4

Jarek chyba dzisiaj nie zaśnie

0

"Młody utalentowany Bartra" XDDDD

0

Raczej na dziko

0

Co Jarek zrobił że komentuje ten mecz?

0

Roberto na PO radził sobię lepiej niż Alves przez ostatnie 3 mecze...

0

Z fioletowej :v

4

"Mamy dużo pecha dzisiaj, niestety nasz klub nie nazywa się FC Barcelona." Źródła chyba nie muszę podawać

0

El Jarek (15 znaków)

0

Podobno El (Szczam na Casillasa) Jarek

3

Jeżeli Alves i Roberto dalej będą prezentowali taki poziom jak teraz to Sergi go wygryzie ze składu

9

Roberto (sam nie wierzę że to pisze) jest przy Martinie jak Messi przy Munirze

0

Jakbyś znajdował się na tej stronie dłużej niż 33 dni to byś wiedział że jest go strona gdzie porusza się różne tematy jak chociażby bieg Bolta

4

"Do boju Królewscy! Liczę na hat-tricka Ronaldo i 2x Bale! Pokażmy Barcelończykom jak się wchodzi w sezon" Czy mi się zdaje czy na fioletowej ktoś porównał beniaminka z jedną z lepszych drużyn w La Liga?

3

Ta koszulka doprowadza mnie do mdłości

0

Nolito nie jest wychowankiem

0

Oczywiście że żartuje mamy przecież Munira i Sandro....

0

4 Arsenal :v (15 znaków)

0

Trochę szkoda mi tego Pedro gdyż jeszcze wszyscy go obrażają i cisną a on prawdopodobnie daje Barcelonie Superpuchar Europy

4

Giovanni był wychowankiem :v

10

Czy tylko mi przypomina Gracjana Roztockiego?

31

Na fioletowej piszą że Danilo jest lepszy niż Alves...

0

Na razie tak jak rok temu Legia z Celticiem :)

0

Szkoda że Rado odszedł z tej Legii do tych Chin

0

0 mu się z 1 pomyliło

21

Nie była? Wyprowadził klub z długu który zaciągnął Gaspart bez pomocy Kataru

0

Ale tu nie chodzi o ich wygląd tylko o złamanie tradycji

1

Arsenal to chyba nawet Douglasa chce

0

Dissblaster raz mówił że od 2013

0

Serio Pogba? (15 znaków)

0

Powiedz mi kiedy Roberto zagrał z kimś mocniejszym? Xavi w jego wieku także był zapchajdziurą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?