1

Te koszulki są tak zajebiste że kupię stare...

7

Nie tylko według ciebie :)

0

Alba też jest przekwalifikowanym napastnikiem ;)

1

0

Komentarz usunięty

1

Narzekaliśmy na coś co wydaje mi się okazało się kluczowe a mianowicie rotację w składzie

0

CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE !!!

0

To już był wolał Pedro w 11 niż Munira

17

Wydaje mi się że z finalistą Pucharu Króla w tym wypadku będzie do Athletic

0

Tylko u mnie fioletowa nie działa?

0

"Długo UEFA nie pociągnie jeśli już zaczęło się sprzedawanie meczów..."
takiej perełki dawno nie widziałem

0

To z Bejlem to już tradycja się u nich robi :D

0

"bale ty h*ju zaj**any sp***laj z boiska!!!! Nieudolny pajacu walijski!!! Szkoda że w Realu grają pieniądze a nie forma....." i moja ulubiona perełka z dzisiaj "Ancelotti out jak nie strzelą na 2-1"

0

Widział ktoś jakieś perełki na fioletowej?

0

Lewandowski średni napastnik? Możliwe że z 4 lata tak było a teraz to bez wątpienia jeden z najlepszych środkowych napastników w Europie

0

Perełka ze strony Bawarczyków "Sędziemu odwala, widocznie zaczeło się robić zbyt gorąco dla Barcelony. Co kontakt to kartka, a Neymar może kopnąć w brzuch i sobie zadowolony odbiega. Chamstwo."

0

Spytaj się autora tego komentarza na fioletowej nie mnie :D

0

"jakby bayer miał skutecznosć katalonców to by bylo 7;2"

0

"Śmieszny mecz :). Nie rozumiem zachwytów nad Barceloną. Z takim drewniakiem Boatengiem to i Real by wygrywal teraz 0:2... powtórze jeszcze raz tylko Real potrafi się przeciwstawić Barcelonie....."

0

Bayern już musi strzelić 5 bo 4 im nic nie dadzą

0

Mógłbyś powiedzieć gdzie leci na cyfrowym polsacie?

0

Nie zapominajmy że Vermaelen był kapitanem Arsenalu a gdy był zdrowy był naprawdę solidnym obrońcą

1

Strona padła :D

1

Grzmot nie chce być nazywany Penaldo więc pudłuje :D

1

Nie mamy takiego obrońcy? A Piquenbauer?

0

Ciekawe czy Cristiano dzisiaj zaśnie

0

Długo Ronaldo miał rekord bramek

0

Dalej w ofensywie i defensywie daje bardzo dużo więc dalej nie rozumiem twojego narzekania

1

Dani był jednym z najlepszych zawodników w 1 połowie więc nie wiem o co ci chodzi

0

Gole to tylko kwestia czasu. Na razie to Barca rządzi na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?