Użytkownik zbanowany
23 sierpnia 2015, 22:19
4
Jarek chyba dzisiaj nie zaśnie
23 sierpnia 2015, 22:17
0
"Młody utalentowany Bartra" XDDDD
23 sierpnia 2015, 22:13
Raczej na dziko
23 sierpnia 2015, 22:10
Co Jarek zrobił że komentuje ten mecz?
Roberto na PO radził sobię lepiej niż Alves przez ostatnie 3 mecze...
23 sierpnia 2015, 22:06
Z fioletowej :v
23 sierpnia 2015, 21:57
"Mamy dużo pecha dzisiaj, niestety nasz klub nie nazywa się FC Barcelona." Źródła chyba nie muszę podawać
23 sierpnia 2015, 21:39
El Jarek (15 znaków)
23 sierpnia 2015, 21:38
Podobno El (Szczam na Casillasa) Jarek
23 sierpnia 2015, 21:30
3
Jeżeli Alves i Roberto dalej będą prezentowali taki poziom jak teraz to Sergi go wygryzie ze składu
23 sierpnia 2015, 21:27
9
Roberto (sam nie wierzę że to pisze) jest przy Martinie jak Messi przy Munirze
23 sierpnia 2015, 21:04
Jakbyś znajdował się na tej stronie dłużej niż 33 dni to byś wiedział że jest go strona gdzie porusza się różne tematy jak chociażby bieg Bolta
23 sierpnia 2015, 20:37
"Do boju Królewscy! Liczę na hat-tricka Ronaldo i 2x Bale! Pokażmy Barcelończykom jak się wchodzi w sezon" Czy mi się zdaje czy na fioletowej ktoś porównał beniaminka z jedną z lepszych drużyn w La Liga?
23 sierpnia 2015, 15:30
Ta koszulka doprowadza mnie do mdłości
23 sierpnia 2015, 15:24
Nolito nie jest wychowankiem
23 sierpnia 2015, 15:15
Oczywiście że żartuje mamy przecież Munira i Sandro....
23 sierpnia 2015, 15:12
4 Arsenal :v (15 znaków)
11 sierpnia 2015, 23:11
Trochę szkoda mi tego Pedro gdyż jeszcze wszyscy go obrażają i cisną a on prawdopodobnie daje Barcelonie Superpuchar Europy
10 sierpnia 2015, 21:58
Giovanni był wychowankiem :v
10 sierpnia 2015, 12:50
10
Czy tylko mi przypomina Gracjana Roztockiego?
5 sierpnia 2015, 22:48
31
Na fioletowej piszą że Danilo jest lepszy niż Alves...
29 lipca 2015, 21:21
Na razie tak jak rok temu Legia z Celticiem :)
16 lipca 2015, 21:33
Szkoda że Rado odszedł z tej Legii do tych Chin
9 lipca 2015, 20:11
0 mu się z 1 pomyliło
8 lipca 2015, 19:07
21
Nie była? Wyprowadził klub z długu który zaciągnął Gaspart bez pomocy Kataru
6 lipca 2015, 21:47
Ale tu nie chodzi o ich wygląd tylko o złamanie tradycji
6 lipca 2015, 21:46
1
Arsenal to chyba nawet Douglasa chce
6 lipca 2015, 21:44
Dissblaster raz mówił że od 2013
6 lipca 2015, 21:42
Serio Pogba? (15 znaków)
6 lipca 2015, 21:40
Powiedz mi kiedy Roberto zagrał z kimś mocniejszym? Xavi w jego wieku także był zapchajdziurą
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Jarek chyba dzisiaj nie zaśnie
0
"Młody utalentowany Bartra" XDDDD
0
Raczej na dziko
0
Co Jarek zrobił że komentuje ten mecz?
0
Roberto na PO radził sobię lepiej niż Alves przez ostatnie 3 mecze...
0
Z fioletowej :v
4
"Mamy dużo pecha dzisiaj, niestety nasz klub nie nazywa się FC Barcelona." Źródła chyba nie muszę podawać
0
El Jarek (15 znaków)
0
Podobno El (Szczam na Casillasa) Jarek
3
Jeżeli Alves i Roberto dalej będą prezentowali taki poziom jak teraz to Sergi go wygryzie ze składu
9
Roberto (sam nie wierzę że to pisze) jest przy Martinie jak Messi przy Munirze
0
Jakbyś znajdował się na tej stronie dłużej niż 33 dni to byś wiedział że jest go strona gdzie porusza się różne tematy jak chociażby bieg Bolta
4
"Do boju Królewscy! Liczę na hat-tricka Ronaldo i 2x Bale! Pokażmy Barcelończykom jak się wchodzi w sezon" Czy mi się zdaje czy na fioletowej ktoś porównał beniaminka z jedną z lepszych drużyn w La Liga?
3
Ta koszulka doprowadza mnie do mdłości
0
Nolito nie jest wychowankiem
0
Oczywiście że żartuje mamy przecież Munira i Sandro....
0
4 Arsenal :v (15 znaków)
0
Trochę szkoda mi tego Pedro gdyż jeszcze wszyscy go obrażają i cisną a on prawdopodobnie daje Barcelonie Superpuchar Europy
4
Giovanni był wychowankiem :v
10
Czy tylko mi przypomina Gracjana Roztockiego?
31
Na fioletowej piszą że Danilo jest lepszy niż Alves...
0
Na razie tak jak rok temu Legia z Celticiem :)
0
Szkoda że Rado odszedł z tej Legii do tych Chin
0
0 mu się z 1 pomyliło
21
Nie była? Wyprowadził klub z długu który zaciągnął Gaspart bez pomocy Kataru
0
Ale tu nie chodzi o ich wygląd tylko o złamanie tradycji
1
Arsenal to chyba nawet Douglasa chce
0
Dissblaster raz mówił że od 2013
0
Serio Pogba? (15 znaków)
0
Powiedz mi kiedy Roberto zagrał z kimś mocniejszym? Xavi w jego wieku także był zapchajdziurą