnął wtedy indywidualnie? Bo z tego co wiem jest to nagroda indywidualna nie zespołowa.
0
Gdzie są ci co przed meczem wróżyli Manite dla Atletico?
1
To wtedy kto będzie ciągnął naszą grę? Pedro, Iniesta , Rakitić, Suarez a może Sergi Robertinho? Bądźmy poważni
0
A gdzie Sergi Robertinho?
0
Ale Marquinhos gra w PSG :v
1
Może dlatego że jest to widowisko które oglądają miliony ludzi.
2
Pique, Puyol, Bartra, Alba, Busquets też reprezentowali ;)
0
Ale to nie jest za ten sezon a za cały rok (mundial, gra w poprzednim klubie)
0
Ale my mamy zakaz narazie zakaz transferowy
0
Ale wiesz że Xabi i Di Maria odeszli z własnej woli? A jak Xavi jest mimo 34 lat nadal naszym najlepszym zawodnikiem
0
Jakoś jest 3 w ilości asyst w historii La Liga ;)
0
Jak Alves odejdzie to zostaniemy z niewiadomą Douglasem i słabym Montoyą. Widzę że trochę wyżej próbowałeś porównać 3 asystenta w historii La liga do zawodnika który na tle beniaminka La Liga się nie wyróżnia?
0
Dlatego że mówi prawdę?
0
Alves albo Pinto na prezydenta
1
Trofea to osiągnięcia drużynowe nie danej jednostki :)
0
Wolałbym być kibicem średniaka ale z czystymi koszulkami niż jakiegoś katar-gówna