1

Ci co mówią że Munir i Sandro są słabi niech obejrzą to

0

Chciałem żeby wszyscy odetchnęli z ulgą, bo Cristiano może spać spokojnie na fotelu Pichichi :)" kolejna perełka z fioletowej

3

"Hahaha jaka sytuacje kazel zmarnowal przed chwila bardzo dobrze szanse CR na ZP rosna" troll czy idiota?

0

Raczej Messi zagra w pomocy

0

To jest NAJLEPSZA LIGA ŚWIATA gdyż każdy potrafi wygrać z każdym

0

Dlatego się zapytałem...

0

Chodzi mu o Grzmota/Pięknego/Aquamana/Maszyne/CR11/CR7 jak zwał tak zwał

0

Wiadomo jakie bramki są nominowane?

2

Chodzi mu o Aquamana

0

To już lepiej... Obraniaka

0

Co by nie mówić ta piłka szuka tego najpiękniejszego i najsympatyczniejszego piłkarza

2

Ten Mączyński to jest prawdziwy czarodziej jako jeden z niewielu potrafi znikać

1

Podczas jakiegoś meczu najlepszej ligi świata czyli Ekstraklasy Hajto zaczął wspominać tamten mecz

3

Nawet nie warto odpisywać na tego typu komentarze...

0

A nie jest legendą?

0

0

Wnioski wyciągasz na podstawie Premier League?

5

Jak City będzie miał 2 miejsce to będzie dla nich sukces

0

Kiedy wy zrozumiecie że Nolito nie jest wychowankiem?

0

A co Realowi dało 20 kilka zwycięstw pod rząd skoro i tak ligi nie wygrali?

0

Ten news jest tutaj bo Valdes to LEGENDA Barcelcelony

0

Wypluj te ostatnie słowa

0

Zeszły sezon udowodnił że jednak jest mniej ważna faza

0

Pedro jest Kanaryjczykiem :v

1

Jeszcze zostało mu kilka lat kariery

0

Masz może jakiś filmik?

0

Ale Masche nie nadaje się na DM w Barcelonie

5

Trochę dziwi mnie to że chcesz aby w tej mniej ważnej fazie sezonu grać najbardziej optymalnym składem

0

Też bym tak chciał komentować mecze Barcy xD

0

To że Messi nie strzeli karnego to już się raczej każdy spodziewał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?