Użytkownik zbanowany
20 września 2015, 21:22
1
Ci co mówią że Munir i Sandro są słabi niech obejrzą to
20 września 2015, 21:09
0
Chciałem żeby wszyscy odetchnęli z ulgą, bo Cristiano może spać spokojnie na fotelu Pichichi :)" kolejna perełka z fioletowej
20 września 2015, 21:07
3
"Hahaha jaka sytuacje kazel zmarnowal przed chwila bardzo dobrze szanse CR na ZP rosna" troll czy idiota?
20 września 2015, 20:00
Raczej Messi zagra w pomocy
20 września 2015, 19:59
To jest NAJLEPSZA LIGA ŚWIATA gdyż każdy potrafi wygrać z każdym
17 września 2015, 14:29
Dlatego się zapytałem...
16 września 2015, 20:42
Chodzi mu o Grzmota/Pięknego/Aquamana/Maszyne/CR11/CR7 jak zwał tak zwał
16 września 2015, 20:38
Wiadomo jakie bramki są nominowane?
8 września 2015, 21:54
2
Chodzi mu o Aquamana
7 września 2015, 20:31
To już lepiej... Obraniaka
4 września 2015, 21:35
Co by nie mówić ta piłka szuka tego najpiękniejszego i najsympatyczniejszego piłkarza
4 września 2015, 21:26
Ten Mączyński to jest prawdziwy czarodziej jako jeden z niewielu potrafi znikać
4 września 2015, 14:51
Podczas jakiegoś meczu najlepszej ligi świata czyli Ekstraklasy Hajto zaczął wspominać tamten mecz
30 sierpnia 2015, 15:21
Nawet nie warto odpisywać na tego typu komentarze...
30 sierpnia 2015, 15:15
A nie jest legendą?
27 sierpnia 2015, 22:04
27 sierpnia 2015, 22:02
Wnioski wyciągasz na podstawie Premier League?
27 sierpnia 2015, 21:25
5
Jak City będzie miał 2 miejsce to będzie dla nich sukces
27 sierpnia 2015, 10:56
Kiedy wy zrozumiecie że Nolito nie jest wychowankiem?
26 sierpnia 2015, 14:37
A co Realowi dało 20 kilka zwycięstw pod rząd skoro i tak ligi nie wygrali?
26 sierpnia 2015, 11:51
Ten news jest tutaj bo Valdes to LEGENDA Barcelcelony
25 sierpnia 2015, 16:46
Wypluj te ostatnie słowa
24 sierpnia 2015, 20:40
Zeszły sezon udowodnił że jednak jest mniej ważna faza
24 sierpnia 2015, 15:12
Pedro jest Kanaryjczykiem :v
24 sierpnia 2015, 15:03
Jeszcze zostało mu kilka lat kariery
24 sierpnia 2015, 14:39
Masz może jakiś filmik?
24 sierpnia 2015, 14:14
Ale Masche nie nadaje się na DM w Barcelonie
24 sierpnia 2015, 13:30
Trochę dziwi mnie to że chcesz aby w tej mniej ważnej fazie sezonu grać najbardziej optymalnym składem
23 sierpnia 2015, 22:31
Też bym tak chciał komentować mecze Barcy xD
23 sierpnia 2015, 22:23
To że Messi nie strzeli karnego to już się raczej każdy spodziewał
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ci co mówią że Munir i Sandro są słabi niech obejrzą to
0
Chciałem żeby wszyscy odetchnęli z ulgą, bo Cristiano może spać spokojnie na fotelu Pichichi :)" kolejna perełka z fioletowej
3
"Hahaha jaka sytuacje kazel zmarnowal przed chwila bardzo dobrze szanse CR na ZP rosna" troll czy idiota?
0
Raczej Messi zagra w pomocy
0
To jest NAJLEPSZA LIGA ŚWIATA gdyż każdy potrafi wygrać z każdym
0
Dlatego się zapytałem...
0
Chodzi mu o Grzmota/Pięknego/Aquamana/Maszyne/CR11/CR7 jak zwał tak zwał
0
Wiadomo jakie bramki są nominowane?
2
Chodzi mu o Aquamana
0
To już lepiej... Obraniaka
0
Co by nie mówić ta piłka szuka tego najpiękniejszego i najsympatyczniejszego piłkarza
2
Ten Mączyński to jest prawdziwy czarodziej jako jeden z niewielu potrafi znikać
1
Podczas jakiegoś meczu najlepszej ligi świata czyli Ekstraklasy Hajto zaczął wspominać tamten mecz
3
Nawet nie warto odpisywać na tego typu komentarze...
0
A nie jest legendą?
0
0
Wnioski wyciągasz na podstawie Premier League?
5
Jak City będzie miał 2 miejsce to będzie dla nich sukces
0
Kiedy wy zrozumiecie że Nolito nie jest wychowankiem?
0
A co Realowi dało 20 kilka zwycięstw pod rząd skoro i tak ligi nie wygrali?
0
Ten news jest tutaj bo Valdes to LEGENDA Barcelcelony
0
Wypluj te ostatnie słowa
0
Zeszły sezon udowodnił że jednak jest mniej ważna faza
0
Pedro jest Kanaryjczykiem :v
1
Jeszcze zostało mu kilka lat kariery
0
Masz może jakiś filmik?
0
Ale Masche nie nadaje się na DM w Barcelonie
5
Trochę dziwi mnie to że chcesz aby w tej mniej ważnej fazie sezonu grać najbardziej optymalnym składem
0
Też bym tak chciał komentować mecze Barcy xD
0
To że Messi nie strzeli karnego to już się raczej każdy spodziewał