1

Tylko po co kombinować z taktyką w tak ważnym meczu?

0

To uczucie gdy Xavi który prawdopodobnie odejdzie ma najwięcej asyst z linii pomocy

0

To nie moje słowa tylko jakiegoś frajera z fioletowej :D

0

"Kibice Realu to idioci, no chyba, że to podszywki z katalonii. W rankingu ewidentnie Ronaldo jest na pierwszym miejscu i mimo, że nie strzelił od 55 wolnych gola to i tak nadal jest liderem co oznacza, że jest w tym po prostu mistrzem, a oni i tak piszą, że Messi lepszy :D CHORE!

Czy to się komuś podoba czy nie, Ronaldo jest najlepszym strzelcem ligi Hiszpańskiej od 20 lat i radze się z tym pogodzić koledzy barceloniści."

0

Nie ma lepszych pomocników od Andresa? A co z Xavim który pomimo że jest od Bladej twarzy starszy o 4 lata prezentuje się też 4 razy lepiej. To samo Busquets który jest naszym drugim najlepszym pomocnikiem

1

Halilović póki co musi się ogarnąć w rezerwach dopiero potem go dawać do pierwszego składu

1

Halilović sobie nie radzi w rezerwach a wy go do 1 składu chcecie...

0

Z fioletowej to mam

1

Źle zapisałeś powinno być Sergio Robertinho

0

"Ani Modrić, ani James nie uzdrowi tej drużyny,nie zmieni gry dopóki nie zmienimy trenera. Zero taktyki, pomysłu, robią z nami co chcą. Ciężko się to ogląda"

0

Bo w przeciwieństwie do większości drużyn z ligi nie ustawia autobusu tylko gra otwartą piłkę

0

Same dobre wieści dzisiaj

0

Aby zamieścić komentarz musi on mieć minimum 15 znaków :)

0

Dziękuje :) (15 znaków)

0

Ktoś wie o której gra Real?

1

MSN > BBC MSP > BBC

0

Może dlatego że jak dostawał to ani razu tego nie wykorzystał? Już bym wolał częściej Douglasa zobaczyć niż jego...

0

Xavi nawet bez formy zjada naszą pomoc

0

Jak rożny to zapewne Xavi

0

Dzięki (15 znaków

0

Powie mi ktoś jak spisuje się Roberto Xavi i Pedro?

0

Halilović sobie nie radzi w Barcie B a ty go chcesz do pierwszego zespołu? To samo Denis Suarez który grzeje ławę w Sevilli. Samper to nie jest pozycja Generała

0

Tylko że jak mamy patrzeć na aktualną formę to Xavi powinien grać w pierwszym składzie a Iniesta powinien pogodzić się z rolą rezerwowego

0

Dokładnie tak jak na początku sezonu gdzie Neymar kilka spotkań zaczął na ławce i widać to poskutkowało

0

I w tym jest właśnie problem że 35 letni zawodnik który po sezonie prawdopodobnie odejdzie prezentuje się 2-3 klasy lepiej niż Andres

5

Ale my to spotkanie mamy wygrać

0

Mój poziom jest zerowy bo stwierdziłem fakty?

0

I pomyśleć że Modrić kiedyś mówił że jest kibicem Barcelony

2

Tsaaaa... udowodnił to już kilka razy w tym sezonie gdy nie radził sobie z beniaminikem...

0

Xavi od początku sezonu trzyma poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?