"bale ty h*ju zaj**any sp***laj z boiska!!!! Nieudolny pajacu walijski!!! Szkoda że w Realu grają pieniądze a nie forma....." i moja ulubiona perełka z dzisiaj "Ancelotti out jak nie strzelą na 2-1"
Perełka ze strony Bawarczyków "Sędziemu odwala, widocznie zaczeło się robić zbyt gorąco dla Barcelony. Co kontakt to kartka, a Neymar może kopnąć w brzuch i sobie zadowolony odbiega. Chamstwo."
"Śmieszny mecz :). Nie rozumiem zachwytów nad Barceloną. Z takim drewniakiem Boatengiem to i Real by wygrywal teraz 0:2... powtórze jeszcze raz tylko Real potrafi się przeciwstawić Barcelonie....."
1
Te koszulki są tak zajebiste że kupię stare...
7
Nie tylko według ciebie :)
0
Alba też jest przekwalifikowanym napastnikiem ;)
1
0
Komentarz usunięty
1
Narzekaliśmy na coś co wydaje mi się okazało się kluczowe a mianowicie rotację w składzie
0
CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE !!!
0
To już był wolał Pedro w 11 niż Munira
17
Wydaje mi się że z finalistą Pucharu Króla w tym wypadku będzie do Athletic
0
Tylko u mnie fioletowa nie działa?
0
"Długo UEFA nie pociągnie jeśli już zaczęło się sprzedawanie meczów..."
takiej perełki dawno nie widziałem
0
To z Bejlem to już tradycja się u nich robi :D
0
"bale ty h*ju zaj**any sp***laj z boiska!!!! Nieudolny pajacu walijski!!! Szkoda że w Realu grają pieniądze a nie forma....." i moja ulubiona perełka z dzisiaj "Ancelotti out jak nie strzelą na 2-1"
0
Widział ktoś jakieś perełki na fioletowej?
0
Lewandowski średni napastnik? Możliwe że z 4 lata tak było a teraz to bez wątpienia jeden z najlepszych środkowych napastników w Europie
0
Perełka ze strony Bawarczyków "Sędziemu odwala, widocznie zaczeło się robić zbyt gorąco dla Barcelony. Co kontakt to kartka, a Neymar może kopnąć w brzuch i sobie zadowolony odbiega. Chamstwo."
0
Spytaj się autora tego komentarza na fioletowej nie mnie :D
0
"jakby bayer miał skutecznosć katalonców to by bylo 7;2"
0
"Śmieszny mecz :). Nie rozumiem zachwytów nad Barceloną. Z takim drewniakiem Boatengiem to i Real by wygrywal teraz 0:2... powtórze jeszcze raz tylko Real potrafi się przeciwstawić Barcelonie....."
0
Bayern już musi strzelić 5 bo 4 im nic nie dadzą
0
Mógłbyś powiedzieć gdzie leci na cyfrowym polsacie?
0
Nie zapominajmy że Vermaelen był kapitanem Arsenalu a gdy był zdrowy był naprawdę solidnym obrońcą
1
Strona padła :D
1
Grzmot nie chce być nazywany Penaldo więc pudłuje :D
1
Nie mamy takiego obrońcy? A Piquenbauer?
0
Ciekawe czy Cristiano dzisiaj zaśnie
0
Długo Ronaldo miał rekord bramek
0
Dalej w ofensywie i defensywie daje bardzo dużo więc dalej nie rozumiem twojego narzekania
1
Dani był jednym z najlepszych zawodników w 1 połowie więc nie wiem o co ci chodzi
0
Gole to tylko kwestia czasu. Na razie to Barca rządzi na boisku