Możliwe że zna kilku graczy ale nie zapominajmy że do składu od czasu jego odejścia dołączył Suarez Neymar Rakitić Alba i Mathieu. Do tego warto wspomnieć że Barcelona Enrique umie dostosować się do rywala
Po części masz rację ale z drugiej strony to dzięki tym momentami wręcz przesadzonymi rotacjami w składzie mamy aktualnie wypoczętą 11 i brak jakichkolwiek kontuzji
Może dlatego że nic nie daje w ofensywie? W defensywie w sumie też nic nie daje skoro grający niespełna kwadrans Adriano miał więcej odbiorów. Do tego w tym samym czasie zaliczył tyle samo kluczowych podań.
"Miejmy nadzieję, że awansujemy do półfinału. Trafiliśmy na najtrudniejszego rywala ze wszystkich. Barce sobie zostawmy na finał." Co oni na tej fioletowej ćpają?
0
Tym że walczy o każdą piłkę?
0
Chodzi ci o jednego z lepszych zawodników w tym meczu? Według mnie to przez grę Neymara można tak twierdzić no ale cóż
1
Dziękuję za odpowiedź
0
Ktoś wie co jest na transparencie za ramką Bayernu?
0
Nie masz TVP 1?
0
Możliwe że zna kilku graczy ale nie zapominajmy że do składu od czasu jego odejścia dołączył Suarez Neymar Rakitić Alba i Mathieu. Do tego warto wspomnieć że Barcelona Enrique umie dostosować się do rywala
3
3
Ty serio chcesz Koke?
0
Serio Halilovic? On sobie nie radzi w rezerwach a ty go do pierwszego składu chcesz?
0
Wiedźmin Lewandowski zostanie powstrzymany przez Sir Robbena
0
Pragnę przypomnieć że przed przyjściem Guardioli Xavi był taką samą zapchaj dziurą jak Roberto
0
Co ty za bzdury pleciesz? Xavi ma więcej asyst.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Losowałem 10 razy. 8 razy był Bayern a dwa Real.
0
Czytaj do końca ;)
0
Wolę Sergi Roberto
1
Po części masz rację ale z drugiej strony to dzięki tym momentami wręcz przesadzonymi rotacjami w składzie mamy aktualnie wypoczętą 11 i brak jakichkolwiek kontuzji
0
Wiem ale jakby nie patrzeć jesteśmy faworytami w każdych rozgrywkach w jakich aktualnie gramy ;)
2
Wuefista! Trener z dupy! Nic nie wygramy!
0
Może dlatego że nic nie daje w ofensywie? W defensywie w sumie też nic nie daje skoro grający niespełna kwadrans Adriano miał więcej odbiorów. Do tego w tym samym czasie zaliczył tyle samo kluczowych podań.
0
Tylko że Zubi odszedł ;)
0
My ponieważ w Paryżu strzeliliśmy 3 bramki
0
Ktoś wie ile bramek w lidze mistrzów ma Suarez?
5
"Miejmy nadzieję, że awansujemy do półfinału. Trafiliśmy na najtrudniejszego rywala ze wszystkich. Barce sobie zostawmy na finał." Co oni na tej fioletowej ćpają?
0
Nie w jednym sezonie tylko w jednym roku ;)
0
Nie masz TVP1? (15 znaków)
2
Od tych ekspertów już chyba DissBlaster i Bolczester byli by lepsi
19
Wydaje mi się że najrozsądniejszy skład to by był
MATS
Adriano Pique Mathieu Alba
Xavi Busquets Rakitić
Messi Suarez Neymar
0
Po co kombinować z taktyką w tak ważnym spotkaniu?