"Kibice Realu to idioci, no chyba, że to podszywki z katalonii. W rankingu ewidentnie Ronaldo jest na pierwszym miejscu i mimo, że nie strzelił od 55 wolnych gola to i tak nadal jest liderem co oznacza, że jest w tym po prostu mistrzem, a oni i tak piszą, że Messi lepszy :D CHORE!
Czy to się komuś podoba czy nie, Ronaldo jest najlepszym strzelcem ligi Hiszpańskiej od 20 lat i radze się z tym pogodzić koledzy barceloniści."
Nie ma lepszych pomocników od Andresa? A co z Xavim który pomimo że jest od Bladej twarzy starszy o 4 lata prezentuje się też 4 razy lepiej. To samo Busquets który jest naszym drugim najlepszym pomocnikiem
"Ani Modrić, ani James nie uzdrowi tej drużyny,nie zmieni gry dopóki nie zmienimy trenera. Zero taktyki, pomysłu, robią z nami co chcą. Ciężko się to ogląda"
Halilović sobie nie radzi w Barcie B a ty go chcesz do pierwszego zespołu? To samo Denis Suarez który grzeje ławę w Sevilli. Samper to nie jest pozycja Generała
1
Tylko po co kombinować z taktyką w tak ważnym meczu?
0
To uczucie gdy Xavi który prawdopodobnie odejdzie ma najwięcej asyst z linii pomocy
0
To nie moje słowa tylko jakiegoś frajera z fioletowej :D
0
"Kibice Realu to idioci, no chyba, że to podszywki z katalonii. W rankingu ewidentnie Ronaldo jest na pierwszym miejscu i mimo, że nie strzelił od 55 wolnych gola to i tak nadal jest liderem co oznacza, że jest w tym po prostu mistrzem, a oni i tak piszą, że Messi lepszy :D CHORE!
Czy to się komuś podoba czy nie, Ronaldo jest najlepszym strzelcem ligi Hiszpańskiej od 20 lat i radze się z tym pogodzić koledzy barceloniści."
0
Nie ma lepszych pomocników od Andresa? A co z Xavim który pomimo że jest od Bladej twarzy starszy o 4 lata prezentuje się też 4 razy lepiej. To samo Busquets który jest naszym drugim najlepszym pomocnikiem
1
Halilović póki co musi się ogarnąć w rezerwach dopiero potem go dawać do pierwszego składu
1
Halilović sobie nie radzi w rezerwach a wy go do 1 składu chcecie...
0
Z fioletowej to mam
1
Źle zapisałeś powinno być Sergio Robertinho
0
"Ani Modrić, ani James nie uzdrowi tej drużyny,nie zmieni gry dopóki nie zmienimy trenera. Zero taktyki, pomysłu, robią z nami co chcą. Ciężko się to ogląda"
0
Bo w przeciwieństwie do większości drużyn z ligi nie ustawia autobusu tylko gra otwartą piłkę
0
Same dobre wieści dzisiaj
0
Aby zamieścić komentarz musi on mieć minimum 15 znaków :)
0
Dziękuje :) (15 znaków)
0
Ktoś wie o której gra Real?
1
MSN > BBC MSP > BBC
0
Może dlatego że jak dostawał to ani razu tego nie wykorzystał? Już bym wolał częściej Douglasa zobaczyć niż jego...
0
Xavi nawet bez formy zjada naszą pomoc
0
Jak rożny to zapewne Xavi
0
Dzięki (15 znaków
0
Powie mi ktoś jak spisuje się Roberto Xavi i Pedro?
0
Halilović sobie nie radzi w Barcie B a ty go chcesz do pierwszego zespołu? To samo Denis Suarez który grzeje ławę w Sevilli. Samper to nie jest pozycja Generała
0
Tylko że jak mamy patrzeć na aktualną formę to Xavi powinien grać w pierwszym składzie a Iniesta powinien pogodzić się z rolą rezerwowego
0
Dokładnie tak jak na początku sezonu gdzie Neymar kilka spotkań zaczął na ławce i widać to poskutkowało
0
I w tym jest właśnie problem że 35 letni zawodnik który po sezonie prawdopodobnie odejdzie prezentuje się 2-3 klasy lepiej niż Andres
5
Ale my to spotkanie mamy wygrać
0
Mój poziom jest zerowy bo stwierdziłem fakty?
0
I pomyśleć że Modrić kiedyś mówił że jest kibicem Barcelony
2
Tsaaaa... udowodnił to już kilka razy w tym sezonie gdy nie radził sobie z beniaminikem...
0
Xavi od początku sezonu trzyma poziom.