Kiedy w ostatnim meczu Sergio zasymulował? Do tego od kilku kolejek jest naszym najlepszym pomocnikiem więc znajdź jakiś bardziej rozsądny argument aby nie płacić Sergio tylu pieniędzy.
Jak odejdzie to co? Zostajemy z słabym Montoyą i niewiadomą Douglasem? A może ściągniemy jakiegoś nowego obrońcę w letnim okienku transferowym... a nie czekaj nie mamy takiej opcji więc chcesz czy nie klub musi podpisać z nim kontrakt
Busi nie jest dobry technicznie? Co ty za mecze oglądasz? Od kilku lat Busquets jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie defensywnych pomocników...
0
Jeszcze kilka miesięcy temu że Messi nie dorówna Cristiano :P
0
Do pomocy z nim :P
0
Ciekawe że Xavi który w tym sezonie jest rezerwowym ma więcej asyst niż grający w podstawowym Iniesta
0
Powie mi ktoś kto strzelił bramki?
0
Pokaż mi gdzie popełniłem błąd?
0
To przejrzyj jego statystyki przed urazem...
0
Jak Halilovic w Segunda grzeje ławkę a wy go to Bbva chcecie?
2
Gdzie on popełnił błąd?
1
On jeszcze mówi o wygranej w Gran Derbi :D
2
Na Atletico Masche wystarczył ;)
17
Ty tak serio mówisz?
0
Patrząc na statystyki tak
0
Ten pierwszy zaliczył asystę i strzelił gola. Ten drugi strzelił gola życia a Fabinho zaliczył bardzo dobre spotkanie w meczu z Arsenalem
0
Ale ma tego gola i asystę...
0
Tyle że Cristiano nie dość że strzelił gola to zaliczył asystę
0
Kiedy w ostatnim meczu Sergio zasymulował? Do tego od kilku kolejek jest naszym najlepszym pomocnikiem więc znajdź jakiś bardziej rozsądny argument aby nie płacić Sergio tylu pieniędzy.
0
Na jaką pozycje chcesz Paula?
2
Dla tych co mówią że Suarez próbował ugryźć Demichelisa polecam ten link: https://vine.co/v/O2awOPEpJTj
0
https://vine.co/v/O2awOPEpJTj tutaj masz te "ugryzienie" Suareza
0
A tu macie jak było naprawdę https://vine.co/v/O2awOPEpJTj
0
Tyle że jest 2 kwestia to czy zostanie w Porto czy odejdzie do innego zespołu
0
Jak Danilo odejdzie w letnim okienku to co? Widziałeś go chociaż raz podczas meczu czy podniecasz się nim tak jak większość na stronie?
0
Jak odejdzie to co? Zostajemy z słabym Montoyą i niewiadomą Douglasem? A może ściągniemy jakiegoś nowego obrońcę w letnim okienku transferowym... a nie czekaj nie mamy takiej opcji więc chcesz czy nie klub musi podpisać z nim kontrakt
0
To powiedz mi kogo ściągniemy podczas bana na transfery? Czy może zostaniemy ze słabym Montoyom i jeszcze słabszym Douglasem?
1
Przez połowę sezonu był naszym najlepszym pomocnikiem
0
Być może jak tak to dzięki za informacje ;)
1
W jego umyśle...
0
Busi nie jest dobry technicznie? Co ty za mecze oglądasz? Od kilku lat Busquets jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie defensywnych pomocników...
0
Wzrost to na pewno gorzej z jego mobilnością
0
To wtedy kto w na obronie Bartra Mathieu? Proszę cie Mascherano prezentuje aktualnie 2 razy taką jakość jak ta twójka