0

Kogo? Pogbe za 90 mln czy Reusa za 80.

0

Przecież Iniesta Xavi i chyba Busi tam jeszcze siedzą ;)

0

Owszem umiem "Nigdy nie zapomnę pierwszego gola dla Barcy w meczu, w którym Real wyjechał z bagażem 5 bramek" W meczu którym Xavi trafił gola królewskim którzy przegrali 5:0 za gry Xaviego miało miejsce w 2010 roku więc nie mógł wtedy strzelić swojego pierwszego gola...

1

Ale wiesz że on swojego 1 gola trafił w sezonie 98/99?

0

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

0

No niestety nie ale skoro on grając najmniej meczy z naszej trójki pomocników i ma tyle samo asyst co Busi i Iniesta to możemy tylko płakać

0

On nawet jak grzeje ławę to jest naszym najlepszym pomocnikiem :P

0

Oglądałeś kiedykolwiek jego spotkanie? ;)

0

Ale wiesz że Xavi przez połowę sezonu był naszym najlepszym pomocnikiem? ;)

0

*Przedwczoraj przepraszam za pomyłkę

0

Wczoraj Xavi udowodnił jak spowalnia te akcje...

0

A co jeśli prezentuje gorszy poziom niż Pique i Masche?

0

To prawda ale i tak (niestety) Xavi przez pół sezonu był najlepszym naszym pomocnikiem

0

Ta zła gra zaczęła się bodajże po meczu teraz nie pamiętam z kim kiedy Azulgrana miała mniejsze posiadanie piłki i mimo wygranej zaczął się syf

0

Dalej Masche na dm... :D

0

I też dlatego był uznawany za najlepszego Dma...

2

Odszedł Zubi są wyniki xD

1

O matko objechał Bartre który był po kontuzji i kilka minut przed akcją prosił o zmianę...

0

Może dlatego że tamten Busquets go pożerał?

0

Oglądałeś wczoraj spotkanie? Xavi był 3 najlepszych zawodników

0

Prawda do tego Generał jest w lepszej formie niż Iniesta

0

Dodaj do tego jeszcze sytuacje z jakich sędziowie dają im karne ;)

0

Komentarz usunięty

1

Tylko chyba jest różnica skoro Leo strzelił 2 góra 3 bramki z karnego w tym sezonie a Cristiano ponad 10

0

"Zbyt nienaturalnie wygiął nogę przy tym kontakcie i zrobił to celowo widząc Pinę. Gdyby stał twardo i nie podłożył się, to jego stopa by nawet nie drgnęła. Symulka bez żadnych wątpliwości. Neymar też symulował, a wszystkie gole dla Barcelony padły po spalonych. " komentarz jakiegoś typa z fioletowej xD

0

Wyprzedził go chyba o 1

1

To powiedz mi proszę ile goli w tym sezonie strzelił Ronaldo z karnych a ile Lionel

3

Boli dupsko po tym jak Messi zrównał się z Cristiano a Barca wyprzedziła Real?

0

To może w Gran Derbi niech Messi przegoni Ronaldo w klasyfikacji strzelców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?