Owszem umiem "Nigdy nie zapomnę pierwszego gola dla Barcy w meczu, w którym Real wyjechał z bagażem 5 bramek" W meczu którym Xavi trafił gola królewskim którzy przegrali 5:0 za gry Xaviego miało miejsce w 2010 roku więc nie mógł wtedy strzelić swojego pierwszego gola...
"Zbyt nienaturalnie wygiął nogę przy tym kontakcie i zrobił to celowo widząc Pinę. Gdyby stał twardo i nie podłożył się, to jego stopa by nawet nie drgnęła. Symulka bez żadnych wątpliwości. Neymar też symulował, a wszystkie gole dla Barcelony padły po spalonych. " komentarz jakiegoś typa z fioletowej xD
0
Kogo? Pogbe za 90 mln czy Reusa za 80.
0
Przecież Iniesta Xavi i chyba Busi tam jeszcze siedzą ;)
0
Owszem umiem "Nigdy nie zapomnę pierwszego gola dla Barcy w meczu, w którym Real wyjechał z bagażem 5 bramek" W meczu którym Xavi trafił gola królewskim którzy przegrali 5:0 za gry Xaviego miało miejsce w 2010 roku więc nie mógł wtedy strzelić swojego pierwszego gola...
1
Ale wiesz że on swojego 1 gola trafił w sezonie 98/99?
0
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
0
No niestety nie ale skoro on grając najmniej meczy z naszej trójki pomocników i ma tyle samo asyst co Busi i Iniesta to możemy tylko płakać
0
On nawet jak grzeje ławę to jest naszym najlepszym pomocnikiem :P
0
Oglądałeś kiedykolwiek jego spotkanie? ;)
0
Ale wiesz że Xavi przez połowę sezonu był naszym najlepszym pomocnikiem? ;)
0
*Przedwczoraj przepraszam za pomyłkę
0
Wczoraj Xavi udowodnił jak spowalnia te akcje...
0
A co jeśli prezentuje gorszy poziom niż Pique i Masche?
0
To prawda ale i tak (niestety) Xavi przez pół sezonu był najlepszym naszym pomocnikiem
0
Ta zła gra zaczęła się bodajże po meczu teraz nie pamiętam z kim kiedy Azulgrana miała mniejsze posiadanie piłki i mimo wygranej zaczął się syf
0
Dalej Masche na dm... :D
0
I też dlatego był uznawany za najlepszego Dma...
2
Odszedł Zubi są wyniki xD
1
O matko objechał Bartre który był po kontuzji i kilka minut przed akcją prosił o zmianę...
0
Może dlatego że tamten Busquets go pożerał?
0
Oglądałeś wczoraj spotkanie? Xavi był 3 najlepszych zawodników
0
Prawda do tego Generał jest w lepszej formie niż Iniesta
0
Dodaj do tego jeszcze sytuacje z jakich sędziowie dają im karne ;)
0
Komentarz usunięty
1
Tylko chyba jest różnica skoro Leo strzelił 2 góra 3 bramki z karnego w tym sezonie a Cristiano ponad 10
0
"Zbyt nienaturalnie wygiął nogę przy tym kontakcie i zrobił to celowo widząc Pinę. Gdyby stał twardo i nie podłożył się, to jego stopa by nawet nie drgnęła. Symulka bez żadnych wątpliwości. Neymar też symulował, a wszystkie gole dla Barcelony padły po spalonych. " komentarz jakiegoś typa z fioletowej xD
0
Wyprzedził go chyba o 1
1
To powiedz mi proszę ile goli w tym sezonie strzelił Ronaldo z karnych a ile Lionel
3
Boli dupsko po tym jak Messi zrównał się z Cristiano a Barca wyprzedziła Real?
0
To może w Gran Derbi niech Messi przegoni Ronaldo w klasyfikacji strzelców